#luanavjollca

130,535 posts

Loading...
MirmΓ«ngjesy 😍❀ β€’β€’β€’β€’β€’β€’β€’β€’β€’β€’β€’β€’β€’β€’β€’β€’β€’β€’β€’β€’β€’β€’β€’β€’β€’β€’β€’β€’β€’β€’β€’β€’β€’β€’β€’β€’β€’β€’β€’β—‹ Follow @faktemio Takip @faktemio Ndiqni @faktemio ‒‒‒‒‒‒‒‒‒‒‒‒‒‒‒‒‒‒‒‒‒‒‒‒‒‒‒‒‒‒‒‒‒‒‒‒‒‒‒● #albania #kosova #prishtina #tirana #dorator #dafinazeqiri #luanator #ledrivula #mmv #peja #gjakova #luanavjollca #faktemio #babastars #kidator #drenas #gjilan #ferizaj #samantator #xhensilator #miofamily #cozman #gjiko #rinator #gjilan #butrintimeri #ledrizlla #teammio #majk
When she say she home alone πŸ˜‚πŸ˜‚ ===========> Folllow: @albahub <=========== . . . . πŸŽ₯ credit to rightful owner . . . . #albania #banter #kosovo #ting #funny #global #haha #banta #peja #ritaora #strefie #banter #πŸ˜‚ #london #xhaka #shqipe #mandem #lol #explore #funny #qesharake #humoristike #daily #luanavjollca #humor #lmao #lmfao #whyyoucomingfast #viral #uk #videos #instadaily @albahub
Tag a friend that wouldn't geti it πŸ˜‚ πŸ‘Œ ===========> Folllow: @albahub <=========== . . . . πŸŽ₯ credit to rightful owner . . . . #albania #banter #kosovo #ting #funny #global #haha #banta #peja #ritaora #strefie #banter #πŸ˜‚ #london #xhaka #shqipe #mandem #lol #explore #funny #qesharake #humoristike #daily #luanavjollca #humor #lmao #lmfao #whyyoucomingfast #viral #uk #videos #instadaily @albahub
TaaG DiiKon πŸ’™ βž–βž–βž–βž–βž–βž–βž–βž–βž–βž–βž–βž–βž–βž–βž–βž–βž–βž– Follow - @vuajtje_thenie Follow - @vuajtje_thenie Follow - @vuajtje_thenie βž–βž–βž–βž–βž–βž–βž–βž–βž–βž–βž–βž–βž–βž–βž–βž–βž–βž– #aşk #thenjeteshpirtit #thenje_tendryshme #thenje #karasevda #vuajtje_thenie #mozzikfans #melindaademi #loredana #capital #majk #prishtina #peja #kosovo #shqiptar #shqip #nihan #kida #kidator #prishtina #peja #gjakova #shqiptar #getinjofan #luanavjollca #sectionalsofa #sections #melinda #mitrovica #gjilan #ferizaj #gjakov #prizeren
Per porosi shkruani ne insta direct Pagesa pas pranimit te produktit. Transporti ne Kosove Shqiperi Maqedoni #porosittani #porosittani πŸ“₯ #porosit #porositonline #butrintimeri #valzator #ferizaj #gilan #gjilan #luanator #luanavjollca #noizy #prishtine #tetov #gjakov #tirane #peje #durres #ks #kosovo #butrintimeri #ulqin #tetova #mitrovica
Nr 36-40
Nr 40-44
Nr 40-44
Luana Vjollca dhe Ermal Mamaqi nuk reshtin sΓ« ngacmuari njΓ«ri-tjetrin * * * * * #luanavjollca #ermalmamaqi #gotanews #vipatshqiptar
2 shefat e kuzhinës, Alfio & Indriti, krahasojnë me fruta dhe perime Grida Dumën, Luana Vjollcën, Bes Kallakun dhe Olsi Bylykun!🀣 #alfiorrotani #indritcela #masterchef #fruit #gridaduma #luanavjollca #tv #beskallaku #olsibylyku #edjelashqiptare #tvklan #albania #becoffee @rtvklan @edjelashqiptare @rtvklan @erion_isai @olsibylyku1 @bes_kallaku @luanavjollca @gridadumaal @alfio_rrotani @indritchef
πŸ₯°πŸ₯°πŸ₯°πŸ₯° β€’β€’β€’β€’β€’β€’β€’β€’β€’β€’β€’β€’β€’β€’β€’β€’β€’β€’β€’β€’β€’β€’β€’β€’β€’β€’β€’β€’β€’β€’β€’β€’β€’β€’β€’β€’β€’β€’β€’β—‹ Follow @faktemio Takip @faktemio Ndiqni @faktemio ‒‒‒‒‒‒‒‒‒‒‒‒‒‒‒‒‒‒‒‒‒‒‒‒‒‒‒‒‒‒‒‒‒‒‒‒‒‒‒● #albania #kosova #prishtina #tirana #dorator #dafinazeqiri #luanator #ledrivula #mmv #peja #gjakova #luanavjollca #faktemio #babastars #kidator #drenas #gjilan #ferizaj #samantator #xhensilator #miofamily #cozman #gjiko #rinator #gjilan #butrintimeri #ledrizlla #teammio #majk
Γ‡mimi 18.99€ Per porosi shkruani ne insta direct Pagesa pas pranimit te produktit. Transporti ne Kosove Shqiperi Maqedoni #porosittani #porosittani πŸ“₯ #porosit #porositonline #butrintimeri #valzator #ferizaj #gilan #gjilan #luanator #luanavjollca #noizy #prishtine #tetov #gjakov #tirane #peje #durres #ks #kosovo #butrintimeri #ulqin #tetova #mitrovica
