#fier

181,976 posts

Loading...
Deuxième position!!!🤩🤩🤩🤩🤩#fier #hustle #gymnastics #gymnastique
Lideri i te djathtes ekstreme ne Danimarke, Rasmus Paludan, dje ka provokuar muslimanet ne kohen e xhumase, duke djegur Kur’anin 😱 Si e komentoni këtë turp të tyre?
Felicitation ma fille le 24 mars 2019 premier concour national continu a embelir ton palmares ma fille ❤❤❤❤#fier #cavaliere
Три теплицы сгорели из-за сухой травы в Алматинской области __________________________________ Почти 2 тысячи квадратных метров теплиц и 6 гектар земли сгорели в пожаре в Алматинской области. Частично повреждены конструкции еще трех теплиц. Сообщение о возгорании сухой травы в сельском округе Байтерекский Енбекшиказахского района Алматинской области поступило 23 марта в 15.14. "В результате усиления ветра огонь перешел на теплицы по выращиванию овощей. Огонь уничтожил сгораемые конструкции трех теплиц и частично повредил конструкции еще трех теплиц", - сообщил Нурахметов. Общая площадь пожара составила 1920 квадратных метров и 6 гектар по травостою. Семеро пожарных локализовали пламя в 16.47 и ликвидировали в 17.04. Жертв и пострадавших удалось избежать. #кз #казахстан #алмата #алматы #чп #пожар #kz #kazahstan #almaata #almaty #fier #hiro #герои #люди #людикз #людиказахстана #людиказахстан #дтп #дтпказахстан #дтпкз #dtp #dtpkz #dtpkazahstan #спорт #спорткз #sport #sportkz #pogoda #pogodakz #погодакз
DREAM TEAM 💣🔥 #1ertrophée #fier 💛 #toujoursycroire
➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖ ⠀⠀⠀⠀⠀👉@8fact.mk 👈 ⠀⠀⠀ 💡💡💡Fakte💡💡💡 ⠀⠀⠀🕯️🕯️🕯️Thenie🕯️🕯️🕯️ ⠀⠀⠀💪💪💪Motivim💪💪💪 ⠀⠀⠀✍️✍️✍️Keshilla✍️✍️✍️ ⠀⠀😯😯😯Kuriozitete😯😯😯 ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ #macedonia  #shkup  #struga  #shkoder  #tirane #prizren  #tirana  #gjakova  #elbasan  #prishtina #durres  #pristina  #fieri  #kosova  #vlora  #kosova #fier  #vlore  #skrapar  #berat  #fakte  #fakt #fakteinteresante_  #kuriozitete  #interesante  #dajt #saranda  #himara  #kruje  #kuks #tetovo
Солнечный Геленджик встретил хорошей погодой🔥 #путь #путешествие #сибирь #тюмень #trip #mood #good #world #people #life #love #fier #motivation #транерфинг
Shitje Elektroshtepiakesh Online - TOP SELLER ALBANIA 1) ELEKTROSHTEPIAKE TE VOGLA - Shtrydhese - Blender - Hekura - Grilla - Tostiera - Grirese - Fshesa me korent - Expres - Mikrovale 2) ENE KUZHINE - Multicooker - Sete tenxheresh guri - Sete tenxheresh inox - Tigane graniti - Sete lugesh - Komplete thikash - Aksesor te ndryshem 3) ELEKTRONIKE - Televizor - Android box - Dvb T2 - Pulte - Antena - Mbajtese - Fisha 4) KUJDESI PERSONAL - Depilator - Tharese - Stilues - Pjastra - Makina rroje - Makina qethje - Trajtues fytyre 5) PRODUKTE PER MAKINEN - Kasetofon - Bokse - Mp3 - Kamera - Sisteme hapje mbyllje - Sensor parkimi 6) MOBILE - Telefona te rinj - Telefona te perdorur - Ora smart - Mates aktiviteti fizik - Bateri portative - Kufje - Selfie - Bokse Bluetooth - Karikues Nje biznes me eksperiece 20 vjecare me focus kryesor importin e produkteve te kategorive te ndryshme,vjen tashme me logon TOPSELLER.AL per te gjithe klientet duke ofruar cmime fantastike per nje game te gjere produktesh.Mund te na vizitoni ne dyqanin tone fizik per te perfituar nga ofertat eksluzive por edhe me