#albania

2,253,059 posts

Loading...
TAG shokin qe flen n'klas Shikone se ja vlen😂 ********************************** #inshot  Follow  #shqipe  #shqiptar  #albania  #kida  #era  #mozzik #ledrifans  #babastars  #onat  #fero  #realmadrid #2pac  #funny  #funnymemes  #funnyvideos  #elita #goldag  #rina  #albaniatour  #prishtincity  #gjakov #tetov #inshot  Follow  #shqipe  #shqiptar  #albania  #kida  #era  #mozzik #ledrifans  #babastars  #onat  #fero  #realmadrid #2pac  #funny  #funnymemes  #funnyvideos
SHORTI I 1/16 TË FINALES SË CHAMPIONS LEAGUE 👉IG: @lajme_futtbolli **************************************** . . . . . . . . . . #ronaldo #messi #mbappe #neymar #albania #kosova #macedonia #teamLajmeFuttbolli #Barcelona #RealMadrid #Bayern #juventus #football
National Library of Albania: Biblioteka Kombëtare e Shqipërisë #gotlibrary #albania #nationallibrary #travelgram #repost #travelawesome #librarylife
Kemi përgatitur një ofertë speciale për 2019. Duke filluar që tani 5 të abonuarit e parë, të cilët do të blejnë një abonim me 60 seanca në @elite_sporting_club do të përfitojnë një ulje prej 15% nga çmimi fillestar. Nuk përfundon me kaq! 60 klasat mund të përdoren gjatë gjithë vitit 2019. Përfito nga oferta e fundit e Elite Sporting Club. Merr konfidencë me trupin tënd në ESC. . . ---------------------------------------------------- . . Për çdo informacion na telefononi, shkruani një email ose mesazh privat në Instagram dhe Facebook ☎️📧 #iamElite #EliteTirana [•] #elite #cardio #muscles #fitness #personaltrainer #fitnessaddict #fitlife #gym #muscle #fit #getfit #gethealthy #motivation #albania #endurance #dedication #tirana #health #workout
#ladybird #konfeta “Water Rose" wedding invitation & confetti. 🍷Ruby: the most common color of red wine, a ruby wine is a clearly-bright red wine, without any purple or orange/brown hues. Your style is emphasized in this modern fit and flare wedding invitation. ⚜️💠 Visit our ➡️profile. Carefully done for our clients, every detail it’s done with much love from us. #winecolor #lace #dasem #aksesorefestash #bombonedasme #konfeta #konfetti #bomboniere #dekortavoline #stildasme #ftesadasme #shqiperi #albania #like #photooftheday #follow4follow #weddingplanning #weddinggoals #bestwedding #ladybirddesign #ftesaladybird . . ❤️by Ladybird.al
#ladybird #konfeta “Water Rose" wedding invitation & confetti. 🍷Ruby: the most common color of red wine, a ruby wine is a clearly-bright red wine, without any purple or orange/brown hues. Your style is emphasized in this modern fit and flare wedding invitation. ⚜️💠 Visit our ➡️profile. Carefully done for our clients, every detail it’s done with much love from us. #winecolor #lace #dasem #aksesorefestash #bombonedasme #konfeta #konfetti #bomboniere #dekortavoline #stildasme #ftesadasme #shqiperi #albania #like #photooftheday #follow4follow #weddingplanning #weddinggoals #bestwedding #ladybirddesign #ftesaladybird . . ❤️by Ladybird.al
#ladybird #konfeta “Water Rose" wedding invitation & confetti. 🍷Ruby: the most common color of red wine, a ruby wine is a clearly-bright red wine, without any purple or orange/brown hues. Your style is emphasized in this modern fit and flare wedding invitation. ⚜️💠 Visit our ➡️profile. Carefully done for our clients, every detail it’s done with much love from us. #winecolor #lace #dasem #aksesorefestash #bombonedasme #konfeta #konfetti #bomboniere #dekortavoline #stildasme #ftesadasme #shqiperi #albania #like #photooftheday #follow4follow #weddingplanning #weddinggoals #bestwedding #ladybirddesign #ftesaladybird . . ❤️by Ladybird.al
