#kucove

459 posts

Loading...
ULTRAS NAFTETARET KUCOVE.Jane krijuar ne vitin 2011 kur luanin ne kategorine e 2 kur ne grup kishin Partizanin.Jane ultras qe kane mentalitetin me te mire ne kategorin e 1 dhe te 2 jane tifogrupi qe mbajne rekord transfertash ne keto kategori.Ne sezonin 2012 luanin ne kategorine e 1 fazen e pare asnje fitore ekipi te gjitha ndeshjet i luante jashte pasi pati denim fusha cdo ndeshje prezent edhe transfertat cdo gje me vetfinancim.si grupin ekzistonte dhe ne vitet e komunizmit ku do te mbahen mend per skenat e hooliganizmit ne vitin 88 kategoria e 1(sot Superliga) ne ndeshjen kunder Dinamos finale e mbijeteses ku jane sulmuar autobuzi i dinamos ju vu dhe flaka gjithashtu u sulmua dhe  policia.Ajo ngjarje ndodhi pas vjedhjes se hapur qe ju be Naftetarit per te mbajtur Dinamon ne Superlige.Eshte dashur ardhja e forcave speciale nga Tirana per te nxjerr ekipin e dinamos nga stadiumi ku qendruan te mbyllur per rreth 5-6 ore.Ne mbremje jane arrestuar te gjithe ata qe bene rremujat. Kane folur dhe gazetat italiane per ate ngjarje duke thene se ajo ishte revolta e pare e popullit shqiptar qe solli dhe rezimin e regjimit.Ne ate kohe ata njiheshin si tifozet bardh e zi.Deri vitin e kaluar Ultras Naftetaret ishin prezent thuajse cdo ndeshje jasht e brenda pavarsisht se ekipi ishte gjat gjith kampionatit ne vendin e fundit.Kete sezon luajne ne kategorin e 2 ku ne disa ndeshje kane qene prezent ne stadiumin e tyre. #ultras #ultrasnaftetari #naftetari #kucove #ultrasalbania
E ndersa fshati digjet, kryekurva ze e krihet #partiasocialiste #kucove #edirama #protestodheti #mestudentet #shqiperia #kuqezi
Kuçovë/ Arrestohen 4 persona, tentuan të vrasin me thikë #arrestohen #autorin #Kucove #policia #tentuan Tenton të vrasë me thikë një shtetas, por policia kap dhe arreston në flagrancë autorin. Kuçovë/ Arrestohen 4 persona, tentuan të vrasin me thikë Sipas burimeve policore, u arrestuan dhe tre shtetas të tjerë. Ata dyshohen… Link: https://lajm-shqip.com/kucove-arrestohen-4-persona-tentuan-te-vrasin-me-thike/
Kuçovë/ Hajdutët zbrazin një stan me dele e qëngja #Hajdutët zbrazin #Kucove #Lukuni vjedhësish #mbi një stan #një stan me dele e qëngja Kuçovë/ Hajdutët zbrazin një stan me dele e qëngja Lukuni vjedhësish mbi një stan, që mbante brenda dele dhe qëngja. Pronari i bagëtive ka vënë duart nbë kokë, kur ka parë kasollen bosh e vetëm  qenin,  që ulurinte. Informacioni vjen nga Komisariati i Policisë Kuçovë. Ngjarja ka ndodhur natën e… Link: https://lajm-shqip.com/kucove-hajdutet-zbrazin-nje-stan-me-dele-e-qengja/
Kuçovë/ Arrestohen dy vjedhësit e motorrit, i treti në kërkim #arrestim #Kucove #motorr #vjedhje Kuçovë/ Arrestohen dy vjedhësit e motorrit, i treti në kërkim Tre persona në bashkëpunim me njëri-tjetrin kanë kryer një vjedhje në qytetin e Kuçovës. Informacioni konfirmohet nga Komisariati i Policisë Kuçovë.  Sipas këtij të fundit, u arrestuan në flagrancë shtetasit F. R., vjeç 24, L. K., vjeç 34. Ndërkohë,  po… Link: https://lajm-shqip.com/kucove-arrestohen-dy-vjedhesit-e-motorrit-i-treti-ne-kerkim/
Vazhdojme drejt rikthimit ne parketin e basketbollit. Forca @xveeiz 💪💪💪 #lushnja #lushnjacity #fier #berat #kucove #kozare #skrapar #tirane #tirana #komunaeparisit #durres #elbasan #peqin #rrogozhine #kavaja #shkoder #lezhe #divjake #korce Ushtrimet nuk kopjohen por krijohen. Duhet te paguani nese kopjoni ushtrimet tona😅😉.
