#sarande

37,656 posts

Loading...
🖲FUNDJAVE NE BREZOVICE DHE PREVALL🖲🎿 . . 🖱2 DITE 🖱€ 55.00 🖱NISJA:15.12.2018 . . ⭕Akomodimi ne Hotel PRIZRENI ⭐⭐⭐⭐ . . 🍽▶ Darka e dites 1 e shoqeruar me muzike . 🍽▶Mengjesi dites 2 . . Na kontaktoni ne : ☎️mob:+355 0694399113 / 069 7000044 📧e-mail: e.v-travel@hotmail.com 📮:.Gjergj Fishta , 100m nga Hotel Hilton in . . #brezovice # prevale #tirana #albania #photo #trip #hotels #goodcompany #nicepeople #guides #snow #tropoje #kukes #shkoder #lezhe #theth #lumishales #valvone #fierza #velipoje #durres #teuta #vlore #flag #sarande #beach #gjirokaster #history #travel # travelers #guides #photo
Informacione dhe Kuriozitete ⚠️ New ⚠️👇👇 FOLLOW @edmgrouptv Bright your world with our colors 😍 . . . . . . . #edmgrouptv #edmfashionalb #durres #elbasan #fier #tirana #korca #sarande #shkoder #vlore #mjeksi #njoftime_falas #shendet #pune #shqiperia #luanator #kidator #babastars #dafinators #punë
Kamer per makine Ju ndihmon te filmoni momentet me te bukura gjate udhetimit tuaj.. Shume praktike dhe lehte ne perdorim TE DHENAT: Display: 2.4 Inch Lcd Screen Optical format: 1/2.5" 2M/5M pixel COMS LENS: Wide angle view 170 degree Video resolution: 1280*720 60FPS Color: Black G-sensor: YES Video record format: M-JPEG ,AVC1 File format: Video: AVI; Photo: JPEG(3M/2M/1.3M/VGA) Video save interval: 1 min/3 min/5min/10min Record loop: optional cyclic video recording Memory card : TF Card up to 32GB (Card is not included) Power: USB power adapter, Built-in Battery SHOQEROHET NE KUTI ME AKSESORET E VET.. CMIMI: 3500 leke te reja Transporti falas 2-4 ne gjithe shqiperine Mundesi pagese ne momentin e dorezimit #porosittani 📥 #porosittani #porositonline #merrjepal #dyqan #fier #blionline #paguajcash #shitet #vlora #durres #blej #aksesore #porositngashtëpia #paguajkurmerrproduktin #telefona #oferta #okazion #paguajcash #paguaj_ne_dorzim #supercmime #shes #shkoder #lezhe #sarande
Smartwatch per femije model Q52 me karte SIM Ora inteligjente Q528 eshte nje ore për fëmijët me më shumë argëtim lojra dhe aktivitete! Ora e zgjuar përfshin pozicionimin e LBS, alarmin emergjent SOS, gjurmimin dhe monitorimin, funksionin ndërfunksional, zonën e sigurisë etj. Më shumë se vetëm një orë, është nje telefon Te dhenat: Type: Watch Phone CPU: MTK2503 External Memory: Not Supported Certificate: CE,RoHs Wireless Connectivity: GSM Network type: GSM Frequency: GSM850/900/1800/1900MHz Support 3G : No LBS:YES Bluetooth version: No Screen type: IPS Screen size: 1.44 inch SIM Card Slot: Single SIM Language: English or Russian ( up to your order) Additional Features: Alarm,Calendar,LBS Battery Capacity 300-450mAh Charging time is 2~3 hours. CMIMI: 3500 mije leke te reja Transporti falas 2-4 ne gjith shqiperine Mundesi pagese ne momentin e dorezimit #porosittani 📥 #porosittani #porositonline #merrjepal #dyqan #fier #blionline #paguajcash #shitet #vlora #durres #blej #aksesore #porositngashtëpia #paguajkurmerrproduktin #telefona #oferta #okazion #paguajcash #paguaj_ne_dorzim #supercmime #shes #shkoder #lezhe #sarande #shitje #dyqanonline #durres #paguajcash
