#pronatepatundshme

68 posts

Loading...
PRONA TË PATUNDSHME!!! 🏱 Shitet dyqan nĂ« rrugĂ«n e Barrikadave, pĂ«rballĂ« shkollĂ«s "Sami FrashĂ«ri". ✔ Dyqani Ă«shtĂ« 84 M2, me lartĂ«si 4m, aktualisht i dhĂ«nĂ« me qera, 1200 Euro nĂ« muaj. FasadĂ« xhami, me punime cilĂ«sore, etalbond. Pajisur me hipotekĂ«. Telefon: 0692058588 đŸ“Č Çmimi: 350.000,00 euro đŸ’¶ #gazetacelesi #kushnjoftongjen #celesionline #prona #imobiliare #pronatepatundshme #shitetdyqan #blejdyqan #njoftimeonline #njoftimefalas #celsi #celesi #gazetacelesi
PRONA TË PATUNDSHME!!!🏱🏘 Shitet 3+1+2 ballkone nĂ« krah tĂ« Fakultetit Juridik! ✔ 85 m2, kati 4, pallat ekzistues, i rregulluar totalisht dhe i kompletuar. Adresa: Rruga “Vaso Pasha”, nĂ« krah tĂ« Fakultetit Juridik.📍 Çmimi: 105.000 euro đŸ’¶ Telefon: 0696162310 đŸ“Č #gazetacelesi #kushnjoftongjen #celesionline #prona #imobiliare #pronatepatundshme #shitetapartament #okazione #njoftimeonline #njoftimefalas #celsi #celesi #gazetacelsi
Kafe Roma! Nga 71800€ nĂ« 69800€ https://athome.al/prona/apartament-11-per-shitje-tek-pallatet-agimi/ Shitet ambjent 38.5 M2. Banim ose biznes. Pamje nga rruga. Kati 1 mbi dyqane. Kontakt 0674050050 #blloku ,#tirane ,#shitet ,apartament,#blishqip ,#buytorent ,#broker ,#realestate ,#shtepi ,#prona ,#dekor ,#luks ,#avokat ,#klinike ,#kurse ,#dentist ,#investim ,#roi ,#pallatiri ,#cilesi ,#condointirana ,#expatsinalbania ,#flatintirana ,#immobiliare ,#pronatepatundshme ,#agjenciimobiliare ,#biznes
Garda. Siperfaqe 91 M2, living-gatim me vete, 2dhoma, kat 5, ka 1 tualet, ballkon, 2 hyrje ne kat, certifikate. 108000€ https://athome.al/prona/apartament-21-per-shitje-91-m2-prane-gardes/ Kontakt: +355674050064 #blloku ,#tirane ,#shitet ,apartament,#blishqip ,#buytorent ,#broker ,#realestate ,#shtepi ,#prona ,#dekor ,#luks ,#avokat ,#klinike ,#kurse ,#dentist ,#investim ,#roi ,#pallatiri ,#cilesi ,#condointirana ,#expatsinalbania ,#flatintirana ,#immobiliare ,#pronatepatundshme ,#agjenciimobiliare ,#biznes
Hey Miq, Ju qĂ« nĂ« kĂ«tĂ« vigjilje festash jeni nĂ« kĂ«rkim tĂ« njĂ« SHTËPI-e (me qira/ pĂ«r ta blerĂ«), apo nĂ« kĂ«rkim tĂ« njĂ« ZYRE apo ambienti komerçal, ju mirĂ«presim nĂ« zyrĂ«n tonĂ« (pranĂ« drejtorisĂ« sĂ« policisĂ«) Ejani tĂ« shikojmĂ« sĂ« bashku pronat mĂ« tĂ« reja, nĂ« zonĂ«n qĂ« ju dĂ«shironi dhe sipas buxhetit qĂ« ju keni menduar! #thepoint #thepointrealestate #realestatestore #realestateoffice #tiranarealestate #renthometirana #buyhomeintirana #renting #selling #qira #blerje #prona #pronatepatundshme #shtepimeqira #apartamentperqira #apartamentpershitje #shtepipershitje #nakontaktoni #jumirepresim #propertymanagement
Bllok! https://athome.al/prona/apartament-21-per-shitje-ne-bllok/ Shitet apartament 2+1 Siperfaqe 108 M2, living-gatim, 2dhoma, kat i larte, 2 tualete, ballkon, 2 hyrje ne kat, ashesnsor, certifikate. 168500€ Kontakt: +355674050035 #blloku ,#tirane ,#shitet ,apartament,#blishqip ,#buytorent ,#broker ,#realestate ,#shtepi ,#prona ,#dekor ,#luks ,#avokat ,#klinike ,#kurse ,#dentist ,#investim ,#roi ,#pallatiri ,#cilesi ,#condointirana ,#expatsinalbania ,#flatintirana ,#immobiliare ,#pronatepatundshme ,#agjenciimobiliare ,#biznes
PRONA TË PATUNDSHME!!! 🏡 Jepet me qera 2+1 nĂ« vilĂ« 3-katĂ«she tek Unaza e Re. 90 m2, e mobiluar, kati 1, hyrje e rregulluar. Adresa: Rruga "Veli Deda".📍 Çmimi: 25.000 lekĂ« i diskutueshĂ«m.💾 Telefon: 0699414168 đŸ“Č #gazetacelesi #kushnjoftongjen #celesionline #prona #pronatepatundshme #shitje #blerje #qera #okazione #qeradhenie #qeramarrje #njoftimeonline #njoftimefalas #celesi #celsi #gazetacelsi
PRONA TË PATUNDSHME!!! Jepet me qera 1+1, 80 M2, kati 2, hyrje e mobiluar, arredim i stilit modern, punuar me arkitekt. Pamje nga perĂ«ndimi, dritare dopio xham. Adresa: tek bar kafe Oslo, pranĂ« Astirit. Çmimi: 320,00 euro i diskutueshĂ«m Telefon: 0693794760 #gazetacelesi #kushnjoftongjen #celesionline #prona #pronatepatundshme #shitje #blerje #okazione #apartamentmeqera #qera #qeradhenie #qeramarrje #njoftimeonline #njoftimefalas #celsi #celesi #celesionline
PRONA TË PATUNDSHME!!! 🏘🏱 Jepen me qera dy katet e njĂ« godine, ideale pĂ«r studente vajza. 5 hyrje secili kat, apartamente 2+1, sipĂ«rfaqe secila 80 m2, e kompletuar ose bosh, me parkim, uje 24h, roje 24h. Adresa: Paskuqan, Bulevardi i ri pranĂ« shkollĂ«s 9 vjeçare. Çmimi: 25,000 lekĂ«. Na shkruani nĂ« 00447737707947 viber/whatsapp. Telefon: 0692141835 #gazetacelesi #kushnjoftongjen #celesionline #prona #pronatepatundshme #shitje #blerje #qera #qeradhenie #qeramarrje #apartamentmeqera #jepetmeqera #garzonieremeqera #njoftimeonline #njoftimefalas #celsi #celesi #gazetacelsi
