#ledrivula

290,083 posts

Loading...
Sipas disa info thuhet qe s4mm eshtë rrahur nga @rony__rag pas performimit. Mendimi juaj? Nese keni ndonjê info në dm.
E tash ke mrri mu bo edhe nenkryetar😍🏀@ledrivula #ledrivula #ledrizlla
Hajde kejt ka nji like per @tayna #tayna #taynator ❤️
Jett bee💕❤️ @ledrivula #ledri #ledrivula #ledrizlla
#ledrilove #ledrizilla #ledrivula pretty face🤤😍🔥
1M views 😻 @balajrina proud of you babe🥰❤️❤️
Kapitulli #212 , -Elena rrinte aty pa levizur,ajo as qe kishte ndermend ta linte te futej brenda. Sara degjoi zera qe grindeshin e bertisnin,e dinte qe kishte ardhur Eraldi dhe sigurisht po zihej me Elenen, -Saraaaaa,Saraaaaa,,degjoi emrin e saj ishte Franci qe po e therriste,e njohu zerin e tij,,,mbylli shpejt valixhen dhe u drejtua nga dera.. Elena kur e pa me valixhe ne dore iu duk sikur i ra tavani mbi koke,, -ku do shkosh ti,as mos e mendo nk ke per te dale nga kjo shtepi,,e urdheroi ajo,, -do iki nk dua te rri dhe te degjoj ty,, -Sara nk mund te ikesh,,vendi jot eshte ketu,nk mund te ikesh pas ketij njeriu,nk mund te ma besh kete Sara,, Sara pa Francin ne sy,,ai i kishte ngulur syte donte ta merrte e te iknin qe aty,ajo Elena po e cmendte,,e dashuronte pafundesisht ate vajze,,, -E dua Francin mos u lodh kot nk mund te me ndalesh,nk ka asgje qe mund te me ndali,sido qe te jete do te iki ,do e gjej mundesine,nk dua te rri mè me ty,,ti po nxin jeten,,i uleriu Sara,,-hapu nga dera dhe me ler te iki,,ti nk e di se cfare ben,ti nk je ne rregull,,i uleriu ajo,, Elena u ndje kaq e pafuqishme,Sara e saj nk mund ti perplaste ato fjale ne fytyre,,ne njeren ane ishte Franci,dhe ne tjetren Sara,rrinin ashtu dhe shikonin njeri-tjetrin ne sy,, Ai mori valixhen e Sares dhe e terhoqi vajzen nga dora,duke shtrenguar doren e saj fort,,,dhe u nisen drejt makines,,, Elena nk levizi ferkoi fytyren me duar,dhe i shikonte teksa largohej,,vajza e saj po ikte dhe smund te bente asgje qe ta ndalte,ajo vajze nk ndalej para asgjeje. Vajza e saj po e urrente,,nk donte kete gje,nk donte qe dashuria e Sares per tè te kthehej ne urrejtje. Po i dilte cdo gje jasht kontrollit,por iu betua vetes qe nese Sares i ndodhte gje sdo ja falte kurre Francit dhe as Tonit do i vriste qe te dy me duart e saj..nk i duhej jeta pa Saren.. Sara dhe Franci hipen ne makine,,, -Saraaaaa,,u degjua zeri i Elenes qe po shkonte drejt makines,,-te lutem zbrit nga ajo makine,ti nk mund te ikesh,ti po shkaterron jeten tende me duart e tua.. Sara nk foli as nk donte ta degjonte por e pa Elenen ne sy,,pa lotet e saj,ajo nk qante kollaj,,, - , #vazhdon ♥️🙏🏻
@truekapo e bir e bir😂 Follow per 5k @funny.obir ❤️
Bojlerat n'aksion t'dielave🤣@ledrivula #ledrizlla #ledrivula
🖤🙌 -#ledrizlla -#ledrivula
#ledrilove #ledrivula #ledr #ledrizilla #vula 😭❤️❤️❤️
~"~"ding dang~"~"😅💔@ledrivula @gashi #ledrivula #ledrizlla ~ ~ That's mine🕊