Pasqyre me kamer per makine Ju ndihmon te filmoni momentet me te bukura gjate udhetimit tuaj.. Shume praktike dhe lehte ne perdorin Mund ta montoni mbi pasqyren aktuale qe keni pa e hequr ate.. TE DHENAT: Storage: maximum support for 32G High-speed TF card Pixels: 500 mega Wide angle: 170 degrees Chip program: lingtong Data storage time: automatic loop recording Screen size: 3.6inch Video format: AVI .1920x720P 30fps Photo format: 2560x1920 JPG Lens: small lens Battery capacity: 250 mA Charging time: about 2 hours SHOQEROHET NE KUTI ME AKSESORET E VET.. CMIMI: 3500 mije leke te reja Transporti falas 2-4 ne gjith shqiperine Mundesi pagese ne momentin e dorezimit #porosittani 📥 #porosittani #porositonline #merrjepal #dyqan #fier #blionline #paguajcash #shitet #vlora #durres #blej #aksesore #porositngashtëpia #paguajkurmerrproduktin #telefona #oferta #okazion #paguajcash #paguaj_ne_dorzim #supercmime #shes #shkoder #lezhe #sarande #shitje #dyqanonline #durres #paguajcash
Smart watch A1 perdoret me kart sim nuk ka ndryshim nga smart phone..Crome,facebook,Twitter etj. CPU: MTK6260A RAM: 128 MB + 64 MB, Support max 32GB TF card Display Screen: 1.54 inch Resolution ratio: 240 x 240 pixel Bluetooth: 3.0 Camera: 1.3M Battery: 380 mAh lithium polymer Color: Black CMIMI 2500 LEKE TE REJA Transporti falas 2-4 ne gjithe shqiperine Mundesi pagese ne momentin e dorezimit #porosittani 📥 #porosittani #porositonline #merrjepal #dyqan #fier #blionline #paguajcash #shitet #vlora #durres #blej #aksesore #porositngashtëpia #paguajkurmerrproduktin #telefona #oferta #okazion #paguajcash #paguaj_ne_dorzim #supercmime #shes #shkoder #lezhe #sarande #shitje #dyqanonline #durres #paguajcash
2Jastik makine per femije ngjyre roz Ky jastik do te mbeshtese koken dhe qafen e femijes tuaj ne menyre te sigurisht.. Vendoset tek rripi I sigurimit. Material:pëlhurë kamoshi Shume I lehte ne pastrim Madhesia:Madhësia: 30x10.5cm 2 jastik vin tek ju per vetem: 1800 leke te reja Transporti falas 2-4 dite ne gjithe shqiperine Mundesi pagese ne momentin e dorezimit #porosittani 📥 #porosittani #porositonline #merrjepal #dyqan #fier #blionline #paguajcash #shitet #vlora #durres #blej #aksesore #porositngashtëpia #paguajkurmerrproduktin #telefona #oferta #okazion #paguajcash #paguaj_ne_dorzim #supercmime #shes #shkoder #lezhe #sarande #shitje #dyqanonline #durres #paguajcash
Mbajtese telefoni per makine qe vendoset ne xham ose ne kroskot per cdo smart phone deri ne 6- inch Universale Mund te rrotullohet 360° Shume praktike dhe shume cilesore! Cmimi: 1500 leke te reja Transporti falas 2-4 dite ne gjithe shqiperine Mundesi pagese ne momentin e dorezimit #porosittani 📥 #porosittani #porositonline #merrjepal #dyqan #fier #blionline #paguajcash #shitet #vlora #durres #blej #aksesore #porositngashtëpia #paguajkurmerrproduktin #telefona #oferta #okazion #paguajcash #paguaj_ne_dorzim #supercmime #shes #shkoder #lezhe #sarande #shitje #dyqanonline #durres #paguajcash
2 Jastik per makine Mbroni qafën, pushoni muskujt tuaj, jepini makinës tuaj më rehatshem,dhe më të sigurt. Madhësia: 27 x 18cm 2 Jastik cifte vin tek ju per vetem 1800 leke te reja Transporti falas 2-4 dite ne te gjithe shqiperine Mundesi pagese ne momentin e dorezimit #porosittani 📥 #porosittani #porositonline #merrjepal #dyqan #fier #blionline #paguajcash #shitet #vlora #durres #blej #aksesore #porositngashtëpia #paguajkurmerrproduktin #telefona #oferta #okazion #paguajcash #paguaj_ne_dorzim #supercmime #shes #shkoder #lezhe #sarande #shitje #dyqanonline #durres #paguajcash
