#ledrizlla

512,220 posts

Loading...
Sipas disa info thuhet qe s4mm eshtë rrahur nga @rony__rag pas performimit. Mendimi juaj? Nese keni ndonjê info në dm.
E tash ke mrri mu bo edhe nenkryetar😍🏀@ledrivula #ledrivula #ledrizlla
Jett bee💕❤️ @ledrivula #ledri #ledrivula #ledrizlla
@truekapo e bir e bir😂 Follow per 5k @funny.obir ❤️
bla bla bla bla bla ( bir mos thuj qe sta kom dhi a hajhahah ayyyyyyyyyy me kthy zguxon hahahahahahahah 😂#burimademi #trieste #rinators #drenas #vushtrri #gjilan #led #ledrizlla @kani_mmb @burhan.sejdiu @imkujtimveseli @kastrofficial @kaleci_vines @bardhyl.2 @gabimettks
Bojlerat n'aksion t'dielave🤣@ledrivula #ledrizlla #ledrivula
🖤🙌 -#ledrizlla -#ledrivula
~"~"ding dang~"~"😅💔@ledrivula @gashi #ledrivula #ledrizlla ~ ~ That's mine🕊
Read this Ledër |⬇| Po jetojë me një shpresë, po ëndrroj një endërr në te cilen po me zgjon realiteti ...😕 Jeta ka plot batica dhe zbatica dhe asgje nuk është perfekt 💔 As një njeri nuk është i lumtur në të njejën kohë si disa të tjerë por prap buzëqesh në fytyr ☺ As një njeri nuk mund ti përjetoj disa ndjenja te cilat i ëndërron me vite ... 😭 E di se nuk do i lexosh këto fjalë por prap se prap i thashë... dhe po i them Sdi si mund ti gjej ato fjal qe te pershkruajn ty!Jan të paka ato fjal edhe nese them shum, je ai i cili cdo ditë te jetes time qe ma ben edhe me te bukur❤, je ai i cili me zerin tend me qetson shpirtin✨, je një engjull qe i ben te lumtur 1mililon engjuj te tjerë😇, je ajo drita në errësir💡... je buzëqeshja jonë💘... jam me fat që të kam💙 Je krenaria jonë🙌 Faleminderit që je pjes e jona #ledrizlla @ledrivula #ledrivula Me shumë dashuri Dafina🌹
Pjesë nga episodi i neserm (par1).Ju pelqeu episoda e sontshme dhe kjo pjese.Nese po konfirmo me Like 💜❤. . Për me shume foto video info rreth serialit.Follow 👇👇👇 . Follow @hakmarrje_e_embel_alsatm . #tirana #shqiperia #kosovo #prishtina #gjakove #good #repost #peja #shkup #amazing #crazy #noizy #tba #otr #babastars #ledrizlla #luanator #valzator #dhuratadora #dafinators #buta #ferofera #bluntandreal #s4mm #kidator #rina #lyricalson #mckresha #strefie #tetova
Se zemrën teme e ki ti zemra jeme ty t'ka met cka do qe me ba ajo ty tperket perjet E ti merre ruje ma mos luj me to O'e thyme n'dur tua t'sigurt pe lo 🙌🏼♥️😍 @ledrivula #ledrivula #ledrizlla <> 💕
My endless love ♥️ @ledrivula #ledrivula #ledrizlla
next page →