#korce

14,116 posts

Loading...
Tuta vetem 1000 leke Porosit tani ne facebook Klaudio Fashion #klaudiofashion #korce #albania
Tuta vetem 1000 leke Porosit tani ne facebook Klaudio Fashion #klaudiofashion #korce #albania
Tuta vetem 1000 leke Porosit tani ne facebook Klaudio Fashion #klaudiofashion #korce #albania
Tuta vetem 1000 leke Porosit tani ne facebook Klaudio Fashion #klaudiofashion #korce #albania
#morning #korce #albania #place ♥️🇦🇱
🎈 MOMENTE GJATË KAMPIT VEROR TË FËMIJËVE 🎈 Mësojmë & lodrojmë njëkohësisht! 😍 ✍️ Mësim i gjuhës ANGLEZE & GJERMANE, lojra në skuadra, punime me materiale të riciklueshme, piktura, konkurse, muzikë & shumë argëtim! 🎲⚽📚 Në fund të kampit do të mbahet një ekspozitë me punimet e fëmijeve dhe për skuadrën fituese do të ketë shumë surpriza! 💕 Sigurisht nuk do të mungojë KUPA E KAMPIONËVE! 🏆 #inxhinier #infermiere #punesim #germany #babysitter #it #computer #opportunitycoursecenter #opportunity #qenderkursesh #course #kurse #akademik #pedagoge #staf #kualifikim #profesionalizem #zhvillim #karriere #oportunitete #mundesi #korce
Oferte vetem 1000 leke Porosit tani ne facebook Klaudio Fashion #klaudiofashion #korce #albania
Oferte 😍 Vetem 1000 leke Porosit tani ne facebook Klaudio Fashion #klaudiofashion #korce #albania
Oferte ➡️ Vetem 1000 leke Porosit tani ne facebook Klaudio Fashion #klaudiofashion #korce #albania
🎈 Po e mbyllim muajin Qershor me shumë SUKSES! 🎈 ✍️BILANCI I MUAJIT QERSHOR DERI MË TANI: ✔️ Mbi 55 kandidatë kanë marrë KONTRATAT E PUNËS & VIZËN GJERMANE në sektorin e NDËRTIMIT & TRANSPORTIT ✔️ Mbi 20 INFERMIERË të punësuar në klinikat më të mëdha të Hanover, Berlin & Mynih të GJERMANISË ✔️ Mbi 15 STUDENTË të punësuar për sezonin e verës në aeroportin e Frankfurtit & në ishujt Darß, Rügen & Usedom të Hansestadt Rostock të GJERMANISË ***************************************** 🔔 APLIKIMET VAZHDOJNË! 🔔 🇩🇪 ️Shfrytëzoji muajt e verës për të mësuar gjuhën GJERMANE! 😉 Numri i kandidatëve tanë të punësuar në GJERMANI rritet dita-ditës! ✅ Të lumtur që ofrojmë çdo ditë shumë mundësi! 😊 ☎️ Mos ngurroni të na kontaktoni për çdo informacion! ☎️ ZYRA E PUNËSIMIT- 21 Dhjetori, Tiranë Cel: +355 69 69 344 01 #inxhinier #infermiere #punesim #germany #babysitter #it #computer #opportunitycoursecenter #opportunity #qenderkursesh #course #kurse #akademik #pedagoge #staf #kualifikim #profesionalizem #zhvillim #karriere #oportunitete #mundesi #korce
🇩🇪 Mëso GJERMANISHT & punësohu! 🇩🇪 Të lumtur që marrim feedback kaq pozitiv nga studentët tanë! 😊 Anila mbaroi kursin e gjuhës GJERMANE me mësuese Elvirën dhe së shpejti do të bashkohet me familjen e saj në GJERMANI 😊 Vazhdojnë rregjistrimet për grupet e reja! ✔ Ju mirëpresim! 😉 #inxhinier #infermiere #punesim #germany #babysitter #it #computer #opportunitycoursecenter #opportunity #qenderkursesh #course #kurse #akademik #pedagoge #staf #kualifikim #profesionalizem #zhvillim #karriere #oportunitete #mundesi #korce
