#pronatepatundshme

49 posts

Loading...
PRONA TË PATUNDSHME!!! Jepet me qera apartament 2+1! Apartamenti është i restauruar totalisht me izolim termik. Pamje të lirë vizive dhe panoramike nga krahu i Lanës. Apartamenti ka dyer dhe dritare të reja pvc-je me izolim termik dhe akustik, 3 kondicionerë, 3 televizorë dhe i arreduar/korreduar totalisht dhe e sapolyer. Të gjitha ambjentet kanë dritë natyrale dhe lihen qiradhënësit në statusin që shihen në fotografi. Kati 3, 100 M2, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallë ngrënie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, i mobiluar, gjendja e rikonstruktuar. Apartamenti jepet pēr herë të parë me qera. Adresa: Bulevardi "Bajram Curri", 296, Brryli, Tiranë. Çmimi: 400 euro/muaj Telefon: 00355693740165 Celular: 00393779502944 Email: a_oshafi@hotmail.com #gazetacelesi #kushnjoftongjen #celesionline #pronatepatundshme #prona #shitje #blerje #qera #qeradhenie #qeramarrje #njoftime #njoftimeonline #celsi #gazetacelsi
BIZNESI!!! 👥 Okazion! Shitet pastrim kimik në Elbasan!☑️ Biznesi shitet së bashku me objektin. Objekti ka çertifikatë pronësie të rregullt, 60 m2. Biznesi funksionon prej 15 vitesh me klientelë të rregullt dhe të garantuar. Adresa: pranë Komisariatit të Policisë.📍 Çmimi: 140.000 euro💶 Telefon: 0693918880📲 #gazetacelesi #kushnjoftongjen #celesionline #biznesi #okazion #prona #pronatepatundshme #pastrimkimik #lavanderi #shitje #blerje #qera #njoftime #njoftimeonline #njoftimefalas #celsi #gazetacelsi
PRONA TË PATUNDSHME!!! 🏢🏡 Tek Kompleksi "Fiori Di Bosco" shitet apartament 3+1! 150 M2, ndodhet në katin e 6-të të kullës 3 #Matrix , të një kompleksi të ri në ndërtim. Ambienti organizohet nga salloni dhe kuzhina e veçuar, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1 ballkon. Adresa: Rruga "Don Bosko", Kompleksi Rezidencial "Fiori Di Bosco'. Çmimi: 126.000 euro, 840,00 euro/m2 Telefon: 042229888 Celular: +355672049900 Email: info.ami@mei.al #gazetacelesi #kushnjoftongjen #celesionline #prona #pronatepatundshme #apartament #fioridibosco #okazione #shitje #blerje #qera #njoftime #njoftimeonline #njoftimefalas #celsi #gazetacelsi #celesi #matrix #matrixkonstruksion #meirealty #imobiliare
PRONA TË PATUNDSHME!!! 🏢🏡 • • #Okazion ! Shitet 3+1, 107 M2, kati 2, i mobiluar, arredim bashkëkohor, totalisht e rikonstruktuar, sistem qëndror ngrohje – ftohje, shtruar me parket druri dhe mermer, orientim L/J/P. • • Apartamenti është me hipotekë, çertifikatë pronësie. ✔ • • #Adresa : Rruga "Qemal Stafa", përballë me "Lincoln Center", në një zonë shumë të mirë. 📍 Çmimi: 120.000 euro💶 Telefon: 0682061494📲 #gazetacelesi #kushnjoftongjen #celesionline #prona #pronatepatundshme #shitje #blerje #apartamente #qera #okazione #njoftime #njoftimeonline #njoftimefalas #celsi #celsionline #gazetacelsi
PRONA TË PATUNDSHME!!! 🏢🏠 • • Jepet me #qera ose #shitet ambient dykatësh ngjitur me "City Park", pranë autostradës. 📍 • • 2.000 m2, secili kat 1000 m2, i përshtatshëm për çdo lloj biznesi. • • Çmimi: 4.000 euro/muaj.💶 • • Telefon: 0682091492 📲 • • #gazetacelesi #kushnjoftongjen #celesionline #prona #pronatepatundshme #biznes #biznesi #shitje #blerje #qera #njoftime #njoftimefalas #njoftimeonline #celsi #celsionline #gazetacelsi #publikime