SI TË KUJDESENI PËR MOSHËN E TRETË NË DASMËN TUAJ Artikullin e gjeni në bio ose klikoni në www.mywedding.al . . . . . . . . . . #wedding #albania #follow #instagram #like #tirane #durres #vlore #sarande #paris #france #shqiperi #dasme #nuse #dhender #bride #groom #honeymoon #muajimjalti
Power bank 6000 mAh Bateri e jashtme per te karikuar telefonin tuaj Me 2 porta karikimi mund te karikoni 2 telefona njekohesisht Ekrani dixhital tregon fuqinë në kohë reale te % se baterise Cmimi : 2800 leke te reja Transporti falas 2-4 dite ne gjithe shqiperine Mundesi pagese ne momentin e dorezimit #porosittani 📥 #porosittani #porositonline #merrjepal #dyqan #fier #blionline #paguajcash #shitet #vlora #durres #blej #aksesore #porositngashtëpia #paguajkurmerrproduktin #telefona #oferta #okazion #paguajcash #paguaj_ne_dorzim #supercmime #shes #shkoder #lezhe #sarande #shitje #dyqanonline #durres #paguajcash
Mp3 per makine modeli C8 mund ta lidhni me Bluetoothin e tel te degjoni music mund ti pergjigjeni thirrjeve te telefonatave me buton Mp3 suporton 1 porte usb,aux dhe sd card,ka nje cilese te larte te zerit Cmimi: 1600 leke te reja Transporti falas 2-4 dite ne gjithe shqiperine Mundesi pagese ne momentin e dorezimit #porosittani 📥 #porosittani #porositonline #merrjepal #dyqan #fier #blionline #paguajcash #shitet #vlora #durres #blej #aksesore #porositngashtëpia #paguajkurmerrproduktin #telefona #oferta #okazion #paguajcash #paguaj_ne_dorzim #supercmime #shes #shkoder #lezhe #sarande #shitje #dyqanonline #durres #paguajcash
Smart bracelet y5 Byrzylyk inteligjent Mates distance /Hapa km Monitorim I rrahjeve te zemres Tregon kohen Ore Daten Tregues I djegies se kalorive Monitorim gjumi Mates presionit te gjakut Sinjalizues me dridhje Kujtues telefonatash Sinjalizues sms KUNDRA UJIT PER CDO TEL ISO ANDROID Karikohet rreth 2 ore Mund ta perdorni 5 deri ne 7 dite CMIMI: 3000 mije leke te reja Transporti falas 2-4 dite ne gjithe shqiperine Pagese behet ne dorezim! #porosittani 📥 #porosittani #porositonline #merrjepal #dyqan #fier #blionline #paguajcash #shitet #vlora #durres #blej #aksesore #porositngashtëpia #paguajkurmerrproduktin #telefona #oferta #okazion #paguajcash #paguaj_ne_dorzim #supercmime #shes #shkoder #lezhe #sarande #shitje #dyqanonline #durres #paguajcash
Klasi një mashkulli duket dhe nga ora e cila mban! Bëjeni tuaj në këtë orë "CUENA " me rripa kafe,Lekure shumë cilësore! Rezistente kundra ujit 3 ATM Për vetëm 2500 leke (te reja) dhe perfitoni transportin #falas 2-4 ditë në të gjithë Shqipërinë Pagesa bëhet kur merrni produktin! #porosittani 📥 #porosittani #porositonline #merrjepal #dyqan #fier #blionline #paguajcash #shitet #vlora #durres #blej #aksesore #porositngashtëpia #paguajkurmerrproduktin #telefona #oferta #okazion #paguajcash #paguaj_ne_dorzim #supercmime #shes #shkoder #lezhe #sarande #shitje #dyqanonline #durres #paguajcash
