#noizy

101,155 posts

Loading...
KMN baby Follow @noizyh for more.
Ska me zgjat edhe shum kjo faqe ahhah bye bye #zinitors #otrforever 👑 #noizy #noizydina
/@noizy liked again/ hsjsjsisiwjssjshsushsjsjsioosowiwhebdudheudheijsjsjsiieeieeuehdjdhidjdjjdkGusyyy i can't belive 😭He liked my 1× Photo 😭😫Jam shum po shum e Lumtur sepse Idoli im me ka pelqy foton per her te Pare 😍❤Ishte nje ndjenje qe nuk mundet ta pershkruaj 😭Dua vec ta falenderoj Noizy-n qe me ka bere vajzen me te Lumutur ne Gjith Boten ❤❤❤19/12/2018 Ket dat do e mbaj mend Gjithmon ❤❤❤E Bekura me Ty Rigels ❤❤Shpresoj qe ta perjetoj at ndjenje Prap 🙏😢😻 #noizyera #noizy #zinitors #proudewhithyounoizy 😍🌎💔😭😇
tag someone / ur friends @_9gagshqip_
+500k views #Gango por pa sponzora
Më mungon Gjdo Sekond Gjdo Minut Gjdo Orë Gjdo Ditë Gjdo Javë😢❤Më mungon ai përqafimi ytë Rigels😢😭❤Të dua më shum se Gjithqka😻 E Bekuar me Ty @noizy #noizyera #noizy #zinitors #proudewhithyounoizy 😍🌎💔😭😇
#içerde or #theprotector which is best 👇
tag someone / ur friends @_9gagshqip_
Be always happy it makes me feel alive OTR 👌💞😊😵 @noizy #noizyera #noizy #zinitors #proudewhithyounoizy 😍🌎💔😭😇
Fustan ne proces pune me qendisje. Kjo pun eshte stiluar dhe punohet nga @edmfashionalb 👗👇👇 Punuar me perkujdesje dhe dashuri 😍 Follow👉 @edmfashionalb 👗 Tag nje shok ose shoqe🔖 Fantazia Juaj Krijimi Jone 😍🏆 Powerd by: @edmgrouptv 📺👇 Bright your world with our colors🌈 . . . . . . . #edmgrouptv #edmfashionalb #durres #elbasan #fier #tirana #korca #sarande #shkoder #vlore #mjeksi #njoftime_falas #shendet #pune #shqiperia #luanator #kidator #babastars #dafinators #punë #noizy #otr
@noizy jeta shpejt si lambo 🔥🔥#noizy #snikthehustla
A man and his tools.... #sizedoesmatter #noizy #homedeco #daddycool
kush do embelsir 😂 une une une me jep mua 😂 tag dikë që vdes për embelsir 😂 😂👇 Follow👉@edmgrouptv 📺 Tag nje shok ose shoqe🔖 Ti na jep talentin ne te japim famen👫 One For All Social Media Online 🏋️🏋️ Bright your world with our colors🌈 . . . . . . . #edmgrouptv #edmfashionalb #durres #elbasan #fier #tirana #korca #sarande #shkoder #vlore #mjeksi #njoftime_falas #shendet #pune #shqiperia #luanator #kidator #babastars #dafinators #punë #noizy #otr
next page →