#lushnje

8,743 posts

Loading...
Shitet✏️ Mercedes Benz E-Class 220 CDI Nafte, Automatik, Viti 2004, 184 792 KM, sensor dritash, sensor shiu, klima bizonale, sistem muzike Harman Kordon, Navi, AUX, Mp3, bagazhier me 6cd, sallon shume te paster, sendile elektrike, pasqyra elektrike, limitator shpejtesie, disqe 17” AMG me goma te reja, me dokumenta te paguara deri ne Korrik 2019 bashke me siguracion! Makina eshte ne super gjendje, nuk ka nevoje per asgje, e gatshme per c’do lloj prove! Cmimi✏️ 5700 EURO Vendodhja✏️ Elbasan Nr cel✏️ 0692904087 ________________________________ #albania #tirana #elbasan #durres #vlore #sarande #pogradec #shkoder #korce #berat #gjirokaster #diber #peshkopi #kruje #fushekruje #kukes #has #fier #lushnje #laci #puke #himare #richkidsofinstagram #makinashqiptare #albaniangirl #albania 🇦🇱 #makina #makinameqera #richkidsalbania #albanian
#bejzgjedhjentende 🔴Parfum shumë cilësorë 🔴Çmime shumë të arsyeshme 🔴Transport falas, shpejt dhe kudo 🔴Për çdo informacion kontaktoni në inbox #albania #shqiperia #shqiperi #kuqezi #tirana #elbasan #durres #vlore #shkoder #fier #lezhe #korce #saranda #pogradec #kukes #lushnje #diber #porosit #porosittani
#bejzgjedhjentende 🔴Parfum shumë cilësorë 🔴Çmime shumë të arsyeshme 🔴Transport falas, shpejt dhe kudo 🔴Për çdo informacion kontaktoni në inbox #albania #shqiperia #shqiperi #kuqezi #tirana #elbasan #durres #vlore #shkoder #fier #lezhe #korce #saranda #pogradec #kukes #lushnje #diber #porosit #porosittani
#bejzgjedhjentende 🔴Parfum shumë cilësorë 🔴Çmime shumë të arsyeshme 🔴Transport falas, shpejt dhe kudo 🔴Për çdo informacion kontaktoni në inbox #albania #shqiperia #shqiperi #kuqezi #tirana #elbasan #durres #vlore #shkoder #fier #lezhe #korce #saranda #pogradec #kukes #lushnje #diber #porosit #porosittani
#bejzgjedhjentende 🔴Parfum shumë cilësorë 🔴Çmime shumë të arsyeshme 🔴Transport falas, shpejt dhe kudo 🔴Për çdo informacion kontaktoni në inbox #albania #shqiperia #shqiperi #kuqezi #tirana #elbasan #durres #vlore #shkoder #fier #lezhe #korce #saranda #pogradec #kukes #lushnje #diber #porosit #porosittani
#bejzgjedhjentende 🔴Parfum shumë cilësorë 🔴Çmime shumë të arsyeshme 🔴Transport falas, shpejt dhe kudo 🔴Për çdo informacion kontaktoni në inbox #albania #shqiperia #shqiperi #kuqezi #tirana #elbasan #durres #vlore #shkoder #fier #lezhe #korce #saranda #pogradec #kukes #lushnje #diber #porosit #porosittani
#bejzgjedhjentende 🔴Parfum shumë cilësorë 🔴Çmime shumë të arsyeshme 🔴Transport falas, shpejt dhe kudo 🔴Për çdo informacion kontaktoni në inbox #albania #shqiperia #shqiperi #kuqezi #tirana #elbasan #durres #vlore #shkoder #fier #lezhe #korce #saranda #pogradec #kukes #lushnje #diber #porosit #porosittani
