#kuqezi

103,892 posts

Loading...
Në vendin tim n’atdhe, Dua të nisem e të shkoj, Atje ku flitet gjuha ime, Ku kalova fëmijërinë time. Atje ku është gjaku im, Atje ngrohet shpirti im, Larg në mergim, Rënkon zemra pa pushim. ❤❤❤✋🇦🇱🇦🇱 Krenar qe jam shqiptar #shqipe #love #kuqezi
Sa her po vijna knejna ma keq se hera tjera @unikkatilofficial 🎶🇦🇱👐 #unikkatil #tba #kuqezi #albania #kosova #tirana #prishtina
UN SUPER SEFERI NON BASTA: CON L’ESTONIA🇪🇪 FINISCE 2-2 Non basta una doppietta di Seferi per battere l’Estonia 🇪🇪 nell’ultimo match valido per le qualificazioni all’europeo. Finisce così l’avventura di questa nazionale U21🇦🇱 che riparterà a Novembre senza peró i nati nel 96’ e 97’ come Bare, Laci, Durmishaj, Doka, Toli, Abazaj e Kastrati ai quali va un grosso in bocca a lupo, sperando di vederli presto con la nazionale maggiore. Invece per i nati nel 98’ e 99’ ci sarà l’opportunità di sfruttare l’esperienza fatta in queste partite per poi giocarsela con i pari età nelle prossime qualificazioni. #shqiperia #shqip #albania #shqiptar #shqiperietnik #kosovo #kosovar #kosovian #tetovo #ballistet #plisat #kombetare #tirana #kuqezi #kuqezijeti #shqipe #albanians #albanian #albaniansbelike #albanese #🇽🇰 #shqiperi #🇦🇱 #shqipëri #albanianboy #kombetar
Çfare eshte dashuria sipas jush? Comment 👇 💬 • • Po e shkruaj edhe ne anglisht meqe nuk ngjan njelloj si ne shqip • • When you fall in love, it is a temporary madness. It erupts like an earthquake and then it subsidies. And when it subsidies you have to make a decision. You have to work out whether your roots have become so entwined together that it is inconceivable that you should ever be apart. Because this is what love is. Love is not breathlessness, it is not excitement, it is not desire to mate every second of the day. It is not lying awake at night imagining that he kissing every part of your body. No... don't blush. I am telling you some truths. For that is just being in love; which any of us can convince ourselves we are. Love itself it is what is left over, when being in love has burned out away. • • ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖ ⚫ Facts 🔵 Quotes ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖ • • Follow 👉 @shkumsi • • • #shkumsifacts #shkumsiquotes #thenie #motivim #fakte #fakt #fakteinteresante_ #kosovo #prishtina #kosova #shqipe #shqiperia #tirana #albania #tirane #shprehje #jetaime #kuqezi
In attesa di news delle mie prossime battaglie vi pubblico una delle foto del mio incontro contro il campione del mondo in carica del Thai Fight!