When you find out the right girl 🙄🙄❤ Song : Down On Me #DOM #actor #dance #couplegoals #girl #boy #cover #albania #albanian #funnyvideos #fun #funny
#ladybird #konfeta “Water Rose" wedding invitation & confetti. 🍷Ruby: the most common color of red wine, a ruby wine is a clearly-bright red wine, without any purple or orange/brown hues. Your style is emphasized in this modern fit and flare wedding invitation. ⚜️💠 Visit our ➡️profile. Carefully done for our clients, every detail it’s done with much love from us. #winecolor #lace #dasem #aksesorefestash #bombonedasme #konfeta #konfetti #bomboniere #dekortavoline #stildasme #ftesadasme #shqiperi #albania #like #photooftheday #follow4follow #weddingplanning #weddinggoals #bestwedding #ladybirddesign #ftesaladybird . . ❤️by Ladybird.al
#bejzgjedhjentende 🌷Parfume shumë cilësorë për femra 🌷Aromë që zgjat deri në 48 orë 🌷Çmime shumë të arsyeshme 🌷Transport falas, shpejt dhe kudo 🌷Për çdo informacion kontaktoni në inbox #albania #shqiperia #shqiperi #kuqezi #tirana #elbasan #durres #vlore #shkoder #fier #lezhe #korce #saranda #pogradec #kukes #lushnje #diber #porosit #porosittani
#ladybird #konfeta “Water Rose" wedding invitation & confetti. 🍷Ruby: the most common color of red wine, a ruby wine is a clearly-bright red wine, without any purple or orange/brown hues. Your style is emphasized in this modern fit and flare wedding invitation. ⚜️💠 Visit our ➡️profile. Carefully done for our clients, every detail it’s done with much love from us. #winecolor #lace #dasem #aksesorefestash #bombonedasme #konfeta #konfetti #bomboniere #dekortavoline #stildasme #ftesadasme #shqiperi #albania #like #photooftheday #follow4follow #weddingplanning #weddinggoals #bestwedding #ladybirddesign #ftesaladybird . . ❤️by Ladybird.al
#ladybird #konfeta “Water Rose" wedding invitation & confetti. 🍷Ruby: the most common color of red wine, a ruby wine is a clearly-bright red wine, without any purple or orange/brown hues. Your style is emphasized in this modern fit and flare wedding invitation. ⚜️💠 Visit our ➡️profile. Carefully done for our clients, every detail it’s done with much love from us. #winecolor #lace #dasem #aksesorefestash #bombonedasme #konfeta #konfetti #bomboniere #dekortavoline #stildasme #ftesadasme #shqiperi #albania #like #photooftheday #follow4follow #weddingplanning #weddinggoals #bestwedding #ladybirddesign #ftesaladybird . . ❤️by Ladybird.al
Nuk munde te rrinim dot pa komentuar kete protest qe po bejne studentet Shqiptare .Pse nuk marrin shembull nga Franca ,qe u dogje gjithe Parisi dhe Kryeministri Francez per 13 min miratoi cdo gje qe kerkonte populli,ndersa ne Shqiperi Kryeministri ka 13 dite qe tallet me ju. Protest paqsore ska me duhet te shembni ate godine qe keni perball qe mbane brenda ate njeri qe tallet me ju dhe ju quan dele Na falni qe dolem cik jasht Ultrasit #albania
Friday 14 December @tma.twistmusicclub 🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥#lovemusic #florence #italy #elbasan #albania #tirana #mashupsong #housemusic #housegroove
Bashkimi Europian, Shqipërisë i alokon më pak fonde se të gjithë për energjinë e transportin. Ja kë mban me "hatër" #intvalbania #innews #news #albania #europe
