#dhuratadora

184,996 posts

Loading...
Mikrofon karaoke - iKaraoke WSTER WS-858 Wireless Me super çmim: 13.99€ Transporti në Kosovë falas, për Shqiperi (4€) dhe Maqedoni (5€) Butonat e rregullimit profesional Treble / Bass / Volume / Father / Reverb mund të rregullohen nga mikrofoni. Specifikat: ✔️Ndryshimi i zërit ,4 mënyra të ndryshimit të zërit me një çelës, për të dhënë zërin tuaj të larmishëm dhe unik Mikrofoni dhe altoparlantët Bluetooth wireless, dy-në-një, pa lidhje shtesë për të punuar në mënyrë të pavarur. Kreu i mikrofonit ka tre zvogëlime të zerit. 1800 mAh bateri deri në 6 orë të kënduarit Porosite në mesazhe ose Viber-Whatsapp +386 43 541 334 #butriors #tetova #gjakova #peja #tirana #prishtina #struga #durresi #mitrovica #ferizaj #prizren #shkupi #struga #shkodra #durres #saranda #tayna #luanators #luanator #dafinazeqiri #dhuratadora
Gjerat qe cdo femije duhet te dije kur te mbush 10 vjec... Tagg dikë .. ! 🤩 ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖ [Double tap] për më shumë Theniemotivuese çdo ditë😍😍 ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖ ⚡ @ThenieMotivuese.al 👈Follow ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖ 🔥 @ThenieMotivuese.al 💡 👈Follow Faqen 🇦🇱 🔥 @ThenieMotivuese.al 💡 👈Follow Faqen🇦🇱 🔥 @ThenieMotivuese.al 💡 👈Follow Faqen🇦🇱 🔥 @ThenieMotivuese.al 💡 👈Follow Faqen🇦🇱 🔥 @ThenieMotivuese.al 💡 👈Follow Faqen🇦🇱 🔥 @ThenieMotivuese.al 💡 👈Follow Faqen🇦🇱 ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖ #thenie   #theniemotivuese #motivim #inspirim #albanian #albania #shprehje #luanator #encatics #noizy #zinzin #dhuratadora #kuqezi   #shqiperi #kosova #shqip #taynator #tirana #prishtina #kosovo #dafinators #durres #butriors #thenjeteshpirtit #fakteinteresante_ #kidator #ledrivula #zinzin #butrintimeri #xhensilator #stresi
Ohhhh 🔥🔥🔥🔥 @dhuratadora - - - @teuta.mm #dhuratadora #dorators #dorator
Body boom boom 🔥🔥🔥 @dhuratadora - - - @teuta.mm #dhuratadora #dorators #dorator
Jo me ket qikkkk jojo me ket qikk💜💜 @dhuratadora - - - @teuta.mm #dhuratadora #dorators #dorator
Pjesë nga episodi i sontshem (part 2),na ndiqni sonte ne AlsatM me fillim ne ora 19:45 ❤❤. . Për me shume foto video info rreth serialit.👇👇👇 . Follow @hakmarrje_e_embel_alsatm . #tirana #shqiperia #kosovo #prishtina #gjakove #good #repost #peja #shkup #amazing #crazy #noizy #tba #otr #babastars #ledrizlla #luanator #valzator #dhuratadora #dafinators #buta #ferofera #bluntandreal #s4mm #kidator #rina #lyricalson #mckresha #strefie #tetova
Hajde Shqipeeee🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇺🇦🇺🇦🇺
URIME KOSOVË💙💛🇽🇰 - - @dhuratadora @teuta.mm #dorators #dhuratadora
Ayyyoooooo🔥🔥 @dhuratadora - - - #dorator #dorators #dhuratadora
Her voice omg😭😭😭 ERI DEE DROP THAT BEAT CMON🔥🔥🔥🔥🔥 @dhuratadora - - - #dorator #dorators #dhuratadora
Sexyyy cheeerrrryyyyy @dhuratadora - - - #dorator #dorators #dhuratadora