Ore per femra ngjyre Gold Dizenjuar ne menyre perfekte per cdo kombinim.Nje model shume elegant. Fusha ka ngjyre te bardhe me akrepa blu shume te vecante. Rezistente ndaj ujit 3ATM. Cmimi: 2000 leke te reja Transporti 2-4 dite falas ne gjithe shqiperine Mundesi pagese ne momentin e dorezimit #porosittani 📥 #porosittani 📣 #porositnëinstadirect #merrjepal #dyqan #fier #blionline #paguajcash #shitet #vlora #durres #blej #aksesore #porositonline #blejonline #lushnje #blilire #paguaj_ne_dorzim #blejsigurte #blejngashtepia #korce #pogradec #elbasan #oferta #shkoder
Mbajtese telefoni per makine qe vendoset ne xham ose ne kroskot per cdo smart phone..Universal Mund te rrotullohet 360° Shume praktike dhe shume cilesore! Cmimi: 1500 leke te reja Transporti falas 2-4 dite ne gjithe shqiperine Paguaj kur merr produktin #porosittani 📥 #porosittani 📣 #porositnëinstadirect #merrjepal #dyqan #fier #blionline #paguajcash #shitet #vlora #durres #blej #aksesore #porositonline #blejonline #lushnje #blilire #paguaj_ne_dorzim #blejsigurte #blejngashtepia #korce #pogradec #elbasan #oferta #shkoder
OFERTE! Ore per meshkuj YAZOLE Nje ore e bukur dhe shume cilesore me rrip te zi,me fush te bardh,akrepa me fosfor dhe tregues date.. Kundra ujit 3 ATM CMIMI: 2000 leke te reja Transporti falas 2-4 dite ne gjithe shqiperine Pagesa ne dorezim #porosittani 📥 #porositnëinstadirect #porosittani 📣 #porosite_tani_ne_insta_direct__ 📤 #porosittani #porositonline #oferta #okazion #paguajcash #blejonline #shitet #shes #shkoder #durres #korce #blionlineblilire #shkoder #lezhe #sarande
Wireless Bluetooth 4.1 Kujfe me Bluetooth versioni bluetooth  4.1 Mund ta perdorni kudo ne shtepi ne pune dhe ne makine eshte praktike dhe shume e lehte ne perdorin. Cilesia e zerit shume e paster HD. Fale baterise cilesore ju ofron bisede deri ne 6 ore kohe,si dhe karikohet shume shpejt. Cmimi : 1300 leke te reja Transporti falas 2-4 dite ne gjithe shqiperine Pagesa ne dorezim #porosittani 📥 #porosittani 📣 #porositnëinstadirect #merrjepal #dyqan #fier #blionline #paguajcash #shitet #vlora #durres #blej #aksesore #porositonline #blejonline #lushnje #blilire #paguaj_ne_dorzim #blejsigurte #blejngashtepia #korce #pogradec #elbasan #oferta #shkoder
Xhinse per meshkuj vetem 1000 leke Masa 34 Porosit tani ne facebook Klaudio Fashion #klaudiofashion #korce #albania
Xhinse per meshkuj vetem 1000 leke Masa 34 Porosit tani ne facebook Klaudio Fashion #korce #albania #klaudiofashion
Sharm El Sheikh, destinacioni që nuk duhet ta lini pa e vizituar! Ju mund te udhetoni me  çmime duke filluar nga 690 €/person. Periudha e Udhëtimit 17-24 Korrik 😁☀️💦 Të përfshira në paketë: ➡Bileta e avionit (me transit) ➡Transferta Aeroport - Hotel - Aeroport ➡Akomodimi në Hotel ➡Koncepti Soft All Inclusive ➡Siguracionin Shëndetësor gjatë udhëtimit Kontakto tani:042230668/0696153704 #sharmelsheikh #oferta #pushime #udhetime #soletravel #tirana #durres #shkoder #elbasan #fier #korce #udhetime #elbasan #fier #trip #soletravel
Xhinse per meshkuj vetem 1000 leke Masa 33 Porosit tani ne facebook Klaudio Fashion #klaudiofashion #korce #albania
Xhinse per meshkuj vetem 1000 leke Masa 33 Porosit tani ne facebook Klaudio Fashion #klaudiofashion #korce #albania