ane te porosive online. JU MIREPRESIM! Tel : 067 60 66 665 Per blerjet ne dyqan ofrojme mundesi blerje me keste - Iute Credit(vetem me nje karte identiteti) - Bkt prima Per porosite online - Bejme dergesa ne te gjithe Shqiperine Brenda 48 oreve. - Pagesa cash ne momentin kur merrni produktin - Produkte te certifikuara CE me garanci direkt nga prodhuesi Adr: RRUGA JOKLIN PERSI (ASTIR, PËRBALLË KARBURANT KASTRATI), TIRANË #tirana #tirane #albania #albanian #shqiperi #shqiperia #shqiptar #kosova #kosovo #prishtina #prizren #durres #vlore #elbasan #korce #korca #shkoder #fier #berat #shkup #saranda #gjilan #tiranapost
◼️Comment ne pas craquer devant cette magnifique bouche 💋 je pourrais passer des heures à la regarder et surtout à lui faire pleins de bisous 💋 💋 ❤️ ❤️ 〰️Ce soir Alice a fait son premier pas, a 13 mois et 23 jours😁😁 on est tellement fier d'elle et je suis tellement heureuse qu'elle a fait cet unique pas à la maison et pas à la crèche. Et j'espère que demain elle en fera d'autres car pour l'instant çà reste un peu bancale. Mais je n'ai pas pu m'empêcher d'avoir la larme à l'œil 😉❤️💕 🔻On t'aime tellement 😍 ✨ Vos enfants ont fait leurs premiers pas avec vous aussi 😉 ❓ #baby2018 #bebefevrier2018 #premierpas #marcher #monbebe #13mois #fierté #fier #papa2018 #alice2018 #photodujour #like4likes #imagedujour #beautiful #maman2018 #heureuse #day #mumlife #lesbossmakers #goodvibes #goodlife #followers #like4likes #cocon #sourire #smile
Se shpejti do te hapim dyqanin tone. Veshjet jane teper cilesore, te ardhura nga Greqia dhe cmimet teper konkuruese. Do te vazhdojme te operojme dhe online, por ju do te keni mundesine te vini ne dyqanin tone per te pare nga afer, per ti prekur dhe per ti provuar veshjet tona. Na ndiqni!!! Follow!Follow! #moda #albania #fashin #cmimekonkuruese ##dyqanonline #butik #model #tirana #durres #fier #korce #vlore #sarande #shkoder
VESHJE ONLINE - J'AIME LA MODE - FUSTANE - CANTA - XHAKETA - KEMISHA - PANTALLONA - PULOVRA - SPILA - VATHE - RRIPA Dyqani online vetem per femra. Ne faqet tona ne Facebook & Instagram do te gjeni te gjitha produktet qe ne disponojme. Ne J'AIME LA MODE do te gjeni te gjitha veshjet qe ju duhen per tu dukur e vecante dhe me stil. JU MIREPRESIM ! Tel: 069 24 88 630 #tirana #tirane #albania #albanian #shqiperi #shqiperia #shqiptar #kosova #kosovo #prishtina #prizren #durres #vlore #elbasan #korce #korca #shkoder #fier #berat #shkup #saranda #gjilan #tiranapost
Concert Black & White #geweldig #cantamico #concert #zingen #fier
AUTO XHURA - TIRANË RRUGA : KETHESA E KAMZES (KOMPLEKSI SHKODRA BETON) Nr: 068 53 58 561 AUTO XHURA vjen prane klienteve te saj me nje game te gjere produktesh per makinat tuaj. Jo vetem per automjetet e vogla po dhe ata shofere te kamionave dhe fugonave qe duan qe makina e tyre te duket sa me bukur dhe te bejn diferencen nga te tjeret ju vjen ne ndihme AUTO XHURA. Tek ne do te gjeni dhe BODY CIT me pamjen me te fundit ne treg. Ofrojmë: - DISQE TE REJA DHE TE PERDORURA - FENERA - STOPA - PASQYRA - ZINXHIRA - ANTI FRIZE - UJE XHAMASH - SOLUCIONE LAVAZHI - KASETOFONA - MASKARINA - SINJALE KAMIONASH / AUTOBUZASH - BODY KIT - SIRENA POLICIE - DISTANCOR - FSHIRSE XHAMASH - SPESOR - DADICEK - TAPETE KEMBESH - NAVIGATOR - KAMERA - LLAMPA LED DHE TE THJESHT JU MIREPRESIM ! Për më tepër informacion ju ftojmë të vizitoni faqen tonë: #tirana #tirane #albania #albanian #shqiperi #shqiperia #shqiptar #kosova #kosovo #prishtina #prizren #durres #vlore #elbasan #korce #korca #shkoder #fier #berat #shkup #saranda #gjilan #tiranapost
