#tirana

960,575 posts

Loading...
Dyshja perfekte per mirembajtjen e lekures tuaj !!!. Laresi per ta filluar diten ne menyren me te mire te mumdshme dhe kremi i dites per ta mbrojtur nga dielli , njollat dhe me aftesi rigjeneruese !!! . . . . . . #jeuneseealbania #dailymoisturizingcream #cleanser #beautyscin #careofyourself #productsofjeunesse #tirana #fier #vlore #komunaeparisit #myslumshyri #kosova #berat
🔺 #Stamboll , 3 Ditë €155 🔺 ✈️ Nisja më 10 Prill ✅ Te perfshira ne cmim: 🌟Bileta avioni vajtje-ardhje me nisje nga #Tirana 🌟Akomodimi ne hotel me 3 * 🌟Me mengjes per te gjitha ditet e qendrimit 🌟Taksat aeroportuale 🌟Oferte momentale!! Na kontaktoni ne: Email: billionairetravel18@gmail.com Inbox Adressa: Rruga Pashko Vasa
5 idea te ndryshme per raste te vecanta 💪❤ #si_te_dukem_bukur #vajzat_shqiptare #prishtina #tirana #kosova #peja #vajzat
🧚‍♀️🧚‍♀️♥️♥️Fluturoni drejtë #Europës 🦋🦋 🌈Nisjet na #Tirana Kontaktoni në: ☎+355 69 2332922 🌷Tiranë 🍀Budapest 19 Euro 🌷Tiranë 🍀Dortmund 39 Euro 🌷Tiranë 🍀Londër 45 Euro 🌷Tiranë 🍀Amsterdam 59 Euro 🌷Tiranë 🍀Paris 65 Euro 🌷Tiranë 🍀Stamboll 65 Euro 🌷Tiranë 🍀Athinë 69 Euro 🌷Tiranë 🍀Ankara 85 Euro 🌷Tiranë 🍀Izmir 85 Euro 🌷Tiranë 🍀Cologne 85 Euro 🌷Tiranë 🍀Stockholm 99 Euro 🌷Tiranë 🍀Lyon 105 Euro 🌷Tiranë 🍀Berlin 105 Euro 🌷Tiranë 🍀Bruksel 109 Euro 🌷Tiranë 🍀Lviv 109 Euro 🌷Tiranë 🍀Dusseldorf 109 Euro 🌷Tiranë 🍀Prag 109 Euro 🌷Tiranë 🍀Bukuresht 109 Euro 🌷Tiranë 🍀Basel 109 Euro 🌷Tiranë 🍀Zurich 109 Euro 🌷Tiranë 🍀Hamburg 109 Euro 🌷Tiranë 🍀Vienne 109 Euro 🌷Tiranë 🍀Munich 109 Euro 🌷Tiranë 🍀Frankfurt 109 Euro 🌷Tiranë 🍀Geneva 109 Euro 🌷Tiranë 🍀Stuttgart 109 Euro 🌷Tiranë 🍀Madrid 115 Euro 🌷Tiranë 🍀Barcelona 115 Euro ⛔️Ofertat janë në data të caktuara kur fillojnë operimin linjat direkte #Prill , #Maj ⛔️ ✅Përfshihet: 💜Bileta e avionit vajtje 🍬Taksat aeroportuale️️ 🌸Bagazhe në varësi të kompanisë️ 📞Kontakt 0692332922 📧magictravelalbania@gmail.com ✅Pagesa mund te kryhet: 1. Nepermjet te gjitha bankave 2. Ne te gjitha pikat e WesternUnion dhe MoneyGram ne Tirane, ne Rrethe dhe jasht Shqiperise -Adresa: Rruga Sulejman Delvina, Tirane! (300 metra pa shkuar tek kryqezimi i Komunes se Parisit) - Whats App : +355 69 2332922 - Viber : +355 69 2332922 - Email : magictravelalbania@gmail.com - Instagram : magic_travel_and_tours
💣 Ore + 2 varese⚡20€🔥🔥🔥 🔘 Kualitet i larte, nuk humb ngjyren 🔘 Porosit ne insta-direct 🔘 Posta falas brenda Kosoves⠀ 🔘 Shqiperi posta 3€
Base extra cover! #Tirana #albania #nail #nails
Kontakt ne Strategic Planning & Implementation Workshop. www.kontakt.al #tirana #albania #construction #build #builder #staff #strategic #planning
Beautiful sports bar in Tirana and inexpensive breakfast (though they messed up my order but it was still okay as the one they brought was tasty enough) 😉 .. .. #duff #duffsportsbar #sportsbar #eatinTirana #Tirana #Albania #visitTirana #visitAlbania #hapitirana #travel #Albania2019 #holidays #glt #weekenedgetaway #weekendwithfriends #womenwhotravel @duff_bar
💣 Cmimi: 30€🔥🔥🔥 🔘 Super cilesi, nuk humb ngjyren, 2 varese dore dhurate 🎁 🔘 Porosit ne insta-direct 🔘 Posta falas brenda Kosoves⠀ 🔘 Shqiperi posta 3€
