#prizren

217,152 posts

Loading...
1 copë 9.50€ 2 copë 17.50€ Ju sjellim driten magjike me shume funksione. Faner llamp! Shume praktike dhe e pershtatshme, mbushet me energji elektrike dhe me rreze diellore, munde ta mbushni edhe telefonin, e mban energjine deri ne 6 orë. Pagesa behet pas pranimit te produktit. Produkti arrine brenda 1-3 dite. Porosite ne mesazhe ose Viber-Whatsapp +386 43 541 334 #butriors #tetova #gjakova #peja #tirana #prishtina #durresi #struga #shkupi #shkodra #saranda #prizren #gjilan #ferizaj #tayna #dafinazeqiri #dhuratadora #noramall #luanator
🔵🔵Combo for the weekend 🔱 Go get yours, too ⬇️⬇️⬇️ 🔥Get 15% off your first order with code „newbie15“🔥 ⚜ 💎 ⚜ 💎 ⚜ #illyrians #illyrianagirl #alb #albanian #albaniangirl #shqip #shqiponja #shqipez #shqiptare #albanerin #albanianstyle #albanianfashion #albanianbeauty #albanerin #prishtina #prizren #peja #mercedes #kuqezi #jewelry #rich #gold #rolex #bentley #luxury
Türkçe dilinde eğitim gören tüm İlk orta alt öğretim ve orta üst öğretim lise okullarında 13-16 yaş arası öğrencilere,Hayır diyebilme becerisini kazandırmak amacıyla GRUP REHBERLİĞİ kapsamı altında gönüllü gerçekleştirmiş olduğum Madde Bağımlılıkları sunumu. #Kosova #Prizren
📍Çdo kërkesë e juaja realizohet në mënyrë më të mirë të mundëshme. Kalendar për më të dashurit tuaj,me kualitet më të lartë në Kosovë 😉dhe me qmim special për vetëm 10 € Mjafton vetëm të na dërgoni fotot😊 Porosit online 📲 Tel & Viber +377-44-255-281 📥 Dm Transporti kudo ne Kosovë #kosovo #👍 #kalendar #prizren #kosovo #photography #family #photowork #handmade
Çantë për Femra: 12€ Ç: 00027 Qefi ma i madh se Stambolli👐🏻 Transporti për 🇽🇰 falas, 🇦🇱 3€, 🇲🇰 3€! Dorëzimi në adresen tuaj nga Stambolli 7-10 ditë! Porositë në #instadirect ose në whatsapp: +905522144660, +38349154783 #stamboll #istanbul #stambolli #_istanbulshop #prishtina #prizren #porosit #porositonline #porosittani
Çantë për Femra: 14€ Ç: 00026 Qefi ma i madh se Stambolli👐🏻 Transporti për 🇽🇰 falas, 🇦🇱 3€, 🇲🇰 3€! Dorëzimi në adresen tuaj nga Stambolli 7-10 ditë! Porositë në #instadirect ose në whatsapp: +905522144660, +38349154783 #stamboll #istanbul #stambolli #_istanbulshop #prishtina #prizren #porosit #porositonline #porosittani
Çantë për Femra: 12€ Ç: 00025 Qefi ma i madh se Stambolli👐🏻 Transporti për 🇽🇰 falas, 🇦🇱 3€, 🇲🇰 3€! Dorëzimi në adresen tuaj nga Stambolli 7-10 ditë! Porositë në #instadirect ose në whatsapp: +905522144660, +38349154783 #stamboll #istanbul #stambolli #_istanbulshop #prishtina #prizren #porosit #porositonline #porosittani
Korset Beli Superçmim 10€ Pagesa behet pas pranimit te produktit. Produkti arrine brenda 1-3 dite. Porosite ne mesazhe ose Viber-Whatsapp +386 43 541 334 #butriors #tetova #gjakova #peja #tirana #prishtina #durresi #struga #shkupi #shkodra #saranda #prizren #gjilan #ferizaj #tayna #dafinazeqiri #dhuratadora #noramall #luanator
📍Çdo kërkesë e juaja realizohet në mënyrë më të mirë të mundëshme. Kalendar për më të dashurit tuaj,me kualitet më të lartë në Kosovë 😉dhe me qmim special për vetëm 10€ Mjafton vetëm të na dërgoni fotot😊 Porosit online 📲 Tel & Viber +377-44-255-281 📥 Dm Transporti kudo ne Kosovë #kosovo #👍 #kalendar #prizren #kosovo #photography #family #photowork #handmade
Porosin mund ta beni nga 🇽🇰🇦🇱🇲🇰 Transpori falas ne Kosove Kurse Shqiper dhe Maqedoni 3€ Na shkruani ne direkt. #blej #online #blejonline #kosove #prishtine #peje #prizren #ferizaj #gjakove #gjilan #maqedoni #shkup #tetove #gostivar #shqiperi #tirane #durres #shkoder #pasgesa pas pranimit
Mini bluetooth Çmimi vetem 11.50€ Transporti falas ne Kosovë Shqiperi dhe Maqedoni 6€ Porosit në Mesazhe ne direkt Ose ne Viber/Watsapp +386 43 541 334 #butriors #tetova #gjakova #peja #tirana #prishtina #durresi #struga #shkupi #shkodra #saranda #prizren #gjilan #ferizaj #tayna #dafinazeqiri #dhuratadora #noramall #luanator
Rrollka Meshkuj Madhësitë: S,M,L,XL,XXL Super Çmim: 16.99€ për festat e Fundvitit 🎁🎉 Dërgesa Gratis në krejt Kosovën 📦 #Prishtine #Mitrovice #Peje #Prizren #Ferizaj #Gjilan #Gjakove #LifestylePR #Duksa #meshkuj #lifestyleks