Super aroma ambjenti vetëm 800 lekë . Zgjat më shumë se një muaj dhe ndihet në të gjithë sipërfaqen e shtëpisë😍😍😍😍 Transport në gjithë Shqipërinë❤️🇦🇱 #lushnje #gramsh #fier #dibër #tepelenë #berat #vlore #elbasan #tropojë #kukës #sarandë #gjirokaster #tropojë #skrapar #pogradec
Kase transparente per iPhone 6/6S & 7/8 & 7+/8+ & X/XS Porosit tani ne inbox📩 . WhatsApp / Viber📱0696635797 Cmimi 800 LEKE . 📦 Transporti Falas per Tiranen 📦 . 📦 Transporti 200 lek per qytetet e tjera 📦 . . . . #blej #blejlire #blejonline #blejshqip #blionline #cmimi #durres #dyqan #dyqantaxi #porosittani 📥 #porosittani 📣 #porositonline #fier #gjendje #iphonecase #korce #kryeqytet #lushnje #porosit #porositonline #sarande #shkoder #tirana #tiranalifestyle #tirane #vlore
Serumi ka më shumë se 200 faktorë nxitës-rigjenerues që veprojnë mbi lëkurën tonë. Në treg sot teknologjia e qelizës staminale humane,është unike,Luminesce mban patentën në këtë teknologji. #antiage #antirrudhe #serum #lekuren #kujdesi #kujdesiperveten #kujdesiperlekuren #rrudhat #fytyren #femrat #gruaja #shqiperi #tirane #elbasan #fier #sarande #vlore #gjirokaster #shkoder #lezhe #berat #korce #pogradec #kukes #lushnje
💥#dolceegabbana 😍 💥Për vetëm 12€🛍 👉Porosit tani 📥 👉Material 💯%pambuk 😍 Sasi e limituar 🔥💥💥 Veshje të personalizuara 😍💥💯 . . . . . . #elbasani_online #albania #money #love #okazion #onlineshop #elbasan #tirana #durres #vlore #saranda #pogradec #fier #lushnje #shkoder #lac #bajramcurri #burrel #kuks #albania #kozmetik #blejonline #onlineshop #topmodel #coment #like #helpmetogrowupthispage #followforfollowback #matchymatchy #online #martinracing
Mon champion !!! 😍👍🏻💪 #pere #fils #pereetfils #basketball #sport #entrainement #passion #monfils #fier #fierté #🏀🏀🏀
Brannøvelse/fier drill #brann #brannøvelse #fier #firedrill
Mbajtese celulari me magnet per makine. Mund ta vendosesh sipas deshires: 👉Ne kroskot apo ne ajrim 👉Kompatibel per cdo lloj telefoni 👉Per nje cmim prej 990 Lek 💥 👉Porosit tani dhe produkti vjen tek ju brenda 2-5 dite 👉Mundesi transporti drejt e ne adresen tuaj perkatese 👉Per me shum produkte te tjera follow @smartchoice_al ------------------------------- #porosittani 📥 #transportkudo 📬 #albania #tirana #durres #fier #vlore #follow #followforfollowback #porositonline #online #porosittani #porositnëinstadirect #porosit_tani_online 📤 #smartchoiceal #taxishopelectronic #taxishopelectronic2 #
Mbajtese celulari me magnet per makine. Mund ta vendosesh sipas deshires: 👉Ne kroskot apo ne ajrim 👉Kompatibel per cdo lloj telefoni 👉Per nje cmim prej 990 Lek 💥 👉Porosit tani dhe produkti vjen tek ju brenda 2-5 dite 👉Mundesi transporti drejt e ne adresen tuaj perkatese 👉Per me shum produkte te tjera follow @smartchoice_al ------------------------------- #porosittani 📥 #transportkudo 📬 #albania #tirana #durres #fier #vlore #follow #followforfollowback #porositonline #online #porosittani #porositnëinstadirect #porosit_tani_online 📤 #smartchoiceal #taxishopelectronic #taxishopelectronic2 #
