Loading...

_

اوله: راشفورد سرعت بسیار بالایی دارد و اکنون در حال تقویت خود از نظر قوای جسمانی است؛ او می تواند در خط حمله حفظ توپ کند و همچنین بازیکنی فوق العاده در زمینه اتصال بازیکنان دیگر است. او می تواند تبدیل به مهاجمی بسیار بسیار سطح بالا شود. همه از هری کین و کلاس کاری وی صحبت می کنند و من مطمئن هستم مارکوس نیز پتانسیل رسیدن به چنین سطحی را دارد. او از آکادمی تیم رشد کرده و به تیم اصلی راه یافته است و طی چندین جلسه تمرینی با بازیکنان جوان تیم مانند چانگ، گومز و جسی مشاهده کردم که همه آن ها باهم و با سبک خاصی بازی می کنند. کار کردن با راشفورد بسیار هیجان انگیز است.

خیر، درمورد آینده خود با باشگاه صحبتی نداشته ام. شما هیچگاه برنامه خود که برای پنج یا شش ماه ریخته اید را طی دو هفته تغییر نمی دهید. چیزی تغییر نکرده است. ما صرفا هر روز برای پیشرفت تیم کار می کنیم. باید ذکر کنم که برای تعیین برنامه ای پیرامون وضعیت دلخواه ما برای تیم در ماه های آینده با تیم فنی فوق العاده ای کار می کنم.

سرمربی منچستر یونایتد، اوله گانر سولشر، ویژگی کلیدی پوچتینو را نام می برد.

زمانی که از او پرسیده شد کدام ویژگی باعث شد پوچتینو در تاتنهام موفق شود، سولشر پاسخ داد: من واقعا نمی توانم نظر بدهم چرا که خیلی وقت است اینجا نبوده ام. تنها یک بار با او ملاقات داشته ام ( کاردیف در مقابل ساوتهمپتون، ۲۰۱۴ ). صحبت کردن با او لذت بخش بود و ما مکالمه خوبی داشتیم. او احتمالا سرمربی خیلی خوبی است اما شما باید از کس دیگری بپرسید‌. حداقل از بیرون، او اینگونه به نظر می رسد.او بازیکنان خوبی دارد، مثل من. وقتی که بازیکنان خوبی داشته باشید آسان تر است که تهاجمی و طوری که می خواهید، بازی کنید؛ و او بازیکنان خوب بسیار زیادی دارد.
.
.
.
_
Admin :
_

_

8 months ago 2

270 Likes (Last 100 Likes)

2 Comments