PRONA TË PATUNDSHME!! 🏱👇 Jepet me qera 2+1 te Astiri! ✔ 115 m2, kati 5, 2 banjo, 2 ballkone, mobiluar, e sapolyer dhe e shtruar me parket. Adresa: Astir, tek dy rotondot, pallati i bar "British", me pamje nga e gjithĂ« Tirana.📍 Çmimo: 30.000 lekĂ« i diskutueshĂ«m. Telefon: 0696370400 đŸ“Č #gazetacelesi #kushnjoftongjen #celesionline #prona #pronatepatundshme #shitje #blerje #qera #qeradhenie #qeramarrje #apartamentmeqera #kerkojapartamentmeqera #njoftimeonline #njoftimefalas #celsi #celesi #gazetacelsi
PRONA TË PATUNDSHME!!!🏠🏱 Jepet me qera dyqan! ✔ 20 M2, kati 1, i pĂ«rshtatshĂ«m pĂ«r farmaci, agjensi, zyra ose biznese tĂ« tjera private. Adresa: Rruga “Zihni Sako”, mbrapa oxhakut tĂ« ShkollĂ«s sĂ« Bashkuar, pĂ«rballĂ« karburant "Bolv Oil".📍 Çmimi: 20.000 lekĂ« 💾 Telefon: 0692215341đŸ“Č #gazetacelesi #kushnjoftongjen #celesionline #prona #pronatepatundshme #biznesi #njoftimebiznesi #dyqanmeqera #zyrameqera #oferta #qera #qeradhenie #qeramarrje #njoftimeonline #njoftimefalas #njoftime #celsi #celesi #gazetacelsi
PRONA TË PATUNDSHME!!! 🏘 Shitet #vilĂ« 3 katĂ«she me sipĂ«rfaqe totale 500 M2! ✔ Vila Ă«shtĂ« me sistem ngrohje, gaz dhe kaldajĂ«, panel diellor. Ka mundĂ«si banimi pĂ«r dy familje. ËshtĂ« e kompletuar, me grila dhe dritare dopio xham, me hipotekĂ« tĂ« rregullt. Adresa: 500m nga Bashkia KamĂ«z, tek rrethrrotullimi. Çmimi: 180.000 euro đŸ’¶ Telefon: 0682316626 đŸ“Č Celular: 00393334023704 đŸ“Č #gazetacelesi #kushnjoftongjen #celesionline #prona #pronatepatundshme #shitje #blerje #qera #okazione #shitjevile #blejvile #njoftimeonline #njoftimefalas #celsi #celesi #gazetacelsi
PRONA TË PATUNDSHME!!! 🏠 Shitet vilĂ« 2 katĂ«she nĂ« rrugĂ«n "Njazi Meka", pranĂ« karburant "Kastrati". 🏡🏘 Kati III papafingo, sipĂ«rfaqe ndĂ«rtimi 248 m2, sipĂ«rfaqe trualli, 305.4 m2, me 6 dhoma gjithsej, 2 ballkone, e pĂ«rshtatshme pĂ«r dy familje, me hyrje tĂ« veçanta dhe me pemĂ« pĂ«rreth. ✔ Me hipotekĂ« brenda planit rregullues. Shitet pĂ«r arsye emigrimi. Çmimi: 185.000 euro đŸ’¶ Telefon: 0682265593 đŸ“Č #gazetacelesi #kushnjoftongjen #celesionline #prona #pronatepatundshme #shitje #blerje #vile #okazione #blejshtepi #blejapartament #njoftime #njoftimeonline #njoftimefalas #celsi #celesi #gazetacelsi
PRONA TË PATUNDSHME!!! Jepet me qera 2+1 nĂ« rrugĂ«n "Myslym Shyri", pallat i ri. 100 m2, kati 4, 1 banjo, hyrje totalisht e mobiluar, 2 kondicionerĂ«, me ashensor. Jepet parapagim pĂ«r 6 muaj 350 Euro ose çdo muaj 400 euro. Celular: 0696394125 / 0682130914 #gazetacelesi #kushnjoftongjen #celesionline #prona #pronatepatundshme #imobiliare #shitje #blerje #qera #okazione #kerkojshtepi #marrmeqera #shtepimeqera #njoftimeonline #njoftimefalas #celsi #celesi
PRONA TË PATUNDSHME!!! 🏞🏱 Shitet tokĂ« bujqĂ«sore midis FllakĂ«s dhe Sektorit "Rinia", pranĂ« Porto Romanos.✔ ○ NjĂ« vend ku vitet e fundit Ă«shtĂ« kthyer nĂ« zonĂ« industriale. ○ Çmimi qĂ« shitet kjo tokĂ« Ă«shtĂ« shumĂ« herĂ« mĂ« i ulĂ«t nĂ« krahasim me çmimin e zonĂ«s. #SipĂ«rfaqe : 18.360 M2 #Çmimi : 73.440 euro, 4,00 euro/m2 Telefon: 0682000009 đŸ“Č Celular: 0682000009 đŸ“Č Email: info@2030.al 📧 #gazetacelesi #kushnjoftongjen #celesionline #prona #pronatepatundshme #toke #tokebujqesore #okazione #njoftime #njoftimeonline #tokeneshitje #njoftimefalas #celsi #celesi #gazetacelsi
PRONA TË PATUNDSHME!!!🏠🏘 ‱ ‱ Shitet apartament 3+1, Duplex! 🏱 Apartamenti ndodhet tek “Rruga e Barrikadave” nĂ« afĂ«rsi tĂ« QendrĂ«s sĂ« TiranĂ«s.📌 ‱ ‱ ËshtĂ« i pozicionuar nĂ« katin e 9 banim tĂ« njĂ« pallati tĂ« ri me sipĂ«rfaqe totale 235 m2, nga tĂ« cilat 64 m2 janĂ« verandĂ«. ‱ ‱ Apartamenti ka orientim veri-lindje-perĂ«ndim dhe disponon dokumentacion tĂ« rregullt hipotekor. ‱ ‱ Apartamenti Ă«shtĂ« totalisht i investuar me parket, sistem ngrohje, kondicioner dhe oxhak. Disponon 4 ambiente, kati 9, 1 banjo, 3 dhoma gjumi, i mobiluar dhe nĂ« gjendja shumĂ« tĂ« mirĂ«. ‱ ‱ Çmimi: 165.000 euro đŸ’¶ Telefon: 0693951509đŸ“Č Celular: 0693951509 đŸ“± Email: 📧 opportunity@futurehome.al #gazetacelesi #kushnjoftongjen #celesionline #prona #pronatepatundshme #shitje #blerje #qera #okazione #njoftime #njoftimeonline #njoftimefalas #celsi #celesi #gazetacelsi