Mbajtese celulari me magnet per makine. Mund ta vendosesh sipas deshires: 👉Ne kroskot apo ne ajrim 👉Kompatibel per cdo lloj telefoni 👉Per nje cmim prej 990 Lek 💥 👉Porosit tani dhe produkti vjen tek ju brenda 2-5 dite 👉Mundesi transporti drejt e ne adresen tuaj perkatese 👉Per me shum produkte te tjera follow @smartchoice_al ------------------------------- #porosittani 📥 #transportkudo 📬 #albania #tirana #durres #fier #vlore #follow #followforfollowback #porositonline #online #porosittani #porositnëinstadirect #porosit_tani_online 📤 #smartchoiceal #taxishopelectronic #taxishopelectronic2 #
#bejzgjedhjentende ⚪Produkte shumë cilësore ⚪Bizhuteri dhe parfume ⚪Çmime shumë të arsyeshme ⚪Transport falas, shpejt dhe kudo ⚪Për çdo informacion kontaktoni në inbox #blejonline #albania #shqiperia #kuqezi #tirana #elbasan #durres #vlore #shkoder #fier #lezhe #korce #saranda #gjirokaster #berat #burrel #kavaje #gramsh #kruje #porosit #porosittani
#bejzgjedhjentende ⚪Produkte shumë cilësore ⚪Bizhuteri dhe parfume ⚪Çmime shumë të arsyeshme ⚪Transport falas, shpejt dhe kudo ⚪Për çdo informacion kontaktoni në inbox #blejonline #albania #shqiperia #kuqezi #tirana #elbasan #durres #vlore #shkoder #fier #lezhe #korce #saranda #gjirokaster #berat #burrel #kavaje #gramsh #kruje #porosit #porosittani
Encore une bonne journée balade ! Nouveau chemin découvert au Fier puis balade aux Cascades de la Balme de Thuy! La meilleure région !!😍 encore des découvertes !! #cascades #labalmedethuy #Fier #WE #Annecy !😍
#bejzgjedhjentende ⚪Produkte shumë cilësore ⚪Bizhuteri dhe parfume ⚪Çmime shumë të arsyeshme ⚪Transport falas, shpejt dhe kudo ⚪Për çdo informacion kontaktoni në inbox #blejonline #albania #shqiperia #kuqezi #tirana #elbasan #durres #vlore #shkoder #fier #lezhe #korce #saranda #gjirokaster #berat #burrel #kavaje #gramsh #kruje #porosit #porosittani
#bejzgjedhjentende ⚪Produkte shumë cilësore ⚪Bizhuteri dhe parfume ⚪Çmime shumë të arsyeshme ⚪Transport falas, shpejt dhe kudo ⚪Për çdo informacion kontaktoni në inbox #blejonline #albania #shqiperia #kuqezi #tirana #elbasan #durres #vlore #shkoder #fier #lezhe #korce #saranda #gjirokaster #berat #burrel #kavaje #gramsh #kruje #porosit #porosittani
#bejzgjedhjentende ⚪Produkte shumë cilësore ⚪Bizhuteri dhe parfume ⚪Çmime shumë të arsyeshme ⚪Transport falas, shpejt dhe kudo ⚪Për çdo informacion kontaktoni në inbox #blejonline #albania #shqiperia #kuqezi #tirana #elbasan #durres #vlore #shkoder #fier #lezhe #korce #saranda #gjirokaster #berat #burrel #kavaje #gramsh #kruje #porosit #porosittani
B brevet gehaald vandaag #fier #superquirky #sportvlaanderengenk #vlp
🛑 Produkti me i kerkuar erdhi 🛑 👉Kufje Airpods i11 TWS 👉Super kualitet 👉5.490 L 👉Me touch 👉Karikohen shpejt dhe mbajn bateri te pakten 6 ore. 👉Wireless Charging 👉Per porosi na kontaktoni ne DM 📥, ose ne numrin 0675798246. 👉porosia vjet tek ju brenda 2-3 ditesh. ------------------------------- #porosittani 📥 #transportkudo 📬 #albania #tirana #durres #fier #vlore #follow #followforfollowback #taxishopelectronic2 #taxishopelectronic #smartchoiceal #sarande #porosit_tani_online 📤 #smartchoiceal #taxishopelectronic #taxishopelectronic2