Kuçovë/Djeg kabinën elektrike, ikën në drejtim të paditur #Djeg kabinën elektrike #ikën në drejtim #Kucove #Një 34 vjecar #te paditur Një 34 vjeçar është shpallur në kërkim nga Policia e Kuçovës. Ka djegur kabinën elektrike dhe ka ikur në drejtim të paditur. Informacioni konfirmohet nga Komisariati i Policisë Kuçovë. Sipas këtij të fundit, ngjarja ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në Kuçovë. Megjithëse në mungesë, u referuan materialet në Prokurorinë pranë… Link: https://lajm-shqip.com/kucove-djeg-kabinen-elektrike-iken-ne-drejtim-te-paditur/
#kucove 😎😎
🙋‍♀Damiano Shkembi was hosted in #Washburn , Wisconsin during the 2017-2018 year. He completed more than 100 hours of volunteer work at Memorial Medical Center and Washburn Public Library, and got a first place award 🏆at University of Wisconsin Superior Geometry Competition. Damiano is now back in #Kucove and has started to #giveback to the community since the first month. He organized a workshop to talk about the importance of youth volunteerism and has started to give English classes to around 20 children. 🎃This Halloween, Damiano decided to spent it with his 👧🧒little students to give them a better understanding of holiday celebrations in the States. #YESAlbania #KLYES #YESAlumni #CRActivity #exchangeourworld
Pa mbushur 2 jave rehabilitim👏💪 Se shpejti ne parketin e Vignarola (it)👍👏💪. @xveeiz . Forca💪💪 #lushnja #lushnjacity #lushnjë #fizioterapia #FizioterapiaItaliane #fizio #berat #fier #vlora #kucove #elbasan #tirane #unizkm #komunaeparisit #peqin #kavaja #rrogozhine #divjake #shkoder #sarande #skrapar #durres #lezhe #albania Ushtrimet nuk kopjohen por krijohen. Duhet te paguani nese kopjoni ushtrimet tona😅😉.
Vazhdojme me intensitet riaftesimin. Pa mbushur 2 jave👏👍💪 #lushnja #fizioterapia #FizioterapiaItaliane #lushnjacity #unizkm #tirane #tirana #komunaeparisit #kavaja #berat #vloracity #elbasan #fizio #fizioterapiaitalianelushnje #durres #peqin #rrogozhine #divjake #kucove #sarande #kozare #skrapar #shkoder #albania Ushtrimet nuk kopjohen por krijohen. Duhet te paguani nese kopjoni ushtrimet tona😅😉.
Pa mbushur 2 jave nga operimi LCA, basketbollisti i se ardhmes drejt riaftesimit👏👌💪. Forca @xveeiz #lushnja #lushnjacity #lushnjë #tirane #unizkm #komunaeparisit #durres #elbasan #peqin #fizioterapia #fizio #FizioterapiaItaliane #fisio #berat #fier #vloracity #kucove #shqiperia #albania Ushtrimet nuk kopjohen por krijohen. Duhet te paguani nese kopjoni ushtrimet tona😅😉.
Finished! 💙💙🔴⚫️#albania #shqipri #berat #kucove #flag #tattoo #tattoos #boys #🔴⚫️#kuqezi #fshf
Rehabilitimi i Lca @xveeiz 💪👍👏 Nga spitali "Rizzoli" ne Bologna direkt ne @fizioterapia.italiane #lushnjacity #lushnja #lushnjë #fier #berat #kucove #kozare #vlore #peqin #elbasan #durresi #durres #unizkm #komunaeparisit #sarande #shkoder #divjaka Ushtrimet nuk kopjohen por krijohen. Duhet te paguani nese kopjoni ushtrimet tona😅😉.
