#shqiperia

207,978 posts

Loading...
Fito Mug Momento të personalizuar të shkruar me dorë: zgjidh shprehjen tënde! Në Mug dua të shkruaj:________________________ 1)Plotëso hapsirën bosh me një shprehje origjinale 2)Shpërndaje këtë post në profilin tënd, tag @momentoshqiperia dhe kërkoju miqve të tu të votojne me një like Ah, bëji like faqes tonë në Instagram (e vlerësojmë shume)! Konkursi do te nise ne 14 Dhjetor 2018 dhe do te mbaroje ne 20 Shkurt 2019. Ne Mars 2019 do të shpallim 5 shprehjet më popullore!
Selfie dhe fito! Eja të bësh një selfie tek Momento Shqipëria. Mëngjesin e ofrojmë ne, dhe për më shumë, mund të fitosh 6 filxhanet e mrekullueshëm të Momento-s ! 1)Bëj nje selfie brenda Momento Shqipëria 2) Publikoje në profilin tënd ; 3) Tag @momentoshqiperia ; 4)Fto shokët të të votojnë, duke I bërë like fotos tënde. Ah, bëji like faqes tonë në Instagram (e vlerësojmë shume)! Konkursi do te nise ne 14 Dhjetor 2018 dhe do te mbaroje ne 20 Shkurt 2019. Ne Mars 2019 shperndajme cmimet per 20 selfie-t më popullore! Momento Shqipëria Autostradë Tiranë - Durrës Km. 28 (102.38 mi) Durrës
Antipasta të shumëllojshme dhe të përgatitura sipas dëshirës tuaj. Ejani dhe përzgjidhni të preferuarën tuaj. #seafood #yummy #delicious #taste #food #instafood #instaeat #sharefood #foodpics #foodie #foodlover #follow #ilgusto #ilgustoalbania #bestplace #best #choice #welcome #ristorante #top #restaurant #tirana #shqiperi #albania #shqiperia
#bejzgjedhjentende 🌷Parfum shumë cilësorë 🌷Aromë që zgjat deri në 48 orë 🌷Çmime shumë të arsyeshme 🌷Transport falas, shpejt dhe kudo 🌷Për çdo informacion kontaktoni në inbox #albania #shqiperia #shqiperi #kuqezi #tirana #elbasan #durres #vlore #shkoder #fier #lezhe #korce #saranda #pogradec #kukes #lushnje #diber #porosit #porosittani
#bejzgjedhjentende 🌷Parfum shumë cilësorë 🌷Aromë që zgjat deri në 48 orë 🌷Çmime shumë të arsyeshme 🌷Transport falas, shpejt dhe kudo 🌷Për çdo informacion kontaktoni në inbox #albania #shqiperia #shqiperi #kuqezi #tirana #elbasan #durres #vlore #shkoder #fier #lezhe #korce #saranda #pogradec #kukes #lushnje #diber #porosit #porosittani
#bejzgjedhjentende 🌷Parfum shumë cilësorë 🌷Aromë që zgjat deri në 48 orë 🌷Çmime shumë të arsyeshme 🌷Transport falas, shpejt dhe kudo 🌷Për çdo informacion kontaktoni në inbox #albania #shqiperia #shqiperi #kuqezi #tirana #elbasan #durres #vlore #shkoder #fier #lezhe #korce #saranda #pogradec #kukes #lushnje #diber #porosit #porosittani
#bejzgjedhjentende 🌷Parfum shumë cilësorë 🌷Aromë që zgjat deri në 48 orë 🌷Çmime shumë të arsyeshme 🌷Transport falas, shpejt dhe kudo 🌷Për çdo informacion kontaktoni në inbox #albania #shqiperia #shqiperi #kuqezi #tirana #elbasan #durres #vlore #shkoder #fier #lezhe #korce #saranda #pogradec #kukes #lushnje #diber #porosit #porosittani
#bejzgjedhjentende 🌷Parfum shumë cilësorë 🌷Aromë që zgjat deri në 48 orë 🌷Çmime shumë të arsyeshme 🌷Transport falas, shpejt dhe kudo 🌷Për çdo informacion kontaktoni në inbox #albania #shqiperia #shqiperi #kuqezi #tirana #elbasan #durres #vlore #shkoder #fier #lezhe #korce #saranda #pogradec #kukes #lushnje #diber #porosit #porosittani
#bejzgjedhjentende 🌷Parfum shumë cilësorë 🌷Aromë që zgjat deri në 48 orë 🌷Çmime shumë të arsyeshme 🌷Transport falas, shpejt dhe kudo 🌷Për çdo informacion kontaktoni në inbox #albania #shqiperia #shqiperi #kuqezi #tirana #elbasan #durres #vlore #shkoder #fier #lezhe #korce #saranda #pogradec #kukes #lushnje #diber #porosit #porosittani