PRONA TË PATUNDSHME!!! 🏢🏡 Shitet #apartament2 +1! • • 93 M2, kati 3, i mobiluar në mënyrë luksoze dhe mobilim tërësisht i ri, me kondicioner, pamje nga dielli, dokumentacion i rregullt, në proçes legalizim. (pa Hipotekë). • • Adresa: Tek Fresku, tek restoranti "Fresku", buzë rrugës. 📍 • • Çmimi: 52.000 euro i diskutueshëm. 💶 • • Telefon: 0697666667 📲 #gazetacelesi #kushnjoftongjen #celesionline #prona #pronatepatundshme #imobiliare #shitje #blerje #qera #njoftime #njoftimefalas #njoftimeonline #celsi #celsionline #gazetacelsi
PRONA TË PATUNDSHME!!! 🏢🏡 Shitet ambient #biznesi me sipërfaqje 75 M2, kati 1, me hipotekë. Vazhdon të jetë me qera nga një biznes. Ka edhe 2 ambiente shtesë para dhe mbrapa. I përshtatshëm për aktivitete të ndryshme. #Adresa : Rruga “Ndre Mjeda”, tek ish Parku i Autobuzave, pll.2, nē vazhdim të lokal “Xhino”. 📍 #Çmimi : 114.900 euro. Telefon: 0672242784 📲 #gazetacelesi #kushnjoftongjen #celesionlin #prona #pronatepatundshme #okazione #biznes #ambienttregtar #imobiliare #njoftime #njoftimefalas #njoftimeonline #celsi #celesi
PRONA TË PATUNDSHME!!! Jepet me #qera apartament 2+1 me sipërfaqje 90 M2! Apartamenti ndodhet në katin e dytë dhe ka vetëm një banjo! Është totalisht i mobiluar në mënyrë bashkohore dhe ndodhet në pallat të ri. Adresa: Rruga e Elbasanit, pranë pallatit të Brigadave. Çmimi: 28.000 lekë. Telefon: 0696933987 #gazetacelesi #kushnjoftongjen #celesionline #pronatepatundshme #prona #imobiliare #shitje #blerje #qera #apartamentmeqera #njoftime #njoftimeonline #njoftimefalas #celesi #celsi #gazetacelsi #celsionline
PRONA TË PATUNDSHME!! Jepet me qera #garsoniere me sipërfaqje 40 M2. kati 1, totalisht e mobiluar, arredim bashkëkohor, punime të reja dhe tepër cilësore. Jepet për të huaj. Adresa: Rruga “Karl Gega”, pranë stacionit të trenit. Çmimi: 250 euro. Telefon: 06850444544 #gazetacelesi #kushnjoftongjen #prona #imobiliare #shitje #qera #blerje #pronatepatundshme #celesionline #celsi #gazetacelsi #oferte #okazione #njoftime #njoftimefalas #njoftimeonline
PRONA TË PATUNDSHME!!! Jepet me qera 3+1 (mund të bëhet edhe 2+1). 100 M2, kati II, e kompletuar, për familjarë. Adresa: Rruga “Komuna e Parisit", mbrapa Urgjencës. Çmimi: 380 euro. Telefon: 0694071497 #gazetacelesi #kushnjoftongjen #gazetacelsi #pronatepatundshme #prona #apartament #shitje #blerje #qera #qeradhenie #qeramarrje #njoftime #njoftimefalas #njoftimeonline
PRONA TË PATUNDSHME!!! Jepet me qera vilë 4 katërkatëshe me sipërfaqje totale 1.000 M2. Parkim për 8 makina, bosh, i përshtatshëm për zyra, shoqata të huaja ose institucione të ndryshme. Adresa: Rruga “Pjetër Bogdani”, nr.40, ish Blloku, buzë rrugës kryesore. Çmimi: 9, 00 euro/m2 Telefon: 0697480353 #gazetacelesi #kushnjoftongjen #gazetacelsi #pronatepatundshme #prona #apartamente #shitje #blerje #qera #qeradhenie #qeramarrje #njoftime #njoftimefalas #njoftimeonline
SHITET ARTAMENT - OKAZION + 0% KOMISION! Shitet apartament tek Lagja 18 Rruga Hysen Kertusha ose mbrapa lokal ORKIDESE tek stadiumi Apartamenti eshte me siperfaqe 85 m2 2+1. Ai ndodhet ne katin e 3, me letra te rregullta dhe i mobiluar. Zona te ofron mundesine e nje parkimi te lehte per mjetin tuaj. Cmimi: 44.000 euro Ju ftojme ta vizitojme se bashku pronen. Per me shume info kontaktoni DM. Nese ju do ta pelqeni pronen e ndermjetesuar agjensia nuk do t'ju ngarkoje asnje detyrim financiar pra 0% komison klientit bleres. JA PSE NE BEJME NDRYSHIMIN! Ne i kthejme enderrat tuaja ne nje adrese! #shtepiaime #pronatepatundshme #agjensiimobiliare #durres #prona #blej #blejonline #blejshqip #shtepia #shtepiaideale #apartament #shitet #followme #likeme #cilesi #shitje #qera #durrescity #durresi #durrës #bashkimi #super #agenziaimmobiliare #albania #home #property #building #realestate