PRONA TË PATUNDSHME!!! Jepet me qera apartament 2+1! Apartamenti Ă«shtĂ« i restauruar totalisht me izolim termik. Pamje tĂ« lirĂ« vizive dhe panoramike nga krahu i LanĂ«s. Apartamenti ka dyer dhe dritare tĂ« reja pvc-je me izolim termik dhe akustik, 3 kondicionerĂ«, 3 televizorĂ« dhe i arreduar/korreduar totalisht dhe e sapolyer. TĂ« gjitha ambjentet kanĂ« dritĂ« natyrale dhe lihen qiradhĂ«nĂ«sit nĂ« statusin qĂ« shihen nĂ« fotografi. Kati 3, 100 M2, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallĂ« ngrĂ«nie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, i mobiluar, gjendja e rikonstruktuar. Apartamenti jepet pēr herĂ« tĂ« parĂ« me qera. Adresa: Bulevardi "Bajram Curri", 296, Brryli, TiranĂ«. Çmimi: 400 euro/muaj Telefon: 00355693740165 Celular: 00393779502944 Email: a_oshafi@hotmail.com #gazetacelesi #kushnjoftongjen #celesionline #pronatepatundshme #prona #shitje #blerje #qera #qeradhenie #qeramarrje #njoftime #njoftimeonline #celsi #gazetacelsi
BIZNESI!!! đŸ‘„ Okazion! Shitet pastrim kimik nĂ« Elbasan!☑ Biznesi shitet sĂ« bashku me objektin. Objekti ka çertifikatĂ« pronĂ«sie tĂ« rregullt, 60 m2. Biznesi funksionon prej 15 vitesh me klientelĂ« tĂ« rregullt dhe tĂ« garantuar. Adresa: pranĂ« Komisariatit tĂ« PolicisĂ«.📍 Çmimi: 140.000 eurođŸ’¶ Telefon: 0693918880đŸ“Č #gazetacelesi #kushnjoftongjen #celesionline #biznesi #okazion #prona #pronatepatundshme #pastrimkimik #lavanderi #shitje #blerje #qera #njoftime #njoftimeonline #njoftimefalas #celsi #gazetacelsi
PRONA TË PATUNDSHME!!! 🏱🏡 Tek Kompleksi "Fiori Di Bosco" shitet apartament 3+1! 150 M2, ndodhet nĂ« katin e 6-tĂ« tĂ« kullĂ«s 3 #Matrix , tĂ« njĂ« kompleksi tĂ« ri nĂ« ndĂ«rtim. Ambienti organizohet nga salloni dhe kuzhina e veçuar, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1 ballkon. Adresa: Rruga "Don Bosko", Kompleksi Rezidencial "Fiori Di Bosco'. Çmimi: 126.000 euro, 840,00 euro/m2 Telefon: 042229888 Celular: +355672049900 Email: info.ami@mei.al #gazetacelesi #kushnjoftongjen #celesionline #prona #pronatepatundshme #apartament #fioridibosco #okazione #shitje #blerje #qera #njoftime #njoftimeonline #njoftimefalas #celsi #gazetacelsi #celesi #matrix #matrixkonstruksion #meirealty #imobiliare
PRONA TË PATUNDSHME!!! 🏱🏡 ‱ ‱ #Okazion ! Shitet 3+1, 107 M2, kati 2, i mobiluar, arredim bashkĂ«kohor, totalisht e rikonstruktuar, sistem qĂ«ndror ngrohje – ftohje, shtruar me parket druri dhe mermer, orientim L/J/P. ‱ ‱ Apartamenti Ă«shtĂ« me hipotekĂ«, çertifikatĂ« pronĂ«sie. ✔ ‱ ‱ #Adresa : Rruga "Qemal Stafa", pĂ«rballĂ« me "Lincoln Center", nĂ« njĂ« zonĂ« shumĂ« tĂ« mirĂ«. 📍 Çmimi: 120.000 eurođŸ’¶ Telefon: 0682061494đŸ“Č #gazetacelesi #kushnjoftongjen #celesionline #prona #pronatepatundshme #shitje #blerje #apartamente #qera #okazione #njoftime #njoftimeonline #njoftimefalas #celsi #celsionline #gazetacelsi
PRONA TË PATUNDSHME!!! 🏱🏠 ‱ ‱ Jepet me #qera ose #shitet ambient dykatĂ«sh ngjitur me "City Park", pranĂ« autostradĂ«s. 📍 ‱ ‱ 2.000 m2, secili kat 1000 m2, i pĂ«rshtatshĂ«m pĂ«r çdo lloj biznesi. ‱ ‱ Çmimi: 4.000 euro/muaj.đŸ’¶ ‱ ‱ Telefon: 0682091492 đŸ“Č ‱ ‱ #gazetacelesi #kushnjoftongjen #celesionline #prona #pronatepatundshme #biznes #biznesi #shitje #blerje #qera #njoftime #njoftimefalas #njoftimeonline #celsi #celsionline #gazetacelsi #publikime
PRONA TË PATUNDSHME!!! 🏱🏡 Shitet #apartament2 +1! ‱ ‱ 93 M2, kati 3, i mobiluar nĂ« mĂ«nyrĂ« luksoze dhe mobilim tĂ«rĂ«sisht i ri, me kondicioner, pamje nga dielli, dokumentacion i rregullt, nĂ« proçes legalizim. (pa HipotekĂ«). ‱ ‱ Adresa: Tek Fresku, tek restoranti "Fresku", buzĂ« rrugĂ«s. 📍 ‱ ‱ Çmimi: 52.000 euro i diskutueshĂ«m. đŸ’¶ ‱ ‱ Telefon: 0697666667 đŸ“Č #gazetacelesi #kushnjoftongjen #celesionline #prona #pronatepatundshme #imobiliare #shitje #blerje #qera #njoftime #njoftimefalas #njoftimeonline #celsi #celsionline #gazetacelsi
PRONA TË PATUNDSHME!!! 🏱🏡 Shitet ambient #biznesi me sipĂ«rfaqje 75 M2, kati 1, me hipotekĂ«. Vazhdon tĂ« jetĂ« me qera nga njĂ« biznes. Ka edhe 2 ambiente shtesĂ« para dhe mbrapa. I pĂ«rshtatshĂ«m pĂ«r aktivitete tĂ« ndryshme. #Adresa : Rruga “Ndre Mjeda”, tek ish Parku i Autobuzave, pll.2, nē vazhdim tĂ« lokal “Xhino”. 📍 #Çmimi : 114.900 euro. Telefon: 0672242784 đŸ“Č #gazetacelesi #kushnjoftongjen #celesionlin #prona #pronatepatundshme #okazione #biznes #ambienttregtar #imobiliare #njoftime #njoftimefalas #njoftimeonline #celsi #celesi
PRONA TË PATUNDSHME!!! Jepet me #qera apartament 2+1 me sipĂ«rfaqje 90 M2! Apartamenti ndodhet nĂ« katin e dytĂ« dhe ka vetĂ«m njĂ« banjo! ËshtĂ« totalisht i mobiluar nĂ« mĂ«nyrĂ« bashkohore dhe ndodhet nĂ« pallat tĂ« ri. Adresa: Rruga e Elbasanit, pranĂ« pallatit tĂ« Brigadave. Çmimi: 28.000 lekĂ«. Telefon: 0696933987 #gazetacelesi #kushnjoftongjen #celesionline #pronatepatundshme #prona #imobiliare #shitje #blerje #qera #apartamentmeqera #njoftime #njoftimeonline #njoftimefalas #celesi #celsi #gazetacelsi #celsionline
