#gjiko

4,592 posts

Loading...
A do kishte dal nje hit nese do te bashkpunonin #Noizy dhe #Gjiko ? 💣🔥
HAPPY BIRTHDAY TO YOU QUEEN WISH U ALL DA BEST IN YOUR LIFE @vjosa_gj 😍👑 @gjikotheflyboy - - - - - #ENERGJIKO #GJIKO #GJIKOFAN #GJIKOTORS #GJIKOTEAM #GJIKOTHEFLYBOY
Kur sdin qka me thon edhe gjith e prek mjekrren😂😂😂😂n’cdo intervist❤️❤️❤️❤️(tag him pls i need you) • • • • • #ledrivula #ledrizlla #ledrivulafans #ledri #likeforlikes #followforfollow #mozzik #ledri #ardianbujupi #fatonshoshi #gjiko #lumib #ermalfejzullahu @ledrivula @ledrivula @ledrivula @ledrivula @ledrivula @ledrivula
FUCK OFF😋😝🔥 ~FUCK HATERS🖕🏻~ @gjikotheflyboy 🌍👑 @granitmuhaxheri 👑 @kechmontana 👑 @redboxent 👑 #ENERGJIKO #GJIKO #GJIKOFAN #GJIKOTORS #GJIKOTEAM #GJIKOTHEFLYBOY
SunnyHill Festival po vjen më 10, 11 dhe 12 gusht në Parkun e Gërmisë. Në mesin e 30 artistëve përformues do të jetë edhe DUA LIPA, ACTION BRONSON, DJ #1 në botë për momentin, Stanaj, SG Lewis, Col3trane, Grace Carter, Bondax dhe shumë artistë tjerë të famshëm shqiptarë. Edicioni i parë i Sunny Hill Festival do të vijë me artistë të shumtë, në mesin e të cilëve janë edhe Ledri Vula, MC Kresha, Lyrical Son, Dafina Zeqiri, Gjiko, Lumi B, Buta, Kidda, ODA, Jericho, Gamblemania, Asgjë Sikur Dielli, Genc Salihu, Shpat Deda, Dren Abazi dhe Zig Zag Orchestra, Gon & Sonik, Rrrron dhe Ylli Megi. Festivali ka karakter humanitar, sepse 25 për qind e të hyrave neto që mbesin nga festivali do t’i dhurohen organizatave kosovare që kujdesen për zhvillimin e fëmijëve kosovarë, posaçërisht atyre me nevoja të veçanta. #sunnyhillfestival #dualipa #actionbronson #dj1 #stanaj #sglewis #col3trane #gracecarter #bondax #ledrivula #mckresha #lyricalson #dafinazeqiri #gjiko #lumib #buta #kidda #oda #jericho
next page →