SHITET ARTAMENT + 0% KOMISION! Shitet apartament tek Rruga Egnatia perballe me Drejtorine e Tatimeve Durres. Apartamenti eshte me siperfaqe 65 metra katror. Ai ndodhet ne katin e 3. Me letra te rregullta dhe i mobiluar Cmimi: 40.000 euro cmim shume konkurues per zonen ku ndodhen pallatet e tjera. Ju ftojme ta vizitojme se bashku pronen. Per me shume info kontaktoni DM Nese ju do ta pelqeni pronen e ndermjetesuar agjensia nuk do t'ju ngarkoje asnje detyrim financiar pra 0% komison klientit bleres. JA PSE NE BEJME NDRYSHIMIN! Ne i kthejme enderrat tuaja ne nje adrese! #shtepiaime #pronatepatundshme #agjensiimobiliare #durres #prona #blej #blejonline #blejshqip #shtepia #shtepiaideale #apartament #shitet #followme #likeme #cilesi #shitje #qera #durrescity #durresi #durrës #bashkimi #super #agenziaimmobiliare #albania #home #property #building #realestate
SHITET ARTAMENT - OKAZION + 0% KOMISION! Shitet apartament ne nje pallat te ri tek Lagja 17 Rruga Jahja Ballhysa ose sic njihet ndryshe tek Ish Bobinazhi ne afersi te Stacionit te Trenit dhe Lulishtes ne hyrje te Durresit Apartamenti eshte me siperfaqe 104 m2 2+1 me dy ballkone. Ai ndodhet ne katin e 8 te pallatit ose katin e parafundit me nje fushpamje te gjere e te bukur. Ofron siguri, me ashensor modern dhe letra te rregullta. Cmimi: 500 euro metri katror, cmim shume konkurues per zonen ku ndodhen pallatet e tjera. Ju ftojme ta vizitojme se bashku pronen. Per me shume info kontaktoni DM Nese ju do ta pelqeni pronen e ndermjetesuar agjensia nuk do t'ju ngarkoje asnje detyrim financiar pra 0% komison klientit bleres. JA PSE NE BEJME NDRYSHIMIN! Ne i kthejme enderrat tuaja ne nje adrese! #shtepiaime #pronatepatundshme #agjensiimobiliare #durres #prona #blej #blejonline #blejshqip #shtepia #shtepiaideale #apartament #shitet #followme #likeme #cilesi #shitje #qera #durrescity #durresi #durrës #bashkimi #super #agenziaimmobiliare #albania #home #property #building #realestate
PRONA TË PATUNDSHME!!! Jepet apartamenti me qera, tek rruga "21 Dhjetori" përballë bar "Oslos". Apartamenti është me ashensor në pallat të ri. 70 M2, kati 5, i mobiluar. Çmimi: 300 euro. I mobiluar, kati 5 Telefon: 0699305440 Email: realestate@primis.al #gazetacelesi #kushnjoftongjen #gazetacelsi #pronatepatundshme #prona #apartament #shitje #blerje #qera #qeradhenie #qeramarrje #njoftime #njoftimefalas #njoftimeonline
PRONA TË PATUNDSHME!!! Shitet 2+1 me sipërfaqje 95 M2. 2 banjo, 1 ballkon, me hipotekë, kati 8, pallat i ri me ashensor. Adresa: Rruga "Komuna Parisit", pranë ish "New York". Çmimi: 82.000 euro Telefon: 0694004133 #gazetacelesi #kushnjoftongjen #gazetacelsi #pronatepatundshme #prona #apartament #shitje #blerje #qera #qeradhenie #qeramarrje #njoftime #njoftimefalas #njoftimeonline
SHITEN 2 APARTAMENTE - OKAZION + 0% KOMISION! Shiten dy apartamente ne Golem afer plazhit. Nje apartament eshte me siperfaqe 52 m2 Apartamenti i dyte 65 m2. Te dy apartamentet ndodhen ne katin e 3 te pallatit sikurse jane te mobiluara. Ato mund te komunikojne edhe me njeri tjetrin. Cmimi: Te dy apartamentet shiten per cmimin 62.000 euro Ju ftojme ta vizitojme se bashku pronen. Per me shume info kontaktoni DM. Nese ju do ta pelqeni pronen e ndermjetesuar agjensia nuk do t'ju ngarkoje asnje detyrim financiar pra 0% komison klientit bleres. JA PSE NE BEJME NDRYSHIMIN! Ne i kthejme enderrat tuaja ne nje adrese! #shtepiaime #pronatepatundshme #agjensiimobiliare #durres #prona #blej #blejonline #blejshqip #shtepia #shtepiaideale #apartament #shitet #followme #likeme #cilesi #shitje #qera #durrescity #durresi #durrës #bashkimi #super #agenziaimmobiliare #albania #home #property #building #realestate