PRONA TË PATUNDSHME!! Jepet me qera #garsoniere me sipĂ«rfaqje 40 M2. kati 1, totalisht e mobiluar, arredim bashkĂ«kohor, punime tĂ« reja dhe tepĂ«r cilĂ«sore. Jepet pĂ«r tĂ« huaj. Adresa: Rruga “Karl Gega”, pranĂ« stacionit tĂ« trenit. Çmimi: 250 euro. Telefon: 06850444544 #gazetacelesi #kushnjoftongjen #prona #imobiliare #shitje #qera #blerje #pronatepatundshme #celesionline #celsi #gazetacelsi #oferte #okazione #njoftime #njoftimefalas #njoftimeonline
PRONA TË PATUNDSHME!!! Jepet me qera 3+1 (mund tĂ« bĂ«het edhe 2+1). 100 M2, kati II, e kompletuar, pĂ«r familjarĂ«. Adresa: Rruga “Komuna e Parisit", mbrapa UrgjencĂ«s. Çmimi: 380 euro. Telefon: 0694071497 #gazetacelesi #kushnjoftongjen #gazetacelsi #pronatepatundshme #prona #apartament #shitje #blerje #qera #qeradhenie #qeramarrje #njoftime #njoftimefalas #njoftimeonline
PRONA TË PATUNDSHME!!! Jepet me qera vilĂ« 4 katĂ«rkatĂ«she me sipĂ«rfaqje totale 1.000 M2. Parkim pĂ«r 8 makina, bosh, i pĂ«rshtatshĂ«m pĂ«r zyra, shoqata tĂ« huaja ose institucione tĂ« ndryshme. Adresa: Rruga “PjetĂ«r Bogdani”, nr.40, ish Blloku, buzĂ« rrugĂ«s kryesore. Çmimi: 9, 00 euro/m2 Telefon: 0697480353 #gazetacelesi #kushnjoftongjen #gazetacelsi #pronatepatundshme #prona #apartamente #shitje #blerje #qera #qeradhenie #qeramarrje #njoftime #njoftimefalas #njoftimeonline
SHITET ARTAMENT - OKAZION + 0% KOMISION! Shitet apartament tek Lagja 18 Rruga Hysen Kertusha ose mbrapa lokal ORKIDESE tek stadiumi Apartamenti eshte me siperfaqe 85 m2 2+1. Ai ndodhet ne katin e 3, me letra te rregullta dhe i mobiluar. Zona te ofron mundesine e nje parkimi te lehte per mjetin tuaj. Cmimi: 44.000 euro Ju ftojme ta vizitojme se bashku pronen. Per me shume info kontaktoni DM. Nese ju do ta pelqeni pronen e ndermjetesuar agjensia nuk do t'ju ngarkoje asnje detyrim financiar pra 0% komison klientit bleres. JA PSE NE BEJME NDRYSHIMIN! Ne i kthejme enderrat tuaja ne nje adrese! #shtepiaime #pronatepatundshme #agjensiimobiliare #durres #prona #blej #blejonline #blejshqip #shtepia #shtepiaideale #apartament #shitet #followme #likeme #cilesi #shitje #qera #durrescity #durresi #durrës #bashkimi #super #agenziaimmobiliare #albania #home #property #building #realestate
SHITET ARTAMENT + 0% KOMISION! Shitet apartament tek Rruga Egnatia perballe me Drejtorine e Tatimeve Durres. Apartamenti eshte me siperfaqe 65 metra katror. Ai ndodhet ne katin e 3. Me letra te rregullta dhe i mobiluar Cmimi: 40.000 euro cmim shume konkurues per zonen ku ndodhen pallatet e tjera. Ju ftojme ta vizitojme se bashku pronen. Per me shume info kontaktoni DM Nese ju do ta pelqeni pronen e ndermjetesuar agjensia nuk do t'ju ngarkoje asnje detyrim financiar pra 0% komison klientit bleres. JA PSE NE BEJME NDRYSHIMIN! Ne i kthejme enderrat tuaja ne nje adrese! #shtepiaime #pronatepatundshme #agjensiimobiliare #durres #prona #blej #blejonline #blejshqip #shtepia #shtepiaideale #apartament #shitet #followme #likeme #cilesi #shitje #qera #durrescity #durresi #durrës #bashkimi #super #agenziaimmobiliare #albania #home #property #building #realestate
SHITET ARTAMENT - OKAZION + 0% KOMISION! Shitet apartament ne nje pallat te ri tek Lagja 17 Rruga Jahja Ballhysa ose sic njihet ndryshe tek Ish Bobinazhi ne afersi te Stacionit te Trenit dhe Lulishtes ne hyrje te Durresit Apartamenti eshte me siperfaqe 104 m2 2+1 me dy ballkone. Ai ndodhet ne katin e 8 te pallatit ose katin e parafundit me nje fushpamje te gjere e te bukur. Ofron siguri, me ashensor modern dhe letra te rregullta. Cmimi: 500 euro metri katror, cmim shume konkurues per zonen ku ndodhen pallatet e tjera. Ju ftojme ta vizitojme se bashku pronen. Per me shume info kontaktoni DM Nese ju do ta pelqeni pronen e ndermjetesuar agjensia nuk do t'ju ngarkoje asnje detyrim financiar pra 0% komison klientit bleres. JA PSE NE BEJME NDRYSHIMIN! Ne i kthejme enderrat tuaja ne nje adrese! #shtepiaime #pronatepatundshme #agjensiimobiliare #durres #prona #blej #blejonline #blejshqip #shtepia #shtepiaideale #apartament #shitet #followme #likeme #cilesi #shitje #qera #durrescity #durresi #durrës #bashkimi #super #agenziaimmobiliare #albania #home #property #building #realestate
