#kruje

9,638 posts

Loading...
MAM WANDERLUST JAK OCI PROSIM VYTIAHNITE MA NIEKTO PREC Z TEJTO MIZERIE DIK
🚗Follow @durresshop 🚗 Iphone 6s 16Gb Cmimi:32000 leke Transport ne te gjith shqiperine falas Per me shum produkte 👉 @durresshop Paguaj kur mer produktin 📥Per me shum info kontakt ne dm ose cel/whatsapp/viber :0699675519 durresshop.al #tirana #durres #albanian #shqiperi #elbasan #shkoder #kruje #sarande
Blini nga Shtepia! Te shpejt dhe te besueshem Porosit tani 📲📲 0674475206 Dergsa ne gjithe shqiperine Tirane transportin falas ,Brenda dites Pagesa cash#Porosit #tirana #albania #durres #korca #fier #vlore #shkoder #kuks #saranda #gjirokaster #elbasan #burrel #puke #mirdita #permet #gjirokaster #saranda #skrapar #tropoja #berat #rubik #rreshen #lezhe #lac #kruje #fushkruje #
🚗Follow @durresshop 🚗 Logo AMG Cmimi:1200 leke Transport ne te gjith shqiperine falas Per me shum produkte 👉 @durresshop Paguaj kur mer produktin 📥Per me shum info kontakt ne dm ose cel/whatsapp/viber :0699675519 durresshop.al #tirana #durres #albanian #shqiperi #elbasan #shkoder #kruje #sarande #vlore
Për sot ju urojmë fat në gjetjen e lekut tek byreku. Gëzuar Festën e Sulltan Novruzit! EJA NË IUTECREDIT! Nëse të duhen para kesh, eja në zyrat tona në Tiranë, Durrës, Fier, Elbasan dhe Kamëz për të marrë një Kredi në vetëm 10 minuta. Përllogarit kredinë tënde direkt në www.iutecredit.al Iutecredit Kredia Nr. 1 Online! 🚊🛫🗽🗼🚗🛵🇦🇱💶💶💶 #iute #iutecredit #iutecreditalbania #shpejt #thjesht #tirane #durres #fier #elbasan #shkoder #vlore #berat #kavaje #kruje #happy #celebrities
Lunch time 👌🏻👌🏻 #food #restaurant #panorama #kruje #healthyfood #albania Ps.Have a happy holiday ❤️
Events #event #panorama #kruje #hotel #restaurant 👌🏻👌🏻
Syzet e diellit nuk kane stine,ato nuk duhet tju mungojne asnje dite ! 🕶 Me xham organik dhe filter mbrojtes Nga 3000 Leke /1500 Leke Porosit Tani 0674475206 📲📲#tirana #albania #durres #korca #fier #vlore #shkoder #kuks #saranda #gjirokaster #elbasan #burrel #puke #mirdita #permet #gjirokaster #saranda #skrapar #tropoja #berat #rubik #rreshen #lezhe #lac #kruje #fushkruje #
Syze dielli modelet me te reja Me xham organik dhe filter mbrojtes Nga 3000 Leke /1500 Leke Porosit Tani 0674475206 📲📲#tirana #albania #durres #korca #fier #vlore #shkoder #kuks #saranda #gjirokaster #elbasan #burrel #puke #mirdita #permet #gjirokaster #saranda #skrapar #tropoja #berat #rubik #rreshen #lezhe #lac #kruje #fushkruje #
Syze dielli modelet me te reja Me xham organik dhe filter mbrojtes Nga 3000 Leke /1500 Leke Porosit Tani 0674475206 📲📲#tirana #albania #durres #korca #fier #vlore #shkoder #kuks #saranda #gjirokaster #elbasan #burrel #puke #mirdita #permet #gjirokaster #saranda #skrapar #tropoja #berat #rubik #rreshen #lezhe #lac #kruje #fushkruje #
Syze dielli modelet me te reja 🎉😍 Me xham organik dhe filter mbrojtes Porosit Tani 0674475206 📲📲#tirana #albania #durres #korca #fier #vlore #shkoder #kuks #saranda #gjirokaster #elbasan #burrel #puke #mirdita #permet #gjirokaster #saranda #skrapar #tropoja #berat #rubik #rreshen #lezhe #lac #kruje #fushkruje #
💣 Oferte: 25€ 🔥🔥🔥 🔘 Super cilesi, ruan ngjyren, varese dore dhurate 🎁 🔘 Porosit ne insta-direct 🔘 Posta falas brenda Kosoves⠀ 🔘 Shqiperi posta 3€
🇦🇱 - Follow 👉 @visitalbania__ 👈 to be featured! Photo sent by: @ewa_siminska ・・・ #visitalbania__ #albania 🇦🇱 #albania #shqiperia #kruja #kruje #krujë #widok #view ・・・ #visitalbania__ #albania 🇦🇱 #albania #shqiperia #kruja #kruje #krujë #widok #view
Ulje Ulje Ulje 🎺🎺 Portofol per meshkuj Shkon nga 4500 Leke 1300 Leke Porosit Tani 0674475206 📲📲#tirana #albania #durres #korca #fier #vlore #shkoder #kuks #saranda #gjirokaster #elbasan #burrel #puke #mirdita #permet #gjirokaster #saranda #skrapar #tropoja #berat #rubik #rreshen #lezhe #lac #kruje #fushkruje #
*INTERES 0% PËR KREDINË E PARË* Le të fillojë festa! Eja në Iutecredit Albania dhe kredinë e parë jua servirim falas. Kthen mbrapsh vetëm shumën që merr! [•] ✅ Zero % Interes ✅ Zero komisione ✅ Zero lekë sigurim kredie ✅ Zero taksa ✅ Zero stres ⏱ Aprovim në vetëm 10 MINUTA 💰NGA 5.000 DERI NË 20.000 lekë Nëse të duhen para kesh, eja në zyrat tona në Tiranë, Durrës, Fier, Elbasan dhe Kamëz për të marrë kredinë tënde falas! Përllogarit kredinë tënde direkt në www.iutecredit.al Iutecredit Kredia Nr. 1 Online! #iute #iutecredit #iutecreditalbania #shpejt #thjesht #tirane #durres #fier #elbasan #shkoder #vlore #berat #kavaje #kruje #falas #dhurate #zero
next page →