Risi ne Tutto Casa , produkte nga me te ndryshmet 😊 Gjithcka per shtepine tuaj ! #tuttocasa #ipermarket #metropolcenter #dhurata #aksesore #kuzhine #lodra #lule #feste #lushnje #tirane
C&L colour xhel!! Super produkte 👌 Super cilesi 😘😘 Dyqani krah fushes Ali Demi. 0694886042 • • • • • #gel #tepelene #tirana #kosovo #korca #fier #durres #shkoder #lushnje #lezhe #goodquality #gel #super #sarande
Produkte te fresketa dhe plot vlera ushqyese vetem ne Ipermarket Ipermarket - Bli lire , jeto me mire ! #ipermarket #tuttocasa #market #lushnje #metropolcenter #ushqime #freski #cilesi #familje
C&L products 😊😊 Super produkte 👌 Super cilesore. Dyqani krah fushes Ali Demi. 0694886042 • • • • • #l &cproducts #fier #tepelene #tirana #kosovo #goodquality #buildergel #lushnje #tirana #shkoder #lezhe #goodquality #super
EYECARE CREAM eshte ushqyes, anti rrudhe dhe hidratues duke eliminuar qeskat e syve. Perberesit organik kane veti antioksiduese, hidratuese, ushqyese. Acidi hialourinik balancon yndyrnen e lekures. Aplikoni rreth syve ne mengjes edhe ne darke per rezultate te menjehershme. Rekomandohet te perdoret pas EYEBOOST GEL.#beautytherapy #bioshopami #pascaud #care #skincare #beauty #eye #lushnje
Çdo dritë që nxirrnin sytë e saj , reflektonin mbi çdo kënd që e shikonte , perlat e vajosura me mëndafsh i ledhatonin fytyrën e ndërsa përtej fotos nuk ndihet, aroma e saj përçonte zjarr , pasion dhe joshje . Ajo përdor Pure Perfume🌹 #pureperfume #loveperfume #mylove #bestperfume #myperfume #vlora #korca #shkodra #lushnje #peshkopi
Lindsey Voon kishte veshur 1 fustan qe ekspozonte pothuajse gjithe pjesen e poshtme te trupit ne mbremjen gala te Sports Awards 2019 e mbajtur ne Monaco @lindseyvonn . . . . . . . . . . . . #followback #followforfollow #follow4followback #followme #followforfollowback #followtrain #like4likes #likeforfollow #likephoto #likeforlikes #morefollowers #wantfollowers   #tirana #shkoder #lushnje #fier #berat #durres #albania
Kase termale per iPhone 6/6S & 7+/8+ Porosit tani ne inbox📩 . Whats up / Viber📱0696635797 Cmimi 800 LEKE . 📦 Transporti Falas per Tiranen 📦 . 📦 Transporti 200 lek per qytetet e tjera 📦 . . . . #blej #blejlire #blejonline #blejshqip #blionline #cmimi #durres #dyqan #dyqantaxi #porosittani 📥 #porosittani 📣 #porositonline #fier #gjendje #iphonecase #korce #kryeqytet #lushnje #porosit #porositonline #sarande #shkoder #tirana #tiranalifestyle #tirane #vlore
''Oscar 2019'' behet edhe me feminist.Mberriten statujat e arta ''Osc-her'' te modeluara per te nominiuarat femra . . . . . . . . . . . #followback #followforfollow #follow4followback #followme #followforfollowback #followtrain #like4likes #likeforfollow #likephoto #likeforlikes #morefollowers #wantfollowers   #tirana #shkoder #lushnje #fier #berat #durres #albania
#Vizioni #Islam #Lushnje | O biri im...!