#bejzgjedhjentende 🌷Parfume shumë cilësorë 🌷Aromë që zgjat deri në 48 orë 🌷Çmime shumë të arsyeshme 🌷Transport falas, shpejt dhe kudo 🌷Për çdo informacion kontaktoni në inbox #albania #shqiperia #shqiperi #kuqezi #tirana #elbasan #durres #vlore #shkoder #fier #lezhe #korce #saranda #pogradec #kukes #lushnje #diber
#bejzgjedhjentende 🌷Parfume shumë cilësorë 🌷Aromë që zgjat deri në 48 orë 🌷Çmime shumë të arsyeshme 🌷Transport falas, shpejt dhe kudo 🌷Për çdo informacion kontaktoni në inbox #albania #shqiperia #shqiperi #kuqezi #tirana #elbasan #durres #vlore #shkoder #fier #lezhe #korce #saranda #pogradec #kukes #lushnje #diber
#bejzgjedhjentende 🌷Parfume shumë cilësorë 🌷Aromë që zgjat deri në 48 orë 🌷Çmime shumë të arsyeshme 🌷Transport falas, shpejt dhe kudo 🌷Për çdo informacion kontaktoni në inbox #albania #shqiperia #shqiperi #kuqezi #tirana #elbasan #durres #vlore #shkoder #fier #lezhe #korce #saranda #pogradec #kukes #lushnje #diber
#bejzgjedhjentende 🌷Parfume shumë cilësorë 🌷Aromë që zgjat deri në 48 orë 🌷Çmime shumë të arsyeshme 🌷Transport falas, shpejt dhe kudo 🌷Për çdo informacion kontaktoni në inbox #albania #shqiperia #shqiperi #kuqezi #tirana #elbasan #durres #vlore #shkoder #fier #lezhe #korce #saranda #pogradec #kukes #lushnje #diber
#bejzgjedhjentende 🌷Parfume shumë cilësorë 🌷Aromë që zgjat deri në 48 orë 🌷Çmime shumë të arsyeshme 🌷Transport falas, shpejt dhe kudo 🌷Për çdo informacion kontaktoni në inbox #albania #shqiperia #shqiperi #kuqezi #tirana #elbasan #durres #vlore #shkoder #fier #lezhe #korce #saranda #pogradec #kukes #lushnje #diber
#bejzgjedhjentende 🌷Parfume shumë cilësorë 🌷Aromë që zgjat deri në 48 orë 🌷Çmime shumë të arsyeshme 🌷Transport falas, shpejt dhe kudo 🌷Për çdo informacion kontaktoni në inbox #albania #shqiperia #shqiperi #kuqezi #tirana #elbasan #durres #vlore #shkoder #fier #lezhe #korce #saranda #pogradec #kukes #lushnje #diber
#bejzgjedhjentende 🌷Parfume shumë cilësorë 🌷Aromë që zgjat deri në 48 orë 🌷Çmime shumë të arsyeshme 🌷Transport falas, shpejt dhe kudo 🌷Për çdo informacion kontaktoni në inbox #albania #shqiperia #shqiperi #kuqezi #tirana #elbasan #durres #vlore #shkoder #fier #lezhe #korce #saranda #pogradec #kukes #lushnje #diber
#bejzgjedhjentende 🌷Parfume shumë cilësorë 🌷Aromë që zgjat deri në 48 orë 🌷Çmime shumë të arsyeshme 🌷Transport falas, shpejt dhe kudo 🌷Për çdo informacion kontaktoni në inbox #albania #shqiperia #shqiperi #kuqezi #tirana #elbasan #durres #vlore #shkoder #fier #lezhe #korce #saranda #pogradec #kukes #lushnje #diber
#bejzgjedhjentende 🌷Parfume shumë cilësorë 🌷Aromë që zgjat deri në 48 orë 🌷Çmime shumë të arsyeshme 🌷Transport falas, shpejt dhe kudo 🌷Për çdo informacion kontaktoni në inbox #albania #shqiperia #shqiperi #kuqezi #tirana #elbasan #durres #vlore #shkoder #fier #lezhe #korce #saranda #pogradec #kukes #lushnje #diber
#bejzgjedhjentende 🌷Parfume shumë cilësorë 🌷Aromë që zgjat deri në 48 orë 🌷Çmime shumë të arsyeshme 🌷Transport falas, shpejt dhe kudo 🌷Për çdo informacion kontaktoni në inbox #albania #shqiperia #shqiperi #kuqezi #tirana #elbasan #durres #vlore #shkoder #fier #lezhe #korce #saranda #pogradec #kukes #lushnje #diber
