#strefie

17,927 posts

Loading...
Kampioni @don_phenom_cfe
Pjesë nga episodi i sontshem (part 2),na ndiqni sonte ne AlsatM me fillim ne ora 19:45 ❤❤. . Për me shume foto video info rreth serialit.👇👇👇 . Follow @hakmarrje_e_embel_alsatm . #tirana #shqiperia #kosovo #prishtina #gjakove #good #repost #peja #shkup #amazing #crazy #noizy #tba #otr #babastars #ledrizlla #luanator #valzator #dhuratadora #dafinators #buta #ferofera #bluntandreal #s4mm #kidator #rina #lyricalson #mckresha #strefie #tetova
Pjese nga episodi i neserm 🤣😂 (part 1) nese i njohe keto konfirmo me Like ❤❤. . Për me shume foto video info rreth serialit.👇👇👇 . Follow @hakmarrje_e_embel_alsatm . #tirana #shqiperia #kosovo #prishtina #gjakove #good #repost #peja #shkup #amazing #crazy #noizy #tba #otr #babastars #ledrizlla #luanator #valzator #dhuratadora #dafinators #buta #ferofera #bluntandreal #s4mm #kidator #rina #lyricalson #mckresha #strefie #tetova
Me cilin shok e kishi lujt ket loj😂 Pèr ma shum video ose foto - @opsfunny 👇 LIKE & KOMENT NESE JU KA PELQY🙏 ☝ ************************************************** #jetaime #gjakova #podujeva #ledrizlla #getinjo #luanator #humorista #humor #encaustic #kidator #dorator #muzik #babastars #noizy #ferizaj #bonbon #bebestyle #shpetimtor #ghettogeasy #majk #samantator #shqiptar #valzator #strefie #muzik #dafinators #vlore #peja #durres #gjilan #2018
Reth seriali a do te luaj sonte apo jo edhe ne ende nuk e dim,do te ju informojm sa me shpejt faleminderit per mirekuptimin,qendroni me ne per me shume info 🖤. . Për me shume foto video info rreth serialit.👇👇👇 . Follow @hakmarrje_e_embel_alsatm . #tirana #shqiperia #kosovo #prishtina #gjakove #good #repost #peja #shkup #amazing #crazy #noizy #tba #otr #babastars #ledrizlla #luanator #valzator #dhuratadora #dafinators #buta #ferofera #bluntandreal #s4mm #kidator #rina #lyricalson #mckresha #strefie #tetova
Super Sweet @eraistrefi sapo u transmetua në emisionin #Next@glamradio me këngën #Selfish në bashkëpunim me @dimitrivegas dhe @reallikemike . Kënga u publikua sot me klip në platformën @youtube . #glamradio #eraistrefi #newmusic #newsong #likemike #dimitrivegas #bestdj #bestmusic #era #strefie
Info rreth serialit. Seriali @hakmarrje_e_embel_alsatm sonte nuk do te transmetohet ne AlsatM per ndere te tragjedis qe ndodhi dje ne Maqedoni ku humben jeten 15 njerez dhe ku ka shume te lenduar.Faqja jone shpreh ngushllime per familjaret e personave qe humben jeten,ndersa ato qe humben jeten Zoti i shperbleft me Xhenet ndersa te lenduarit i sheroft sa me shpejt AMIN.😥😥 . Për me shume foto video info rreth serialit.👇👇👇 . Follow @hakmarrje_e_embel_alsatm . #tirana #shqiperia #kosovo #prishtina #gjakove #good #repost #peja #shkup #amazing #crazy #noizy #tba #otr #babastars #ledrizlla #luanator #valzator #dhuratadora #dafinators #buta #ferofera #bluntandreal #s4mm #kidator #rina #lyricalson #mckresha #strefie #tetova
TAG kush o single😂 Pèr ma shum video ose foto - @opsfunny 👇 LIKE & KOMENT NESE JU KA PELQY🙏 ☝ ************************************************** #dasma #gjakova #podujeva #ledrizlla #getinjo #luanator #humorista #humor #encaustic #kidator #dorator #muzik #babastars #noizy #ferizaj #bonbon #bebestyle #shpetimtor #ghettogeasy #majk #samantator #shqiptar #valzator #strefie #muzik #dafinators #vlore #peja #durres #gjilan #2018
Pjesë nga episodi i sontshem (part2) nese ju pelqeu konfirmo me ❤💚. . Për me shume foto video info rreth serialit.👇👇👇 . Follow @hakmarrje_e_embel_alsatm . #tirana #shqiperia #kosovo #prishtina #gjakove #good #repost #peja #shkup #amazing #crazy #noizy #tba #otr #babastars #ledrizlla #luanator #valzator #dhuratadora #dafinators #buta #ferofera #bluntandreal #s4mm #kidator #rina #lyricalson #mckresha #strefie #tetova
next page →