Mundesi e arte punesimi prane Metropol Group ! Aplikimet kane filluar 😊 Dergoni cv tuaj ne hr@metropolgroup.al 📩 Info: 069 70 24 732 📞 #mundesipunesimi #metropolcenter #metropolgroup #cv #lushnje #job #experience #facebook #linkedin #instagram
⚡️ Bizhuteri dhe parfume shume cilesore ⚡️Modele per cdo preference ⚡️Cmime teper te arsyeshme 🚕 Transporti eshte falas, shpejt dhe kudo 📤Per me shume informacion na kontaktoni #blejonline #albanianfashion #Shqiperia #kuqezi #Tirane #Durres #Elbasan #Fier #Vlore #Berat #Korce #Sarande #Lushnje #Lezhe #Shkoder #Kukes #Tropoje #Burrel #Puke #
Range Rover Sport vitit 2014 e sapo ardhur Super gjendje Per me shum info kontakti ne nr +355697749055 ________________________________ #albania #tirana #elbasan #durres #vlore #sarande #pogradec #shkoder #korce #berat #gjirokaster #diber #peshkopi #kruje #fushekruje #kukes #has #fier #lushnje #laci #puke #himare
Shitet punim i veçante per dekorim te brendshem (shtepi, lokal, bare, hotel, restorant ). »Free posta ne çdo qytet.! #porosittani #post_in #shop_in #shop #in_marketing #powershop 👍👍👍 #tirana #durres #fier #vlore #berat #lushnje
#Tirana - 99 Jahre Hauptstadt Albaniens🇦🇱 Nach einem Beschluss der Konferenz von #Lushnje wurde am 11. Februar 1920 Tirana zur Hauptstadt Albaniens gewählt. Zur Auswahl standen noch #Durrësi , #Vlora und #Shkodra . Doch Durrës war von den Italiener besetzt. Vlora galt zwar seit der Unabhängigkeitserklärung 1912 als Hauptstadt doch sie war zu weit entfernt vom Norden Albaniens. Zuletzt Shkodër, damals die grösste Stadt in #Albanien , war in der Nähe von #Montenegro , mit welche man Probleme hatte und zudem war sie wiederum weit entfernt vom Süden Albaniens. Geschichtlich gesehen verliefen zwei wichtige Strassen durch Tirana. Eine Strasse von Dalmatien nach #Ulqin , Shkoder, Tirana zu #Elbasan . Und weiters die bekannte Via Egnatia durch Tirana, #Manastir , #Thessaloniki nach #Istanbul . In Tirana kreuzten sich somit diese Strassen, welche den Norden mit dem Meer verknüpfte. So wurde Tirana aufgrund ihrer geografischen Lage als Zentrum Albaniens bestimmt. Damals gab es in Tirana weder asphaltierte Strassen noch ein Stadtzentrum. Nichtsdestotrotz entwickelte sie sich sehr schnell zu einer Hauptstadt. Das heutige Stadtbild ist zwei bekannten Architekten Musolinis namens Florestano Di Fausto und Armando Brasini zu verdanken. Offiziell wurde Tirana im Dezember 1925 als #Hauptstadt anerkannt. Heute ist sie eine florierende bunte Hauptstadt im #Herzen Albaniens geprägt von verschiedenen Epochen und Moderne. Quelle: Visit Tirana Bild: albanianews.it #BereiseAlbanien
Tutto Casa vjen me produkte nga me te ndryshme per arredimin e shtepise suaj 😄 𝑻𝒖𝒕𝒕𝒐 𝑪𝒂𝒔𝒂 - 𝑮𝒋𝒊𝒕𝒉𝒄𝒌𝒂 𝒑𝒆𝒓 𝒔𝒉𝒕𝒆𝒑𝒊𝒏𝒆 𝒕𝒖𝒂𝒋 ! #tuttocasa #metropolcenter #lushnje #aksesore #artistike #tirane #zbukurime #instagram #follow #like
Leng frutash i fresket vetem ne Vista Bar Food & More 😍 🍹 #lengfrutash #juice #cocktail #vistabarfoodmore #metropolcenter #qender #lushnje
💥Super Ofert 💥 Beres krepash Simbo SP 5208 . ✅Fuqia 700 watt ✅Diametri 20 cm ✅Siperfaqe ngatimi Jo ngjitese ✅ Nivele nxehtesi : 1 Gotech! Me e mira eshte ketu! Kontakt : 0698249221 #sinbo #oferta #krepa #gotechlushnje #kitchendesign #guzhina #fitness #kuzhina #kuzhinashqiptare #humor #lushnje #kuzhina_al #shtepi #fika #embelsira #embelsire #giveaway