Nëse se ke kuptuar, mua po më zë goja lesh duke i përsëritur gjërat! (ADMINI FLET)👇 . Unë s'po e bëj gjithë këtë gjë, që ti të motivohesh për 5 minuta dhe pastaj të rish prap rehat në divan apo ku dreqin je shtrirë..🧟‍♀️ . Jo shoku.. qëllimi është të ngjallen liderat e së nesërmes... liderat të cilët do më ndihmojnë që ta sjellim ne vete këtë vend që spo del dot nga kjo situatë muti që kanë krijuar paarardhësit tanë..🐒 . Përderisa kam unë besim tek ty, çfarë të mungon ty që të kesh edhe ti besim tek vetja! Bëj këtë gjë ti dhe pjesën tjetër na e lër neve... do habitesh nga potenciali që ke. E gjitha fillon nga momenti që heq dorë nga frika e ëndërrave të mëdha!😵 . Kështu që sfida ime për ty është kjo.. ule atë dreq telefoni per 120 sekonda dhe thjesht ëndërro.. ëndërro sesi do ishte shqipëria në formën e saj më të mirë.. ëndërro se si do ishte ti lider.. ëndërro sesa të lumtur do ishin fëmijët tanë kur të kuptojnë që do jenë gjallë gjatë periudhës kur shqipëria ja arriti të jetë ashtu siç duhet të ishte këtu e mijëra vjet më parë! (U rrënqetha hahah)😎😌 . Na bëj #krenar ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖ Follow @bitlab.al @bitlab.al @bitlab.al Follow @bitlab.al @bitlab.al @bitlab.al Follow @bitlab.al @bitlab.a @bitlab.al ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖ Komuniteti i studentëve modern... . . . #bitlab #bitgang #motivation #motivationalquotes #albanian #albania #inspirim #azet #thenje #pozitivitet #zinzin #dhuratadora #kuqezi #shqiperi #dhuratadora #dashuri #tirana #prishtina #korca #eraistrefi #shkodra #gjikotheflyboy #luanavjollca #kosovo #dafinators #durres #thenjeteshpirtit #fakteinteresante_ #progressingbitbybit
I like your ring girl @dhuratadora - - - #dorator #dorators #dhuratadora
@tayna ʏᴏᴜ’ʀᴇ ʙᴇɢɢɪɴɢ ᴍᴇ ғᴏʀ ᴍᴇʀᴄʏ ʏᴏᴜ’ʀᴇ ʙᴇɢɢɪɴɢ ᴍᴇ ғᴏʀ ʟᴏᴠᴇ Follow @taynanews for more . #tayna #taynator #ringring Tag her . . #live #edits #fanedit #fanedits #instagramedit #instagramedits #editfan #likeforlikes #likeforfollow #ledrivula #dhuratadora #sad #dafinazeqiri #eraistrefi #kida #dafinator #kidator #shqip #couple #Kosovo #kosova #Albania #tirana #prishtina #like4like #likelike
💛💛💛💛 @dhuratadora - - - #dorator #dorators #dhuratadora
"Do te mund te flitet per nje civilitet te vertete... vetem atehere kur monedha e shkembimit mes qenieve njerezore do te jete dashuria…" Tagg dikë .. ! 🤩 ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖ [Double tap] për më shumë Theniemotivuese çdo ditë😍😍 ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖ ⚡ @ThenieMotivuese.al 👈Follow ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖ 🔥 @ThenieMotivuese.al 💡 👈Follow Faqen 🇦🇱 🔥 @ThenieMotivuese.al 💡 👈Follow Faqen🇦🇱 🔥 @ThenieMotivuese.al 💡 👈Follow Faqen🇦🇱 🔥 @ThenieMotivuese.al 💡 👈Follow Faqen🇦🇱 🔥 @ThenieMotivuese.al 💡 👈Follow Faqen🇦🇱 🔥 @ThenieMotivuese.al 💡 👈Follow Faqen🇦🇱 ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖ #thenie   #theniemotivuese #motivim #inspirim #albanian #albania #shprehje #luanator #encatics #noizy #zinzin #dhuratadora #kuqezi   #shqiperi #kosova #shqip #taynator #tirana #prishtina #kosovo #dafinators #durres #butriors #thenjeteshpirtit #fakteinteresante_ #kidator #ledrivula #zinzin #butrintimeri #xhensilator #stresi
SlayyyDukii💜🔥 @dhuratadora - - - #dorators #dhuratadora #dorator
Awweee my babyy💜💜 @dhuratadora - - - #dorators #dhuratadora #dorator
11 vjet liri,11 vjet shtet,11vjet Kosovë! 🎊🎉 #dorators #dhuratadora #kosova #11 #kosovaime
Queeeennnn💜💜 @dhuratadora - - - #dorators #dhuratadora #dorator
next page →