Ndihem krenar, por edhë të zhgënjyer me rezultatin. Unë shpresoj se mund të ju falim se shpejti një fitore. Çdo lojë në këtë fanelë është e veçantë #kuqezi @mergimmavraj.15
A baptistery of the early 6th century with mosaic floor!!! #explore #castle #travel #mosaic #antique #butrint #shqip #kuqezi
🎉 e mërkurë me datën 30.10.2018 ora 21:00 ju këndon kengëtari i mirënjohur 🥇Ernim Ibrahimi 🇽🇰 🇦🇱 ne Langenhagen ne Shisha Bar Dubai Lounge, me nje atëmosfer të pa harruar live 🎤 vetem tek ne. Prezenca juaj na bene te ndihemi te lumtur, me respekt nga stafi yne. 🤙 ,, Ju mirëpresin Vëllezërit Shala & Vëllezërit Rizvani” 👏👏👏 ————————————————————— 🎉 Hallo liebe Gäste, am Dienstag den 30.10.2018 (Vorfeiertag) um 21:00 Uhr, haben wir den den berühmten Sänger Ernim Ibrahimi 🇽🇰 🇦🇱 in Langenhagen in der Shisha Bar „Dubai Lounge“. Dieser live 🎤 Abend wird unvergesslich. Ihre Anwesenheit macht uns sehr glücklich. 😀 "Ihr seid herzlich Willkommen-liebe Grüße, die Brüder Shala & Rizvani“ 👋👋👋 #dubailounge #langenhagen #hannover #veranstaltung #event #party #feier #tallava #albania #kosovo #kuqezi #ernimibrahimi #ernim #ibrahimi #shisha #hookah #nargile #greygoose #absolut #jackdaniels #moet #moetice #rizagashi #abnordbau #studiosinan
🎉 e mërkurë me datën 30.10.2018 ora 21:00 ju këndon kengëtari i mirënjohur 🥇Ernim Ibrahimi 🇽🇰 🇦🇱 ne Langenhagen ne Shisha Bar Dubai Lounge, me nje atëmosfer të pa harruar live 🎤 vetem tek ne. Prezenca juaj na bene te ndihemi te lumtur, me respekt nga stafi yne. 🤙 ,, Ju mirëpresin Vëllezërit Shala & Vëllezërit Rizvani” 👏👏👏 ————————————————————— 🎉 Hallo liebe Gäste, am Dienstag den 30.10.2018 (Vorfeiertag) um 21:00 Uhr, haben wir den den berühmten Sänger Ernim Ibrahimi 🇽🇰 🇦🇱 in Langenhagen in der Shisha Bar „Dubai Lounge“. Dieser live 🎤 Abend wird unvergesslich. Ihre Anwesenheit macht uns sehr glücklich. 😀 "Ihr seid herzlich Willkommen-liebe Grüße, die Brüder Shala & Rizvani“ 👋👋👋 #dubailounge #langenhagen #hannover #veranstaltung #event #party #feier #tallava #albania #kosovo #kuqezi #ernimibrahimi #ernim #ibrahimi #shisha #hookah #nargile #greygoose #absolut #jackdaniels #moet #moetice #rizagashi #abnordbau #studiosinan
Thank you #kuqezi 🇦🇱 #sorry
E din vet ke duhet te besh tag 😂
Cuffed Steel Anchor Bracelet in Gold and Rosé Gold 🔱 Level up your writsgame with @illyriapremiumjewelry 🔱🔥 🔥Get 15% off your first order with code „newbie15“🔥 ⬇️get yours now⬇️ ⚜ 💎 ⚜ 💎 ⚜ #illyrians #illyrianagirl #alb #albanian #albaniangirl #shqip #shqiponja #shqipez #shqiptare #albanerin #albanianstyle #albanianfashion #albanianbeauty #albanerin #albaniansong #albanianhit #prishtina #prizren #peja #gjilan #ferizaj #gjakova #suhareka #kuqezi #jewelry #rich #gold
Tell your love in 100 different languages „I love you ♥️“ with our new „Te dua“ necklaces and bracelet 🔱 If you put a flashlight on the stone the three most beautiful words are projected on the wall in 100 different languages 😍 Go get one for your love! She will love it! Link in Bio ⬇️⬇️⬇️ ⚜ 💎 ⚜ 💎 ⚜ #illyrians #illyrianagirl #alb #albanian #albaniangirl #shqip #shqiponja #shqipez #shqiptare #albanerin #albanianstyle #albanianfashion #albanianbeauty #albanerin #albaniansong #albanianhit #prishtina #prizren #peja #gjilan #ferizaj #gjakova #suhareka #kuqezi #jewelry #rich #gold
next page →