#marinavjollca

17,191 posts

Loading...
Again😭😍 I love you🙏🏼😍 @marina_vjollca #marinator #marinavjollca
kurr ne jeten time skam pare nje grua kaq te mire saqe me fytyren e saj te embel me fal dashuri qdo sekond🙏🏼💕 Zoti t'bekoft engjulli im😭💕 @marina_vjollca #marinator #marinavjollca
We are do proud to have u IDOL🍒🥂 Engjull,je me aktive tlutem🙏🏽💕 @marina_vjollca #marinator #marinavjollca
gorgeous💕🔥 @marina_vjollca #marinator #marinavjollca (liked)
She is so beautiful oml💘💧 @marina_vjollca #marinator #marinavjollca (liked)
oh my gorgeous Idol🍒😭 @marina_vjollca #marinator #marinavjollca
“Ku e ke gishtin?” - Marina Vjollca iu kundërpërgjigjet fansave pasi ata e akuzuan për photoshop‼️ LINKU NË BIO ☺️ - - - - - - - #marinavjollca #host #tv #star #blonde #girl #beautiful #photoshop #magazine #gossip #news #online #showbiz #melodyal
Ju mungon sharmi dhe eleganca @marina_vjollca 🤗 #vipalbania #marinavjollca #revistavipalbania
Te do Aida jote teper shume! 🙇😍❤🍒 @marina_vjollca #marinator #marinavjollca #marinaaida
tonight u shining more the stars,u made my night! Blessed to have you my Idol☄ @marina_vjollca #marinator #marinavjollca
I'm so proud of you,Divë!🥂💕 @marina_vjollca #marinator #marinavjollca
A ju mori malli të shihni bukuroshen @marina_vjollca në ekran?! 💚🌹#beauty #marinavjollca #iconstylealbania
ooo i can't anymore😭💘 @marina_vjollca ma zbukurove jeten #marinator #marinavjollca
Marina Vjollca 🌷 #marinavjollca #marina #marinavjollcalm #beautyfullgirl www.gazetapaloma.net @gazetapaloma
E bukura e dheut!🥂😍 @marina_vjollca #marinator #marinavjollca
oohh god😭💕 melted my heartt 💘 @marina_vjollca #marinator #marinavjollca
i write for you a lot of times but is never enough Mine, is never enough sharing you the love that i feel for you, is so hard to tell you that you are the reason of my smile,happines&life. I’m feeling so proud of my self for chosing you as my idol out of 7 billion people. Thank you, thank you for not being like any other celebrity. For caring for us in a way most of us need. For letting us know that we’re always loved.For proving to us you would drop anything to put a smile on our face if we were upset. For always taking time out of your day to make us smile. For never forgeting to thank us when you accept in a award. For most of all proving to us dreams come true if you just set your mind to it.I just wanna remember you that i’m always here for you no matter what life rains down to me because from the day that i saw you, from the day that you are the reason why i smile&breath, i’m feeling more strong, more blessed, loved!! when i was broken, sad, lonely or etc.. i always remembered that for me here is a person with a big heart, and i always feeld happy&loved and supported!!I’m truly thankful to God for blessing this world with a beautiful person in&out as u are my only&one❤️I love you forever and be always happy as i’m with your existence!!✨@marina_vjollca #marinator #marinavjollca *besoj se e keni kuptu se sa shum e du Marinen*💕
Reperja e hitit #Columbiana - #Tayna me nje freestyle ❤️🔥
Mengjesi fillon me tyy bebb😻❤️ @marina_vjollca #marinator #marinators #marinavjollca #slaymariina
Çifti me i dashur shqiptar.CEO of babastars dhe moderatojra e njohur,pra Ghetto Geasy dhe Marina Vjollca❤They look sooo cute😍 ● #marinator #marinavjollca #ghettogeasy #babastars @marina_vjollca @ghettogeasy
i write for you a lot of times but is never enough Mine, is never enough sharing you the love that i feel for you, is so hard to tell you that you are the reason of my smile,happines&life. I’m feeling so proud of my self for chosing you as my idol out of 7 billion people. Thank you, thank you for not being like any other celebrity. For caring for us in a way most of us need. For letting us know that we’re always loved.For proving to us you would drop anything to put a smile on our face if we were upset. For always taking time out of your day to make us smile. For never forgeting to thank us when you accept in a award. For most of all proving to us dreams come true if you just set your mind to it.I just wanna remember you that i’m always here for you no matter what life rains down to me because from the day that i saw you, from the day that you are the reason why i smile&breath, i’m feeling more strong, more blessed, loved!! when i was broken, sad, lonely or etc.. i always remembered that for me here is a person with a big heart, and i always feeld happy&loved and supported!!I’m truly thankful to God for blessing this world with a beautiful person in&out as u are my only&one❤️I love you forever and be always happy as i’m with your existence!!✨@marina_vjollca #marinator #marinavjollca
Jo!Nuk ka femra si ti.Je kaq e bukur,e zonja me gjitha te mira.Ndihem shum e lumtur qe ty te zgjodha Idhullin tim! Jam shum krenare per ty.Prej qe e vogel ke arritur suksese te medha,tani po arrin edhe meshum!Vetem ne intervist ke marr 1.1 Milion shikime!Ti je inspirim💕 E imagjinon sa shum njerez te duan dhe te mbeshtesin ty!E duan shum punen tende😍 Gjat gjith jetes time nuk kam pare njerez sikur ti,me eshte zbukuruar jeta prej dites qe kam fillur te te therras:Idhullin tim dhe tet supportoj cdo moment. Cdo dit e meshum na ben krenar me punen tende te palodhshe. I'm so so proud of you,my DIVA! love you so much!🥂💘 @marina_vjollca #marinator #marinavjollca
Which is your fav?🥂💕 @marina_vjollca #marinator #marinavjollca
"Uhh babyy😂😜 @marina_vjollca #marinator #marinators #marinavjollca #slaymariina " #luantor #vip #shqipe #shqiperia #kosovo #repost @slaymariiina 😍❤️💫🔥🔥🔥🇦🇱🇦🇱❤️❤️
next page →