#gjakova

122,671 posts

Loading...
😂😂😂Cili Shok Muned Mu Kon Ky😂😂😂 . . . . . . . . . . . . . ••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••• Follow @press_zone per mshum 📱🔥 ••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••• . . . . ••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••• Pm Me Per Share 💸📱 ••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••• . . . . . . . . . ••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••• #kosovo #kosova #shqip #shqiperia #mozzik #gjakove #shengenvisa #ulqin #mozzikfans #skenderaj #gjakova #gjakove #gilan #prishtina
Urime formimin e ushtrisë Kosovë. Prej Sot Gatitu 14.12.2018. 🚕Transporti falas gjithë 🇽🇰 📱Për iPhone XS-XR-XS Max ✉️ @smart.techh #ushtria #ushtriakosovare #ushtriaclitimtareekosoves #kosovoarmy #kosovoarmedforces #kosovo #kosova #fsk #fark #prejsotgatitu #prishtina #ferizaj #gjilan #prizren #gjakova #peja #mitrovica
Urime formimin e ushtrisë Kosovë. Prej Sot Gatitu 14.12.2018. 🚕Transporti falas gjithë 🇽🇰 📱Për iPhone 6-X ✉️ @smart.techh #ushtria #ushtriakosovare #ushtriaclitimtareekosoves #kosovoarmy #kosovoarmedforces #kosovo #kosova #fsk #fark #prejsotgatitu #prishtina #ferizaj #gjilan #prizren #gjakova #peja #mitrovica
Urime formimin e ushtrisë Kosovë. Prej Sot Gatitu 14.12.2018. 🚕Transporti falas gjithë 🇽🇰 📱Për Samsung ✉️ @smart.techh #ushtria #ushtriakosovare #ushtriaclitimtareekosoves #kosovoarmy #kosovoarmedforces #kosovo #kosova #fsk #fark #prejsotgatitu #prishtina #ferizaj #gjilan #prizren #gjakova #peja #mitrovica
Kush mendoni qe repovat me mirë @sandrapiace dhe @balajrina ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖ ➖ ➖ ➖ Follow - @zonashowbiz Follow - @zonashowbiz Follow - @zonashowbiz ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖ ➖ #mozzikfans #kidator #loredana #capital #majk #prishtina #peja #kosovo #shqiptar #shqip #marinavjollca #onrecords #kida #kidator #prishtina #peja #gjakova #shqiptar #getinjofan #luanavjollca #fero #tayna #elvanagjata #lumib #ghettogeasy #elvanagjata #dualipa #beberexha #butrintimeri #ledrivula
Kosova ka pasur vuajtje të mëdha siç e din gjith shtetet sllave(shkijet) jan munduar të shkatrrojn popullin kosovar dhe të vjedhin territorin e Kosoves,por tani kemi trimat tan qe do të mbrojn popullin Kosovar dhe territorin Kosovar,sa bukur tingëllom Forcat e siguris Kosovare,tani Vuçiq te përshendes me këto foto nga trimat tan dhe me këtë emblem te bukur Kosovare🇦🇱👑❤👋 Follow: @armykosova #prishtina #tirana #peja #gjilan #gjakova #prizeren #mitrovica #ferizaj #durres #vlore #saranda #berlin #dorators #dhuratadora #samantator #xhensilator #luanator #butrintimeri #mmv #mozzikfans #ledrivula #ledrizlla #morenator #kidator #babastars #dafinators #dafinazeqiri #encaustic #armykosova
tag someone / ur friends @_9gagshqip_
BATANIJE ELEKTRIKE Porosit në Mesazhe ne direkt Ose ne Viber/Watsapp +386 43 541 334 #butriors #tetova #gjakova #peja #tirana #prishtina #durresi #struga #shkupi #shkodra #saranda #prizren #gjilan #ferizaj #tayna #dafinazeqiri #dhuratadora #noramall #luanator
REAL DOCTORS POSTURE SuperOfertë zbritje 1 copë 9.99€ 2 copa 18.99€ 3 copa 28.99€ TRANSPORTI FALAS në Kosovë Shqipëei dhe Maqedoni 6€ Është zgjidhja ideale për një qendrim të drejtë dhe për largimin e dhimbjeve të shpinës. Madhësia Standarte Porosit në Mesazhe ne direkt Ose ne Viber/Watsapp +386 43 541 334 #butriors #tetova #gjakova #peja #tirana #prishtina #durresi #struga #shkupi #shkodra #saranda #prizren #gjilan #ferizaj #tayna #dafinazeqiri #dhuratadora #noramall #luanator
1 copë 6.50€ 2 copë 9.50€ 3 copë 12.50€ Vecori kryesore e shampos me ekstrakte te bishtit te kalit eshte se NXIT RRITJEN E FLOKEVE. Bishti i kalit : Ndihmon cdo lloj floku sidomos ata te demtuar dhe te lyer, duke i bere te shendetshem dhe te shkelqyeshem. Permban esenca bimore, vitamina A, B, B1 dhe E te cilat jane te domosdoshme per flokun. Permban minerale dhe nje formule natyrale per te bere te mundur largimin e zbokthit. Dobite : - Vret ne menyre efektive bakteriet - Pastron ne thellesi skalpin e kokes - Parandalon kruarjen e kokes - Largon zbokthin - Ndihmon ne rritjen e shendetshme te flokut. Transporti falas ne Kosove. Shqiperi dhe Maqedoni 6€ #gjakova #peja #tirana #prishtina #mitrovica #prizren #struga #shkupi #tetova #shkodra #ferizaj #durres #saranda #tayna #luanator #feministe #grat #dafinazeqiri #dhuratadora
Laser Dekorues për ambiente të jashtme Rezistent ndaj lageshtis Transporti Falas ne Kosove Shqiperi dhe Maqedoni 6€ Çmimi: 30€ #shkodra #tetova #gjakova #shkupi #peja #prizren #prishtina #peja
Shisha Pen plus 1 shije. 1 copë 9.50€ 2 copa 15.50€ 3 copa 19.50€ Transporti falas ne Kosovë Shqiperi dhe Maqedoni 6€ Porosit në Mesazhe ne direkt Ose ne Viber/Watsapp +386 43 541 334 #butriors #tetova #gjakova #peja #tirana #prishtina #durresi #struga #shkupi #shkodra #saranda #prizren #gjilan #ferizaj #tayna #dafinazeqiri #dhuratadora #noramall #luanator
1 copë 15.50€ 2 copa 25.50€ 3 copa 35.50€ Transporti falas ne Kosovë Shqiperi dhe Maqedoni 6€ Porosit në Mesazhe ne direkt Ose ne Viber/Watsapp +386 43 541 334 #butriors #tetova #gjakova #peja #tirana #prishtina #durresi #struga #shkupi #shkodra #saranda #prizren #gjilan #ferizaj #tayna #dafinazeqiri #dhuratadora #noramall #luanator
Set per depilim. Çmimi 14.99€ Porosit në Mesazhe ne direkt Ose ne Viber/Watsapp +386 43 541 334 #butriors #tetova #gjakova #peja #tirana #prishtina #durresi #struga #shkupi #shkodra #saranda #prizren #gjilan #ferizaj #tayna #dafinazeqiri #dhuratadora #noramall #luanator
Porosit online Bateri më zoom dhe me Flashlight 1 copë 11.50€ 2 copa 19.50€ 3 copa 24.50€ Posta gratis ne Kosovë Shqiperi dhe Maqedoni 6€ transporti #shkodra #tetova #gjakova #shkupi #peja #prishtina #mitrovica #prizren #ferizaj #tirana #struga #durresi #saranda
next page →