Set Byrzylykesh per cifte king & queen te vecante.. Material : stainless steel Cmimi : 1800 leke te reja Transporti falas 2-4 dit ne gjithe shqiperine Mundesi pagese ne momentin e dorezimit #porosittani 📥 #porosittani #porositonline #merrjepal #dyqan #fier #blionline #paguajcash #shitet #vlora #durres #blej #aksesore #porositngashtëpia #paguajkurmerrproduktin #telefona #oferta #okazion #paguajcash #paguaj_ne_dorzim #supercmime #shes #shkoder #lezhe #sarande #shitje #dyqanonline #durres #paguajcash
Ore per femra ngjyre silver.. Nje model elegant dhe I bukur Me rripa inoks,me akrepa te zinj Rezistente kundra ujit 3 Atm (Ujit te perditshme) Cmimi : 2400 leke te reja Transporti falas 2-4 dite ne gjith shqiperine Mundesi pagese ne momentin e dorezimit #porosittani 📥 #porosittani #porositonline #merrjepal #dyqan #fier #blionline #paguajcash #shitet #vlora #durres #blej #aksesore #porositngashtëpia #paguajkurmerrproduktin #telefona #oferta #okazion #paguajcash #paguaj_ne_dorzim #supercmime #shes #shkoder #lezhe #sarande #shitje #dyqanonline #durres #paguaj
Paisje pergjimi usb Regjistron me ze dhe me video te nje cilesie shume te mire deri ne 40 min Parametrat përkatës: Rezolucioni i videos: 1280 * 960 Rezolucioni i imazhit: 1600 * 1200 Shpejtësia e videos: 30 fps Formatet Video: AVI ose MEDIA PLAYER Formate të figurave: JPG Tensioni i ngarkimit: DV-5V Llojet e Porteve: USB 2.0 Suporton sd card deri ne 32 Gb Eshte me bateri te rikarikushme Shoqerohet me fish karikimi dhe me 1 mbajtese celsash Cmimi: 3500 leke te reja Transporti falas 2-4 dite ne gjithe shqiperine Mundesi pagese ne momentin e dorezimit #porosittani 📥 #porosittani #porositonline #merrjepal #dyqan #fier #blionline #paguajcash #shitet #vlora #durres #blej #aksesore #porositngashtëpia #paguajkurmerrproduktin #telefona #oferta #okazion #paguajcash #paguaj_ne_dorzim #supercmime #shes #shkoder #lezhe #sarande #shitje #dyqanonline #durres #paguajcash
Mini Wireless Bluetooth 4.0 Mini Kujfe me Bluetooth versioni bluetooth  4.0 Mund ta perdorni kudo ne shtepi ne pune  ne makine ne palester etj.. Praktike dhe shume e lehte ne perdorin. Cilesia e zerit shume e paster HD. Mund te degjoni music deri deri ne 5 ore te flisni ne telefon deri ne 4 ore si mund ta karikoni shume shpejt.. Distanca e bluetooth 10 m Cmimi : 1500 leke te reja Transporti falas 2-4 dite ne gjithe shqiperine Mundesi pagese ne momentin e dorezimit #porosittani 📥 #porosittani #porositonline #merrjepal #dyqan #fier #blionline #paguajcash #shitet #vlora #durres #blej #aksesore #porositngashtëpia #paguajkurmerrproduktin #telefona #oferta #okazion #paguajcash #paguaj_ne_dorzim #supercmime #shes #shkoder #lezhe #sarande #shitje #dyqanonline #durres #paguajcash
Varse per femra me yll me gur blu Cmimi 1300 leke te reja Transporti falas 2-4 dite ne gjithe shqiperine M Varse undesi pagese ne momentin e dorezimit #porosittani 📥 #porosittani #merrjepal #dyqan #fier #blionline #paguajcash #shitet #vlora #durres #blej #aksesore #porositngashtëpia #paguajkurmerrproduktin #telefona #oferta #okazion #paguajcash #paguaj_ne_dorzim #supercmime #shes #shkoder #lezhe #sarande #shitje #dyqanonline #durres #paguajcash