🛑 Produkti me i kerkuar erdhi 🛑 👉Kufje Airpods i11 TWS 👉Super kualitet 👉5.490 L 👉Me touch 👉Karikohen shpejt dhe mbajn bateri te pakten 6 ore. 👉Wireless Charging 👉Per porosi na kontaktoni ne DM 📥, ose ne numrin 0675798246. 👉porosia vjet tek ju brenda 2-3 ditesh. ------------------------------- #porosittani 📥 #transportkudo 📬 #albania #tirana #durres #fier #vlore #follow #followforfollowback #taxishopelectronic2 #taxishopelectronic #smartchoiceal #sarande #porosit_tani_online 📤 #smartchoiceal #taxishopelectronic #taxishopelectronic2
🛑 Produkti me i kerkuar erdhi 🛑 👉Kufje Airpods i11 TWS 👉Super kualitet 👉5.490 L 👉Me touch 👉Karikohen shpejt dhe mbajn bateri te pakten 6 ore. 👉Wireless Charging 👉Per porosi na kontaktoni ne DM 📥, ose ne numrin 0675798246. 👉porosia vjet tek ju brenda 2-3 ditesh. ------------------------------- #porosittani 📥 #transportkudo 📬 #albania #tirana #durres #fier #vlore #follow #followforfollowback #taxishopelectronic2 #taxishopelectronic #smartchoiceal #sarande #porosit_tani_online 📤 #smartchoiceal #taxishopelectronic #taxishopelectronic2
📌RICHARD MILLE 📌Cilesia me e lart AAA 📌Shoqerohet me garanci ,patente dhe kuti origjinale. 📌Water resistant 100% 📌Scratch  resistant 📌Sapphire glass 📌Transport  kudo në shqiperi  #tropoja #shkoder #lezhe #kruje #fushkruje #kukes #puke #nikel #tirana #durres #elbasan #kavaj #fier #librazhd #korça #vlore #tepelene #saranda #albania #albaniangirl #albanian #kosovo #kosov #prishtina #gjakova #prizren #gjilan #peje #gostivar
📌RICHARD MILLE 📌Cilesia me e lart AAA 📌Shoqerohet me garanci ,patente dhe kuti origjinale. 📌Water resistant 100% 📌Scratch  resistant 📌Sapphire glass 📌Transport  kudo në shqiperi  #tropoja #shkoder #lezhe #kruje #fushkruje #kukes #puke #nikel #tirana #durres #elbasan #kavaj #fier #librazhd #korça #vlore #tepelene #saranda #albania #albaniangirl #albanian #kosovo #kosov #prishtina #gjakova #prizren #gjilan #peje #gostivar
📌RICHARD MILLE 📌Cilesia me e lart AAA 📌Shoqerohet me garanci ,patente dhe kuti origjinale. 📌Water resistant 100% 📌Scratch  resistant 📌Sapphire glass 📌Transport  kudo në shqiperi  #tropoja #shkoder #lezhe #kruje #fushkruje #kukes #puke #nikel #tirana #durres #elbasan #kavaj #fier #librazhd #korça #vlore #tepelene #saranda #albania #albaniangirl #albanian #kosovo #kosov #prishtina #gjakova #prizren #gjilan #peje #gostivar
Smartwatch multi-funksional ▶️Kryen telefonata ▶️Dergon mesazhe ▶️Monitoron rrahjet e zemres ▶️Mates distance ▶️Kundra ujit ▶️Monitoron gjumin ▶️Mat kalorite e djegura ▶️Alarm ▶️Lajmeron mesazhet ▶️Te gjitha keto sherbime ne kete paisje e cila kushton vetem 2490 leke ▶️Le te behet asistenti juaj i perditshem ------------------------------- #porosittani 📥 #transportkudo 📬 #albania #tirana #durres #fier #vlore #follow #followforfollowback #taxishopelectronic2 #taxishopelectronic #smartchoiceal #sarande #porosit_tani_online 📤 #smartchoiceal #taxishopelectronic #taxishopelectronic2
