#tirana

793,254 posts

Loading...
Ju urojme nje fundjave te kendshme :) Shprehje motivuese per te mesuar anglisht. -50% oferte per IELTS Simulation: https://www.eventbrite.com/e/ielts-simulation-tickets-53339966275 #todayareadertomorrowaleader #learnenglishwithus #learnenglish_easily #IELTS #ieltssimulationtest #tirana #crownalbania #offer #discount #rregjistrohuntani #aplikonitani
"Liria gjendet gjithmonë, mjafton të paguash çmimin" . . #protest #december #dhjetoriidyte #tirana #studentvoice #student #education #albania #europe
HUMMER H2 6.2 V8 393 HP Monster Truck Finish Paint #peja #pristina #tirana #hummer #hummerh2 #hummerlove 👑👑💪💪
Xiaomi Power Bank 15.50€ Munde ta mbushni telefonin deri ne 6 her nga 100% Paguaj vetëm pasi të pranoni produktin. Porosite ne mesazhe ose Viber-Whatsapp +386 43 541 334 #butriors #tetova #gjakova #peja #tirana #prishtina #durresi #struga #shkupi #shkodra #saranda #prizren #gjilan #ferizaj #tayna #dafinazeqiri #dhuratadora #noramall #luanator
Bmw X6 35D Full Sport 336HP Black Edition Angel Lights #peja #pristina #tirana #bmwlove #bmw 🚀🔥🔥
KURRE MA LIRE 1 copë 12.99€ 2 copë 22.99€ 3 copë 32.99€ TRANSPORTI FALAS Specifika: Makinë për flokë,hundë dhe mjekërr 4-1 * Rimbushet * Teha profesional * Mbushet për 2 orë * Punon 2 orë Porosit ne mesazhe ose Viber/Watsapp +386 43 541 334 Paguaj vetëm pasi të pranoni produktin. #gjakova #peja #prishtina #butriors #tirana #mitrovica #gjilan #tetova #ferizaj #prizren #shkoder #durres #saranda #shkupi #struga #tetova #dafinazeqiri #ledrivula #luanator #dhuratadora
Laser Dekorues më i veqant dhe munde ta gjeni vetem tek @noramall_ Laser Dekorues për ambiente të jashtme Transporti Falas ne Kosove Shqiperi dhe Maqedoni 6€ 1 copë 19.50€ 2 copë 35.50€ 3 copë 45.50€ #shkodra #tetova #gjakova #shkupi #peja #prizren #prishtina #peja #mitrovica #gjilan #ferizaj #tirana #struga #saranda #durresi #drenasi #skenderaj
Me ate shfaqje qe ka dhene mbrem ai palo mut kryeminister, dy fjale kam per studentet:mos u beni pjese e arrogances mos beni negociata me nje psikopat. #jammestudentet #protesta #tirana2018 #Tirana #ubt #fshn #umb #fshs #upt #uet #albaniastudent #studente #studentetprotestojne #akademiaarteve #unjammestudentet #shqiperia #albania #memepost #memeteprotestes #memeshqiptare
Génie Collection Albania ju mirëpret së shpejti edhe në dyqanin e ri në Rr. Myslym Shyri, Tirane! #albanian #albania #perfume #perfumesale #cosmetics #health #beauty #tirana #tiranalifestyle #tiranacity
Bmw 550i 377HP Full Sport M Sport M Packet + - #peja #pristina #tirana #bmw #bmwlove 🔥🔥👑
💣 Cmimi: 20€🔥🔥🔥 🔘 Super cilesi, multifunksional digital & analog 🔘 Porosit tek mesazhet 🔘 Posta falas brenda Kosoves⠀ 🔘 Shqiperi posta 3€
Urime Kosov Ushtria - Lavdi Deshmorve #army #kosova #🇽🇰 #dard #cruising #down #the #street #on #my #94 #albania #kosovo #shqipe #prishtina #tirana #gjilan #zürich #the #eagle #video #feelings #custom #bike #my #baby 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱
🌟Oferta e fundjavës 🌟 —————————- Për info dhe rezervime nr kontakti ☎️ 0693952727 . . . #spa #spaday #massage #massageday #tirana #albania #week #relax #relaxing #body #place #salon #beauty #chloe #spabreak #break #breakday #love #makeup #mua #shqiperi #shqiperia #masazh #place #to #be
Happy hour @urgjenca_club 🚨 , everyday aperitive from 16:30 to 19:30. 🍸 Pay only for your drink, while tasting our food for Free! 🍻 🍕
Golf 6 GTD 2.5 Ful Option Sport Mode Chip + 300HP #peja #pristina #tirana #golf #golf6 #volkswagen #volkswagenlove 👑🚀🚀
Expo i kozmetikes sapo ka filluar. Siç ju kisha premtuar erdha per te pare më afer kompanite dhe produktet e reja. Më vone do te publikojme gjthcka kishte dhe skonto qe kane rezervuar per ju. #expo #revistakozmetike #produktekozmetike #tirana #albania #prishtina #vetulla #thonj #floket #expobeauty #qerpike #thonjmexhel #buzekuq