Lunicflex multi running track application 🏃 #lunicflex #runningtrack #running #epdm #korce #albenia
Xhinse per meshkuj vetem 1000 leke Mase 31 Porosit tani ne facebook Klaudio Fashion #klaudiofashion #korce #albania
Xhinse vetem 1000 leke ✔ Masa 29 Porosit tani ne facebook Klaudio Fashion #klaudiofashion #korce #albania
Xhinse per meshkuj vetem 1000 leke Masa 29 Porosit tani ne facebook Klaudio Fashion #klaudiofashion #korce #albania
Xhinse per meshkuj vetem 1000 leke Mase 29 Porosit tani ne facebook Klaudio Fashion #klaudiofashion #korce #albania
Xhinse per meshkuj vetem 1000 leke 💙 Mase 29 Porosit tani ne facebook Klaudio Fashion #klaudiofashion #korce #albania
Atlete vetem nr 39 ✔ Porosit tani ne facebook Klaudio Fashion #klaudiofashion #korce #albania
🇩🇪️ Punësim sezonal për studentët në GJERMANI 🇩🇪️ Gresantilda sapo mori KONTRATËN E PUNËSIMIT SEZONAL në një nga kafenetë më të famshme të ishujve Darß, Rügen & Usedom të Hansestadt Rostock të GJERMANISË!🚩 Jemi të lumtur që ofrojmë shumë mundësi punësimi edhe për STUDENTËT gjatë muajve të verës! ✅ 🔔 APLIKIMET RIFILLOJNË NË SHTATOR!🔔 ✔ Mjafton të jeni student në një prej Universiteteve ✔ Mjafton niveli A2 i gjuhës GJERMANE ☎️ Mos ngurroni të na kontaktoni për çdo informacion! ZYRA E PUNËSIMIT- 21 Dhjetori, Tiranë Cel: +355 69 69 344 01 #inxhinier #infermiere #punesim #germany #babysitter #it #computer #opportunitycoursecenter #opportunity #qenderkursesh #course #kurse #akademik #pedagoge #staf #kualifikim #profesionalizem #zhvillim #karriere #oportunitete #mundesi #korce
Cmimi: 27000 Leke SUPER OFERT CMIMI ME I MIR NE TREG Huawei Honor 6X (2017) I Ri Ne Kuti Version Europian. Garancia 12 muaj. Kerkoni nje Smartfon te vecant me bateri qe zgjat dhe qe ben dallim nga smartfonet e tjer, ai eshte Huawei Honor 6X , i cili ka fituar dhe titullin si smartfoni me I mire ne kategorin e smartfonve me cmim te mesem. Parametrat Ekrani LTPS IPS 5.5 Inch Kamera 2 x 12 MP + 2MP autofocus 1080 P HDR Kamera Sekondare 8 Mp Video 1080P@30fps Ram 3 Gb, Memorie 32 Gb pranon karte memorie deri ne 256 Gb Cpu: Octa Core 4x2.1 Ghz 4x1.7 Ghz Cortex A-53 Android 6.0 Perditsohet ne 7.0 Emui 5.0 Rrjeti 4G Lte Dual Sim Fingerprinter Materiali Alumin Bluetooth 4.1 Bateria 3340 mAh Kohe bisede 23 ore. Paguaj.ne dorzim transporti fas vjen aty ku ndodheni ju. #porisittani 📥 #porosittani 📣 #porosittani #porositngashtëpia #porositonline #blionlineblilire #blionline #blitani #blingashtepia #blejsigurte #dyqanonline #paguajcash #paguajnedorezim #telefona #tableta #oferta #dhurata #okazion #merrjepal #fier #durres #tirana #vlore #saranda #berat #lushnje #elbasan #shkoder #korce #ditelindje #merrjepal
Cmimi: 26000 Leke SUPER OFERT CMIMI ME I MIR NE TREG Huawei Honor 8 Lite (2017) I Ri Ne Kuti Version Europian. Garancia 12 muaj. Kerkoni nje Smartfon te vecant dhe elegant me parametra te mira dhe praktik ai eshte Huawei Honor 8 Lite. Parametrat Ekrani 5.2 Inch LTPS IPS Kamera 12 MP HDR Kamera dytsore 8 MP Video 1080P@60fps Ram 3 Gb, Memoria16 Gb pranon karte memorie deri ne 256 Gb Cpu: Octa Core 4x2.1 Ghz & 4x1.7 Ghz Android 6.0 Perditsohet ne 7.0 Rrieti 4G Lte Dual Sim Materiali Alumin Fingerprinter Bateria 3000 mAh. Paguaj ne dorzim transporti falas vjen aty ku ndodheni ju. #porisittani 📥 #porosittani 📣 #porosittani #porositngashtëpia #porositonline #blionlineblilire #blionline #blitani #blingashtepia #blejsigurte #dyqanonline #paguajcash #paguajnedorezim #telefona #tableta #oferta #dhurata #okazion #merrjepal #fier #durres #tirana #vlore #saranda #berat #lushnje #elbasan #shkoder #korce #ditelindje
