#durres

181,993 posts

Loading...
Loje shperblyse ! Ndiq rregullat me posht edhe je pjesë e lojes! Fituesët zgjidhen ne diten e Premte? Rregullat e lojes: 1.Beni follow @tagshqipet 2.Tag 6 shokë ne koment 3.Dhe cili koment merr me shum like. Vendi I Pare: Iphone X SUKSESE SHQIPE per me shume follow @tagshqipet #kosova #kosovo #albania #shqiperia #prishtina #durres
Albania the Four Seasons Vacations. This is a view of Kosovo Mountains.❄⛄ Would go here??❄❄ • ● • ● • cc 📷 @photos.of.albania • ● • ● • ✔✔Follow @helloalbania_ ⬅ ✔✔Follow @helloalbania_ ⬅ ✔✔Follow @helloalbania_
Red jasper me aksesor kristal.Ndihmon ne periudhat e stresit ,duke ju sjelle qetesi dhe stabilitet.Gjithashtu mund ta gjeni tek @in__accessories #handmadejewelry #bizhuteri #madewithlove #handmadebracelets #artizanale #bracelets #tirane #durres #korce #berat #elbasan
Its just myself Talking to myself About myself 😅 #albania #durres #tirana #newyork #detroid #eminem #hairstyle #beard #barber
Porosin mund ta beni nga 🇽🇰🇦🇱🇲🇰 Transpori falas ne Kosove Kurse Shqiper dhe Maqedoni 3€ Na shkruani ne direkt. #blej #online #blejonline #kosove #prishtine #peje #prizren #ferizaj #gjakove #gjilan #maqedoni #shkup #tetove #gostivar #shqiperi #tirane #durres #shkoder #pasgesa pas pranimit
Jetgjati nuk behet jet shkuter ka then populli por gjithsesi nk mendoj se fati ndricon dy her njesoj 😂😂👇 Follow👉@edmgrouptv 📺 Tag nje shok ose shoqe🔖 Ti na jep talentin ne te japim famen👫 One For All Social Media Online 🏋️🏋️ Bright your world with our colors🌈 . . . . . . . #edmgrouptv #edmfashionalb #durres #elbasan #fier #tirana #korca #sarande #shkoder #vlore #mjeksi #njoftime_falas #shendet #pune #shqiperia #luanator #kidator #babastars #dafinators #punë #noizy #otr
Kremi i nates Luminesce punon nderkohe qe ju flini.🌃 Ky krem i bute dhe qetesues ju jep hidratimin qe keni nevoje per tu zgjuar me lekure te rinovuar dhe rigjeneruar. PERFITIMET: 1. Redukton pamjen e vijave dhe rrudhave 2. Permireson pamjen e lekures dhe rrit elasticitetin 3. Permban vitamina te fuqishme dhe antioksidante 4. Perthithet shpejt nga lekura 5. Permban 200 faktore rigjenerues 6. Zbeh shenjat e moshes dhe neutralizon tonin e lekures. ✨😍 . . #nightcream #luminescenightcream #jeunesseglobal #skincare #kodraediellit #shqiperi #ishblloku #kozmetika #komunaparisit #dasmashqiptare #dasma #femrat #jeunesse_global_albania #durres #elbasan #tirane #tirana #blloku #myslymshyri #porosittani 📥 #festatefundvitit #models #body #estetika
Shikojeni deri në fund...😁
SHQIPONJA me dy krena 🇦🇱 #gjirokaster #kukes #durres #vlore
Lexo lajmin e plotë në portalin : 📰 www.durreslajm.al #durres #durreslajm #website
Lexo lajmin e plotë në portalin : 📰 www.durreslajm.al #durres #durreslajm #website
Lexo lajmin e plotë në portalin : 📰 www.durreslajm.al #durres #durreslajm #website
Lexo lajmin e plotë në portalin : 📰 www.durreslajm.al #durres #durreslajm #website
Lexo lajmin e plotë në portalin : 📰 www.durreslajm.al #durres #durreslajm #website
Lexo lajmin e plotë në portalin : 📰 www.durreslajm.al #durres #durreslajm #website
Lexo lajmin e plotë në portalin : 📰 www.durreslajm.al #durres #durreslajm #website
Lexo lajmin e plotë në portalin : 📰 www.durreslajm.al #durres #durreslajm #website
🖲FUNDJAVE NE BREZOVICE DHE PREVALL🖲🎿 . . 🖱2 DITE 🖱€ 55.00 🖱NISJA:15.12.2018 . . ⭕Akomodimi ne Hotel PRIZRENI ⭐⭐⭐⭐ . . 🍽▶ Darka e dites 1 e shoqeruar me muzike . 🍽▶Mengjesi dites 2 . . Na kontaktoni ne : ☎️mob:+355 0694399113 / 069 7000044 📧e-mail: e.v-travel@hotmail.com 📮:.Gjergj Fishta , 100m nga Hotel Hilton in . . #brezovice # prevale #tirana #albania #photo #trip #hotels #goodcompany #nicepeople #guides #snow #tropoje #kukes #shkoder #lezhe #theth #lumishales #valvone #fierza #velipoje #durres #teuta #vlore #flag #sarande #beach #gjirokaster #history #travel # travelers #guides #photo
Informacione dhe Kuriozitete ⚠️ New ⚠️👇👇 FOLLOW @edmgrouptv Bright your world with our colors 😍 . . . . . . . #edmgrouptv #edmfashionalb #durres #elbasan #fier #tirana #korca #sarande #shkoder #vlore #mjeksi #njoftime_falas #shendet #pune #shqiperia #luanator #kidator #babastars #dafinators #punë
@zshop.al ◇ ◇@ushop.al ◇ • Produkte online/best price •••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••• Photo by 📸: @aubreydestremps •••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••• #prortrete #femra #meshkuj #tiranalifestyle #albaniangirl #albanianwedding #tirana #vlora #saranda #dimer #blionline #njerez #vlora #durres #shkodra #saranda
@zshop.al ◇ ◇@ushop.al ◇ • •Produkte online •••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••• • Mundesuar nga 📸 @thedaleyplate#gatime #kuzhinashqiptare #tirana #dimer #vieshta #supe #sitegatuajm #artgatimi #zshop #ushop #albania #embelsira #frutateegra #durres #saranda #vlore #filetopule #mengjes #dreka #darka #jubeftemir #fieri #shkodra #dibra #gatimetradicionale
@zshop.al ◇ ◇@ushop.al ◇ • ○Produkte te ndryshme online •••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••• ° ○Mundesuar nga 📸 @ ? ° #toka #natyra #bukuri #shtepia #fshati #dimer #gjethe #vjesht #lum #liqen #lule #bimesi #turizem #pamjenatyre #malesi #kafsh #diell #male #bjeshk #tirana #durres #vlora #saranda #shkodra #bjeshk
next page →