The first impact in ALBANIA wasn't the best, and the thrilling night was even worst. But I'm sure about one thing...The landscapes offered along the coast make up for a lot, really incredible! 🇦🇱 #2018 #Summer #BalkanTour #Albania #Dhermi #MountÇika #BambooBeachBar #SunnyDay #BlueSky #Sunset #AdriaticSea #Mountains #Panorama #Drone #DroneStagram #DroneOfTheDay #DJI #MavicAir #Highlights #Videomaking #OnTheRoad w/ #Friends
PizzArte 🍕🍕🍕sjell per here te pare ne Shqiperi traditen e pices Napoletane #tirana #albania #pazariiri #luigjgurakuqizone #pizzalovers 🍕
Strepsils +Plus 🔹 Karamele per fyt te inflamuar. Efektiv ne dhimbjet e forta te fytit dhe gojes. Ka efekt te shpejt brenda minutit te pare! 🔹 #strepsils #farmanetalbania #reckittbenckiser #nurofen #throatache #tirane #albania
🍃TREE OIL TEA CREAM ANTI ACNE🍃 75 ml Tree oil tea krem anti -akne me vaj të pemës së çajit dhe çaj jeshil është një inovacion i kujdesit intesiv të bukurisë për trajtimin e akneve apo puçrave. Kombinim me ekstrakte natyrale bimore për të ndihmuar në rigjenerimin e lëkurës, trajtimin e puçrave të fytyrës dhe gropave të krijuara nga problemet e akneve dhe pikat e zeza. Përdorimi: Pasi të pastroni fytyrën e thani dhe lyeni me krem Përdoret 2 herë në ditë në mëngjes dhe mbrëmje. #kremantiakne #kujdesindajfytyres ------------------------------------------------ #bio_medina #bioMedina #produkte_bimore #honeyDplus #cit_terra_gruppe #blejShqip #blejOnline #shendet #bio #bimore #natyrale #mjalta #krema #pasteDhembesh #shampo #venacure #vajraBimore #maska_fytyre # #porosit_tani_online #tirane #albania ##tag #share #zgjidh_natyren_me_bioMedina Porosit dhe Online në Tel' Viber' & WhatsApp • RKS: 045/ 049 / 834-999 • AL: 0698706646
Momente nga vizitat e shkollave nën shoqërimin e fotografes Virginie Caquot #marubieducation #edukimipermeskultures #exhibition #paulnadar #marubimuseum #shkoder #albania
Vjo [Werbung] My intention with this set was to recreate some of the old looks from the era of the nineties models. I think we have been able to achieve this pretty nice. I'm very happy with the results. Thank you Vjo for stopping by and your work ethics. Model: @vjollcasonne Photo and Retouching: Me
Are you interested in Binary Option Trade(trading in binary and Bitcoin mining has really helped a lot of people reach their financial dreams and has made more people reach their various business aims and goal). Invest with a trusted account manager and earn huge profits in a period 7 business days, 1. Get your trading account well managed 100%with the latest trading software 85% to 95%accurate 2. Investment is 100% safe. 3. payout assured 100% Contact me  Invest $300 earn $3000 weekly Invest $500 earn $10,800 weekly Invest $1,000 earn $19,900 weekly  Invest $1,500 earn $23,850 weekly Invest $2,000 earn$29,800 weekly Invest $2,500 earn $39,100 weekly Invest $3,000 earn $49,200 weekly  Invest $3,500 earn $60,000 weekly  Invest $4,000 earn $71,400 weekly  Invest $4,500 earn $82,100 weekly  Invest $5,000 earn $94,000 weekly  You can invest more..... OVER AND OVER AGAIN Feel Free to inbox me if you are interested here__________________________________________________ #Argentina #Bolivia #Brazil #Chile #Colombia #Ecuador #Guyana #Paraguay #Peru #Suriname #Uruguay #Venezuela #FalklandIslands #France #Guiana #SouthGeorgia #SouthSandwichIslands #Belarus #Belgium #Albania #Andorra #Armenia #Austria #Azerbaijan #Latvia #Liechtenstein #Lithuania #Luxembourg
Quelle sont vos origine ? ❤️🇫🇷🇲🇦🇪🇸🇧🇪🇹🇳🤣🇮🇹🇩🇿🇹🇿🇹🇷🇸🇦🇦🇫🇬🇳 #belgium #canada #france #tiktok #musically #love #life #suisse #maroc #turkey #albania #espagne #portugal #congolaise