Cmimi: 19000 Leke Xiaomi Redmi 5 (2018) I Ri Ne Kuti Version Europian. Garancia 12 muaj Kerkokoni nje Smartfon Unik me Dizanjo te vecant, me parametra te mira ai eshte Xiaomi Redmi 5. Parametra Ekrani 5.7 Inch IPS Kamera 12 MP HDR Kamera dytsore 5 MP inteligjente tregon gjinin dhe moshen. Video 1080P@30fps Ram 2 Gb, Memoria 16 Gb pranon karte memorie deri ne 128 Gb Androidi 7.1.2 Cpu: Octa Core 1.8 Ghz Materiali Alumin Fingerprinter Rrieti 4G lte Dual Sim Bluetooth 4.2. Bateria 3300 mAh. Shoqerohet me kllefe mbrojtse. Paguaj ne dorzim transporti falas vjen aty ku ndodheni ju. porisittani📥 #porosittani 📣 #porosittani #porositngashtëpia #porositonline #blionlineblilire #blionline #blitani #blingashtepia #blejsigurte #dyqanonline #paguajcash #paguajnedorezim #telefona #tableta #oferta #dhurata #okazion #merrjepal #fier #durres #tirana #vlore #saranda #berat #lushnje #elbasan #shkoder #korce #ditelindje #merrjepal
Cmimi: 4500 leke Ore inteligjente z60 me kart sim e pershtatshme per android dhe i phone, te dhenat e ores: Ram 64 M, Rom 128 M, Bluetooth BT3.0, ekrani 1.54 inch ips 240x240 pixel, kamera 2 M, bateria 350 mAH, 2 dite perdorim normal. Ora suporton shum opsione si: Phone Call:Dial, Hands-free Calls, Call Records and Phonebook/Bluetooth Call SMS:Local SMS/Through the Android / iOS Synchronous Push Message Music Player:BT Music Anti-Lost:Anti-Lost, Find Each Other, Compatible with Android and Apple Device Sleep Monitor:YES Pedometer:Step Motion Meter, Calorie Counter, Mileage Record Sedentary Remind:Sedentary Remind Camera: Traditional Photograph, Independently by the Watch / Remote Camera, Watch Controls the Android Phones Taking a Picture Others:Alarm, Calendar, Stopwatch, Calculator ; Compatible with Android and Apple device ; QQ, WeChat, Facebook, Twitter and Other Real-time Information Can Push to the Watch. paguaj ne dorzim transporti falas vjen aty ku ndodheni ju. #porosittani #porosittani 📥 #porositonline #porositngashtëpia #blionlineblilire #blionline #blejsigurte #bleingashtepia #blitani #dyqanonline #dhurata #telefona #tableta #oferta #fier #durres #tirana #vlore #saranda #berat #lushnje #korce #elbasan #shkoder #porosittani 📣 #ora #ditelindje #merrjepal
Cmimi: 2500 leke. Super ofert, ore inteligjente DZ09 Bluetooth, me kart sim, per android dhe iphone, te dhenat e ores: Sim Cart, Camera 0.3M ekrani 1.56 inch 240 x 240 pixel, Bluetooth 3.0, Ram 32M, Rom 32M, pranon karte memorie, deri ne 32gb, Bateria 380 mAH, koha e foljes, 3 ore, koha standarte, 180 ore, ora suporton shum opsione. paguaj ne dorzim, transport falas vjen aty ku ndodheni ju. #porosittani #porosittani 📥 #porositonline #porositngashtëpia #blionlineblilire #blionline #blejsigurte #bleingashtepia #blitani #dyqanonline #dhurata #telefona #tableta #oferta #fier #durres #tirana #vlore #saranda #berat #lushnje #korce #elbasan #shkoder #porosittani 📣 #ora #ditelindje #merrjepal
