#durres

124,155 posts

Loading...
New.portofino në një bashkpunim me Clave organizojn një mbrëmje të pa harruar Latino .🎶🌒 Kërcime si : salsa cubana bachada kizomba etj ..💃 Nëse nuk dini të kërceni ju mësojm ne ! 👌 Shihemi në mbrëmje miq. 😉 🔽🔽🔽🔽 20:00 🔽🔽🔽🔽 #dontmissit #myfavoriteplace#yourfavoriteplace #latino #salsadancing #durres #vollga #love #night #bestshisha#bestcocktails#bestdancers
Supë me perime Përbërësit: 4 kunguj të vegjël 1 patate e vogël 2 karrota Vaj ulliri Kripë Piper Proçedura: 👩🏼‍🍳 Pastrojmë kungujt, karrotat, pataten dhe i presim në kubikë të vegjël 👩🏼‍🍳 Vendosim tenxheren në zjarr mesatar, hedhim vajin e ullirit dhe pasi është nxehur shtojmë karrotat dhe pataten. I kavërdisim disa sekonda pastaj shtojmë kungujt, kripën dhe ujë ose lëng perimesh. Mbyllim kapakun e tenxheres dhe i lemë të ziejnë për rreth 20 min. 👩🏼‍🍳 Pasi ka kaluar kjo kohë e heqim tenxheren nga zjarri. (Sipas dëshirës) Nxjerrim gjysmën e perimeve në një tas dhe pjesën e mbetur në tenxhere e bëjmë kremoze me një mikser dore. Shtojmë perimet që lamë mënjanë. 👩🏼‍🍳 E shërbejmë me pak piper të zi sipër. . . . #soup #soupoftheday #lunch #durres #albania
Basenowe wariacje zawsze są w cenie‼️Szczególnie jeśli te cudowne chwile możesz dzielić z takimi wariatami‼️😎 _________________________________ #friends #tripping #bestfriends #activetime #love #dontstop #palms #freetime #vacation #greattime #powerfriends #trip #sun #beyourownhero #gogirl #biegacze #biegiemprzezżycie #podróże #fitbanda #zabiegananawakacjach #getfit #prosecotime #go #lovemylife #durres #durrës #albania
15 days, 4 countries, 7 cities, 2 seas, 3731 km and more than 2000 photos. Yep, this vacation was great😉 . And this is photo of amazing Adriatic Sea in Durrës. . #ertaliaberiadan_travel #travelingthroughtheworld #happyplacetobe #planningnexttrip #vacationineurope #durres #abania #adriaticsea
Teddy bear 🐻 Pellush shume cilesore,jo alegjik per femijet. #multipartyshop #durres #Kualitetilarte #CE #0692585095 #0692526073
Canta krahu nga 3500 leke i merni vetem 1500 leke Porosit tani 📲📲 0674475206 Dergesa ne gjithe shqiperine Tirane transportin falas ,Brenda dites Pagesa cash#tirana #albania #durres #korca #fier #vlore #shkoder #kuks #saranda #gjirokaster #elbasan #burrel #puke #mirdita #permet #gjirokaster #saranda #skrapar #tropoja #berat #dibra
| DoubleTap 😈 | —————————— Follow @richkids.prishtina ✅ ————————————————————— ⚠️COPYRIGHT INFRINGEMENT INTENDED ⚠️ ⚠️CONTACTS US TO REMOVE POST⚠️ ————————————————— #richkidskosova #prizren #prishtina #gjakova #peja #mitrovica #gjilan #tirana #durres #vlore #albania #kosova #tiranalifestyle #shqipe #tetova #luxury #luxurylifestyle #luxurylife #luxurycars #lux #luxurious #luxuryliving #luxuryhomes #followforfollow #boy #badboy #follow4follow #richkidsofinstagram #richkidskosova #richkidsoftirana #richkidsoflondon
Nagelsax och nylontråd. Nerium i flera färger och bougainvillea tillsammans med oliv och annat grönt ~ blommor och blad från morgonens promenad blev efter lite pill två midsommarkransar. #Körsbärsgården #midsommar #visitalbania #albanien #Durres #diammaresort #wreath #krans #diy #nerium #bougainvillea #bloom #blomsterverkstad #fiori #79392