PRONA TË PATUNDSHME!!! Jepen me qera dy katet e një godine katërkatëshe pranë shkollës 9 vjeçare. 480 M2, bosh, parkim, ujë, roje 24h, pastruese, 3.5m lartësi. I përshtatshëm për çdo lloj biznesi: këpucari, rrobaqepësi, linja prodhimi. Adresa: Paskuqan. Tel. 00447737707947 viber/whatsapp. Çmimi 450.000 leke ose 3.600 euro Telefon: 0692141835 #gazetacelesi #kushnjoftongjen #gazetacelsi #prona #pronatepatundshme #shitje #blerje #qera #qeradhenie #qeramarrje #biznes #dyqane #njoftime #njoftimefalas #njoftimeonline
SHITEN 2 APARTAMENTE - OKAZION + 0% KOMISION! Shiten dy apartamente ne nje pallat te ri tek Lagja 6 Rruga Shoqeria Bashkimi ose sic njihet ndryshe zona perreth Kopshtit Sotir Noka, nje nga zonat me te lakmuara ne Durres Nje apartament eshte me siperfaqe 115 m2 1+1 me dy ballkone Apartamenti i dyte eshte 144 m2, 2+1 me dy ballkone. Te dy apartamentet ndodhen ne katin e 8 te pallatit ose katin e parafundit me nje fushpamje te gjere e te bukur Cmimi: 470/euro metri katror, cmim shume konkurues per zonen ku ndodhen apartamentet. Ju ftojme ta vizitojme se bashku pronen. Per me shume info kontaktoni DM Nese ju do ta pelqeni pronen e ndermjetesuar agjensia nuk do t'ju ngarkoje asnje detyrim financiar pra 0% komison klientit bleres. JA PSE NE BEJME NDRYSHIMIN! Ne i kthejme enderrat tuaja ne nje adrese! #shtepiaime #pronatepatundshme #agjensiimobiliare #durres #prona #blej #blejonline #blejshqip #shtepia #shtepiaideale #apartament #shitet #followme #likeme #cilesi #shitje #qera #durrescity #durresi #durrës #bashkimi #super #agenziaimmobiliare #albania #home #property #building #realestate
PRONA TË PATUNDSHME!!! Okazion! Tek ish stacioni i fundit i Tiranës së Re, pallatet Insig shitet apartament 1+1. 75 M2, 1 banjo, 1 ballkon, i mobiluar, dhomë gjumi, dhomë ngrënie, dhomë ndenje, korridor, depo, kondicioner. Apartamenti është me veshje kapot nga jashtë. Me hipotekë të rregullt, i rikonstruktuar totalisht. Çmimi: 65.250 euro i diskutueshëm, 870,00 euro/m2. Telefon: 0682062158 #gazetacelesi #kushnjoftongjen #gazetacelsi #pronatepatundshme #prona #shitje #qera #qeradhenie #qeramarrje #shitblerje #njoftime #njoftimefalas #apartament #shtepi #njoftime_falas #njoftimeonline
Shtepi me qera...,...........................,.............OKAZION.................... Tek Kopshti zoologjik........120 metra katror, e mobiluar........................................ Per me shum info ju lutem te kontaktoni ne: 0699897219 #shtepia #shtepiaime #immobiliare #pronatepatundshme #apartament #tirana #shitet #blejonline #blejshtepi #qera #blej #agjensi #tiranaime #shes #shesshtepi #blejshtepi #rento #rendersi #tiran #kryeqytet #onlineseller #cilesore #liqeni #kopshtizoologjik
PRONA TË PATUNDSHME! Shitet dyqan, gjysëm bodrum me sipërfaqje 28 M2. Totali i kateve 9, 1 banjo, ashensor, ambient gatimi, sallon ndenje, 1 ballkon, verandë, bodrum, bosh. Pallat i ri 9-Katësh. Adresa: Rruga "Sami Frashëri", pallatet "Agimi", Tirana e Re. Ambienti ndodhet sa kalon urën te Drejtoria e Policisë, në të majtë kur shkon për te gjimnazi "Petro Nini Luarasi". Çmimi: 45.000 euro i diskutueshëm. Telefon: 044527070 Celular: 0675550423 Email: Artur.sili@gmail.com #GazetaÇelësi #gazetacelesi #kushnjoftongjen #pronatepatundshme #shitje #blerje #qera #qeradhenie #qeramarrje #dyqan #biznes