PRONA TË PATUNDSHME!!! Jepet apartamenti me qera, tek rruga "21 Dhjetori" pĂ«rballĂ« bar "Oslos". Apartamenti Ă«shtĂ« me ashensor nĂ« pallat tĂ« ri. 70 M2, kati 5, i mobiluar. Çmimi: 300 euro. I mobiluar, kati 5 Telefon: 0699305440 Email: realestate@primis.al #gazetacelesi #kushnjoftongjen #gazetacelsi #pronatepatundshme #prona #apartament #shitje #blerje #qera #qeradhenie #qeramarrje #njoftime #njoftimefalas #njoftimeonline
PRONA TË PATUNDSHME!!! Shitet 2+1 me sipĂ«rfaqje 95 M2. 2 banjo, 1 ballkon, me hipotekĂ«, kati 8, pallat i ri me ashensor. Adresa: Rruga "Komuna Parisit", pranĂ« ish "New York". Çmimi: 82.000 euro Telefon: 0694004133 #gazetacelesi #kushnjoftongjen #gazetacelsi #pronatepatundshme #prona #apartament #shitje #blerje #qera #qeradhenie #qeramarrje #njoftime #njoftimefalas #njoftimeonline
SHITEN 2 APARTAMENTE - OKAZION + 0% KOMISION! Shiten dy apartamente ne Golem afer plazhit. Nje apartament eshte me siperfaqe 52 m2 Apartamenti i dyte 65 m2. Te dy apartamentet ndodhen ne katin e 3 te pallatit sikurse jane te mobiluara. Ato mund te komunikojne edhe me njeri tjetrin. Cmimi: Te dy apartamentet shiten per cmimin 62.000 euro Ju ftojme ta vizitojme se bashku pronen. Per me shume info kontaktoni DM. Nese ju do ta pelqeni pronen e ndermjetesuar agjensia nuk do t'ju ngarkoje asnje detyrim financiar pra 0% komison klientit bleres. JA PSE NE BEJME NDRYSHIMIN! Ne i kthejme enderrat tuaja ne nje adrese! #shtepiaime #pronatepatundshme #agjensiimobiliare #durres #prona #blej #blejonline #blejshqip #shtepia #shtepiaideale #apartament #shitet #followme #likeme #cilesi #shitje #qera #durrescity #durresi #durrës #bashkimi #super #agenziaimmobiliare #albania #home #property #building #realestate
PRONA TË PATUNDSHME!!! Jepen me qera dy katet e njĂ« godine katĂ«rkatĂ«she pranĂ« shkollĂ«s 9 vjeçare. 480 M2, bosh, parkim, ujĂ«, roje 24h, pastruese, 3.5m lartĂ«si. I pĂ«rshtatshĂ«m pĂ«r çdo lloj biznesi: kĂ«pucari, rrobaqepĂ«si, linja prodhimi. Adresa: Paskuqan. Tel. 00447737707947 viber/whatsapp. Çmimi 450.000 leke ose 3.600 euro Telefon: 0692141835 #gazetacelesi #kushnjoftongjen #gazetacelsi #prona #pronatepatundshme #shitje #blerje #qera #qeradhenie #qeramarrje #biznes #dyqane #njoftime #njoftimefalas #njoftimeonline
SHITEN 2 APARTAMENTE - OKAZION + 0% KOMISION! Shiten dy apartamente ne nje pallat te ri tek Lagja 6 Rruga Shoqeria Bashkimi ose sic njihet ndryshe zona perreth Kopshtit Sotir Noka, nje nga zonat me te lakmuara ne Durres Nje apartament eshte me siperfaqe 115 m2 1+1 me dy ballkone Apartamenti i dyte eshte 144 m2, 2+1 me dy ballkone. Te dy apartamentet ndodhen ne katin e 8 te pallatit ose katin e parafundit me nje fushpamje te gjere e te bukur Cmimi: 470/euro metri katror, cmim shume konkurues per zonen ku ndodhen apartamentet. Ju ftojme ta vizitojme se bashku pronen. Per me shume info kontaktoni DM Nese ju do ta pelqeni pronen e ndermjetesuar agjensia nuk do t'ju ngarkoje asnje detyrim financiar pra 0% komison klientit bleres. JA PSE NE BEJME NDRYSHIMIN! Ne i kthejme enderrat tuaja ne nje adrese! #shtepiaime #pronatepatundshme #agjensiimobiliare #durres #prona #blej #blejonline #blejshqip #shtepia #shtepiaideale #apartament #shitet #followme #likeme #cilesi #shitje #qera #durrescity #durresi #durrës #bashkimi #super #agenziaimmobiliare #albania #home #property #building #realestate
PRONA TË PATUNDSHME!!! Okazion! Tek ish stacioni i fundit i TiranĂ«s sĂ« Re, pallatet Insig shitet apartament 1+1. 75 M2, 1 banjo, 1 ballkon, i mobiluar, dhomĂ« gjumi, dhomĂ« ngrĂ«nie, dhomĂ« ndenje, korridor, depo, kondicioner. Apartamenti Ă«shtĂ« me veshje kapot nga jashtĂ«. Me hipotekĂ« tĂ« rregullt, i rikonstruktuar totalisht. Çmimi: 65.250 euro i diskutueshĂ«m, 870,00 euro/m2. Telefon: 0682062158 #gazetacelesi #kushnjoftongjen #gazetacelsi #pronatepatundshme #prona #shitje #qera #qeradhenie #qeramarrje #shitblerje #njoftime #njoftimefalas #apartament #shtepi #njoftime_falas #njoftimeonline
Shtepi me qera...,...........................,.............OKAZION.................... Tek Kopshti zoologjik........120 metra katror, e mobiluar........................................ Per me shum info ju lutem te kontaktoni ne: 0699897219 #shtepia #shtepiaime #immobiliare #pronatepatundshme #apartament #tirana #shitet #blejonline #blejshtepi #qera #blej #agjensi #tiranaime #shes #shesshtepi #blejshtepi #rento #rendersi #tiran #kryeqytet #onlineseller #cilesore #liqeni #kopshtizoologjik
