#kruje

15,085 posts

Loading...
Unaze argjensi 💍 #argjendari #kruje #krujacastle #rings #silver
Rikthehen në Krujë, artistët e kinematografisë shqiptare! Adivie Alibali Sharofi, aktorja e njohur shqiptare, ku luajti rolin e Mamica Kastriotit, do jetë në qytetin e shqiptarëve, duke sjellë në mendje një nga filmat më të rëndësishëm shqiptar! #visitkruja #kruja #albania #kruje #kinematografia #film #skenderbeg
Mountain bikes & perfect views/nature= Shkreli Resort in Qafeshtame National Park🥰 #naturephotography #nature #photooftheday #visit #albania #kruje #real #photoshoot #sunny #days #winter #summer #spring #autumn #2018 #2019
Varese per meshkuj 2000 Lekë me transport të përfshirë 👍 #durres #tirane #tirana #shkoder #fier #elbasan #kavaje #kruje #berat #vlore
More awesome memories from Tirana and Kruje. #tirana #kruje #albania #balkans
#Repost @b.rosephotoco • • • • • I miss traveling already. Even though sitting on a cramped plan for 10 hour is horrible. The end result is always worth it. #albania #kruje #photographer #photography #brosephotoco #travelphotography #travel #tinytown #adriaticcoast
I miss traveling already. Even though sitting on a cramped plan for 10 hour is horrible. The end result is always worth it. #albania #kruje #photographer #photography #brosephotoco #travelphotography #travel #tinytown #adriaticcoast
Did I hear somebody laugh at my brand new hat ! 😉 It’s Albanian’s traditional hat. Made by hand, exclusively with sheep wool. Ancestral know-how. 👍🇦🇱 . . . #vacation #trip #travel #albanianalps #hiking #instatravel #whynotalbania #albania #albanian #albanie #theth #kruje #kruja #fashion #fashionmen #travel #travelphotography #travelphoto #photooftheday #picoftheday
Gjergj Kastrioti Skënderbeu • • • • • #albania #gjergjkastrioti #dibra #kruje #lezhë #tiranë
Miremengjesi nga Mali i Krujes #Repost @travelwithdea • • • • • Mirëmëngjes nga Sari Salltik, Mali i Krujës •••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••• #sarisalltik #kruje #travelwithdea #visitalbania •••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••• #BeautifulDestinations #TravelStoke #TheOutbound #awesomeglobe #TravelandLife #fantastic_earth #Wonderful_Places #BestPlacesToGo #DestinationEarth #TheGlobeWanderer #WeLiveToExplore #OurPlanetDaily #BBCTravel #adventure #AwesomeEarth #bucketlist #earth #explore #GoPro #history #LonelyPlanet #NatGeoTravel #outdoor #PassionPassport #travel
Bmw 320 d ,2 dyer viti 2002 Karta deri n maj 2019 Te gjitha sherbimet e bera n kohe 4 goma te reja dimerore Sensor parkimi Sedilje lekure 315.000 km Konsumi 5.7l/100 km 0695107271 Cmimi 3000 euro ________________________________ #albania #tirana #elbasan #durres #vlore #sarande #pogradec #shkoder #korce #berat #gjirokaster #diber #peshkopi #kruje #fushekruje #kukes #has #fier #lushnje #laci #puke #himare
Shitet Mitsubishi Pajero Di-d sport 3.2 naftë 2001 (look 2003) Kamje manuale 5 + R 4x4 në 3 pozicione Sedilje meshini të zinj Sedilje me ngrohje Sedilja e shoferit me komanda elektrike Klima ngrohje dhe ftohje Pasqyrat me komande elektrike Hapja e depozites se naftes dhe kofanos me buton nga brenda Xhamat mbrapa te zinj 20% Gomat 80 % Shitet per arsye mosperdorim Cmimi 6000€ Nr tel 0695107271 ________________________________ #albania #tirana #elbasan #durres #vlore #sarande #pogradec #shkoder #korce #berat #gjirokaster #diber #peshkopi #kruje #fushekruje #kukes #has #fier #lushnje #laci #puke #himare
Kapele e markes FOX.👏🏻 🦊 Me qendisje dhe stampim.👌🏻 Çmimi 1500 Leke, transporti kudo ne Shqiperi falas. ✌🏻 #kapele #caps #snapback #fox #foxcap #originalcap #hiphop #sport #tirana #streetwear #streetstyle #durres #vlore #shkoder #kruje #fushekruje #korce #pogradec #lezhe #kukes #diber #kavaje #albania #albanian #noizy #zinzin #stresi #cartani #butuesi