PRONA TË PATUNDSHME! Jepet me qera dyqan me sipërfaqe ambienti të brendshëm, 40 m2 dhe 40m² ambient i jashtëm. Ambienti është bosh dhe i përshtatshëm për çdo lloj biznesi, me tualet, me fasadë xhami nga rruga kryesore. Adresa: Rruga “Dervish Hima”, pranë Stadiumit "Qemal Stafa", mbi restorant "Fiore". Çmimi: 1.000 euro. Telefon: 0693443305 #GazetaÇelësi #kushnjoftongjen #pronatepatundshme #shitje #blerje #qera #qeradhenie #qeramarrje
PRONA TË PATUNDSHME! Jepet me qera ambient për çdo lloj biznesi. Ambienti është i ndarë në dy zyra me sipërfaqe totale 140 m2. Holl i madh, kati 2, 1 banjo. Ambiente të rregulluara, me hyrje nga dy anët e objektit. I përshtatshëm për zyra, klinikë dentare, qendër estetike, atelie ose biznese të tjera private. Adresa: Babrru Qendër, pranë ish Komunës, rruga "Demokracia". Çmimi: 35.000 lekë i diskutueshëm. Telefon: 0685151425 Celular: 0685149330 #GazetaÇelësi #kushnjoftongjen #pronatepatundshme #shitje #qera #blerje #qeradhenie #qeramarrje #zyra #biznes
PRONA TË PATUNDSHME! Jepet me Qera Apartament 2+1 në rrugën e Kavajës! 100 M2, 2 banjo, i mobiluar, në gjendje shumë të mirë, orientimi Lindje - Perëndim. Vendodhja e bën që zona të jetë shumë e qetë dhe ka të gjitha fasilitetet e duhura për një jetese sa më të mirë. Lirohet në daten 1 Shtator. Adresa: Rruga e Kavajës, pranë Globe. Çmimi: 280 euro Telefon: 042229888 Celular: +355672049900 Email: info.ami@mei.al #GazetaÇelësi #kushnjoftongjen #pronatepatundshme #shitje #blerje #qera #qeradhenie #qeramarrje #apartament #celesi #mei
PRONA TË PATUNDSHME! biznesi në Rezidencën Tower Bridge 3 me çmim ofertë 70,770€ dhe post parkimi. Hapësira të përshtatshme për investim për aktivitete të ndryshme me vetrata të mëdha xhami dhe ekspozim maksimal. Ambjentet e biznesit janë pjesë e qendrës kryesore të zonës që ofron shërbime të plota për rezidencën prej 3,000 banorësh dhe komunitetin përreth. 67.4 M2, 1 ambjent, 1 banjo, ashensor, bosh, gjendja e re. Adresa: Rruga e Dibrës, pranë Ministrisë së Mbrojtjes. Çmimi: 70.770 euro Telefon: 0697004040 Celular: 00355697004040 Email: info@orion.al #GazetaÇelësi #kushnjoftongjen #pronatepatundshme #shitje #blerje #qera #qeradhenie #qeramarrje
PRONA TË PATUNDSHME! Shitet #vilëtrekatëshe me sipërfaqje të brendshme 310 m2 dhe oborr 400 m². Vila është e kompletuar totalisht me kushte bashkëkohore, me hipotekë të rregullt dhe me projekt shtëpie. Adresa: Bathore, Rruga “Demokracia”. Çmimi: 180.000 euro. Telefon: 0682385555 #Gazetaçelesi #kushnjoftongjen #pronatepatundshme #shitje #blerje #qeradhenie #qeramarrje #qera #çelësi
PRONA TË PATUNDSHME!!! Jepet me qera apartament 2+1! 150 M2, kati 3, 2 banjo, 3 ballkone, i kompletuar me kushte bashkëkohore. Adresa: Durrës, Lagjia 5, rruga "Hysen Myshketa", 200m nga Pallati i sportit për nga stadiumi. Çmimi: 350 euro i diskutueshëm Telefon: 0683042050 #Gazetaçelesi #kushnjoftongjen #pronatepatundshme #shitje #blerje #qeradhenie #qeramarrje