PRONA TË PATUNDSHME! Shitet dyqan, gjysĂ«m bodrum me sipĂ«rfaqje 28 M2. Totali i kateve 9, 1 banjo, ashensor, ambient gatimi, sallon ndenje, 1 ballkon, verandĂ«, bodrum, bosh. Pallat i ri 9-KatĂ«sh. Adresa: Rruga "Sami FrashĂ«ri", pallatet "Agimi", Tirana e Re. Ambienti ndodhet sa kalon urĂ«n te Drejtoria e PolicisĂ«, nĂ« tĂ« majtĂ« kur shkon pĂ«r te gjimnazi "Petro Nini Luarasi". Çmimi: 45.000 euro i diskutueshĂ«m. Telefon: 044527070 Celular: 0675550423 Email: Artur.sili@gmail.com #GazetaÇelĂ«si #gazetacelesi #kushnjoftongjen #pronatepatundshme #shitje #blerje #qera #qeradhenie #qeramarrje #dyqan #biznes
PRONA TË PATUNDSHME! Jepet me qera dyqan me sipĂ«rfaqe ambienti tĂ« brendshĂ«m, 40 m2 dhe 40mÂČ ambient i jashtĂ«m. Ambienti Ă«shtĂ« bosh dhe i pĂ«rshtatshĂ«m pĂ«r çdo lloj biznesi, me tualet, me fasadĂ« xhami nga rruga kryesore. Adresa: Rruga “Dervish Hima”, pranĂ« Stadiumit "Qemal Stafa", mbi restorant "Fiore". Çmimi: 1.000 euro. Telefon: 0693443305 #GazetaÇelĂ«si #kushnjoftongjen #pronatepatundshme #shitje #blerje #qera #qeradhenie #qeramarrje
PRONA TË PATUNDSHME! Jepet me qera ambient pĂ«r çdo lloj biznesi. Ambienti Ă«shtĂ« i ndarĂ« nĂ« dy zyra me sipĂ«rfaqe totale 140 m2. Holl i madh, kati 2, 1 banjo. Ambiente tĂ« rregulluara, me hyrje nga dy anĂ«t e objektit. I pĂ«rshtatshĂ«m pĂ«r zyra, klinikĂ« dentare, qendĂ«r estetike, atelie ose biznese tĂ« tjera private. Adresa: Babrru QendĂ«r, pranĂ« ish KomunĂ«s, rruga "Demokracia". Çmimi: 35.000 lekĂ« i diskutueshĂ«m. Telefon: 0685151425 Celular: 0685149330 #GazetaÇelĂ«si #kushnjoftongjen #pronatepatundshme #shitje #qera #blerje #qeradhenie #qeramarrje #zyra #biznes
PRONA TË PATUNDSHME! Jepet me Qera Apartament 2+1 nĂ« rrugĂ«n e KavajĂ«s! 100 M2, 2 banjo, i mobiluar, nĂ« gjendje shumĂ« tĂ« mirĂ«, orientimi Lindje - PerĂ«ndim. Vendodhja e bĂ«n qĂ« zona tĂ« jetĂ« shumĂ« e qetĂ« dhe ka tĂ« gjitha fasilitetet e duhura pĂ«r njĂ« jetese sa mĂ« tĂ« mirĂ«. Lirohet nĂ« daten 1 Shtator. Adresa: Rruga e KavajĂ«s, pranĂ« Globe. Çmimi: 280 euro Telefon: 042229888 Celular: +355672049900 Email: info.ami@mei.al #GazetaÇelĂ«si #kushnjoftongjen #pronatepatundshme #shitje #blerje #qera #qeradhenie #qeramarrje #apartament #celesi #mei
PRONA TË PATUNDSHME! biznesi nĂ« RezidencĂ«n Tower Bridge 3 me çmim ofertĂ« 70,770€ dhe post parkimi. HapĂ«sira tĂ« pĂ«rshtatshme pĂ«r investim pĂ«r aktivitete tĂ« ndryshme me vetrata tĂ« mĂ«dha xhami dhe ekspozim maksimal. Ambjentet e biznesit janĂ« pjesĂ« e qendrĂ«s kryesore tĂ« zonĂ«s qĂ« ofron shĂ«rbime tĂ« plota pĂ«r rezidencĂ«n prej 3,000 banorĂ«sh dhe komunitetin pĂ«rreth. 67.4 M2, 1 ambjent, 1 banjo, ashensor, bosh, gjendja e re. Adresa: Rruga e DibrĂ«s, pranĂ« MinistrisĂ« sĂ« Mbrojtjes. Çmimi: 70.770 euro Telefon: 0697004040 Celular: 00355697004040 Email: info@orion.al #GazetaÇelĂ«si #kushnjoftongjen #pronatepatundshme #shitje #blerje #qera #qeradhenie #qeramarrje
PRONA TË PATUNDSHME! Shitet #vilĂ«trekatĂ«she me sipĂ«rfaqje tĂ« brendshme 310 m2 dhe oborr 400 mÂČ. Vila Ă«shtĂ« e kompletuar totalisht me kushte bashkĂ«kohore, me hipotekĂ« tĂ« rregullt dhe me projekt shtĂ«pie. Adresa: Bathore, Rruga “Demokracia”. Çmimi: 180.000 euro. Telefon: 0682385555 #Gazetaçelesi #kushnjoftongjen #pronatepatundshme #shitje #blerje #qeradhenie #qeramarrje #qera #çelĂ«si
PRONA TË PATUNDSHME!!! Jepet me qera apartament 2+1! 150 M2, kati 3, 2 banjo, 3 ballkone, i kompletuar me kushte bashkĂ«kohore. Adresa: DurrĂ«s, Lagjia 5, rruga "Hysen Myshketa", 200m nga Pallati i sportit pĂ«r nga stadiumi. Çmimi: 350 euro i diskutueshĂ«m Telefon: 0683042050 #Gazetaçelesi #kushnjoftongjen #pronatepatundshme #shitje #blerje #qeradhenie #qeramarrje
PRONA TË PATUNDSHME!!! Jepet me qera kapanon, kati i dytĂ« i njĂ« ndĂ«rtese 2 katĂ«she, lartĂ«si kati 4m. Aksesi pĂ«r shfrytĂ«zimin e kĂ«tyre hapĂ«sirave bĂ«het nĂ«pĂ«rmjet shkallĂ«ve ose me ashensor industrial. Ambient nĂ« katin zero me sipĂ«rfaqje 200mÂČ qĂ« mund tĂ« pĂ«rdoret pĂ«r magazinim parĂ«sor tĂ« produkteve. Objekti Ă«shtĂ« i ndĂ«rtuar sipas standardeve europiane nĂ« ShqipĂ«ri, qĂ« pĂ«rfshin hapĂ«sira pĂ«r magazinim, ambiente industriale tĂ« klasit tĂ« lartĂ«, gĂ«rshetuar me ambiente sociale, shĂ«rbimi, sipĂ«rfaqje 2.000 M2. UjĂ« dhe energji elektrike 24h. Ofron siguri tĂ« garantuar me ruajtje 24h, i monitoruar me kamera sigurie. Ambienti para Ă«shtĂ« me fasadĂ« xhami, me hapĂ«sirĂ« tĂ« madhe parkimi. Adresa: Vaqarr, Prush, rruga "Albatrans". Telefon: 0672030162 Çmimi: 1,00 euro #Gazetaçelesi #kushnjoftongjen #pronatepatundshme #shitje #blerje #qeradhenie #qeramarrje