Cmimi: 3000 Leke Dyshek Kamping Me Ajer Relaks I Pa Krahesushem. Mereni me vete kudo ne plazh, ne natyr, ne pishin etj, dhe jepuni kuptim pushimeve tuaja, relaksohuni si kurr me par dhe do te ndiheni sikur flini mbi re. Paguaj ne dorzim transporti falas vjen aty ku ndodheni ju. #porisittani 📥 #porosittani 📣 #porosittani #prositonline #porositngashtëpia #blionlineblilire #blionline #blitani #blejsigurte #blingashtepia #dyqanonline #paguajcash #paguajnedorezim #oferta #dhurata #pushime #fier #durres #tirana #vlore #saranda #berat #lushnje #elbasan #korce #shkoder #ditelindje #merrjepal #dyshek #plazh
Cmimi: 3800 Leke Kamera Sport Aksion Full Hd 1080p kundrua ujit. Mereni me vete kudo, zhytuni ne thellesi dhe realizoni fotot tuaja dhe videot me te bukura me Kamera Sport Aksion, kundra ujit deri ne 30 metra thellesi fal Kamera Sport Aksion ju mund te beni foto dhe video kur zhyteni ne uji. Bejni momentet me te bukura te jetes sua te pa harrueshme me Kamera Sport Aksion. Te dhenat: Camera: full Hd 1080p Video: 1920*1080 pixel 15 fps 1280*720pixel 30fps Kundra ujit deri ne 30 metra Ekrani 2 Inch Kendi 140° Bateria 900mAh deri ne 1.5 ore filmim. Psguaj ne dorzim transporti falas vjen aty ku ndodheni ju. #porosittani 📣 #porosittani 📥 #porosittani #porositonline #blionlineblilire #blionline #blitani #blingashtepia #blejsigurte #dyqanonline #paguajcash #paguajnedorezim #kamera #aksesor #merrjepal #fier #tirana #durres #vlore #saranda #berat #lushnje #elbasan #korce #shkoder #ditelindje
Cmimi: 2000 Leke Bejeni makinen tuaj te duket e vcant. Shirit dekor per makine me dy ngjyra blu dhe te kuqe, vendoset ne bagazh me ngjitje. Paguaj ne dorzim transporti falas vjen aty ku ndodheni ju. #porisittani 📥 #porosittani 📣 #porosittani #porositonline #porositngashtëpia #blionlineblilire #blionline #blejsigurte #blitani #blingashtepia #dyqanonline #oferta #makina #pjesmakinash #merrjepal #okazion #paguajcash #paguajnedorezim #fier #durres #tirana #vlore #saranda #berat #lushnje #elbasan #korce #shkoder
Cmimi: 3500 Leke Kamer Me Pasqyre Super Ofert Kamer Pasqyre per makine me infrared filmon dhe naten, e lehete dhe praktike per tu montuar mbi pasqyren aktuale qe keni pa qene e nevojshme qe te hiqni pasqyren, shoqerohet me karikusin dhe aksesoret e montimit. Te dhenat: HD 1080 Pixel Infrared Night Vision Memoria 32 Gb Pranon karte memorie Speaker. Paguaj ne dorzim transporti falas vjen aty ku ndodheni ju. #porisittani 📥 #porosittani 📥 #porosittani #porositonline #porositngashtëpia #blionlineblilire #blionline #blejsigurte #blitani #blingashtepia #dyqanonline #paguajcash #paguajnedorezim #makina #merrjepal #oferta #pjesmakinash #fier #durres #tirana #vlore #saranda #berat #lushnje #elbasan #korce #shkoder #ditelindje #kamera #kamermakine