Autumn fragrance in Kuçovë.🌲🌲🏡 #kucove #town #tree #TEC_tower #albania #tower #autum #air #photoshoot 📷 #beaty #place #autunno 🍁 #autunno2018 #qytetistalin #fresh # #amazing 🍁 🌳🍁🍁🍂🍁🍁🌳🍁
Turist in albania... Kucova Air Base...✈✈✈ #kucove #stalin #berat #albania #air #helicopter #turist #place #beautiful #albanianature #superday ✈️✈️🍃🍃🌲🌲
General high school...🏢🏢🏢🏡🏡 #kucove #shkolle #schooll #albania #old
Agjentet tani nga sot kane finalizuar me sukses marreveshje bashkepunimi me Di.Pa.Sport! Nga sot ju do te keni mundesi qe te rigjeneroni sistemet e frenimit si psh ABS,sistemet e kolektorit te thithjes dhe te shkarkos,sistemet e injeksionit si dhe valvolat e egr do keni mundesi ti rigjeneroni dhe ti beni si te reja me nje kosto minimale dhe cdo gje vetem @ds_pjese_auto #kucove #dspjeseauto
Portofole te punuar ne menyre artizanale me qendisje teper cilesore. Çmimi💸💸💸900 lek 💸💸💸 🔔Sasia e limituar 6 cope gjendje ________________________________ #tirane #tiranashop #durres #lezhe #berat #fushekruje #mat #mamurras #maminas #ndroq #koplik #erseke #shkoder #mat #gjirokaster #prizeren #shkup #oher #maqedonia #durresshop #durrescenter #lovetirana ##kucove #kukes #diber #peshkopi #shkozet
"Velagoshti - Olive Village" #olive #kucove #berat #velagosht #albania #oliveplace #nature #happy #beautifulnature #beautifulview 💕 ❤️ 🌳🌿🌿🌳❤️💕
Kuçovë/ – Fieraku ushtron dhunë fizike e psikologjike ndaj bashkëjetueses #dhunë fizike e psikologjike #Fieraku ushtron dhunë #Kucove #ndaj bashkëjetueses #Ushtron dhunë Komisariati i Policisë Kuçovë, bën me dije për një kallëzim penal nga një 25 vjeçare. Ajo kja deponuar se 40 vjeçari, që bashkëjetonte, e ka rrahur.  Sipas burimeve  zyrtare, mësohet, se u plotësua kërkesë padia. Kuçovë/ - Fieraku ushtron dhunë fizike e psikologjike ndaj bashkëjetueses Kjo , për lëshimin e… Link: https://lajm-shqip.com/kucove-fieraku-shtron-dhune-fizike-e-psikologjike-ndaj-bashkej/
Kuçovë/ – Firaku ushtron dhunë fizike e psikologjike ndaj bashkëjetueses #dhunë fizike e psikologjike #Firaku ushtron dhunë #Kucove #ndaj bashkëjetueses #Ushtron dhunë Komisariati i Policisë Kuçovë, bën me dije për një kallëzim penal nga një 25 vjeçare. Ajo kja deponuar se 40 vjeçari, që bashkëjetonte, e ka rrahur.  Sipas burimeve  zyrtare, mësohet, se u plotësua kërkesë padia. Kuçovë/ - Firaku ushtron dhunë fizike e psikologjike ndaj bashkëjetueses Kjo , për lëshimin e… Link: https://lajm-shqip.com/kucove-firaku-shtron-dhune-fizike-e-psikologjike-ndaj-bashkej/
Kuçovë/ 43 milion lekë për rikonstruksionin e shkollës “5 Tetori” #43 milion lekë për rikonstruksionin #Bashkia e Kuçovës #bashkon fondet e saj #Kucove #rikonstruksionin e shkollës Bashkia e Kuçovës bashkon fondet e saj me ato të Qeverisë Qëndrore. Kjo, për ndryshimin e pamjeve të jashtme dhe të brendshme të shkollave. Këtë radhë ka nisur rikonstruksioni i shkollës së mesme “5 Tetori”. Ky investim është një bashkëfinancim midis Qeverisë Shqiptare dhe Bashkisë Kuçovë.  Vlera investimit është 43… Link: https://lajm-shqip.com/kucove-43-milion-leke-per-rikonstruksionin-e-shkolles-5-tetori/
Kuçovë/ Emigrant në Greqi, dhuron katër karroca invalidësh në spital #dhuron katër karroca invalidësh #Emigrant në Greqi #emigruar prej shumë vitesh në Greqi #Kucove #në spital Edhe pse ka emigruar prej shumë vitesh në Greqi, mbetet me mendje dhe me zemër në qytetin e tij. Kështu mund të thuhet për Sulo Beqirin nga qyteti i Kuçovës. Është kthyer për mall me njerzit e tij më të afërt, por edhe me një obligim qytetar. Me kontributet personale,… Link: https://lajm-shqip.com/kucove-emigrant-ne-greqi-dhuron-kater-karroca-invalidesh-ne-spi/