Paleta sysh profesionale per vetem 2000 leke! 😍 Porosit tani 📲📲 0674475206 Dergesa ne gjithe shqiperine Tirane transportin falas ,Brenda dites Pagesa cash#tirana #albania #durres #korca #fier #vlore #shkoder #kuks #saranda #gjirokaster #elbasan #burrel #puke #mirdita #permet #gjirokaster #saranda #skrapar #tropoja #berat #dibra
🌴🌴 Albania Last Minute -42% 🌴🌴 Hotel Princess Jerolda, położony w słynącej z pięknych plaż Vlorze zarezerwujecie dzisiaj za 1149 zł 🏖 Sprawdźcie szczegóły, zostały już tylko 4 pokoje ⤵ https://www.wakacje.pl/l/204fb.html #wakacje #urlop #wypoczynek #albania #durres #plaża #podróże #pogoda #cudownie #marzenia #tanio #LastMinute #Allinclusive #polishgirl #polishboy #slonce #woda #lato #tirana
| DoubleTap 😈 | —————————— Follow @richkids.prishtina ✅ ————————————————————— ⚠️COPYRIGHT INFRINGEMENT INTENDED ⚠️ ⚠️CONTACTS US TO REMOVE POST⚠️ ————————————————— #richkidskosova #prizren #prishtina #gjakova #peja #mitrovica #gjilan #tirana #durres #vlore #albania #kosova #tiranalifestyle #shqipe #tetova #luxury #luxurylifestyle #luxurylife #luxurycars #lux #luxurious #luxuryliving #luxuryhomes #followforfollow #boy #badboy #follow4follow #richkidsofinstagram #richkidskosova #richkidsoftirana #richkidsoflondon
Cante plazhi 🤩🌊 Porosit tani 📲📲 0674475206 Dergesa ne gjithe shqiperine Tirane transportin falas ,Brenda dites Pagesa cash#tirana #albania #durres #korca #fier #vlore #shkoder #kuks #saranda #gjirokaster #elbasan #burrel #puke #mirdita #permet #gjirokaster #saranda #skrapar #tropoja #berat #dibra
Canta Krahu shume cilesore Vetem 1500 leke 😍 Porosit tani 📲📲 0674475206 Dergesa ne gjithe shqiperine Tirane transportin falas ,Brenda dites Pagesa cash#tirana #albania #durres #korca #fier #vlore #shkoder #kuks #saranda #gjirokaster #elbasan #burrel #puke #mirdita #permet #gjirokaster #saranda #skrapar #tropoja #berat #dibra
Portofol femrash vetem 1300 leke 🤩 Porosit tani 📲📲 0674475206 Dergesa ne gjithe shqiperine Tirane transportin falas ,Brenda dites Pagesa cash#tirana #albania #durres #korca #fier #vlore #shkoder #kuks #saranda #gjirokaster #elbasan #burrel #puke #mirdita #permet #gjirokaster #saranda #skrapar #tropoja #berat #dibra
Porosit tani 📲📲 0674475206 Dergesa ne gjithe shqiperine Tirane transportin falas ,Brenda dites Pagesa cash#tirana #albania #durres #korca #fier #vlore #shkoder #kuks #saranda #gjirokaster #elbasan #burrel #puke #mirdita #permet #gjirokaster #saranda #skrapar #tropoja #berat #dibra
Cante shume cilesore ne Oferte vetem 1500 leke 🤩 Porosit tani 📲📲 0674475206 Dergesa ne gjithe shqiperine Tirane transportin falas ,Brenda dites Pagesa cash#tirana #albania #durres #korca #fier #vlore #shkoder #kuks #saranda #gjirokaster #elbasan #burrel #puke #mirdita #permet #gjirokaster #saranda #skrapar #tropoja #berat #dibra
🇦🇱 Албания — новая любовь в Средиземном море. Отдых на чистых пляжах Адриатики, крошечная столица Тирана, красивейшая природа и культурные достопримечательности, а еще — щедрая кухня. ✈️ Албания/Дуррес из Минска на 7 ночей 400€ Вылеты 26.06, 29.06 За подробностями звоните по номерам ↙️ 📲 +375 44 747 00 71 📲 +375 29 214 00 71
Njoftim; Mos 1 muja e ca para, shikimi toto le te mbyllet brenda se qytetin do ta mari ne kontroll 👑 i rrepit @unikkatilofficial #tba #theblodyalbooz #shqipetepergjakta #durres #nikodovana
