#shkoder

95,473 posts

Loading...
🇪🇺 Zyrtare 16 Ekipet qe kane kaluar ne raundin tjeter te Europa Liges: • 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 Arsenal 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 Chelsea 🇪🇸 Sevilla 🇪🇸 Valencia 🇪🇸 Villarreal 🇩🇪 Frankfurt 🇮🇹 Inter 🇮🇹 Napoli 🇫🇷 Rennes 🇵🇹 Benfica 🇷🇺 Krasnodar 🇷🇺 Zenit 🇺🇦 Dynamo Kiev 🇦🇹 RB Salzburg 🇭🇷 Dinamo Zagreb 🇨🇿 Slavia Prague • 🍿 Te shikojme cilat skuadra do te shkojne raundin tjeter 🍿
A jeni duke u bere gat per sezonin ?
My first steps in Albania I directed to the Rozafa Castle. It took me a while to discover all hidden attractionsa nd hidden passanges (which are not secured and you can enter it just like that), and suddenly sunset appear. It is the most beautiful view on Skhoder lake. That's how Albania welcomed me. #albania #Shkoder #Shkoderlake #sunset #rozafaCastle
Gucci 😍😍😍 Cmimi 1300 lek sasi e limituar !!! Dm per porosi 🤩👍📥 . . . . . . #blimire #tirane #durrës #durresi #albaniangirl #albanianboy #albanianwedding #albania #paguaj_ne_dorzim #porosit #porosittani 📥 #transporti #saranda #shkoder #shkodër
C&L color xhel💅🏻 Cilesi e pare Russia 🇷🇺 Kolore me vetem nje aplikim 🔝 Dyqan krah te fushes Ali Demi, rruga idriz dollaku perballe restaurant Morratina 😍❤️ 0694886042 ☎️🛍🏠 • • • • #clalbania #cl #products #nails #goodquality #tirana #nails #manikyrxhel #manikyr #xhel #tirana #albania #durres #elbasan #saranda #vlora #gjirokaster #pogradec #korce #shkoder #albania #kosovo #prishtina #fier #alidemi #nailproducts #beauty #berat #greece #italy #macedonia #skopja #tetovo
İnce detayları bir arada buluşturan zarif ayakkabılarımız hem rahat hem şık. Cebinize ve ayağınıza uygun birçok model @butik_tolga da ➡️135 TL 🔢36- 37- 38 -39 -40 #shkoder #monteviedo #melbournelife #wien #minklashes #atomium #arequipa #plovdiv #montreal #concepcion #sanfransisco #bratislava #riga #suomi #munich #debrecen #corkcity #iceland #ilovetlv #tokyostreet #iamsterdam #bergen #montevideo #krakow #zagreb #malmö #zürich #odessa #unitedkingdom #virginia
Gjynah. Talente te tilla kane nevoje per mbeshtetje nga shteti❗️ Follow @a.te.qaj.5minuta . . _______________________________________________________ #albania #tirana #shqiperi #kosovo #prishtina #kosova #love #follow #durres #shqiperia #albanian #shqiptar #shqip #vlore #prizren #drenica #hjakova #kucova #shkoder #elbasan #qesh_pak #qesh #gallata #memeshqip #kukes #tropoje #fier #korce #a_te_qaj_5_minuta
68': Kevin Gameiro hyne ne loje 70': Kevin Gameiro shenon U deshen vetem 109 Sekonda per te shenuar 🔥
Ndër shekuj e breza nga Shkodërlocja me krenari janë përcjell prej mjeshtrave, zananatçinjve e artizanëve sekretet e një prej qytetërimeve më të vjetra në Europë. Prej andej vijnë me kaq dashuri dhe këta sapunë artizanal me përbërës krejtësisht natyral për sqimatarët dhe të qejfit. ___________________________________________ Foto nga: @natyraime.al #soap #soapmaking #soapcarving #soapdesign #soaps #craftedsoap #handmadeinalbania #shkoder #shkoderalbania #shkoderlocja #albania #handmadesoaps #artisan #artsandcrafts #artisansoaps #artisanat
Shitet✏️ Mercedes Benz E-Class 220 CDI Nafte, Automatik, Viti 2004, 184 792 KM, sensor dritash, sensor shiu, klima bizonale, sistem muzike Harman Kordon, Navi, AUX, Mp3, bagazhier me 6cd, sallon shume te paster, sendile elektrike, pasqyra elektrike, limitator shpejtesie, disqe 17” AMG me goma te reja, me dokumenta te paguara deri ne Korrik 2019 bashke me siguracion! Makina eshte ne super gjendje, nuk ka nevoje per asgje, e gatshme per c’do lloj prove! Cmimi✏️ 5700 EURO Vendodhja✏️ Elbasan Nr cel✏️ 0692904087 ________________________________ #albania #tirana #elbasan #durres #vlore #sarande #pogradec #shkoder #korce #berat #gjirokaster #diber #peshkopi #kruje #fushekruje #kukes #has #fier #lushnje #laci #puke #himare #richkidsofinstagram #makinashqiptare #albaniangirl #albania 🇦🇱 #makina #makinameqera #richkidsalbania #albanian