Krenaria e Kosoves 😍🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇦🇱🇦🇱🇦🇱 ------------------------------ . . . . . . . . . . @fsk_kosova_army #dorators #dorator #butriors #kidator #kosova #albania #tirana #prishtina #peja #love #dafinazeqiri #tayna #taynator #xhensilator #ledrivula #majk #dhuratadora #luanator #otr #army #kosova #albania #power
BMW SERIA 730D F01 viti 2011 FULL FULL Çmimi 23 000 EURO Kategoria Makina Viti: 2011 Transmetuesi: Steptronic / Tiptronic Kilometrazha: 15 000 - 19 999 Karburanti: Naftë Targa: Shqiptare Prodhuesi Seri 7 / BMW Modeli 730 Ngjyra E zezë Struktura e veturës Univerzal Informacionet Shtese BMW SERIA 7 730D Blueperformance Motorr 3.0D (Pa Taks Lluksi) Viti prodhimit 2011 Start-Stop Engine Key Less Go Maps System Sendilje +Elektrike+Ngrofje+Memory+Fryrje+Cfryrje 📂Tv , Dvd , Cd player , Bagazhier , Tel 📂 Sensor parkimi + Kamera parkimi 📂Xhami par me nuanc blu 📂Drita Xenon Dyert Me thithje Xhama te zi 📂Kompjuter bordi 📂Pilot automatik Kilometra 200 Mij (Origjinale) Gomat E Reja ⬇⬇⬇⬇⬇⬇,Sherbimet te gjitha te bera Cmimi :23000€ i diskutushem Tel- 0698906788 Whatsapp-viber #bmw #7series #blueperformance #durres #tirana #albania 🇦🇱 #merrjepautovetura
💣 Cmimi: 30€🔥🔥🔥 🔘 Kualitet i larte, nuk humb ngjyren, varese dore dhurate 🎁 🔘 Porosit tek mesazhet 📩 🔘 Posta falas brenda Kosoves⠀ 🔘 Shqiperi posta 3€
👉🏻😍 Tag your friend you would visit together! ✨👇🏻 . . 👉🏻Follow @share.balkan for more . 👉🏻Follow @share.balkan for more . . 📍Greece 🇬🇷. 📷 Photo by @john_tzimopou . #kastoria #travelgram #traveling #greecelover_gr #travelphotography #travelblogger #greece .
Tagg dikon ❤❤#shqiptar #a #elbasan #k #shakira #kos #missyoualready #loveyou #loveyourself #princess #new #aktivler 💙❤️💚🇦🇿🇦🇿🇦🇿➕➕➕➕➕➕➕ #prizren #tirana #amsterdam #shqipe #selfie
Gjithsecili nga ne, do deshironte qe poshte pemes se Krishtlindjeve, ne kutin e dhuratave te kishte celsin e shpise se endrrave. Immo Albania ju ben endrrat realitet 😍 #realestatesales #realestatemarketing #dreamhomefinder #sothebysrealty #homeforsale #realestate #realestateagent #realestateforsale #realestatenews #realestateexperts #friday #newhome #giftbox #tirana #albania #bashkiatirane #home #christmas #sell #buy #rent #2019 #realestatemarket #realestateinvestor #immoalbania
VW UP ☝️ 😎 EUROCAR Rentals 💶 🚗 👍  www.eurocar.rentals or www.eurocar.al ☎ Contact: 📱 +355676005454 | 📱 +355676007060 ✉ info@eurocar.al or message us on FaceBook #carrental #airportcarrental #rentcar #carhire #eurocar #albania #tirana
VIP Saloti in-house designers and architects are available to get you exactly what you need for your residential and commercial projects from design to manufacturing.
🎄☃️🎉 ................................................................................................................................................ ...................................................................................................... ........................................................................................................................................................................................... .............................................................................................................................................................................................. ............................................................................................................................................................................................................. ............................................. ....................................................... #ootd #ootdfashion #ootdinspo #photography #photographer #photooftheday #photoshop #photo #photograph #photoart #blogger #blondegirl #blondehair #blonde #fashionblogger #fashionista #albaniablogger #vintage #vintageclothing #vintagestyle #vintageshop #streetwear #streetstyle #streetart #coffee #coffeetime #coffeeshop #albanianblogger #albanianstreetstyle #tirana
next page →