Loading...

.
.
سلامم امروز میخوام برای مامانایی که کودک بازیگوشی دارن یک راه ساده برای نقاشی و‌ رنگ بازی آموزش بدم که توجه کودک رو جلب کنین .
نقاشی و بازی در کنار هم یک روش خارق‌ العاده برای ترغیب کودکان به نقاشی کشیدنه ، خصوصا برای کودکانی که میلی به نقاشی ندارن بسیار دوست داشتنیه .اینطوری یاد می‌گیرن، چطور با رنگ بازی ساده می‌توانند تفریح و سرگرمی داشته باشند 😍.
همینطور که از عکس مشخصه شما میتونین با اسباب بازی مورد علاقه ی کودکتون که قابل شست شو باشه مثل ماشین یا با درست کردن یک سرگرمی مثل چسبوندن یک مقوای پهن روی زمین که با پاهای رنگ شده رو مقوا با آهنگ مورد علاقه ش برقصه و رد پاهای رنگی ثبت شه توجهش رو به رنگ بازی و نقاشی جلب کنین . .
یا مثلا میتونین با تفنگ های آبی که مقداری توش رنگ ریخته شده و چسبوندن مقوا روی دیوار بگین که با تفنگ مقوا رو رنگ کنه . یا با آویزون کردن بادکنک های پر از رنگ به مقوای روی دیوار بخواین با یک وسیله مثل تیر دارت بادکنک ها رو بترکونه و مقوا رنگی بشه . .
اینطوری تمرکز کودکتون هم طی بازی افزایش پیدا میکنه و حتی بعدش میتونین ازش بخواین روی مقواهای رنگی شده با گواش یا پاستل روغنی طرح مورد علاقه ش رو بکشه . .
🔺یادتون نره که همپای کودکتون باهاش بازی کنین و بخندین و با موسیقی بخونین اما هرگز تو نقاشی و انتخاب رنگش اعمال نظر نکنین و هرگز به فکر تمیزی پا و دست و لباس یا یک تیکه از زمین که رنگی نشه نباشین که با جون و دل بازی بهش بچسسبه😍
-نیوشا کراچی .
شماهم از تجربه ی بازی و نقاشی با کودکتون برای ما بگین ♥️
.
❤️

7 months ago 15

84 Likes

15 Comments