PRONA TË PATUNDSHME!!! Jepet me qera kapanon, kati i dytë i një ndërtese 2 katëshe, lartësi kati 4m. Aksesi për shfrytëzimin e këtyre hapësirave bëhet nëpërmjet shkallëve ose me ashensor industrial. Ambient në katin zero me sipërfaqje 200m² që mund të përdoret për magazinim parësor të produkteve. Objekti është i ndërtuar sipas standardeve europiane në Shqipëri, që përfshin hapësira për magazinim, ambiente industriale të klasit të lartë, gërshetuar me ambiente sociale, shërbimi, sipërfaqje 2.000 M2. Ujë dhe energji elektrike 24h. Ofron siguri të garantuar me ruajtje 24h, i monitoruar me kamera sigurie. Ambienti para është me fasadë xhami, me hapësirë të madhe parkimi. Adresa: Vaqarr, Prush, rruga "Albatrans". Telefon: 0672030162 Çmimi: 1,00 euro #Gazetaçelesi #kushnjoftongjen #pronatepatundshme #shitje #blerje #qeradhenie #qeramarrje
PRONA TË PATUNDSHME!!! Jepet me qera 2+1, mobilim super luksoz me arkitekt që ka kushtuar 20.000 euro, të gjitha pajisjet e reja, 110 M2, kati 5, ashensor, vendparkim, e shtruar e gjitha me parket, kondicioner, sistem chiller. Pamje e shkëlqyer e Tiranës. Jepet per familjar ose për të huaj. Adresa: Rruga "Komuna e Parisit", ngjitur me kopështin Botanik. Çmimi: 550 euro. Telefon: 0697666667 #Gazetaçelesi #kushnjoftongjen #pronatepatundshme #shitje #blerje #qera #qeradhenie #qeramarrje
PRONA TË PATUNDSHME!!! Shitet 2+1, 93 M2, kati 3, e mobiluar në mënyrë luksoze dhe mobilim tërësisht i ri, me kondicioner, pamje nga dielli. Dokumentacion i rregullt, në proçes legalizimi. (pa Hipotekë) Adresa: tek Fresku, tek restoranti buzë Çmimi: 57.000 euro. Telefon: 0697666667 #Gazetaçelesi #kushnjoftongjen #pronatepatundshme #shitje #blerje #qeradhenie #qeramarrje
PRONA TË PATUNDSHME!!! Jepet me qera 3+1, 104 M2, kati 5, 2 banjo, ashensor, e mobiluar me kushte bashkëkohore, sistem kamerash. E përshtatshme edhe për biznes. Adresa: Rruga "Muhamet Gjollesha", kullat Kajtazi, pranë Ring Center, në mes të Karburant "Kastratit" dhe hotel "Doro City". Çmimi: 50.000 lekë. Telefon: 0694012018 Celular: 0692020905 #Gazetaçelesi #kushnjoftongjen #pronatepatundshme #shitje #blerje #qera #qeradhenie #qeramarrje #apartament
PRONA TË PATUNDSHME!!! Jepet me qera 1+1, 45 M2, kati 1, i mobiluar. Adresa: Rruga e Kavajës, rrugica "Naim Frashëri", mbrapa Klinikës "Zoja e Këshillit të mirë". Çmimi: 26.000 lekë Telefon: 0694012018 Celular: 0692020905 #Gazetaçelesi #kushnjoftongjen #pronatepatundshme #shitje #blerje #qeradhenie #qeramarrje
PRONA TË PATUNDSHME!!! Jepet me qera 2+1, 65 M2, kati 4, totali i kateve 5, 1 banjo, 1 dhomë gjumi, 1 ballkon, i mobiluar. Gjendja shumë e mirë. Adresa: Rruga e Durrësit, mbrapa shkollës "Qemal Stafa". Çmimi: 35.000 lekë i padiskutueshëm. Telefon: 0699835910 Celular: 0699835910 Email: zgarakorcare86@gmail.com #Gazetaçelesi #kushnjoftongjen #pronatepatundshme #shitje #blerje #qeramarrje #qeradhenie
PRONA TË PATUNDSHME!!! Shitet apartament 4+1 në rrugën e Kavajës te kompleksi i pallateve të Delijorgjit! 196 M2, kati 9, 3 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallë ngrënie, sallon ndenje, 3 dhoma gjumi, 2 ballkone, i mobiluar, Gatim+ngrënie me vete. Holli i ndenjes më vete. Me hipotekë, punime cilësore, sistem ngrohje-ftohje, tarracë funksionale (e izoluar). Bashkangjitur 2 garazhe, me çmim ekstra. Telefon: 0698796485 Çmimi: 250.000,00 euro #Gazeta_Çelësi #kushnjoftongjen #pronatepatundshme #shitje #blerje #apartament #qera