Pervec vajrave origjinal qe ne disponojme,sot ju prezantojme vajin Mabanol! Performance e larte lubrifikuese nga teknologji gjermane.Fabrika garanton deri ne 20.000 km me Mabanol! #dspjeseauto #kucove #kuçova #mercedesbenz #audi #volkswagen
DS PJESE AUTO sqaron te gjithe klientet e saj se per te gjitha produktet saja eshte e pajisur me kontrata te rregullta me furnitoret e origjines.DS PJESE AUTO siguron te gjithe klientet se disponon certifikate te garancise per cdo produkt nga furnitori I origjines.Edhe pse nuk jemi me te drejta te plota ne Bashkimin Evropian ne si staf kemi marr vendimin qe cdo mall qe tregtojme, garantojme rimbursimin e tij nqs konstatohet difekti per shkak te pjeses!Kjo na ben vazhdojme endrren tone te sigurte dhe na diferencon nga shitesit e tjere ambulante perreth!Se fundmi ju prezantojme termostatet BEHR,brandin me te madh ne llojin e vet! #behrthermostat #mahle #originalparts #kucove #kuçova
Teatër për fëmijë "Bon-Boni në mbretërinë e ëmbëlsirave" 🍭🍬🍭 Shfaqja teatrale për fëmijë "Bon-Boni në mbretërinë e ëmbëlsirave" vjen në Kuçovë, ditën e premte, më 12 tetor, ora 12:00. Shfaqja ka për qëllim të informojë fëmijët mbi të ushqyerit shëndetshëm dhe të përcjelli tek ata vlerat evropiane. Mos mungoni! Ju presim në sallën e kinemasë së qytetit. ************ Kids Theater "Bon-Bon in the Candy Kingdom"🍬🍭🍬 "Bon Bon in the Candy Kingdom" will come to Kuçova, on Friday October 12, at 12:00, at the city's cinema hall. The play aims to teach children through theater and performance about healthy eating, nutrition and European values.  Don't miss it! #kids #childrean #theater #kidstheater #art #healthyeating #learning #Kucove
Te nderur kliente,filtri I ajrit eshte shume I rendesishem per makinat ne kohen sotme!Duke ditur se ne vendin tone ajri eshte shume I ndotur si nga bloza e makinave te shumeperdorura por edhe nga pluhuri detyrimisht lind nevoja qe filtri I ajrit te ndrrohet ne periudha sa me te shpejta! Te gjitha kto pasoja te mos ndrrimit I vuan sensori I mases se ajrit! Kshu ai nuk do raportoj ne rregull derisa te digjet dhe tek ju do te shfaqen anomali te ndryshme te xhirove te motorrit! #dspjeseauto #airmass #kucove #kuçova
Dy vjedhje banese në Peqin e Kuçovë, autorët anonimë… #autoret anonim #Kucove #peqin #vjedhje banese Komisariati i Policisë Peqin bën me dije, se gjatë natës në fshatin Kërthnekë, shtetasit Xh.T., vjeç 61, i kanë vjedhur në banesë. Po punohet për identifikimin dhe kapjen e autorit, njofton policia. Dy vjedhje banese në Peqin e Kuçovë, autorët anonimë... Po gjatë natës, në fshatin Sheq- Gajdë, Ura Vajgurore,… Link: https://lajm-shqip.com/dy-vjedhje-banese-ne-peqin-e-kucove-autoret-anonime/
Një arrestim dhe një urdhër mbrojtje në Kuçovë…. #arrestim #Kucove #urdher mbrojtje #veprën penale Komisariati i Policisë Kuçovë, bën me dije, se u plotësua kërkesë padia për lëshimin e urdhërit të mbrojtjes së menjëhershme. Ky, për shtetasen Sh.Xh., vjeçe 61, banuese në Kuçovë. Shkaku, pasi në banesë, është dhunuar psikologjikisht nga ish-bashkëshorti, B.M., vjeç 67. Edhe ky, banues në Kuçovë. Një arrestim dhe një… Link: https://lajm-shqip.com/nje-arrestim-dhe-nje-urdher-mbrojtjeje-ne-kucove/