πŸ˜πŸ˜• Follow @faktemio Takip @faktemio Ndiqni @faktemio ‒‒‒‒‒‒‒‒‒‒‒‒‒‒‒‒‒‒‒‒‒‒‒‒‒‒‒‒‒‒‒‒‒‒‒‒‒‒‒● #albania #kosova #prishtina #tirana #dorator #dafinazeqiri #luanator #ledrivula #mmv #peja #gjakova #luanavjollca #faktemio #babastars #kidator #drenas #gjilan #ferizaj #samantator #xhensilator #miofamily #cozman #gjiko #rinator #gjilan #butrintimeri #ledrizlla #teammio #majk
Rina ti je arsyja jetes time . Po te mos kishe qen ti jeta ime sdo te kishte kuptim ,ti je kuptimi jetes time . Ti je njera nder personat me te vecant per mua te dua shum . Jam shumm e lumtur qe kam nje idol si ti . Dashurin qe kam per ty nuk mundem ta pershkruaj vetem me 2-3 fjal dashurin qe kam per ty duhet me pershkru me vepra . Keto fjal jan te shkurtra per ty por ndoshta kan nje vler te madhe per ty . Ku do qe jem dhe ku do qe shkoj ne mendje vetem ty te kam sepse ti je mendja ime . Per ty jap edhe jeten sepse ti je njera nder personat me te veqant per mua dhe je ajo qe gjithmon me ke ber te lumtur me buzeqeshjen tende te bukur . Te dua ,te dua shum ,te dua jeta ime te dua ty pa fund . @balajrina @balajrina @balajrina @balajrina ILEGALπŸŒͺ . Follow @rinamoney for moreπŸ’— . . . #balajrina #rinator #aboutrinabalaj #kida #kidator #luanavjollca #luanator #butrintimeri #fero #enca #encatics #dhuratadora #dhuratators #babygee #albania #kosovo #tayna #taynator #dualipa #albania #albaniangirl #beberexha #cardib #likeforlikes #music #ilegal #likeforlikes #dafinators #dafinazeqiri #rina #rinator #rinators #rinamoney
πŸ“ƒπŸ“πŸ“ƒ _______________________________ . ............πŸ”₯@adi__beg πŸ”₯........... _______________________________ . . . . . . . . . . . . . . #albania #kosovo #kosova #shqip #shqiptar #shqiperia #dorators #dafinazeqiri #dafinators #luanators #luanavjollca #babastars Β  #samantator #xhensilator #kidator #mozzikfans #xhensilator #prizren #gjakov #mitrovica #mitrovica_e_ibrit #peja #gjilan #prishtina #lipjan #tirana
prapavija πŸ˜•
πŸ˜­πŸ˜­πŸ˜­πŸ’”πŸ’”πŸ’”πŸ’”πŸ˜ͺπŸ˜ͺπŸ˜ͺπŸ˜ͺπŸ˜ͺβž–βž–βž–βž–βž–βž–βž–βž–βž–βž–βž–βž–βž–βž–βž–βž–βž–βž– Follow - @thenjezemre_ Follow - @thenjezemre_ Follow - @thenjezemre_ βž–βž–βž–βž–βž–βž–βž–βž–βž–βž–βž–βž–βž–βž–βž–βž–βž–βž–βž– #aşk #thenjeteshpirtit #thenjezemre_ #thenje #thenjezemre #mozzikfans #kidator #loredana #capital #majk #prishtina #peja #kosovo #shqiptar #shqip #nihan #karasevdadizi #kida #kidator #prishtina #peja #gjakova #shqiptar #getinjofan #luanavjollca
#Repost @fjalrealengajeta (@get_repost ) ・・・ πŸ˜πŸ˜πŸ˜β€οΈβ€οΈβ€οΈβ€οΈβž–βž–βž–βž–βž–βž–βž–βž–βž–βž–βž–βž–βž–βž–βž–βž–βž–βž– Follow - @fjalrealengajeta Follow - @fjalrealengajeta Follow - @fjalrealengajeta βž–βž–βž–βž–βž–βž–βž–βž–βž–βž–βž–βž–βž–βž–βž–βž–βž–βž–βž– #aşk #fjalrealengajeta 🌷 #fjalrealengajeta 🌷 _ #thenje #fjalrealengajeta 🌷 #mozzikfans #kidator #loredana #capital #majk #prishtina #peja #kosovo #shqiptar #shqip #nihan #karasevdadizi #kida #kidator #prishtina #peja #gjakova #shqiptar #getinjofan #luanavjollca
4milπŸ”₯ @tayna #KCE
πŸ˜ŒπŸ˜‚βœŒοΈβ€’β€’β€’β€’β€’β€’β€’β€’β€’β€’β€’β€’β€’β€’β€’β€’β€’β€’β€’β€’β€’β€’β€’β€’β€’β€’β€’β€’β€’β€’β€’β€’β€’β€’β€’β€’β€’β€’β€’β—‹ Follow @faktemio Takip @faktemio Ndiqni @faktemio ‒‒‒‒‒‒‒‒‒‒‒‒‒‒‒‒‒‒‒‒‒‒‒‒‒‒‒‒‒‒‒‒‒‒‒‒‒‒‒● #albania #kosova #prishtina #tirana #dorator #dafinazeqiri #luanator #ledrivula #mmv #peja #gjakova #luanavjollca #faktemio #babastars #kidator #drenas #gjilan #ferizaj #samantator #xhensilator #miofamily #cozman #gjiko #rinator #gjilan #butrintimeri #ledrizlla #teammio
next page →