Sobre el resultado de anoche hay una miss que me hizo amanecer llena de pensamientos y esa es: #Venezuela . Desde el inicio de la competencia portales que yo considero de renombre y yo pensábamos que no era de las mejores venezolanas de la historia, de hecho ni siquiera de la competencia, la critiqué y me burlé más que de ella, de los venezolanos que la veían como potencial ganadora, de Stephanie me gustaba mucho la morfología de su cuerpo, a pesar de considerarla gruesa, el efecto visual de sus piernas y su cadera me fue agradable. En cada prueba demostró de qué país venía y de que estaba hecha, le dio clases a #Sudáfrica de como se camina con vestido, y no podría resaltarle un error significativo, sin embargo no sabría por qué #Canadá no ocupó su posición u otras como #Albania #Russia Nunca la defenderé como una reina de esas venezolanas que son eternas, pero sin duda se ganó su posición felicidades. #MissColombia #Missuniverso #MissUsa #Miss # #reina #belleza #georgia #Missvenezuela #Colombia #Usa #reinas # #reinado #misssupranational #missgrandinternacional #filipinas #Gabrielaisler #primerafinalista #firstrunnerup #philipines #Catrionagrey
Dhurata ideale 🧣 1 shall 250 leke 3 shaje 500 leke Porosit tani ne facebook Klaudio Fashion #klaudiofashion #korce #albania
Në këto ditë kaq të ftohta, aroma e një kakaoje të ngrohtë na tundon të gjithëve. Spërkateni me pak kanellë pluhur dhe shijojeni në çdo moment të ditës 😍 Një varjetet të rrallë të kakaos, varjetetin criollo, e gjeni në dyqanin Bimë Mjekësore. Mundësuar nga Arbëria. _____________________________________________ #cocoa #best #criollo #heavenly #tasty #hot #warmdays #winter #bimëmjekësore #Arbëria #tirana #albania #organic #nutritional #rare #daily #superfood
Vjo [Werbung] Meet the funny and entertaining Vjo who I had a great photo session with back in October. Not only she's gorgeous she also is a smart and funny person creating some highly entertaining insta stories. Model: @vjollcasonne Photo and Retouching: Me
Me përpikshmëri deri në detalin më të vogël...!! ☎ +383 44 999 441 📧 info@ksgroupi.com 💻 www.ksgroupi.com 📍 Ukë Bytyqi p.n Prizren 20000 KOSOVË #ksgroup #product #details #brown #wood #classic #design #elegance #creative #comfort #interiordesign #furnituredesign #garnituredesign #designstudio #chair #sofa #kitchen #dask #office #kosova #prizren #sweden 🇸🇪 #germany 🇩🇪 #albania #swicerland 🇨🇭 #finland 🇫🇮
Dobar dan Balkanci na jednom mestu je stranica za naše ljude sa balkana koji žive u dijaspori i za one koji planiraju da idu u dijasporu.Cilj nam je da okupimo što više ljudi iz razloga da se ovde razmenjuju iskustva pomaže našem narodu koji želi da ode tamo negde,da ljudi mogu lakše doći do nekih informacija.Molimo bez nacionalizma i vređanja svaki oblik vređanja biće sankcionisan.Okupite se kod nas na stranici i družite se pomozite svojim sunarodnicima sa nekom informacijom ili bilo čime što bih bilo od koristi da taj neko nađe bolji život van naših granica... Ovu stranicu možete vi uređivati tako što ćete nam slati slike ili nešto zanimljivo iz mesta odakle ste,a mi ćemo to objavljivati u cilju da nas ima što više i da se ispomažemo jer ipak najvažnije je biti čovek! #srbija #hrvatska #bosna #bosnaihercegovina #republikasrpska #crnagora #makedonija #balkanci #balkan #dijaspora #europe #america #usa #canada #auatralia #albania #followers #austria #deutschland #otaly #switzerland #sweden #denmark #norwey #england #espana #france #russia #grecee #belgium
next page →