📌 ROLEX 📌 New design📌Cilesia me e larte AAA 📌Pe vetem 200€ 📌Shoqerohet me garanci , patente dhe kuti origjinale 📌Water resistant 100% 📌Scratch  resistant 📌Sapphire glass 📌Transport ne te gjith shqiperin 📌Pagesa cash  #tropoja #shkoder #lezhe #kruje #fushkruje #kukes #puke #nikel #tirana #durres #elbasan #kavaj #fier #librazhd #korça #vlore #tepelene #saranda #albania #albaniangirl #albanian #kosovo #kosov #prishtina #gjakova #prizren #gjilan #peje #gostivar
📌 ROLEX 📌 New design📌Cilesia me e larte AAA 📌Pe vetem 200€ 📌Shoqerohet me garanci , patente dhe kuti origjinale 📌Water resistant 100% 📌Scratch  resistant 📌Sapphire glass 📌Transport ne te gjith shqiperin 📌Pagesa cash  #tropoja #shkoder #lezhe #kruje #fushkruje #kukes #puke #nikel #tirana #durres #elbasan #kavaj #fier #librazhd #korça #vlore #tepelene #saranda #albania #albaniangirl #albanian #kosovo #kosov #prishtina #gjakova #prizren #gjilan #peje #gostivar
📌 ROLEX 📌 New design📌Cilesia me e larte AAA 📌Pe vetem 200€ 📌Shoqerohet me garanci , patente dhe kuti origjinale 📌Water resistant 100% 📌Scratch  resistant 📌Sapphire glass 📌Transport ne te gjith shqiperin 📌Pagesa cash  #tropoja #shkoder #lezhe #kruje #fushkruje #kukes #puke #nikel #tirana #durres #elbasan #kavaj #fier #librazhd #korça #vlore #tepelene #saranda #albania #albaniangirl #albanian #kosovo #kosov #prishtina #gjakova #prizren #gjilan #peje #gostivar
📌 ROLEX 📌 New design📌Cilesia me e larte AAA 📌Pe vetem 200€ 📌Shoqerohet me garanci , patente dhe kuti origjinale 📌Water resistant 100% 📌Scratch  resistant 📌Sapphire glass 📌Transport ne te gjith shqiperin 📌Pagesa cash  #tropoja #shkoder #lezhe #kruje #fushkruje #kukes #puke #nikel #tirana #durres #elbasan #kavaj #fier #librazhd #korça #vlore #tepelene #saranda #albania #albaniangirl #albanian #kosovo #kosov #prishtina #gjakova #prizren #gjilan #peje #gostivar
📌 ROLEX 📌 New design📌Cilesia me e larte AAA 📌Pe vetem 200€ 📌Shoqerohet me garanci , patente dhe kuti origjinale 📌Water resistant 100% 📌Scratch  resistant 📌Sapphire glass 📌Transport ne te gjith shqiperin 📌Pagesa cash  #tropoja #shkoder #lezhe #kruje #fushkruje #kukes #puke #nikel #tirana #durres #elbasan #kavaj #fier #librazhd #korça #vlore #tepelene #saranda #albania #albaniangirl #albanian #kosovo #kosov #prishtina #gjakova #prizren #gjilan #peje #gostivar
📌 ROLEX 📌 New design📌Cilesia me e larte AAA 📌Pe vetem 200€ 📌Shoqerohet me garanci , patente dhe kuti origjinale 📌Water resistant 100% 📌Scratch  resistant 📌Sapphire glass 📌Transport ne te gjith shqiperin 📌Pagesa cash  #tropoja #shkoder #lezhe #kruje #fushkruje #kukes #puke #nikel #tirana #durres #elbasan #kavaj #fier #librazhd #korça #vlore #tepelene #saranda #albania #albaniangirl #albanian #kosovo #kosov #prishtina #gjakova #prizren #gjilan #peje #gostivar
📅 13 Vite me pare: • 🔴 Arsenali e ka mposhtur Real Madridin si musafir 0-1 ne Champions League. • 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 ...eshte duke u bere ekipi i pare Anglez qe e ka mposhtur Real Madridin ne Bernabeéu. • 🔥 Thierry Henry ka shenuar nje nga golat me te mire ne karieren e tije. • 👏 Qfare Performance.
💙shkoder💙 . . . . #shkoder #urabunes
Dashuria juaj më bën të fortë. Urrejtja juaj më bën të pandalshëm.Cr7 #motivation #whelcair #Neversaynever #nevergiveup #hope #nopainnogain #bisha #photography #shkoder #cr7 #actor
Music is the answer..🎶🎧 Records after records!! #djclass #since2008 #deejayacademyalbania
Quite boring day today, so I am doing some planning for my future holidays this year. . . One holiday will take me back to Montenegro and Albania, where I have also been in 2018. And for sure I will visit Koman lake again, which is near to Shkodra in the North of Albania and one of the most fascinating places, I have ever been to. Looks like a place in Thailand but is located in the Albanian Alps. It’s also not far from Montenegro 🇲🇪. . . What about you? Where will you go to this year? . . . . . . . . . . #koman #komani #roamtheplanet #albania #thailand #shkoder #holiday #sun #summer #roamearth #instaphoto #beautifuldestinations #lifeisbetteratthebeach #instapic #instalike #travel #micklas #travelgram #picoftheday #photooftheday #followmeto #igdaily #instadaily #travelwithkids #instapic #instamoment #takemeback #traveler #wanderlust #letsgoeverywhere
next page →