Kuçovë, për xhelozi, godet me thikë, arrestohet 21 vjeçari… #godet me thike #Kucove #për xhelozi Komisariati i Policisë Kuçov% i referohet informacioneve  nga Specialistët e Seksionit për Krimet. Sipas këtij të fundit, u bë arrestimi në flagrancë i  një shtetasi. Ai është,  R.B, vjeç 21, banues në fshatin Gegë, Kuçovë.  Arrestimi i tij u bë, pas një konflikti për motive të dobëta. Kuçovë, për xhelozi,… Link: https://lajm-shqip.com/kucove-per-xhelozi-godet-me-thike-arrestohet-21-vjecari/
Kuçovë, kapet dhe ndalohet vjedhësi i shpallur në kërkim… #kapet #Kucove #shpallur ne kerkim #vjedhesi Burime nga Komisariati i Policisë Kuçovë, bëjnë me dije, se zbardhen një sërë vjedhjesh të ndodhura më parë. Kapet dhe ndalohet autori i një ngjarjeje, i shpallur në kërkim. Specialistët për Hetimin e Krimeve në komisariatin e Policisë Kuçovë kryen një hetim disa mujor. Kuçovë, kapet dhe ndalohet vjedhësi i… Link: https://lajm-shqip.com/kucove-kapet-dhe-ndalohet-vjedhwsi-i-shpallur-ne-kerkim/
Pervec filtrave SCT dhe vajit Mannol qe jane pjese e gurpit,ne disponojme dhe ferrotat per te gjitha automjetet tuaja nen logon SCT me cmime ekonomike! #dspjeseauto #sctgermany #brakepads #kucove #kuçova
E keni vene re se sa ju bezdisin fshireset e xhamit kur jane te konsumuara ose jo cilesore?!Cilesia e gomines eshte shume e rendesishme.Fshireset Bosch ju mundesojne nje xham te paster duke mos krijuar zhurmen qe eshte 'bezdisese' sidomos te mjetet e reja! #dspjeseauto #kucove #kucov #wiperblades
Dimri po afron dhe nje nga problemet qe shfaqin makinat me motorra diesel jane kandeletat!Kandeleta Bosch eshte siguria per automjetet tuaja! #dspjeseauto #kucove #kuçova #glowplugs #bosch
Sipas të gjitha zhvillimeve të fundit në botën e automobilave duket se e ardhmja do të jetë e gjitha elektrike.Ne në DS PJESË AUTO jemi gjithmonë të fokusuar në të ardhmen (të largët dhe të afërt) prandaj sot kemi zgjedhur të ndajmë me ju 4 SUV-ët elektrikë që priten të konkurrojnë egër me njëri tjetrin brenda dy vitesh.Lista fillon me Tesla Model X 100 D,amerikanja që tashmë ka filluar shitjet ka një çmim paksa të kripur i cili mesatarisht arrin në 118.350 euro.Për momentin duket se çmimi justifikon të dhënat e saj teknike : Fuqia 422 HP,0-100 km/h për 4,9 sekonda,kapaciteti i baterisë 100 kWh,autonomia 565 km,koha e karikimit 60 minuta në 120kW. Modeli i dytë i pranishëm tashmë në treg është Jaguar I-Pace.Modeli anglez konkurron Tesla-n me një fuqi prej 400 HP,0-100 km/h për 4,8 sekonda,kapacitet baterie prej 90 kWh,autonomi 480 km dhe një kohë karikimi prej 40 minutash në 100 kW,çmimi 79.790 euro.Në këtë pjesë tregu nuk mund të mungonin kolosët Gjermanë të cilët kanë prezantuar dy modele këtë muaj. Audi e-tron : Fuqia 408 HP,0-100 km/h për 5,7 sekonda,kapaciteti i baterisë 94 kWh,autonomia >400 km,koha e karikimit 30 minuta në 150kW,çmimi i deklaruar 79.900 euro. Mercedes EQC : Fuqia 408 HP,0-100 km/h për 5,1 sekonda,kapaciteti i baterisë 80 kWh,autonomia >450 km,koha e karikimit 40 minuta në 110kW,për momentin nuk ka një çmim zyrtar. Cila është e preferuara juaj nga këto 4?? #dspjeseauto #kuçovë #kucove #kucova #teslamodelx #teslamodelxp100d #jaguaripace #audietron #mercedeseqc #mercedeseq