#bejzgjedhjentende 🌷Parfum shumë cilësorë 🌷Aromë që zgjat deri në 48 orë 🌷Çmime shumë të arsyeshme 🌷Transport falas, shpejt dhe kudo 🌷Për çdo informacion kontaktoni në inbox #albania #shqiperia #shqiperi #kuqezi #tirana #elbasan #durres #vlore #shkoder #fier #lezhe #korce #saranda #pogradec #kukes #lushnje #diber #porosit #porosittani
#bejzgjedhjentende 🌷Parfum shumë cilësorë 🌷Aromë që zgjat deri në 48 orë 🌷Çmime shumë të arsyeshme 🌷Transport falas, shpejt dhe kudo 🌷Për çdo informacion kontaktoni në inbox #albania #shqiperia #shqiperi #kuqezi #tirana #elbasan #durres #vlore #shkoder #fier #lezhe #korce #saranda #pogradec #kukes #lushnje #diber #porosit #porosittani
#bejzgjedhjentende 🌷Parfum shumë cilësorë 🌷Aromë që zgjat deri në 48 orë 🌷Çmime shumë të arsyeshme 🌷Transport falas, shpejt dhe kudo 🌷Për çdo informacion kontaktoni në inbox #albania #shqiperia #shqiperi #kuqezi #tirana #elbasan #durres #vlore #shkoder #fier #lezhe #korce #saranda #pogradec #kukes #lushnje #diber #porosit #porosittani
#bejzgjedhjentende 🌷Parfum shumë cilësorë 🌷Aromë që zgjat deri në 48 orë 🌷Çmime shumë të arsyeshme 🌷Transport falas, shpejt dhe kudo 🌷Për çdo informacion kontaktoni në inbox #albania #shqiperia #shqiperi #kuqezi #tirana #elbasan #durres #vlore #shkoder #fier #lezhe #korce #saranda #pogradec #kukes #lushnje #diber #porosit #porosittani
shteti i serbis ka vrare 13.500 civil Shqipetar gjatë luftes 😡😡 @albania__kingdom @hashimthaciofficial #shqiperia #shqiperiaime #kosovoisalbania #albanian #albania #kosovo #kosova #fuckserbia
You're the Queen baby, I'm the King!
JOQ shikoni se si mundini jone, Perfundon ne plehra per shkak te rritjes se tregetise ku nuk kemi mundesi te tregtojme ate cka mundohemi te mbjellim dhe te fitojme nje 10 leksh . A mund te jetohet me ne kete vend ..? - - - - - #shqiperia #shqiperi #shqiptar #shqipe #shqip #shqiptare #tirana #tirane #tiran #tiranapost #albania #albaniangirl #albanian #albaniangirls #albania 🇦🇱 #albanians #albanianboy #visitalbania #albanians #richkidsalbania #beautifulalbania #durres #vlore #sarande #elbasan #newpost #butrintimeri #tayna #albanianwedding #joq
Mos na prek ku s’preket Shqiptari, Mitrovicen se lshojm per s’gjalli 🇦🇱❤️ @albania__kingdom #shqiperia #shqiperiaime #kosovoisalbania #albanian #albania
I didn't choose to be Albanian by birth, I simply got very lucky. #albanian #plis #kosova #shqiperia #shqiperietnike #albanians #myland #homeland #motherland #pure #traditional
The balkans do it good but i think i do it a little better #pleskavica #kashkaval #onions #ketchup #mayo #pommefrites #fries #hamburger #balkan #shqiptar #shqiperia
Te gjithe ju qe jeni nga #Vlora ju ftojm te merr nje pjese ne eventin e Ina Photography & INArt Photography Exhibition / 27 Dhjetor 2018 ne oren 13:00 deri ne 20:00 tek Galeria e Arteve Vlorë. Ju mirepresim ne Galeria e Arteve Vlore por ju lutem mos na mungon asnjehere ne caste me te bukura te jetes! #galeriaeartevevlore #bashkiavlore #vlora #vlorë #vlorealbania #vlore #welcometovlora #albania #shqiperia #shqiperi #whatsapp 📲 : 069 69 47 734 #photography 📷 #photography #inatoskaphotography #inartphtography #exhibition
Arancini, nje nga snack-et e preferuara te Italise jugore 😋
🌱CUCUMBER COLLAGEN SOAP🌱 Sapun me Kolagjen dhe ekstrakte kastraveci🍃 • I pasur me Vitaminë C • Efektiv për zbardhjen e fytyrës🍃 • Shtrin rrudhat dhe detoksifikon lëkurën • Pastron qelizat e vdekura dhe mundëson ajrosjen e poreve✔ • Balancon temperaturën e lëkurës🍃 》Porosit online🤗 #health #beauty #clean #face #antiwrinkle #detoxification #collagen #blerjeonline #tiranapost #bio #herbalalbania #produktenatyrale #produktebimore #drrashel #blejngashtepia #blionline #shqiperia
next page →