#bejzgjedhjentende 🔴Parfum shumë cilësorë 🔴Çmime shumë të arsyeshme 🔴Transport falas, shpejt dhe kudo 🔴Për çdo informacion kontaktoni në inbox #albania #shqiperia #shqiperi #kuqezi #tirana #elbasan #durres #vlore #shkoder #fier #lezhe #korce #saranda #pogradec #kukes #lushnje #diber #porosit #porosittani
#bejzgjedhjentende 🔴Parfum shumë cilësorë 🔴Çmime shumë të arsyeshme 🔴Transport falas, shpejt dhe kudo 🔴Për çdo informacion kontaktoni në inbox #albania #shqiperia #shqiperi #kuqezi #tirana #elbasan #durres #vlore #shkoder #fier #lezhe #korce #saranda #pogradec #kukes #lushnje #diber #porosit #porosittani
#bejzgjedhjentende 🔴Parfum shumë cilësorë 🔴Çmime shumë të arsyeshme 🔴Transport falas, shpejt dhe kudo 🔴Për çdo informacion kontaktoni në inbox #albania #shqiperia #shqiperi #kuqezi #tirana #elbasan #durres #vlore #shkoder #fier #lezhe #korce #saranda #pogradec #kukes #lushnje #diber #porosit #porosittani
💚 MMMM😍😍😍 che Bontà 💚Ju mirëpresim cdo ditë nga ⏰ 10:00 ⏳23:00 ⏰me shumëllojshmeri pizzash 🍕 të bëra me mjeshtëri nga stafi ynë..EKSPERIENCE + CILESI = BESUESHMERI...shërbimi #pizzataxi nga ora ⏰12:00 ⌛️ 23:30 ⏰#italianstyle #unik #freedelivery !!#pizzerialabonta #labontaarena #labontaassoluta #labontaverore #lushnje #antipasto #bruschetta #pizza #focaccia #calzone #madeinlabonta #birra 🍺#vino 🍷#pepsi #cocacola #paulaner #amstel #heineken #peroni #moretti #tripadvisor #pizzalover #pizzatime #albania #gjithmonepranejush ☎️0697669407☎️0694204393☎️
#bejzgjedhjentende 🔴Parfum shumë cilësorë 🔴Çmime shumë të arsyeshme 🔴Transport falas, shpejt dhe kudo 🔴Për çdo informacion kontaktoni në inbox #albania #shqiperia #shqiperi #kuqezi #tirana #elbasan #durres #vlore #shkoder #fier #lezhe #korce #saranda #pogradec #kukes #lushnje #diber #porosit #porosittani
#bejzgjedhjentende 🔴Parfum shumë cilësorë 🔴Çmime shumë të arsyeshme 🔴Transport falas, shpejt dhe kudo 🔴Për çdo informacion kontaktoni në inbox #albania #shqiperia #shqiperi #kuqezi #tirana #elbasan #durres #vlore #shkoder #fier #lezhe #korce #saranda #pogradec #kukes #lushnje #diber #porosit #porosittani
Ikona e ''Chanel'' Karl Lagerfeld,stilisti qe dominoi pasarelat e modes nderroi jete diten e djeshme ,ne moshen 85 vjecare. Ne fakt mosha e stilistit mbetet enigme pasi ai kishte 2 certifikata lindje nje ne 1933 dhe nje ne 1938. Sipas medias franceze stilisti kishte disa jave i semure rende.😢 . . . . . . . . . #followback #followforfollow #follow4followback #followme #followforfollowback #followtrain #like4likes #likeforfollow #likephoto #likeforlikes #morefollowers #wantfollowers   #tirana #shkoder #lushnje #fier #berat #durres #albania #kosovo
Drake eshte i njohur per jeten e tij luksoze.Blerja e radhes se rreperit kishte cmimin 400 mije dollare.Meqe shuma eshte kaq e madhe mendohej se do te ishte dicka shume e madhe por ne fakt ishte nje kllef telefoni.Ky kllef perbehet nga floriri 18 karatesh i mbushur me diamante te bardhe dhe blu.Lajmin e rreperi e ka publikuar ne ''Instagram''.Kllefi ka edhe nje buf ne mes qe lidhet me labelin e rreperit.@champagnepapi . . . . . . #followback #followforfollow #follow4followback #followme #followforfollowback #followtrain #like4likes #likeforfollow #likephoto #likeforlikes #morefollowers #wantfollowers   #tirana #shkoder #lushnje #fier #berat #durres #albania #drake
next page →