Rrollka Meshkuj Madhësitë: S,M,L,XL,XXL Super Çmim: 16.99€ për festat e Fundvitit 🎁🎉 Dërgesa Gratis në krejt Kosovën 📦 #Prishtine #Mitrovice #Peje #Prizren #Ferizaj #Gjilan #Gjakove #LifestylePR #Duksa #meshkuj #lifestyleks
Rrollka Meshkuj Madhësitë: S,M,L,XL,XXL Super Çmim: 16.99€ për festat e Fundvitit 🎁🎉 Dërgesa Gratis në krejt Kosovën 📦 #Prishtine #Mitrovice #Peje #Prizren #Ferizaj #Gjilan #Gjakove #LifestylePR #Duksa #meshkuj #lifestyleks
Rrollka Meshkuj Madhësitë: S,M,L,XL,XXL Super Çmim: 16.99€ për festat e Fundvitit 🎁🎉 Dërgesa Gratis në krejt Kosovën 📦 #Prishtine #Mitrovice #Peje #Prizren #Ferizaj #Gjilan #Gjakove #LifestylePR #Duksa #meshkuj #lifestyleks
Zbritje Speciale per festat e fundvitit 🎁 Mbulese per foshnjen tuaj per vetem 25€ 🎀 * Mbulese e punuar me dore, me shume delikatese dhe perkushtim per foshnjet tuaja 👼🏻
Ayy kiki, do you love me? 👸: @tayna #queen 🎶: @champagnepapi > #inmyfeelings ••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••• #tayna #queen #drake #kikichallenge #kiki #albaniangirls #albaniansinger #albanianartist #albanianbeauty #albanians #albanianbride #albanien #albaniancutie #albaniancars #albanianweddin #albanianproblems #albanianfood #albaniansbelike #albania 🇦🇱 #albaniancouple #kosova #prizren #prishtina #vushtrri #peja #albania #tirana #shqip #shqipes
💣💣ZBRITJE💣💣 Nga 19.99 € në vetëm 🔥🔥11.99 €🔥🔥 Porosit Tani. Transporti FALAS🚛 Pagesa pas pranimit të porosisë📦 Web: wotoks.com🖱️ Viber: +383 44 300 035📲 Instagram: onlineshopwotoks📲 Facebook: Online Shop Wotoks📲 #transportiFalas #blejonline # #onlineshopwotoks #kosova #ferizaj #gjilan #prishtine #gjakove #peje #mitrovice #kamenice #kaqanik #viti #prizren #kline #lipjan #rahovec #vushtrri
Çmimi 29.99€ Transporti falas ne Koaove Shqiperi dhe Maqedoni 6€ Perdorimi : → Shtëpi - për të ruajtur armëdore,para apo bizhuteri. → Biznes - ruajtjen e dokumenteve dhe gjësende tjera. → Hotieleri - për gjësende të klientëve . Specifika: → Hapet me çelës → Hapet me kod → Material nga Çeliku → Madhesia 15 x 15 x 21 CM → Bateri 4 x AA Copë → Çelës 2 Copë Paguaj vetëm pasi të pranoni produktin. Porosite ne mesazhe ose Viber-Whatsapp +386 43 541 334 #butriors #tetova #gjakova #peja #tirana #prishtina #durresi #struga #shkupi #shkodra #saranda #prizren #gjilan #ferizaj #tayna #dafinazeqiri #dhuratadora #noramall #luanator
Jepni drita Festave të Fundvitit 🎇 Nga 25.90 € në vetëm 🔥🔥19.99 €🔥🔥 Porosit Tani. Transporti FALAS🚛 Pagesa pas pranimit të porosisë📦 Web: wotoks.com🖱️ Viber: +383 44 300 035📲 Instagram: onlineshopwotoks📲 Facebook: Online Shop Wotoks📲 #transportiFalas #blejonline # #onlineshopwotoks #kosova #ferizaj #gjilan #prishtine #gjakove #peje #mitrovice #kamenice #kaqanik #viti #prizren #kline #lipjan #rahovec #vushtrri
They are literally the best! 👬: @butrint_official @gjikotheflyboy 🎶: @butrint_official & @gjikotheflyboy > #bakllava ••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••• #gjiko #butrint #flyboy #bakllava #albanianboys #albaniangirls #albaniansinger #albanianartist #albanianbeauty #albanians #albanianbride #albanien #albaniancutie #albaniancars #albanianweddin #albanianproblems #albanianfood #albaniansbelike #albania 🇦🇱 #albaniancouple #kosova #prizren #prishtina #vushtrri #peja #albania #tirana #shqip #shqipes
Zbritje Speciale per festat e fundvitit 🎁 Mbulese per foshnjen tuaj per vetem 25€ 🎀 * Mbulese e punuar me dore, me shume delikatese dhe perkushtim per foshnjet tuaja 👼🏻
Rrollka Meshkuj Madhësitë: S,M,L,XL,XXL Super Çmim: 16.99€ për festat e Fundvitit 🎁🎉 Dërgesa Gratis në krejt Kosovën 📦 #Prishtine #Mitrovice #Peje #Prizren #Ferizaj #Gjilan #Gjakove #LifestylePR #Duksa #meshkuj #lifestyleks
„Also halte diese Leute auf distanz,denn verlierst du dein Gesicht,dann verlierst du auch dein Glanz“🦅#rudolfsheimfünfhaus #vienna #azet #kyliejenner #mero428 #loredanazefi #deutschrap #kosova #1150 #prizren
next page →