Klasi një mashkulli duket dhe nga ora e cila mban! Bëjeni tuaj në këtë orë "CUENA " me rripa te zinj,Lekure shumë cilësore! Rezistente kundra ujit 3 ATM Për vetëm 2500 leke (te reja) dhe perfitoni transportin #falas 2-4 ditë në të gjithë Shqipërinë Pagesa bëhet kur merrni produktin! #porosittani 📥 #porosittani #porositonline #merrjepal #dyqan #fier #blionline #paguajcash #shitet #vlora #durres #blej #aksesore #porositngashtëpia #paguajkurmerrproduktin #telefona #oferta #okazion #paguajcash #paguaj_ne_dorzim #supercmime #shes #shkoder #lezhe #sarande #shitje #dyqanonline #durres #paguajcash
Varse per femra me shenjat e horoskopit luani,demi MATERIAL : Gold-Filled Cmimi: 1600 leke te reja Transporti falas 2-4 ne gjithe shqiperine Mundesi pagese ne momentin e dorezimit #porosittani 📥 #porosittani #porositonline #merrjepal #dyqan #fier #blionline #paguajcash #shitet #vlora #durres #blej #aksesore #porositngashtëpia #paguajkurmerrproduktin #telefona #oferta #okazion #paguajcash #paguaj_ne_dorzim #supercmime #shes #shkoder #lezhe #sarande #shitje #dyqanonline #durres #paguajcash
Ore per femra ngjyre silver me case gold Nje model elegant dhe I bukur Me rripa inoks,fush te bardh me akrepa dhe case gold Rezistente kundra ujit 3 Atm (Ujit te perditshme) Cmimi : 2400 leke te reja Transporti falas 2-4 dite ne gjith shqiperine Mundesi pagese ne momentin e dorezimit #porosittani 📥 #porosittani #porositonline #merrjepal #dyqan #fier #blionline #paguajcash #shitet #vlora #durres #blej #aksesore #porositngashtëpia #paguajkurmerrproduktin #telefona #oferta #okazion #paguajcash #paguaj_ne_dorzim #supercmime #shes #shkoder #lezhe #sarande #shitje #dyqanonline #durres #paguajcash
Varse per femra me shenjen e horoskopit peshqit Cmimi : 1300 leke te reja Transporti falas 2-4 dite ne gjithe shqiperine Mundesi pagese ne momentin e dorezimit #porosittani 📥 #porosittani #porositonline #merrjepal #dyqan #fier #blionline #paguajcash #shitet #vlora #durres #blej #aksesore #porositngashtëpia #paguajkurmerrproduktin #telefona #oferta #okazion #paguajcash #paguaj_ne_dorzim #supercmime #shes #shkoder #lezhe #sarande #shitje #dyqanonline #durres #paguajcash
Varse per femra e vecante dhe e bukur Material:  Ar i bardhe i perpunuar me gur zirconi Cmimi: 1300 leke te reja Transporti falas 2-4 dite ne gjithe shqiperine Mundesi pagese ne momentin e dorezimit #porosittani 📥 #porosittani #porositonline #merrjepal #dyqan #fier #blionline #paguajcash #shitet #vlora #durres #blej #aksesore #porositngashtëpia #paguajkurmerrproduktin #telefona #oferta #okazion #paguajcash #paguaj_ne_dorzim #supercmime #shes #shkoder #lezhe #sarande #shitje #dyqanonline #durres #paguajcash
Smart bracelet y5 Byrzylyk inteligjent Mates distance /Hapa km Monitorim I rrahjeve te zemres Tregon kohen Ore Daten Tregues I djegies se kalorive Monitorim gjumi Mates presionit te gjakut Sinjalizues me dridhje Kujtues telefonatash Sinjalizues sms KUNDRA UJIT PER CDO TEL ISO ANDROID Karikohet rreth 2 ore Mund ta perdorni 5 deri ne 7 dite CMIMI: 3000 mije leke te reja Transporti falas 2-4 dite ne gjithe shqiperine Mundesi pagese ne momentin e dorezimit #porosittani 📥 #porosittani #porositonline #merrjepal #dyqan #fier #blionline #paguajcash #shitet #vlora #durres #blej #aksesore #porositngashtëpia #paguajkurmerrproduktin #telefona #oferta #okazion #paguajcash #paguaj_ne_dorzim #supercmime #shes #shkoder #lezhe #sarande #shitje #dyqanonline #durres #paguajcash
