#qira

26,718 posts

Loading...
Emilia for @telegraph ❤️
SHITEN APARTAMENTE ME 285 euro/m2, ne “Rezidencen Gasser”, prane Shkembit te Kavajes, Durres. Apartamentet jane te disponueshme nga kati i 1 deri ne katin e 7 banim. Pozicionet e lira te apartamenteve i gjeni ne foto. Per me shume informacion kontaktoni: +355694050020 FOOLLOW US 👍 NDIQNI FAQEN TONË PËR OFERTAT MË TË FUNDIT👍 #tirana #tirane #albania #shqiperia #vlore #shkoder #century21 #c21 #apartment #century21cpm #c21cpm #durres #century21botaniku #shtepi #agjent #qira #century21albania #realestatealbania #apartament #shqiperi #century21infoprona #shitje #blej #century21cpmsmart #century21bosko #buyinalbania #investinalbania #rentinalbania @century21infoprona @c21cpm_smart @century21bosko @century_21_botaniku
“Smile... that’s the word. Whenever I imagined myself off with you on some adventure, always makes me smile” #qiracosplay #qira 📸: Andy’s Photo Box
Val is out! Please vote for who should be OUT next ⬇️ ~~~ based only on the character's performance in Solo. their roles in other movies do not factor into this game. ~~~ Chewbacca Rio Beckett Qi'ra Lando L3 Han Solo Enfy's Nest ~~~ #starwars #starwarseliminationgame #starwarsislife #starwarsmemes #theclonewars #starwarstheclonewars #clonewarssaved #thephantommenace #attackoftheclones #revengeofthesith #anewhope #empirestrikesback #returnofthejedi #theforceawakens #thelastjedi #solo #soloastarwarstory #soloasws #chewbacca #rio #beckett #qira #landocalrissian #l3 #hansolo #enfysnest #val
women of star wars ac: lunarologist cc: me [ #sadiesuwurct #skullcult1 ]
Ne rrugen "Mine Peza" prane "Prokurorise" jepet me qira Vile me siperfaqje ndertimi 950m2 dhe oborr 300m2. Vila organizohet ne 5 kate ne total me 1 kat garazhd dhe 4 kate mbi toke. Ambienti eshte totalisht i investuar ne menyre shume cilesore, i pajisur me sistem qendror per ngrohje/ftohje. Prona eshte e pershtatshme per ambasade, zyra te ndryshme. Per me teper ju ftojme te kontaktoni Erti Memoçi 0694050096. #villa #forrent #office #officedecor #business #property #propertymanagement #city #center #century21 #albania #realestate #realtors #tirana #vileperqira #zyreperqira #qira
Apartament për Shitje/ Qira në Myslym Shyr KONTAKT: 0698003030 ————————————— Agjensi Imobiliare NEWERA ofron Konsulencë dhe Shërbime Imobiliare në Shitje, Blerje, Qira KONTAKT: 0698003030 0682090085 www.newera.al Adresa: Rruga “Mikel Maruli”, Unazë e Re, Tiranë #newera_alb #newera #realestate #tirana #albania #apartments #rent #bye #sell #shitje #blerje #qira #imobiliare #unazeere
Shitet 5800 m2 Tokë pranë Autostradës Tiranë-Durrës KONTAKT: 0698003030 ———————————————— Agjensi Imobiliare NEWERA ofron Konsulencë dhe Shërbime Imobiliare në Shitje, Blerje, Qira KONTAKT: 0698003030 0682090085 www.newera.al Adresa: Rruga “Mikel Maruli”, Unazë e Re, Tiranë #newera_alb #newera #realestate #tirana #albania #apartments #rent #bye #sell #shitje #blerje #qira #imobiliare #unazeere
Shitet Dyqan Me Hipotekë në Yzberisht KONTAKT: 0699671228 ——————————————— Agjensi Imobiliare NEWERA ofron Konsulencë dhe Shërbime Imobiliare në Shitje, Blerje, Qira KONTAKT: 0698003030 0682090085 www.newera.al Adresa: Rruga “Mikel Maruli”, Unazë e Re, Tiranë #newera_alb #newera #realestate #tirana #albania #apartments #rent #bye #sell #shitje #blerje #qira #imobiliare #unazeere
______________________________________ Agjensi Imobiliare NEWERA ofron Konsulencë dhe Shërbime Imobiliare në Shitje, Blerje, Qira KONTAKT: 0698003030 0682090085 www.newera.al Adresa: Rruga “Mikel Maruli”, Unazë e Re, Tiranë #newera_alb #newera #realestate #tirana #albania #apartments #rent #bye #sell #shitje #blerje #qira #imobiliare #unazeere
Mos e beso po deshe! 2 Shitje dhe 1 Qira brenda 1 dites 💪💪 @alba_toska.century21 sapo konkludoj me sukses transaksionin e qiras, zyra tek Komuna e Parisit 👏 0694050053 📞 @alion_kaloci Sapo finalizoje shitjen e apartamentit 1+1 ne Laprake, faleminderit @century21premiumal per bashkepunim 👏 06940500031 📞 @fatjon.gjyzeli.century21 Sapo finalizoje transaksionin e shitjes, garsoniere tek Liqeni i thate, faleminderit @century21premiumal per bashkepunim e suksesshem 👏 0696005875 📞 @century21infoprona @century_21_botaniku @c21cpm_smart @century21_bosko #tirana #tirane #albania #shqiperia #vlore #shkoder #century21 #c21 #apartment #century21cpm #c21cpm #durres #century21botaniku #shtepi #agjent #qira #century21albania #realestatealbania #apartament #shqiperi #century21infoprona #shitje #blej #century21cpmsmart #century21bosko #buyinalbania #investinalbania #rentinalbania @century21infoprona @c21cpm_smart @century21bosko @century_21_botaniku
daenerys is the only character i love on game of thrones. no one will change my mind. #daenerystargaryenedit
Apartamente 2+1 për shitje në Tiranë nga NEWERA Zbulo -> https://bit.ly/2BLNvSD ———————————————————————— Agjensi Imobiliare NEWERA ofron Konsulencë dhe Shërbime Imobiliare në Shitje, Blerje, Qira KONTAKT: 0698003030 0682090085 www.newera.al Adresa: Rruga “Mikel Maruli”, Unazë e Re, Tiranë #newera_alb #newera #realestate #tirana #albania #apartments #rent #bye #sell #shitje #blerje #qira #imobiliare #unazeere
NEWERA Real Estate No.1 ———————————————————————— Agjensi Imobiliare NEWERA ofron Konsulencë dhe Shërbime Imobiliare në Shitje, Blerje, Qira KONTAKT: 0698003030 0682090085 www.newera.al Adresa: Rruga “Mikel Maruli”, Unazë e Re, Tiranë #newera_alb #newera #realestate #tirana #albania #apartments #rent #bye #sell #shitje #blerje #qira #imobiliare #unazeere
next page →