Smartwatch multi-funksional ▶️Kryen telefonata ▶️Dergon mesazhe ▶️Monitoron rrahjet e zemres ▶️Mates distance ▶️Kundra ujit ▶️Monitoron gjumin ▶️Mat kalorite e djegura ▶️Alarm ▶️Lajmeron mesazhet ▶️Te gjitha keto sherbime ne kete paisje e cila kushton vetem 2490 leke ▶️Le te behet asistenti juaj i perditshem ------------------------------- #porosittani 📥 #transportkudo 📬 #albania #tirana #durres #fier #vlore #follow #followforfollowback #taxishopelectronic2 #taxishopelectronic #smartchoiceal #sarande #porosit_tani_online 📤 #smartchoiceal #taxishopelectronic #taxishopelectronic2
Smartwatch multi-funksional ▶️Kryen telefonata ▶️Dergon mesazhe ▶️Monitoron rrahjet e zemres ▶️Mates distance ▶️Kundra ujit ▶️Monitoron gjumin ▶️Mat kalorite e djegura ▶️Alarm ▶️Lajmeron mesazhet ▶️Te gjitha keto sherbime ne kete paisje e cila kushton vetem 2490 leke ▶️Le te behet asistenti juaj i perditshem ------------------------------- #porosittani 📥 #transportkudo 📬 #albania #tirana #durres #fier #vlore #follow #followforfollowback #taxishopelectronic2 #taxishopelectronic #smartchoiceal #sarande #porosit_tani_online 📤 #smartchoiceal #taxishopelectronic #taxishopelectronic2
📌RICHARD MILLE 📌Cilesia me e lart AAA 📌Shoqerohet me garanci ,patente dhe kuti origjinale. 📌Water resistant 100% 📌Scratch  resistant 📌Sapphire glass 📌Transport  kudo në shqiperi  #tropoja #shkoder #lezhe #kruje #fushkruje #kukes #puke #nikel #tirana #durres #elbasan #kavaj #fier #librazhd #korça #vlore #tepelene #saranda #albania #albaniangirl #albanian #kosovo #kosov #prishtina #gjakova #prizren #gjilan #peje #gostivar
📌RICHARD MILLE 📌Cilesia me e lart AAA 📌Shoqerohet me garanci ,patente dhe kuti origjinale. 📌Water resistant 100% 📌Scratch  resistant 📌Sapphire glass 📌Transport  kudo në shqiperi  #tropoja #shkoder #lezhe #kruje #fushkruje #kukes #puke #nikel #tirana #durres #elbasan #kavaj #fier #librazhd #korça #vlore #tepelene #saranda #albania #albaniangirl #albanian #kosovo #kosov #prishtina #gjakova #prizren #gjilan #peje #gostivar
BRANDI: Génie Collection VENDI I PRODHIMIT: Mbretëria e Arabisë Saudite KODI I AROMËS: 1118 PËRDORIMI: Aromë për Femra KATEGORIA E AROMËS: EAU DE PARFUM Vaporisateur Natural Spray SASIA: 25ml dhe 40ml. ÇMIMI: 1,000 Lekë dhe 1,300 Lekë. PËRSHKRIMI: Aromë orientale me nota lulesh, e pasur dhe sensuale. Parfum që lëshon nota të freskëta dhe të mahnitshme që shkrijnë gjethet e mandarinës me lulet e portokallit tunizian. I fortë dhe i kumbues, zbulon një zemër të fuqishme të zëmbakut jasemin që lulëzon me feminitet të butë dhe sensualitet. Baza shpaloset në thellësinë dhe ngrohtësinë e mprehtë të vaniljes Bourbon. Një shteg i butë dhe joshës i ngjyrosur me dritë. Rekomandohet të përdoret gjatë stinës së vjeshtës dhe madje edhe më mirë për stinën e dimrit. Génie Collection aromë e vërtetë që ka arritur majat! Génie Collection është një kompani e specializuar në prodhimin e parfumeve me cilësi të lartë duke ju përshtatur të gjitha shijeve. Génie Collection ju ofron parfumet më luksoze të krijuara nga vajrat origjinale Franceze dhe ndërkombëtare, me çmime konkuruese dhe joshëse dhe aromë që zgjat gjatë. #albania #shqiperia #tirana #durres #shkoder #korce #fier #vlore #elbasan #albanian #blionline #perfumecollection #perfumes #perfume #perfumery #fragrance #fragrances #perfumeonline #porosittani 📥 #followme #followback #porosit #porosittani #porositonline #blejonline #blionline #blerjeonline #dhurata #dyqanonline #blej #parfumoriginal
next page →