#filters

5,219,247 posts

Loading...
double tap and tag someone ❤️
Tvůj život! Tvá cesta!❤️😊 #smile #happy #online #snapchat #filters #darkhair #jb
Обыденно праздновать день рождения за столом, или в кабаке, или, выехав на природу. Мой не прошёл обыденно, несмотря на то, что и кабак, и природа были - всё это было в Ярославле с супругой и другом, с кубинским ромом, колесом обозрения, Музой, Лисом Никонором, шаурмой, где вместо чесночного соуса сметана, с неработающей помпой Старбакса и полным отсутствием тёмного пива и эля. Круто было :) =Буга= #vinci #filters #photo #дэрэ
ਮਿੱਠਾ 😊ਸੁਭਾਅ ਏ ਸਾਡਾ😜 ਜਿਵੇ ਰਸ ਗੰਨੇ ਦਾ.. ਪਰ ਰੋਹਬ😠 ਵੀ ਨੀ ਝਲਦੇ 😏ਕਿਸੇ LaNdU 😡ਬੰਦੇ ਦਾ..!💪.........#instagrammers #igers #instalove #instamood #instagood #followme #follow #comment #shoutout #iphoneography #androidography #filter #filters #hipster #contests #photo #instadaily #igaddict #TFLers #photooftheday #pics #insta #picoftheday #bestoftheday #instadaily #instafamous #popularpic #popularphoto
Listaa para salir!!😙😙
Wir hören beim Kommunizieren nur 7% auf Worte. Hauptsächlich achten wir auf Körpersprache (55%) und die Art und Weise wie kommuniziert wird (38%). Was heißt das für deine Kommunikation im privaten Leben und auf der Arbeit? . . . . . . #instagrammers #igers #instalove #instamood #instagood #followme #follow #comment #shoutout #iphoneography #androidography #filter #filters #hipster #contests #photo #instadaily #igaddict #socialsteeze #photooftheday #pics #insta #picoftheday #bestoftheday #instadaily #instafamous #popularpic #popularphoto
Scary Baby. 😂 #ohno #scary #filters
Sin descanso, siempre sin descanso 😭😉
Snapchat po nxjerr në pah atë që e quan "profilet e miqësisë" për të kapur të gjitha rrjetet sociale të përbashkëta që ju keni shkëmbyer me miqtë në një vend të vetëm. Por, në përputhje me etikën e kompanisë rreth privatësisë, profilet janë të dukshme vetëm për ju dhe për mikun tuaj.  Futja e profileve të miqësisë është një nga disa hapat që Snap po bën sot për të promovuar miqësi të ngushta. Përveç profileve, Snap do të fillojë të shesë mallra Bitmoji që paraqesin avatarët e personalizuar të kompanisë. Është gjithashtu prezantimi i asaj që përshkruan si një "produkt komik" që do të shfaqë ju dhe miqtë tuaj si Bitmoji në një karikaturë që del në Feed Discover. Për të gjetur profilet e miqësisë suaj, duhet te beni add një shok ose grup Bitmoji. Profili përmban çdo imazh, video, mesazhe ose lidhje që keni ruajtur ne bisedë. Dhe nëse ju dhe miqtë tuaj kanë zgjedhur për të ndarë vendndodhjen tuaj, ata do të shfaqen edhe në hartën e kërcimit. Snap thotë se profili është projektuar të jetë një mënyrë e shpejtë dhe e lehtë për të gjetur pikat kryesore e shokeve tuaj. Ky opsion do të dalë për te gjithë perdoruesit në "javët e ardhshme", tha kompania.© insmart.al Kliko per me shume ne👉🏻 insmart.al #geekroom #tech #insmart #intv #popular #android #like #apple #game #follow #iPhone #smartphone #ig #snapchat #filter #instagram #smart #instagood #photooftheday #google #insta #comment #filters #camera #web #bestoftheday #gadgets #technology #new #update
Puzzling You will feel confused when you do not understand something especially when talking to someone and they will think you are a dumb and dull when they do not know what has made you so much. So, do not insult those confused people with dirty words. #girl #cutegirls 😘 #sweetgirl #filter #filters #sweetcandy #shorthair #shorthairstyles #wow #amazing #inspiring #inspiringquotes #dontinsultmyintelligence
I need your skull
Lighten up, just enjoy life, smile more, laugh more, and don't get so worked up about things. ...😊😊 • • • • #livethelife #i #me #tbt #smile #peace #love #beauty #filters #bestoftheday #instagramhub #photooftheday #candid #igers #instadaily #instago #jj #tagblender #tweegram #l4l #f4f #wiwt #instagood
Morning PA’ZZ’LES Peeps‼️ 🤭 I know the lyrics...”you feel the vibe it’s CONTAGIOUS, LOOK in ya 👀 shit is DANGEROUS oooooo....” 🤗 @meekmill @jeremih How’s ya vibes going this AM? 🗣🗣🗣 #pazzles #barcode #bosslady #goodvibes #filters
So much love in one room🤗 @onestoppawz 🐶🐈🛁✂️🚐
Sin más que decir, estoy tan feliz de llegar a estos larguísimos 6 Meses, a pesar de cualquier cosa Nunca me dejaste, a pesar de que algunas veces soy muy pesado me seguís aguantando y espero que lo sigas haciendo🙇🏽‍♂️❤ Y es así como nosotros dijimos que el "Algún día" estaba muy lejos y decidimos hacerlo realidad, mucho sufrimos, pero grande será la recompensa🙋🏽‍♂️❤ Por este amor bendito por el creador y por su amor infinito🙌🏽❤ Todo tiene su tiempo y su lugar❤ y el de nosotros ya llegó😍❤ Feliz 6M Cariño👸🏽❤ Te amo👸🏽🐷⚓❤ . . . . . . . . . . . . . . . .#yummy #hipster #filters #instagram #hot #instadaily #repost #sky #funny #friends #fun #iphoneonly #iphonesia #instafamous #like4like
Te amo muchísimo👸🏽🐷⚓❤ . . . . . Pd: se enojó y quiero que se desenoje🙇🏽‍♂️❤ . . . . . . . . . . . . . . #yummy #hipster #filters #instagram #hot #instadaily #repost #sky #funny #friends #fun #iphoneonly #iphonesia #instafamous #like4like
Mis mejores recuerdos son contigo👧🏽❤ Te amo muchísimo mi bebé hermosa👸🏽❤ . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . #yummy #hipster #filters #instagram #hot #instadaily #repost #sky #funny #friends #fun #iphoneonly #iphonesia #instafamous #like4like
Vamos a ver paisajes a cualquier ciudad🙋🏽‍♂️👸🏽❤ . . . . . . . . . . . #yummy #hipster #filters #instagram #hot #instadaily #repost #sky #funny #friends #fun #iphoneonly #iphonesia #instafamous #like4like
Yo sólo amo a mi Novia, Amigos y a mi Perro👸🏽🐶📌❤ . . . . . . . . . . . . . . . . . #yummy #hipster #filters #instagram #hot #instadaily #repost #sky #funny #friends #fun #iphoneonly #iphonesia #instafamous #like4like
life ain’t always sunny, don’t get caught up in the glow. 🌦
next page →