PRONA TË PATUNDSHME!!! Jepet me qera 2+1, mobilim super luksoz me arkitekt qĂ« ka kushtuar 20.000 euro, tĂ« gjitha pajisjet e reja, 110 M2, kati 5, ashensor, vendparkim, e shtruar e gjitha me parket, kondicioner, sistem chiller. Pamje e shkĂ«lqyer e TiranĂ«s. Jepet per familjar ose pĂ«r tĂ« huaj. Adresa: Rruga "Komuna e Parisit", ngjitur me kopĂ«shtin Botanik. Çmimi: 550 euro. Telefon: 0697666667 #Gazetaçelesi #kushnjoftongjen #pronatepatundshme #shitje #blerje #qera #qeradhenie #qeramarrje
PRONA TË PATUNDSHME!!! Shitet 2+1, 93 M2, kati 3, e mobiluar nĂ« mĂ«nyrĂ« luksoze dhe mobilim tĂ«rĂ«sisht i ri, me kondicioner, pamje nga dielli. Dokumentacion i rregullt, nĂ« proçes legalizimi. (pa HipotekĂ«) Adresa: tek Fresku, tek restoranti buzĂ« Çmimi: 57.000 euro. Telefon: 0697666667 #Gazetaçelesi #kushnjoftongjen #pronatepatundshme #shitje #blerje #qeradhenie #qeramarrje
PRONA TË PATUNDSHME!!! Jepet me qera 3+1, 104 M2, kati 5, 2 banjo, ashensor, e mobiluar me kushte bashkĂ«kohore, sistem kamerash. E pĂ«rshtatshme edhe pĂ«r biznes. Adresa: Rruga "Muhamet Gjollesha", kullat Kajtazi, pranĂ« Ring Center, nĂ« mes tĂ« Karburant "Kastratit" dhe hotel "Doro City". Çmimi: 50.000 lekĂ«. Telefon: 0694012018 Celular: 0692020905 #Gazetaçelesi #kushnjoftongjen #pronatepatundshme #shitje #blerje #qera #qeradhenie #qeramarrje #apartament
PRONA TË PATUNDSHME!!! Jepet me qera 1+1, 45 M2, kati 1, i mobiluar. Adresa: Rruga e KavajĂ«s, rrugica "Naim FrashĂ«ri", mbrapa KlinikĂ«s "Zoja e KĂ«shillit tĂ« mirĂ«". Çmimi: 26.000 lekĂ« Telefon: 0694012018 Celular: 0692020905 #Gazetaçelesi #kushnjoftongjen #pronatepatundshme #shitje #blerje #qeradhenie #qeramarrje
PRONA TË PATUNDSHME!!! Jepet me qera 2+1, 65 M2, kati 4, totali i kateve 5, 1 banjo, 1 dhomĂ« gjumi, 1 ballkon, i mobiluar. Gjendja shumĂ« e mirĂ«. Adresa: Rruga e DurrĂ«sit, mbrapa shkollĂ«s "Qemal Stafa". Çmimi: 35.000 lekĂ« i padiskutueshĂ«m. Telefon: 0699835910 Celular: 0699835910 Email: zgarakorcare86@gmail.com #Gazetaçelesi #kushnjoftongjen #pronatepatundshme #shitje #blerje #qeramarrje #qeradhenie
PRONA TË PATUNDSHME!!! Shitet apartament 4+1 nĂ« rrugĂ«n e KavajĂ«s te kompleksi i pallateve tĂ« Delijorgjit! 196 M2, kati 9, 3 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallĂ« ngrĂ«nie, sallon ndenje, 3 dhoma gjumi, 2 ballkone, i mobiluar, Gatim+ngrĂ«nie me vete. Holli i ndenjes mĂ« vete. Me hipotekĂ«, punime cilĂ«sore, sistem ngrohje-ftohje, tarracĂ« funksionale (e izoluar). Bashkangjitur 2 garazhe, me çmim ekstra. Telefon: 0698796485 Çmimi: 250.000,00 euro #Gazeta_ÇelĂ«si #kushnjoftongjen #pronatepatundshme #shitje #blerje #apartament #qera
SHITET SHTEPI BANIMI DYKATESHE Shitet shtepi banimi dykateshe (mundesi ndertimi dhe nje kat me siper) ne lagjen nr.7 Durres mbrapa Drejtorise se Policise. Shtepia ka siperfaqe 165 m2 Ne total 4 dhoma dhe nje banjo Shtepia ndodhet ne nje lagje te qete sikurse ka dhe nje garazhd. Cmimi: 8.000.000 lek i diskutueshem Per me shume info kontaktoni ne: 0695380929 ose ne email: agjensi.imobiliare.durres@gmail.com Nese ju do ta pelqeni pronen e ndermjetesuar agjensia nuk do t'ju ngarkoje asnje detyrim financiar klientit bleres. NE BEJME NDRYSHIMIN! Ne i kthejme enderrat tuaja ne nje adrese! #shtepiaime #pronatepatundshme #agjensiimobiliare #durres #prona #blej #blejonline #blejshqip #shtepia #shtepiaideale #apartament #shitet #followme #likeme #cilesi #shitje #qera #durrescity #durresi #durrës
Deshironi te blini apo te merrni me qira nje apartament?! Ne mund te ju ndihmojme te gjeni pronen qe ju kerkoni. NESE JU DO TA PELQENI PRONEN E NDERMJETESUAR AGJENSIA NUK DO T'JU NGARKOJE ASNJE DETYRIM FINANCIAR PRA 0% KOMISION PER BLERESIN! Agjensia "Redi" eshte e fokusuar vetem per qytetin e Durresit. Ne i kthejme enderrat tuaja ne nje adrese! Do you want to buy or rent an apartment. We can help you find the property you are looking for at the most reasonable prices and with the lowest tariffs in the market. The "Redi" Agency is focused only in the city of Durres. Because we turn your dreams into an address! Kontaktoni ne nr. 0695131429 ose e mail. agjensi.imobiliare.durres@gmail.com #shtepiaime #pronatepatundshme #agjensiimobiliare #durres #prona #blej #blejonline #blejshqip #shtepia #shtepiaideale #apartament #shitet #followme #likeme #qera #shitje #blerjeonline #cilesi #durresi #durrescity #durrës #cilesi #cilësi #shitjeonline
PRONA TË PATUNDSHME!!! Jepet me qera ose shitet objekt 2 katĂ«sh+bodrum! SipĂ«rfaqja Ă«shtĂ« 1.200 m2, aktualisht restorant i kompletuar totalisht, me hapĂ«sirĂ« pĂ«rpara 1000mÂČ, me parkim dhe gjelbĂ«rim, i pĂ«rshtatshĂ«m pĂ«r çdo lloj biznesi. PĂ«r kontratĂ« afatgjatĂ« çmimi diskutohet! Adresa: Mbrapa Tegut, ngjitur me shtypshkronjĂ«n "Pegi". Çmimi: 3.200 euro. Telefon: 0693482274 #GazetaÇelesi #kushnjoftongjen #pronatepatundshme #restorant #shitje #blerje #qera