Read this Ledër |⬇| Po jetojë me një shpresë, po ëndrroj një endërr në te cilen po me zgjon realiteti ...😕 Jeta ka plot batica dhe zbatica dhe asgje nuk është perfekt 💔 As një njeri nuk është i lumtur në të njejën kohë si disa të tjerë por prap buzëqesh në fytyr ☺ As një njeri nuk mund ti përjetoj disa ndjenja te cilat i ëndërron me vite ... 😭 E di se nuk do i lexosh këto fjalë por prap se prap i thashë... dhe po i them Sdi si mund ti gjej ato fjal qe te pershkruajn ty!Jan të paka ato fjal edhe nese them shum, je ai i cili cdo ditë te jetes time qe ma ben edhe me te bukur❤, je ai i cili me zerin tend me qetson shpirtin✨, je një engjull qe i ben te lumtur 1mililon engjuj te tjerë😇, je ajo drita në errësir💡... je buzëqeshja jonë💘... jam me fat që të kam💙 Je krenaria jonë🙌 Faleminderit që je pjes e jona #ledrizlla @ledrivula #ledrivula Me shumë dashuri Dafina🌹
Kapitulli #211 , -Te fliste me te??E cfare te fliste cfare ti tregonte,,nk gjente guximin,, Sara shkoi ne dhomen e saj dhe telefonoi Francin qe te vinte ta merrte nk donte me te rrinte ne ate shtepi me Elenen.. Nxorri valixhen dhe futi gjerat e saj,,E donte Francin dhe as nk kishte ndermend te hiqte dore nga ai duke degjuar perrallat e Elenes,, Elena pas pak pa makinen e Francit qe ndaloi para shtepise se saj,,nk ishte e mundur pikerisht ai i duhej ne ato momente qe te shfrynte ate inatin e saj qe kishte perbrenda,,ai kishte ardhur ne momentin e duhur.. Ai zbriti nga makina dhe shkoi drejt shtepis,pa qe Elena ishte aty jasht si gjithmon me cigare ne dore,kur ajo ishte nervoze mund te mbaronte dhe nje paket te tere. Ai e dinte se cfare kishte ndodhur,i mjaftoi zeri i Sares ne telefon duke qare,me siguri ishin zene..s'kishte shpjegim tjeter,e dinte qe Elena do e priste Saren me kembet e para,, Ai nk i foli fare Elenes u drejtua nga dera per te hyre brenda,,por Elena vuri doren ne dere dhe nk e la te futej,, -Nk dua te shoh me ne shtepine time,,i tha ajo e nxehur,,, -kam ardhur te marr Saren,prandaj kursei fjalet se sme intereson asgje,,nk dua te degjoj ty dhe nk dua as te zihem me ty Elena,, -Ti sdo futesh ne kete shtepi,,vetem nese kalon mbi trupin tim,ajo vajze sdo dali nga kjo dere,prandaj zhduku,,,i tha me inat ajo,, -elena leri llafet,mos me detyro te perdor forcen,largohu nga dera,,, -Arrite ta cosh ne shtrat apo jo,,e arrite ate qe doje,,nk ishte e veshtire per ty,sepse ajo budallacka ka humbur koken pas teje,,tani zhduku qe ketu,, -Elena mjaft,,i bertiti ai,, -pse nk e le te qete,,ajo nk eshte si ato kuckat e tua qe argetohesh dhe kalon kohen me to,,ti nk mund te luash me Saren,eshte vajza ime,i kam dedikuar gjithe jeten time asaj vajze,qe ajo te jete dikushi ne jete,,ajo eshte jeta ime,jetoj per te,,nk mund te vish ti dhe ti shkaterrosh jeten,kush dreqin je ti???,i uleriu ajo,, -Elena ti po me cmend,e dua Saren dreqi e mori kur do e kuptosh,ajo eshte edhe jeta ime,nk mund te me ndash nga ajo,hapu nga dera Elena,,e urdheroi ai,,por jo ajo as nk kishte ndermend ta lejonte te futej ne shtepi,,rrinte aty pa levizur,
Damnnnnnn. Misss themm so fuckiing mucchh🙌🔙🤗 repost/@ledri_love -#ledrizlla -#ledrivula
next page →