Cmimi: 3700 leke Kasetafon Makine me Bluetooth super cilsor, kasetaofni ju mundeson tu perigjeni telefonatave, kasetafoni suporton: Bluetooth, MP3&WMA, Fm, Sd card, AUX , USB. Kasetafoni shoqerohet me pult. Paguaj ne dorzim transporti falas vjen aty ku ndodheni ju. #porisittani 📥 #porosittani 📥 #porosittani #porositonline #porositngashtëpia #blionlineblilire #blionline #blejsigurte #blitani #blingashtepia #dyqanonline #paguajcash #paguajnedorezim #makina #kasetafon #merrjepal #oferta #pjesmakinash #fier #durres #tirana #vlore #saranda #berat #lushnje #elbasan #korce #shkoder #ditelindje
Cmimi: 3000 leke 2 Bokse Makine Pionner Fuqia 2x220=440w Bokse makine ne forme rrethore te pershtatshme per ne kroskot, ne dyer ose ne bagazh. Ze i qart dhe ndjeshmeri reagimi e shpejte. Dizanji mundeson qe tingulli projektohet ne menyre uniforme dhe me perhapje te gjere. Paguaj ne dorzim transporti falas vjen aty ku ndodheni ju. #porisittani 📥 #porosittani 📥 #porosittani #porositonline #porositngashtëpia #blionlineblilire #blionline #blejsigurte #blitani #blingashtepia #dyqanonline #paguajcash #paguajnedorezim #makina #kasetafon #merrjepal #oferta #pjesmakinash #fier #durres #tirana #vlore #saranda #berat #lushnje #elbasan #korce #shkoder #ditelindje #bokse
Cmimi: 1500 leke Vrases Insektesh Beni nje gjum te qete dhe jepuni fund pickimeve te mushkonjave, me vrasesin e isekteve me drite ultraviolet, thjesht vendoseni ne priz dhe ai i terheq insektet dhe duke i vrar me rrym elektrike, porositeni tani sasia e limituar! Paguaj ne dorzim transporti falas vjen aty ku ndodheni ju. #porisittani 📥 #porosittani 📣 #porositngashtëpia #porositonline #blionlineblilire #blionline #blejsigurte #blitani #blingashtepia #dyqanonline #dhurata #perfemra #oferta #aksesor #fier #tirana #durres #vlore #saranda #berat #lushnje #elbasan #korce #shkoder #ditelindje #merrjepal #insekte #mushkonja
Cmimi: 1200 Leke Pastrues Veshi me 16 koka Kujdesuni per pastrimin e vesheve tuaj per nje degjim me te mire, dhe per higjen me te paster, pasi pastruest e veshit qe perdorni jan me push, dhe e perkeqsojn gjendjen e veshit tuaj pasi pushi qe ato kan mbetet ne veshin tuaj dhe mund tju shkaktoj infeksion. Jetoni shendetshem me produktin qe ne ju oforojm. Paguaj ne dorzim transporti falas vjen aty ku ndodheni ju. #porisittani 📥 #porosittani 📥 #porosittani #porositonline #porositngashtëpia #blionlineblilire #blionline #blejsigurte #blitani #blingashtepia #dyqanonline #paguajcash #paguajnedorezim #makina #kasetafon #merrjepal #oferta #pjesmakinash #fier #durres #tirana #vlore #saranda #berat #lushnje #elbasan #korce #shkoder #ditelindje
Cmimi: 1500 Leke Kuje Bluetooth teper e vecant pasi eshte e vogel dhe praktike, me version Bluetooth 4.1 dhe kohe bisede deri ne 3 ore, shoqerohet me fish karikimi. Paguaj ne dorzim transporti falss vjen aty ku ndhodheni ju. #porisittani 📥 #porosittani 📣 #porosittani #porositngashtëpia #porositonline #blionlineblilire #blionline #blitani #blingashtepia #blejsigurte #dyqanonline #paguajcash #paguajnedorezim #telefona #tableta #oferta #dhurata #okazion #merrjepal #fier #durres #tirana #vlore #saranda #berat #lushnje #elbasan #shkoder #korce #ditelindje
