#prishtina

363,930 posts

Loading...
Gjimnazistët.
Salloni & Kozmetika “Lory” posedon me të gjitha llojet e kremërave franceze, origjinalet e të cilave mund t’i gjeni vetëm tek ne. Recetat shekullore të këtyre kremërave regjeneruese dhe vitaminoze, që përdoren për mirëmbajtjen e lëkurës suaj si dhe për lëkurë normale e të yndyrshme, mundësojnë që ju të dukeni sa më bukur dhe që lëkura e juaj të shëndrisë çdoherë. Për më shumë informata, na kontaktoni në Inbox apo përmes telefonit: 049 159 075 (Viber & Whatsapp) ose na vizitoni në adresën e Sallonit: rr. Ylfete Humolli, te Tregu i Gjelbërt. #lory #prishtina #beauty #beautysalon #hairremoval #depilim #estetika #wellness #beautycentre #depilatory #wax #waxhairremoval #intimatewaxing #intimate #summer2018 #vera2018 #bikini #bikiniwax #brazilian #vera #beautygirl #kosovo #prishtine #salon #depilimprofesional #shendetshem #profesional #kozmetik
@lorik.center • Te gjithe artikujt e ekspozuar mund ti gjeni ne lokalet e Lorik Center ne PRIZREN dhe MALISHEVE • #lorikcenter lorikcenter #kosova #albania #kids #prizren #prishtina #tirana #kidsfashion #fashion #love #photooftheday #kidstyle #2018
Unique in every way ✨ #ChristianDior #DiorMen #Prishtina #Sunglasses
Modeli me i ri- Mercedes Benz AMG 😍😍 Rrypi : 100% Gomë✔ TRANSPORTI GRATIS Per me shume na shkruani ne DM🤗 • • • #mercedesbenzwatch #watchkosovo #amg ##kosova #albania #macedonia #prishtina #tirana #shkupi # @accessories.ks
Tag shokin/shoqen qe e kane mendjen e flliqt🤣 #butriors #peja #prishtina #butrintimeri #alea @butrint_official
Shitet Tokë me sip 10000 m2, e përshtatshme për cdo lloj aktiviteti. Cmimi: 80.000 Lek i diskutueshem. Adresa: Gorre Laç Info: 0693328991/0672870173 👉 Follow: @albsok88_imobiliare #lezhe #shengjin #shqiperia #construction #tirana #durresi #shkodra #velipoja #laqi #kruja #gjirilalzit #tale #vlorë #sarande #ksamil #albania #imobiliare #rent #kosovo #prishtina #prishtinacity #prizren #peja #gjakova #decani #ferizaj #kaçanik #mitrovica #podujeva #drenas 👏👉📲📩📝📷🌞🏣🏤
EDHE NJË EVENT I MREKULLUESHËM NË ALPET SHQIPTARE. . . Super Hike @ Maja e Rosit 2,524M - Valbonë, 23 shtator . . Rezervimi dhe info të tjera në +383 44 280 762 (viber & whatsapp) . . ANOTHER AMAZING WEEKENDS GETAWAY TO THE MAGNIFICENT ALBANIAN ALPS. . . Hiking trip @ Rosi peak 2,524M alt, Valbona Valley - 23 September . . Booking & info +383 44 280 762 (viber & whatsapp) . . . #event #sport #kosova #prishtina #peja #prizren #mitrovica #shqip #albania #hiking #hike #weekend
TAG SABRIEN 😂😂.. E i thoni qe mos qaj me se me mir do behet.. ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖ Follow faqen @anieli_follow Follow faqen @anieli_follow ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖ #kosova #prishtina #prishtinacity #shkupi #kuksi #peja #gjakova #gjakovacity #follow4like #followmyfrends 👌
next page →