#shqiperia

120,890 posts

Loading...
Cili nga artistet e #skuadramiriam eshte i preferuari juaj ne edicionin e dyte te The Voice Kids Albania? 1. Denis 2. Adolf 3. Arseld 4. Daniela 5. Stina 6. Ana #voice #thevoice #thevoicekids #voicekids #voicealbania #thevoiceofalbania #voicekidsalbania #music #song #talentshow #tvshow #singing #albania #albanian #shqiperia #mtvalbania
Cili nga artistet e #skuadraeneda eshte i preferuari juaj? 1. Rita 2. Denis 3. Mejba 4. Eixhner 5. Klea 6. Speranza #voice #thevoice #thevoicekids #voicekids #voicealbania #thevoiceofalbania #voicekidsalbania #music #song #talentshow #tvshow #singing #albania #albanian #shqiperia #mtvalbania
🇦🇱⚽️🇳🇴 #Panucci jep indikacione, formacioni anti-Norvegji me risi që nga porta. Lajmi i plotë në www.supersport.al #Shqiperia #Kombetarja
💣 Oferte: 19.99€ 🔥🔥🔥 🔘 Super cilesi, ruan ngjyren, varese dore dhurate 🎁 🔘 Porosit ne insta-direct📩 🔘 Posta falas brenda Kosoves⠀ 🔘 Shqiperi posta 3€
🔘 Cmimi: 50€ 🔘 Cilesi e larte, mekanizem automatik, material celik qe nuk fshihet, me kuti & dokumente origjinale 🔘 Porosit ne insta-direct 🔘 Posta falas brenda Kosoves⠀ 🔘 Shqiperi posta 3€
Pravera po vonon por trendet jane ketu !! Tek ne do te gjeni SHEIN - Zaful - Sheinside - Colrovie me cmime konkurruese. Cdo artikull behet me porosi . ~ Trasporti falas ne Tirane ~ Rrethe 200 leke ~ Europe 3€ ~ Pagesa cash kur merr mallin #shein #dress #accessories #bag #wallet #nightwear #partywear #officewear #onlineshopping #tirane #shqiperia #portofola #canta #fustane #mbremje #zyre #evente #bizhuteri #kosovo
My idea of a romantic dinner 🤯 Incredible open-air restaurant in the old castle of Elbasan 🇦🇱🥘 What’s your favourite Albanian dish & restaurant?
Like nese ke nje NENE qe e do shum! . . . #albanian #kosova #shqiperi #thenie #nena #alb #shqiperia #showbizi #tirana #prishtina
У меня хорошая новость для любителей Балкан! 😍 С 1 апреля до 31 октября #Албания отменяет визы для россиян и белорусов 🇦🇱 Так рано они ещё границы не открывали туристам 👫 Ура! Украинцам, казахам, армянам и азербайджанцам эта страна безвизова круглый год 👌 Из Черногории съездить на экскурсию в Албанию можно в моей компании 💃 или от турагенства, они откроются в мае 🏤или самим на арендованном авто 🚙 главное - зелёный картон, в договоре пусть укажут, что разрешают покидать границы Черногории 🚧 А я уже придумала маршрут по Албании в апреле в честь своего дня рождения!🇦🇱🚦🚘😎 #Шкодер #крепостьРозафа #shkoder #albania #gotoalbania #balkan #балканы #shqiperia
Përditësimi i ri i #Instagram lejon vendosjen e #Hashtags dhe të bëni #Tag përsonat e tjerë dhe në #bio tuaj. Për ta bërë këtë gjë është shumë e thjeshtë , mjafton të shkoni tek #Settings ->#Edit #Profile dhe mund të vendosni hashtags dhe tag si në të gjithë vendet e tjera. @tech_zone_al #techzoneal #tirana #shqiperia #android #iphone #lajme #shqip #albania #update #apps
LG G Pad F™ 8.0" T-Mobile® V496 ✅Sistemi Android™ 5.0, Lollipop ✅Procesori Quad-Core ✅Network 3G/4G LTE* ✅Display 8.0" hd ✅Batteria 4,000 mAh ✅Memoria 16 GB ✅Kamera 5 MP/ 5 MP Cmimi 13990 Leke 💰💰MUNDESI PAGESE ME KESTE VETEM ME KART IDENTITETI💰💰 📮📮GOTECH electronics LUSHNJE📮📮 ☎️☎️0698249222☎️☎️#gotechlushnje #porositonline #porosit #pad #tablet #tablets #lg #olg #gadgets #gadget #computers #tech #technology #techno #lushnje #albanian #shqip #shqipe #shqiperia #shqiptare #vlore #vlora #vlorë #android #androidapps #megatech #gotech #springbreak #good #gold
While most fast food places in Tirana offer chicken and pork, this is the place to go if you want good quality BEEF! . 📷 taken at @capitol_restorant - Rr Kavajes, afer Sheshi Skanderbeu . #HaPiTirana #Capitol #Meat #Beef #Giros #Gyros #Yiros #Souvlaki #Sufllaqe #FastFood #MeatEaters #InsiderFood #FoodTravel #TravelGram #PassportLife #TravelHolic #Foodie #Hangry #HangryDiary #Gastronomia #Gastronomy #NomNom #Snapseed #Samsung #IGers #PicOfTheDay #Tirane #Tirana #Albania #Shqiperia
#Haburgertirana , the place to grab the perfect burger. Artisanal bread, 100% beef pattie, fresh ingredients,...how can it be anything but great. #theperfectburger #burger #foodporn #tastebuds #tirana #albania #shqiperia
LG G Pad F™ 8.0" T-Mobile® V496 ✅Sistemi Android™ 5.0, Lollipop ✅Procesori Quad-Core ✅Network 3G/4G LTE* ✅Display 8.0" hd ✅Batteria 4,000 mAh ✅Memoria 16 GB ✅Kamera 5 MP/ 5 MP Cmimi 13990 Leke 💰💰MUNDESI PAGESE ME KESTE VETEM ME KART IDENTITETI💰💰 📮📮GOTECH electronics LUSHNJE📮📮 ☎️☎️0698249222☎️☎️#gotechlushnje #porositonline #porosit #pad #tablet #tablets #lg #olg #gadgets #gadget #computers #tech #technology #techno #lushnje #albanian #shqip #shqipe #shqiperia #shqiptare #vlore #vlora #vlorë #android #androidapps #megatech #gotech #springbreak #good #gold
next page →