Pompat e freksionit nga prodhuesit e origjinalit Sachs!Cilesi e absolute vetem ne @ds_pjese_auto #audi #volkswagen #ford #mercedesbenz #dspjeseauto #kucove #kuçova
Kitet e riparimit te injektoreve per te gjitha makinat e grupit Audi Volkswagen Skoda Seat motorrat 1.9 dhe 2.0 TDI.Ju mund ti rigjeneroni injektoret e makines tuaj duke mos shpenzuar shuma te konsiderueshme per ta blere te ri! #dspjeseauto #bosch #audi #vw #skoda #seat #kucove #kuçova
Amati perché qualcuno lo sta già facendo❣️ 🇦🇱 #k2takesalbania #Albania #durres #kucove #berat #scout #route #biglove
MIRËMËNGJESIA. .Buongiorno, Good Morning un altro giorno di incontri nella Grande Terra dall'Aquila a Due Teste.. #albaniaunicavia #albaniaislove #albaniastyle #tiranablogger #tiranablogger #durrës #valona #berat #kucove #nonsimollamai #albanianwedding #albanianbeauty
Her zaman ki Hareket bu 👍🏾😊Aşkım yaa💙 her zerresini sevdiğim yerim kii💜 benim canımın içi 💗 everything'♥️💙@kuco33 @kuco33 @kuco33 @kuco33 @kuco33 @kuco33 @oguzburuk #kucka #jurajkucka #kucove #kucka #kuco33 #kuckrejas #kučka #tslive #trabzon #trabzonescort #trabzon_tourism #trabzonsporum #qnb
Kit freksioni LUK per Ford Focus!Cmimi I arsyeshem e beri klientin tone qe mos te hezitoje! #kucove #dspjeseauto #ford #clutch #lukclutch
Kuçovë/ Jetonte e vetme, u gjend e vdekur në banesë… #jetonet e vetme #Kucove #vdekur në banesë. Një e moshuar është gjendur e pajetë në banesën e saj. Ngjarja regjistrohet në qytetin e Kuçovës. Sipas burimeve zyrtare nga Komisariati i Policisë Kuçovë, ngjarja specifikohet në në lagjen “1 Maji”, Kuçovë. Mësohet se në banesë, u gjet e vdekur shtetasja K.B., vjeçe 77, banuese në Kuçovë. Kuçovë/ Jetonte… Link: https://lajm-shqip.com/jetonte-e-vetme-u-gjend-e-vdekur-ne-banese/
Volkswagen Beetle,historia e lindjes së një miti në Wolfsgburg ! Historia nis si nevojë e Hitler-it për të përhapur propagandën e tij populiste në Gjermani.Në vitin 1934 në një takim me Ferdinand Porsche (po,ai Ferdinand që më vonë do të shënonte emrin e tij në një nga markat më të njohura sot për makinat sportive) i kërkoi këtij të fundit të realizonte një automjet i cili të arrinte një shpejtësi prej 100 km/h,mos të harxhonte më shumë se 7 litra benzinë për 100 km dhe të transportonte 5 pasagjerë ose 3 ushtarë dhe një mitroloz,të gjitha këto për një çmim më të ulët se 1000 marka (rroga mujore e një punëtori mesatar në ato vite ishte 100 marka).Hitleri i kërkoi Porsche me pak fjalë që të ndërtonte një makinë që mund të blihej nga kushdo,një makinë për popullin(në gjermanisht volkswagen).Porsche i cili kishte filluar të projektonte një model të tillë që në vitin 1929 arriti të krijonte prototipët e parë në vitin 1936.Modeli i parë në seri u prezantua në sallonin e Berlinit në vitin 1939,montonte një motorr boxer 1.0 L me 4 cilindra të vendosur në pjesën e pasme të makinës.Fatkeqësisht në të njëjtin vit fillon lufta e dytë botërore dhe Volkswagen e përqëndron prodhimin e Beetle vetëm për industrinë ushtarake.Me mbarimin e luftës Volkswagen fillon të prodhojë Beetle rreth vite e '50 duke e tregtuar modelin në të gjithë botën...suksesi që arriti ky model nga ato vite deri sot është histori që të gjithë e njohim. #dspjeseauto #kucove #kucova #kuçovë #volkswagen #beetle #maggiolino #volkswagenbeetle
Brembo cilesia absolute per nje frenim te sigurte sidomos te mjetet e klasit te larte!Vetem ne @ds_pjese_auto #brembo #mercedesbenz #amg #mercedesamg #kucove
next page →