Mirëmëngjes nga Sari Salltik, Mali i Krujës •••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••• #sarisalltik #kruje #travelwithdea #visitalbania •••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••• #BeautifulDestinations #TravelStoke #TheOutbound #awesomeglobe #TravelandLife #fantastic_earth #Wonderful_Places #BestPlacesToGo #DestinationEarth #TheGlobeWanderer #WeLiveToExplore #OurPlanetDaily #BBCTravel #adventure #AwesomeEarth #bucketlist #earth #explore #GoPro #history #LonelyPlanet #NatGeoTravel #outdoor #PassionPassport #travel
Motorr 2.0 nafte 214 mij km te veta origjinale, viti:2003 ne gjendje perfekte si nga ana motorrike po ashtu edhe xhenerike dhe shum ekonomike,makina gjendet ne durres cmimi 5200€ i diskutueshe nr i tel:+355682608726 ...shum faleminderit ________________________________ #albania #tirana #elbasan #durres #vlore #sarande #pogradec #shkoder #korce #berat #gjirokaster #diber #peshkopi #kruje #fushekruje #kukes #has #fier #lushnje #laci #puke #himare
💥💥💥💥💪💪💪💪 . . . . . . . . . . . . . . . . #dashuri #stresi #noizy #ledrivula #fero #rina #hb #tirana #albania #kosovo #kruje #prishtina #prizren #elbasan #enca #shqiperia #shqiperi #shqipe
🎄Bianca Resort ne Kolashine ! 🎄22–24 Dhjetor Mengjes+Darke 🎄139 eur per person , 🎄2 net -3 Dit. 🎄25-27 Dhjetor Mengjes +Darke 189 Eur Perfshire : Darka festive e Krishtlindjeve , muzike live ne 24dhe 25 Dhjetor . Shishe vere gjate darkave . 🎄Akomodimi ne dhome Standarte . ✨ Dm for more information! 📮:.Gjergj Fishta , 100m nga Hotel Hilton in , Tirane . . . . . . #tirana #albania #durres #elbasan #lezhe #kruje #shkoder #trropoje #peshkopi #kukes #vlore #gjirokaster #sarande #velipoje #theth #tourist #travel #bestplaces #beautifulplacestovisit #beautifuldestinations #bestfriendgoals #placestovisit #placestotravel ✌❤❤
#Repost @mervinhotel with @make_repost ・・・ We offer you everything you need this season 😍 FIRE🔥, COMFORT🌙, WINE 🍷 All you have to do is bring your friends with you!!! #visitkruja #kruje #albania #kruja
Zbulo kredinë e re nga Iutecredit. 🚘 = 💶 Deri në 1.000.000 lekë në pak minuta duke lënë makinën tënde si garanci. 💰 Shuma maksimale 1.000.000 lekë 🗓 Afat shlyerje deri në 60 muaj! 🆔 Paraqit vetëm kartën e identitetit dhe lejen e qarkullimit të mjetit. ⏳ Vetëm në pak minuta! Nëse të duhen para kesh për çdo nevojë tuajën, eja në zyrat e Iutecredit dhe merr shumën që të duhet në kohë super të shkurtër. Iutecredit Kredia Nr. 1 Online. #iutecredit #iute #iutecreditalbania #kredimakine #shpejt #thjesht #tirane #durres #fier #elbasan #shkoder #vlore #berat #kavaje #kruje
Volkswagen Jetta viti 2013 2.0 fsi benzi 140 mij km automat cmimi 8000 euro nrm 0693138021 ________________________________ #albania #tirana #elbasan #durres #vlore #sarande #pogradec #shkoder #korce #berat #gjirokaster #diber #peshkopi #kruje #fushekruje #kukes #has #fier #lushnje #laci #puke #himare
Fresh morning 😍❤️ #dessert #restaurant #food #hotel #panorama #kruje
😍😍 wonderful things 😍😍 #hotel #panorama #kruje #albania #food #delicious
Repost from @autotirana @TopRankRepost #TopRankRepost Mercedes benz ML 320 Benzin-Gaz Kambjo automat Viti 2001 Opsione 2003 Te gjitha sherbimet e bera Mund ta kontrrolloni tek servisi juaj i besuar!!!! Cmimi : 3.300€ Nr kontakt : 0695124230 Vendodhja : Durres ________________________________ #albania #tirana #elbasan #durres #vlore #sarande #pogradec #shkoder #korce #berat #gjirokaster #diber #peshkopi #kruje #fushekruje #kukes #has #fier #lushnje #laci #puke #himare
Arusha lumtur 🐻 #sarisalltik #kruje #albania
next page →