Mini Wireless Bluetooth 4.0 Mini Kujfe me Bluetooth versioni bluetooth  4.0 Mund ta perdorni kudo ne shtepi ne pune  ne makine ne palester etj.. Praktike dhe shume e lehte ne perdorin. Cilesia e zerit shume e paster HD. Mund te degjoni music deri deri ne 5 ore te flisni ne telefon deri ne 4 ore si mund ta karikoni shume shpejt.. Distanca e bluetooth 10 m Cmimi : 1500 leke te reja Transporti falas 2-4 dite ne gjithe shqiperine Mundesi pagese ne momentin e dorezimit #porosittani 📥 #porosittani #porositonline #merrjepal #dyqan #fier #blionline #paguajcash #shitet #vlora #durres #blej #aksesore #porositngashtëpia #paguajkurmerrproduktin #telefona #oferta #okazion #paguajcash #paguaj_ne_dorzim #supercmime #shes #shkoder #lezhe #sarande #shitje #dyqanonline #durres #paguajcash
Ore per femra me rrip te bardhe lekur e butë shume cilesore Nje model elegant dhe I bukur Cmimi: 1800 leke te reja Transporti falas 2-4 dite ne gjith shqiperine Mundesi pagese ne momentin e dorezimit #porosittani 📥 #porosittani #porositonline #merrjepal #dyqan #fier #blionline #paguajcash #shitet #vlora #durres #blej #aksesore #porositngashtëpia #paguajkurmerrproduktin #telefona #oferta #okazion #paguajcash #paguaj_ne_dorzim #supercmime #shes #shkoder #lezhe #sarande #shitje #dyqanonline #durres #paguajcash
Sa herë që në Sarandë ka reshje shiu qoftë edhe me intensitet të ultë si i dy ditëve të fundit, gjendja në shëtitore është kjo. Situata vazhdon të jetë e njëtë prej shumë vitesh, edhe pse hera-herës janë berë ndërhyrje të vogla por që nuk kanë sjell përmirësim.🌧🌧 #sarandanews #sarande #shetitore #shi #dimer
Pershendetje te gjitheve! Duke ju uruar nje fundjave te bukur ju prezantojme aromen e ambjentit Spring qe do te sjelli flladin e pranveres ne ambjentet tuaja .Arome qe zgjat dhe qe nuk le shenje kudo qe sprucohet ne mur , perde etj... LaBottegaDurres🎄 • • • • • • • • • • • • • • #pickoftheday #beautiful #aromatherapy #arome #lule #fiori #korce #durres #tirane #pogradec #dardhe #vlore #sarande #restorant #hotel #profumo #shtepi #bagno #dhurate #regali #krishtlindje #ngjyre #vitiri #
ehh dashia kush e ka provuar vetëm ai mund tflas 😂😍😍👇👇👇 Follow👉@edmgrouptv 📺 Tag nje shok ose shoqe🔖 Ti na jep talentin ne te japim famen👫 One For All Social Media Online 🏋️🏋️ Bright your world with our colors🌈 . . . . . . . #edmgrouptv #edmfashionalb #durres #elbasan #fier #tirana #korca #sarande #shkoder #vlore #mjeksi #njoftime_falas #shendet #pune #shqiperia #luanator #kidator #babastars #dafinators #punë #noizy #otr
Cilesi e larte e ⌚️ Pagesa pas pranimit te produktit Transporti gratis ne Kosovë Per porosi shkruani ne insta direct📥—•—•—•—•follow @ea_porosit_online —•—• #porosit #porositonline #kosova #ferizaj #gjilan #peja #prishtina #shqipe #shqiptar #mozzik #getinjo #shkup #tirane #tetov #ledrifans #dorators #kidator #xhensilator #samantator #luanator #albania #kosovo #butrint #noizy #noizyfans #butrintfans #sarande #ks #kosova
next page →