Cmimi: 1500 Leke Super Ofert Kufje Bluetooth Sport mund ta merni me vete kudo ne makine, ne palester etj. Bluetooth 4.2 Koha e bisedes 4 ore Paguaj be dorzim transporti falas vjen aty ku ndodheni ju. #porisittani 📥 #porosittani 📣 #porosittani #porositngashtëpia #porositonline #blionlineblilire #blionline #blitani #blingashtepia #blejsigurte #dyqanonline #paguajcash #paguajnedorezim #telefona #tableta #oferta #dhurata #okazion #merrjepal #fier #durres #tirana #vlore #saranda #berat #lushnje #elbasan #shkoder #korce #ditelindje
Cmimi: 1000 Leke Per te gjith te apasionuarit pas fotove ju sjellim paisjen universale per cdo telefon 3 lente ne 1 ju do te beni foto ne kendin 180° nga e djathta ne te majte, pra ju do te beni foto me te bukura, e lehte dhe praktike mund ta merrni me vete kudo, dhe ta montoni ne telefonin tuaj nepermjet kapses pa qen e nevojshme perdorimi I fishave. Paguaj ne dorzim transporti falas vjen aty ku ndodheni ju. #porisittani 📥 #porosittani 📣 #porosittani #porositonline #porositngashtëpia #blionlineblilire #blionline #blejsigurte #blitani #blingashtepia #dyqanonline #paguajcash #paguajnedorezim #kamera #telefona #tableta #aksesor #fier ##durres #tirana #vlore #saranda #berat #lushnje #elbasan #korce #shkoder #merrjepal
Cmimi: 4000 leke. Sistem Alarmi per Makine. Me kode kunder skanimit dhe kopjimit. Anti-vjedhje. Caktivizim i motorrit ne largesi. Sensori i jashtëm ndaj goditjeve. Opsion mbyllje qendrore elektrike ose pneumatike. 2 pulte komandimi. Manuali i perdorimit dhe diagramet e instalimit te përfshira. Paguaj ne dorzim transporti falas vjen aty ku ndodheni ju. #porisittani 📥 #porosittani 📣 #porosittani #porositonline #porositngashtëpia #blionlineblilire #blionline #blejsigurte #blitani #blingashtepia #dyqanonline #oferta #makina #pjesmakinash #merrjepal #okazion #paguajcash #paguajnedorezim #fier #durres #tirana #vlore #saranda #berat #lushnje #elbasan #korce #shkoder #antifurt
Cmimi: 2800 leke ️Beje makinen tende me Sensore parkimi, dhe parko sigurt duke shmangur gervishiet e makines. Kit 4 sensore parkimi, te papershkueshem nga uji, rezistent ndaj kushteve atmosferike. LED display Njesia e kontrollit Kabulli ushqimit Manual montimi Paguaj ne dorzim transporti falas vjen aty ku ndodheni ju. #porisittani 📥 #porosittani 📣 #porosittani #porositonline #porositngashtëpia #blionlineblilire #blionline #blejsigurte #blitani #blingashtepia #dyqanonline #oferta #makina #pjesmakinash #merrjepal #okazion #paguajcash #paguajnedorezim #fier #durres #tirana #vlore #saranda #berat #lushnje #elbasan #korce #shkoder #sensorparkimi
Cmimi: 1000 Leke Mbuloni ushqimin tuaj duke e mbajtur te sigurt nga insektet, mikrobet si dhe nga phlurat. Paguaj ne dorzim transporti falas vjen aty ku ndodheni ju. #porosittani #porosittani 📣 #porosittani 📥 #porositonline #porositngashtëpia #blionlineblilire #blionline #blejsigurte #blejtani #blejngashtepia #paguajcash #paguajnedorezim #dyqanonline #oferta #perfemra #gatimi #guzhina #fier #durres #tirana #vlore #saranda #berat #lushnje #elbasan #korce #merrjepal
next page →