PRONA TË PATUNDSHME!!! Shitet kati i dytĂ« dhe i tretĂ« i njĂ« vile! 142 m2, 2 banjo, i mobiluar. Aktualisht njĂ«ri kat Ă«shtĂ« i ndarĂ« nĂ« dy hyrje dhe Ă«shtĂ« me qera, çmimi 460 euro nĂ« muaj dhe 142 m2 secila. TĂ« dyja janĂ« me dokumenta tĂ« rregullta dhe hipotekĂ«. Prona tĂ« patundshme, 3+1 e mĂ« shumĂ«. Adresa: "Krisro Klloqi", Te Blloku "Vasil Shanto", pĂ«rballĂ« me UET. Çmimi: 142.000 euro i diskutueshĂ«m, 1.000,00 euro/m2. Telefon: 0698163187 #GazetaÇelesi #kushnjoftongjen #pronatepatundshme #apartament #vile #shitje #blerje #qera
PRONA TË PATUNDSHME!!! Shitet apartament 2+1+banjo+ballkon nĂ« rrugĂ«n "PjetĂ«r Bogdani", te ish blloku! Me sipĂ«rfaqet e pĂ«rbashkĂ«ta 93 m2, sipĂ«rfaqje e brendshme 85 m2, kati 9. Pamje shumĂ« e bukur. Orientim i mirĂ«. Me hipotekĂ«. Agjensia "INF 93", Kullat Binjake, Hyrja Qendrore, Kati 3, TiranĂ«. Çmimi: 145.000 euro. Celular: 0682050444 Email: inf93@albaniaonline.net #GazetaÇelesi #kushnjoftongjen #pronatepatundshme #apartament #shitje #blerje #qera
PRONA TË PATUNDSHME!!! Jepet me qera #apartament 1+1 nĂ« zonĂ«n e Myslym Shyrit! Apartamenti ndodhet nĂ« kat tĂ« 4-tĂ«, ka sipĂ«rfaqe 70 m2 tĂ« organizuar nĂ« 1 dhomĂ« gjumi, 1 kuzhinĂ«, 1 tualet dhe ballkon. Apartamenti Ă«shtĂ« i pamobiluar! Mund tĂ« pĂ«rdoret dhe si ambient zyre. Gjendja shumĂ« e mirĂ«!AN190917-01 Çmimi: 250 euro i diskutueshĂ«m. Telefon: 0696712123 Celular: 0696712123 #GazetaÇelesi #kushnjoftongjen #pronatepatundshme #shitje #blerje #qera #apartament #garzoniere
PRONA TË PATUNDSHME!!! Shitet 1+1 nĂ« rrugĂ«n "Karl Gega"! Ambienti Ă«shtĂ« 100 M2, 2 ambiente, kati 7, totali i kateve 1, 1 banjo, ashensor, ambient gatimi, sallĂ« ngrĂ«nie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhomĂ« gjumi, 1 ballkon, depo, i mobiluar. Gjendja e re! Çmimi: 75.000 euro i diskutueshĂ«m. Telefon: 0692099882 Celular: 0672030827 Email: ilirjanaf00@gmail.com #GazetaÇelesi #kushnjoftongjen #pronatepatundshme #shitje #blerje #qera #apartament #garzoniere
PRONA TË PATUNDSHME!!! Jepet me qera 2+1 e pershtatshme pĂ«r zyra! Pallat shumĂ« cilĂ«sor i vitit 2018, me fasadĂ« tĂ« ventiluar, 96 M2, kati 5, totali i kateve 9, 2 banjo, ashensor, ngrohje/ftohje, 1 ballkon, bosh, i shtruar me parket. Ambient i survejuar me kamera 24 orĂ«, vendparkim i rezervuar. Rruga "Myslym Shyri", pas GjykatĂ«s sĂ« LartĂ«. Çmimi: 500 euro/muaj Telefon: 0672012320 Email: erionh@bkt.com.al #GazetaÇelesi #kushnjoftongjen #pronatepatundshme #shitje #qera #zyra
PRONA TË PATUNDSHME!!! Shitet Apartament 2+1 me vendodhje nĂ« zonĂ«n e Freskut! SipĂ«rfaqja 98.50 M2, kati 3, totali i kateve 7, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallĂ« ngrĂ«nie, sallon ndenje, sistem ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar. Gjendja: shumĂ« e mirĂ«. Çmimi: 58.000 euro i diskutueshĂ«m. Telefon: +35546315745 Celular: 0684073990 Email: info@realpas.al #Gazeta_ÇelĂ«si #kushnjoftongjen #pronatepatundshme #shitje #blerje #qera
PRONA TË PATUNDSHME!! Jepet me qera 1+1! Ndodhet afĂ«r gjimnazit "Ismail Qemali", mbi bar "Nova", 67 m2, e mobiluar. Gjendja: shumĂ« e mirĂ«. Çmimi: 30.000 lekĂ«. Celular: 0699897403 #Gazeta_ÇelĂ«si #kushnjoftongjen #pronatepatundshme #shitje #qera #blerje
PRONA TË PATUNDSHME!!! Shitet apartament 2+1, komod dhe modern te rruga "Muhamed Deliu"! 100 M2, 3 ambjente, kati 1, totali i kateve 5, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallĂ« ngrĂ«nie, sallon ndenje, sistem ngrohje/ftohje, sistem termoizolim, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar. Gjendja: shumĂ« e mirĂ«, me hipotekĂ«. Arreduar me koncept hapesire. Çmimi: 70.000 euro Telefon: +355694023306 Email: anisbrahimi@gmail.com #Gazeta_ÇelĂ«si #kushnjoftongjen #pronatepatundshme #shitje #blerje #qera
PRONA TË PATUNDSHME!!! Shitet apartament 3+1 tek rruga "Tefta Tashko Koço", tek supermarket Xhangolli. Apartamenti ndodhet nĂ« njĂ« pallat me tĂ« gjithĂ« parametrat dhe materiale tĂ« certifikuara. SipĂ«rfaqja Ă«shtĂ« 149 M2, 10 ambjente, kati 8, totali i kateve 9, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallĂ« ngrĂ«nie, sallon ndenje, sistem ngrohje/ftohje, 3 dhoma gjumi, 1 ballkon, pjesĂ«risht i mobiluar. Gjendja: e re. Çmimi: 193.700 euro i diskutueshĂ«m, 1.300,00 euro/m2 Telefon: 0674920628 Celular: 0674920628 Email: andi_119802006@yahoo.it #Gazeta_ÇelĂ«si #kushnjoftongjen #pronatepatundshme #shitje #blerje #qera
next page →