SHITET SHTEPI BANIMI DYKATESHE Shitet shtepi banimi dykateshe (mundesi ndertimi dhe nje kat me siper) ne lagjen nr.7 Durres mbrapa Drejtorise se Policise. Shtepia ka siperfaqe 165 m2 Ne total 4 dhoma dhe nje banjo Shtepia ndodhet ne nje lagje te qete sikurse ka dhe nje garazhd. Cmimi: 8.000.000 lek i diskutueshem Per me shume info kontaktoni ne: 0695380929 ose ne email: agjensi.imobiliare.durres@gmail.com Nese ju do ta pelqeni pronen e ndermjetesuar agjensia nuk do t'ju ngarkoje asnje detyrim financiar klientit bleres. NE BEJME NDRYSHIMIN! Ne i kthejme enderrat tuaja ne nje adrese! #shtepiaime #pronatepatundshme #agjensiimobiliare #durres #prona #blej #blejonline #blejshqip #shtepia #shtepiaideale #apartament #shitet #followme #likeme #cilesi #shitje #qera #durrescity #durresi #durrës
Deshironi te blini apo te merrni me qira nje apartament?! Ne mund te ju ndihmojme te gjeni pronen qe ju kerkoni. NESE JU DO TA PELQENI PRONEN E NDERMJETESUAR AGJENSIA NUK DO T'JU NGARKOJE ASNJE DETYRIM FINANCIAR PRA 0% KOMISION PER BLERESIN! Agjensia "Redi" eshte e fokusuar vetem per qytetin e Durresit. Ne i kthejme enderrat tuaja ne nje adrese! Do you want to buy or rent an apartment. We can help you find the property you are looking for at the most reasonable prices and with the lowest tariffs in the market. The "Redi" Agency is focused only in the city of Durres. Because we turn your dreams into an address! Kontaktoni ne nr. 0695131429 ose e mail. agjensi.imobiliare.durres@gmail.com #shtepiaime #pronatepatundshme #agjensiimobiliare #durres #prona #blej #blejonline #blejshqip #shtepia #shtepiaideale #apartament #shitet #followme #likeme #qera #shitje #blerjeonline #cilesi #durresi #durrescity #durrës #cilesi #cilësi #shitjeonline
PRONA TË PATUNDSHME!!! Jepet me qera ose shitet objekt 2 katësh+bodrum! Sipërfaqja është 1.200 m2, aktualisht restorant i kompletuar totalisht, me hapësirë përpara 1000m², me parkim dhe gjelbërim, i përshtatshëm për çdo lloj biznesi. Për kontratë afatgjatë çmimi diskutohet! Adresa: Mbrapa Tegut, ngjitur me shtypshkronjën "Pegi". Çmimi: 3.200 euro. Telefon: 0693482274 #GazetaÇelesi #kushnjoftongjen #pronatepatundshme #restorant #shitje #blerje #qera
PRONA TË PATUNDSHME!!! Shitet kati i dytë dhe i tretë i një vile! 142 m2, 2 banjo, i mobiluar. Aktualisht njëri kat është i ndarë në dy hyrje dhe është me qera, çmimi 460 euro në muaj dhe 142 m2 secila. Të dyja janë me dokumenta të rregullta dhe hipotekë. Prona të patundshme, 3+1 e më shumë. Adresa: "Krisro Klloqi", Te Blloku "Vasil Shanto", përballë me UET. Çmimi: 142.000 euro i diskutueshëm, 1.000,00 euro/m2. Telefon: 0698163187 #GazetaÇelesi #kushnjoftongjen #pronatepatundshme #apartament #vile #shitje #blerje #qera
PRONA TË PATUNDSHME!!! Shitet apartament 2+1+banjo+ballkon në rrugën "Pjetër Bogdani", te ish blloku! Me sipërfaqet e përbashkëta 93 m2, sipërfaqje e brendshme 85 m2, kati 9. Pamje shumë e bukur. Orientim i mirë. Me hipotekë. Agjensia "INF 93", Kullat Binjake, Hyrja Qendrore, Kati 3, Tiranë. Çmimi: 145.000 euro. Celular: 0682050444 Email: inf93@albaniaonline.net #GazetaÇelesi #kushnjoftongjen #pronatepatundshme #apartament #shitje #blerje #qera
PRONA TË PATUNDSHME!!! Jepet me qera #apartament 1+1 në zonën e Myslym Shyrit! Apartamenti ndodhet në kat të 4-të, ka sipërfaqe 70 m2 të organizuar në 1 dhomë gjumi, 1 kuzhinë, 1 tualet dhe ballkon. Apartamenti është i pamobiluar! Mund të përdoret dhe si ambient zyre. Gjendja shumë e mirë!AN190917-01 Çmimi: 250 euro i diskutueshëm. Telefon: 0696712123 Celular: 0696712123 #GazetaÇelesi #kushnjoftongjen #pronatepatundshme #shitje #blerje #qera #apartament #garzoniere