Riparto da qui.... l’ultimo allenamento é stato il 25 Maggio a Susa. Sento e vedo che senza la sala pesi il muscolo é ceduto 😏 e con l’alimentazione non sono stata sempre corretta . Non ho fatto delle grandi abbuffate , ma se avevo voglia dopo cena mangiavo il dolce , se mi andava un gelato , evitavo lo spuntino dopo . Se mi andavano le patatine e i biscotti , gli ho mangiati pure quelli Insieme ai miei nipotini. Con poche parole è stata come una piccola pausa ,“forzata” non voluta per il fatto del lavoro , ma non mi sono fatta delle grande paranoie , o stressarmi e stare giù.. perché so che non sono nella mia migliore condizione, ma so di essere stata anche peggio nel mio passato . Per ciò...non mollo , e da oggi dopo quasi 30 giorni di stacco , ritorno nella mia abitudine... bici ,sole,mare,allenamento e cibo sano.... e tanto tanto sonno, cioè riposo 🙈. Con tanta voglia e fiducia in me stessa , riprenderò alla grande, anzi più carica di prima... 💕💪🏿🏋🏼‍♀️💕 #start #fano #ritorno #dajetutta #fitnessmotivation #gym #active #beastmode #bestoftheday #determination #fit #fitfam #fitnessaddict #fitnessmodel #malatidipalestra #getfit #healthylife #instafitness #instagood #motivation #photooftheday #strong #durres #vajzat_shqiptare @sllenamento #wellness #workout #abs #addominali #nevergiveup #albanesiinitalia
💙Super oferta 💙↙ Bileta trageti per destinacionet e meposhtme vajtje-ardhje *Durres ➡Bari ➡Durres *Durres ➡Ancona ➡Durres *Durres ➡Trieste➡ Durres *Prenoto tani : 00355672666962. #traghetto #traget #italia #albania #shqiperi #bari #ancona #trieste #durres #biglietti #bileta #offerta #porto #ticket #nave #portobari #portoancona #portotrieste #rezervo #prenoto #travel #agenziaviaggi #agency #prenota #vacation #vacanze #gnvazzurra #gnv
#TBA2018 #durres 👊 @unikkatilofficial 👑🇦🇱
Etwa eine halbe Stunde entfernt von Tirana liegt Durres an der Adria Küste. Sehenswert ist das Amphitheater, der venezianische Turmund die Straßenkunst. Ein Tagestrip reicht jedoch völlig aus. Der Stadtstrand ist sehr überfüllt und nicht empfehlenswert. #durrës #durres #albania #albanian #amphitheatre #streetart #streetstyle #painting #fishermen #fisherman #angler #straßenkunst #city #balkan #balkans #balkantrip
| DoubleTap 😈 | —————————— Follow @richkids.prishtina ✅ ————————————————————— ⚠️COPYRIGHT INFRINGEMENT INTENDED ⚠️ ⚠️CONTACTS US TO REMOVE POST⚠️ ————————————————— #richkidskosova #prizren #prishtina #gjakova #peja #mitrovica #gjilan #tirana #durres #vlore #albania #kosova #tiranalifestyle #shqipe #tetova #luxury #luxurylifestyle #luxurylife #luxurycars #lux #luxurious #luxuryliving #luxuryhomes #followforfollow #boy #badboy #follow4follow #richkidsofinstagram #richkidskosova #richkidsoftirana #richkidsoflondon
Fëmijët e kampit të Tiranës na vizituan në ambjentet tona sot 🌞 Ja si na përshêndetën ata... 🤗🤗 @sireafilm #art # summer #camp #kampveror #kamp #durres
🌅Pasditet e verës në Durrës🚶🏼‍♀️🚶🏼‍♂️ . . . #nofilter #durres #albania #sunset #beach #summer #summer2018
Kush do te ishte ai njeri qe nuk do ta pelqente ket ezan te mrrekullueshem #allahu #muhamed #kuran #muslim #iran #arabia #kosova #prishtina #follow #like #tirana #durres #saranda #stresi #gjakova #prishtinacity #albania
next page →