Loading...

⬅صحبت های آلگری در کنفرانس خبری قبل بازی با بولونیا
ـ
ـ
همانند سری آ، لیگ قهرمانان و سوپرکاپ ایتالیا، کوپا ایتالیا نیز هدف ما است و برابر تیم بولونیا که تمام تلاشش را در این بازی به کار خواهد گرفت، یک بازی حذفی سرنوشت ساز پیش رو داریم. پیروزی های خوبی تا این جای فصل کسب کرده ایم اما تاکنون چیزی نبرده ایم. از فردا تا اول ژوئن، مسابقات فصل برای ما تعیین کننده خواهد بود و بنابر این با جدیت تمام برابر بولونیا بازی خواهیم کرد. سال 2018 را به خوبی به پایان بردیم اما در بازی با سمپدوریا در برخی از مقاطع بازی، کنترل بازی را از دست دادیم. فردا برای پیروزی به قدرت ذهنی بیشتری نیاز داریم.

وضعیت بازیکنان تیم:  از پائولو دیبالا در بازی فردا، همانند سایر بازی هایش در این فصل، انتظار یک نمایش خوب را دارم. دیبالا برای ما بازیکن مهمی است. فردا ممکن است مویزه کین و اسپیناتزولا از ابتدا به میدان بروند. فردا شاید چند بازیکن یک نیمه بازی کنند و از این رو بازیکنان ذخیره نقش مهمی خواهند داشت. امیدواریم بتوانیم در طول نود دقیقه به پیروزی برسیم. شزنی دروازه بان تیم در بازی فردا خواهد بود. فردا دی شیلیو در پست دفاع راست به میدان می رود و کانسلو برای بازی سوپرکاپ ایتالیا بازخواهد گشت. بونوچی فردا به میدان می رود اما در خصوص پیانیچ مطمئن نیستم.

شرایط رونالدو، مصدومیت مانژوکیچ و نقل و انتقالات:
در مورد رونالدو، باید بگویم که او فردا بازی می کند. در مورد زندگی خصوصی رونالدو صحبتی نمی کنم و فقط می توانم بگویم که او آرام است و به خوبی تمرین کرده است. دلیل بازی کردن رونالدو در اکثر مسابقات، غیبت او در تیم ملی پرتغال بوده است. در مورد نقل و انتقالات و خرید هافبک باید بگویم که پنج هافبک خوب در دسترس دارم و در حال حاضر نیازی به خرید جدید نداریم. از دست دادن مانژوکیچ برای بازی با بولونیا؟ همان طور که خود ماریو می گوید: No Good!
ـ
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
. .
.
.
. .
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.8 months ago 0 3

Tagged Profiles

juventus azzurri seriea

279 Likes (Last 100 Likes)

0 Comments