PRONA TË PATUNDSHME!!! Shitet 1+1 në rrugën "Karl Gega"! Ambienti është 100 M2, 2 ambiente, kati 7, totali i kateve 1, 1 banjo, ashensor, ambient gatimi, sallë ngrënie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhomë gjumi, 1 ballkon, depo, i mobiluar. Gjendja e re! Çmimi: 75.000 euro i diskutueshëm. Telefon: 0692099882 Celular: 0672030827 Email: ilirjanaf00@gmail.com #GazetaÇelesi #kushnjoftongjen #pronatepatundshme #shitje #blerje #qera #apartament #garzoniere
PRONA TË PATUNDSHME!!! Jepet me qera 2+1 e pershtatshme për zyra! Pallat shumë cilësor i vitit 2018, me fasadë të ventiluar, 96 M2, kati 5, totali i kateve 9, 2 banjo, ashensor, ngrohje/ftohje, 1 ballkon, bosh, i shtruar me parket. Ambient i survejuar me kamera 24 orë, vendparkim i rezervuar. Rruga "Myslym Shyri", pas Gjykatës së Lartë. Çmimi: 500 euro/muaj Telefon: 0672012320 Email: erionh@bkt.com.al #GazetaÇelesi #kushnjoftongjen #pronatepatundshme #shitje #qera #zyra
PRONA TË PATUNDSHME!!! Shitet Apartament 2+1 me vendodhje në zonën e Freskut! Sipërfaqja 98.50 M2, kati 3, totali i kateve 7, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallë ngrënie, sallon ndenje, sistem ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar. Gjendja: shumë e mirë. Çmimi: 58.000 euro i diskutueshëm. Telefon: +35546315745 Celular: 0684073990 Email: info@realpas.al #Gazeta_Çelësi #kushnjoftongjen #pronatepatundshme #shitje #blerje #qera
PRONA TË PATUNDSHME!! Jepet me qera 1+1! Ndodhet afër gjimnazit "Ismail Qemali", mbi bar "Nova", 67 m2, e mobiluar. Gjendja: shumë e mirë. Çmimi: 30.000 lekë. Celular: 0699897403 #Gazeta_Çelësi #kushnjoftongjen #pronatepatundshme #shitje #qera #blerje
PRONA TË PATUNDSHME!!! Shitet apartament 2+1, komod dhe modern te rruga "Muhamed Deliu"! 100 M2, 3 ambjente, kati 1, totali i kateve 5, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallë ngrënie, sallon ndenje, sistem ngrohje/ftohje, sistem termoizolim, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar. Gjendja: shumë e mirë, me hipotekë. Arreduar me koncept hapesire. Çmimi: 70.000 euro Telefon: +355694023306 Email: anisbrahimi@gmail.com #Gazeta_Çelësi #kushnjoftongjen #pronatepatundshme #shitje #blerje #qera
PRONA TË PATUNDSHME!!! Shitet apartament 3+1 tek rruga "Tefta Tashko Koço", tek supermarket Xhangolli. Apartamenti ndodhet në një pallat me të gjithë parametrat dhe materiale të certifikuara. Sipërfaqja është 149 M2, 10 ambjente, kati 8, totali i kateve 9, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallë ngrënie, sallon ndenje, sistem ngrohje/ftohje, 3 dhoma gjumi, 1 ballkon, pjesërisht i mobiluar. Gjendja: e re. Çmimi: 193.700 euro i diskutueshëm, 1.300,00 euro/m2 Telefon: 0674920628 Celular: 0674920628 Email: andi_119802006@yahoo.it #Gazeta_Çelësi #kushnjoftongjen #pronatepatundshme #shitje #blerje #qera
PRONA TË PATUNDSHME!!! Jepet me qera 2+1, 110 M2, kati 5, ashensor, vendparkim, mobilim super luksoz me arkitekt qe ka kushtuar 20.000 euro. Të gjitha pajisjet e reja, e shtruar e gjitha me parket, kondicioner, sistem chiller. Pamje e shkëlqyer e Tiranës! Rruga: "Komuna e Parisit", ngjitur me kopështin Botanik. Çmimi: 600 euro Telefon: 0697666667 #gazetacelesi #kushnjoftongjen #pronatepatundshme #shitje #blerje #qera
PRONA TË PATUNDSHME!!! Jepet me qera garsoniere (me kuzhinë më vete)! Kati 5, ashensor, totalisht e mobiluar, arredim modern! Adresa: në qendër të Tiranës, Rruga "Mine Peza", pallati i Kafe "Flora". Çmimi: 30.000 lekë i diskutueshëm. Telefon: 0673982966 #gazetacelesi #kushnjoftongjen #pronatepatundshme #shitje #blerje