Loading...

.
⚡۱۰ دلیل برای بدترین تیم رئال مادرید در سالهای اخیر⚡
.
لوس بلانکوس در حالی داره ناامیدانه فصل ۲۰۱۸/۲۰۱۹ رو سپری میکنه که به سختی میشه باور کرد این همون تیمیِ که ۳ سال قبل حریفاش از ترس خوابشون نمیبرد.. باهم ۱۰ دلیل احتمالی این اتفاق رو میبینیم:
.
۱/ اونا رونالدو رو با توانایی های فرازمینیش از دست دادن..: در حالی که او بجز زدن ۵۰ گل در سال.. از الهام بخش ترین بازیکنان و رهبر تیم در بحران ها بود..
.
۲/ اونا کمتر گل میزنن..: در این فصل به طور متوسط ۲ گل در هر بازی زدن که فصل قبل این رقم ۲.۴ و در فصل قبلش ۲.۹ بوده..
.
۳/ اونا ضربات در چهارچوب کمتری زدن..: تا به اینجا ۵۳۶ بار شوت به سمت دربازه داشتن که تنها ۲۰۳ تا از اون تو چهارچوب بوده..! و این بدترین رکورد اونا تو ۵ فصل اخیرِ..
.
۴/ اونا بیشتر گل خوردن..: ۳۵ گل تو ۳۰ بازی دریافت کردن که نسبت به فصل قبل ۵ گل بیشتر خوردن تو ۲ بازی کمتر..!
.
۵/ لوپتگی یک اشتباه محض برای رئال..: با اینکه او با ستاره های اسپانیایی تو تیم ملی آشنا بود اما نتونست مثل زیدان الهام بخششون باشه و تو ۱۴ بازی ۶ برد و۶ باخت داشت..!
.
۶/ گرت بیل همچنان در حال تقلا برای رهبر بودن..: حتی پس از رفت رونالدو و خارج شدن مهاجم ولزی از سایه کریستیانو هچنان موفق به پر کردن نقش یک ستاره در تیم نشده..
.
۷/ اونا خیلی راحت امتیاز از دست میدن..: باید به ۱۳ سال قبل برگردیم تا ببینیم که رئال پس از گذشت ۱۸ بازی در لالیگا ۲۴ امتیاز از دست میده..! اونا مقابل ایبار..لوانته..سوسیه داد امتیاز دادن که کم سابقه بوده..
.
۸/ ایسکو تو ابهام عجیبی محو شده..: حتی با خالی شدن جا تو ترکیب، ستاره اسپانیایی از رو نیمکت تکون نخورده و سولاری اعتقادی بهش نداره..!
.
۹/ عملکرد افتضاح در فصل نقل و انتقالات..: الان دیگه کاملاً واضح که رئال هیچ برنامه ای برای جایگزینی رونالدو نداشته و خبری از جذب سوپر استارهایی مثل نیمار و هازارد نیست..
.
۱۰/ بی ثبات در چمپیونزلیگ..: ممکنه اونا پادشاه یو سی ال با ۴ قهرمانی در ۵ سال اخیر باشن و تو دسامبر با ۴مین قهرمانی باشگاه های جهان رکورد زدن.. اما تو این فصل متزلزل بودن که اینو از باخت رفت و برگشت جلوی زسکا میشه فهمید..

بازی ساز✍

7 months ago 6

383 Likes (Last 100 Likes)

6 Comments

 • k1_v_gk
  رونالدو فرازمینی؟ داداش صنعتی سنتی رو چرا با تریاک میزنی😐 - 7 months ago
 • fifa_fan_packs
  @mohmdrezakyn قشنگ بود 😂😂😂👍👍 - 7 months ago
 • javad1377ma
  @mohmdrezakyn 😂😂😂😂 - 7 months ago
 • ali_sam2020
  این طرحه چقد شبیه طرح عباس گداست😂😂 - 7 months ago
 • mohmdrezakyn
  رونالدو فراسیب زمینیه - 7 months ago
 • bazysaz
  #فیفا#آموزش#آموزش_فیفا#بازی#کنسول#پلی_استیشن#سونی#گل#فوتبال#عشق#گیم#رونالدو#مسی#نیمار#رئال#بارسلونا#منچستریونایتد#اینتر#گیمر#اینترمیلان#پی_سی#یوونتوس#کریستیانو#گیمر#آسیا#سری_آ#تیم_ملی#اینتر_میلان - 7 months ago