Episode 104 A month ago I was at #Suka hill between #Lalmi and #Gropaj villages and there I registered my new #episode before season. This was also the last trail of a long series of #wild trails across #Lalmi Castle Along with this are added 2 more #trails at #Gropaj village which are just confirmed in @Trailforks Therefore it increases the number of trails counting 15 so far,making #Lalmi the first hill in #Tirana with so many #MTB trails! Full videon Link in Bio 🎥 Check #trailforks app for more info about the trail in #albania and #kosovo #tirana #albania #mountainbike #mtb #dh #mtbtrails #mtbtrail #freeride #freeridemtb #mtblife #downhill #trailforks #GoPro #GoProMTB #pinkbike #downhill24 #bikelife #mtbsi #POV #RideShimano #ridefox #fpv #povids
Adidas Yezzy Cilësi maksimale Nr në gjëndje:36-40 Porosit në 👇 Direct Message 📤 #tirana #tiranalifestyle #tiranaalbania #tiranaalbania
Mercedes Benz GT63S AMG 4-dyer Edition 🤩 #amg63s
🌻🌻🌻 My little Sunflower Princess 👑 my love my power my perfect Angel 👼🏻 Yes, but sometimes it’s not like it seems. Do you know that feeling? If you’re a parent, of course you do! 🌟 🙀 My daughter won’t listen to me! 😾 One of the most difficult things we face as parents is when our kids just don’t seem to listen to us. 👀🧠👶🏼👧🏻 On my blog post, I share some tips that you might find useful through all the way of parenting with your children. I found beneficial for myself. 💪🏻 I share suggestions from Montessori teacher and author of the one of my favorites books for parents “The Montessori Toddler “–Simone Davies.⚡️⚡️⚡️the book, a worldwide bestseller, is currently available to buy online. 🍀🍀🍀 Click to read the whole story 👇🏻 http://amotherjoy.com/2019/02/15/my-child-is-not-listening/ 🙏🍀🍀🍀 #montessoritoddler #montessoriathome #montessorieducation #mychild #mysunflower #mygirl #mydauther #mylove #angel #sunflowers #springtimeiscoming #parentingmemes #parentingquotes #childrenoftheworld #mychildisnotlistening #amothersjoy #amotherjoy #amother #mummy #happymama #polishmama #polishgirl #blogger #albania #discoveralbanja #motherslove #tirana #footballrepublic #toddlers #girlswithsunflowers
💁‍♀Amsterdami, një nga qytetet më të vizituara të botës! 🧸Tani e pëfitoni për 199 E/P 📅Nisja ne 13 #Maj (2Netë/3Ditë) 💪Përfshihet: 🍫Bileta avionit vajtje ardhje nga #Tirana 🍭Akomodimi:New West Inn 3* 🍫Linku i hotelit me imazhe:https://bit.ly/2HJHLwf 🍭Shfrytëzohen maksimalisht ditët e qëndrimit 🍫10 kg cante dore+ të gjitha taksat aeroportuale 🍭Siguracioni i Shëndetit Opsionale 👉Shëtitje me varkë 25 E/P 💰Mënyrat e Pagesës & Adresa:💰 ➡ Pagesën Mund Ta Bëni Nga Çdo Qytet Në Degët E Raiffeisen Bank nga ora 08:00 - 15:00. ➡ Në rast së jetoni jashtë Shqipërisë pagesën mund ta bëni në çdo degë të WesternUnion. 📬Adresa 1: Tiranë, tek kryqëzimi i Rrugës Muhamet Gjollesha me Myslym Shyrin, ndodhemi fiks përballë hyrjes së Myslym Shyrit. 🐞Rezervoni : +355 69 47 67 427
Si mendoni, a do ishte mrekulli nese Skenderbeu do ishte mbret i Shqiperis ? Apo do ishte deshtim tjeter sic jan kto tipat sot @ediramaal . . . #king #mbret #albania #albanian #albaniangirl #kurora #skenderbeu #hero #prizren #tirana #prishtina #dibra #enca #noizy #otr #butrintimeri #saranda #vlora #tayna #s4mm #rina
Në il Gusto Restorante mund të shijoni edhe një pasdite me miqtë, me një gotë verë përpara. Tek ne bisedat bëhen më të ngrohta dhe gjithçka shijohet në maksimum. Ju mirëpresim! #follow #ilgusto #ilgustoalbania #bestplace #best #choice #welcome #ristorante #top #restaurant #tirana #shqiperi #albania #shqiperia
What are you eating today for lunch ? This food is served in our beautiful Albania and you might find it in good restaurants during your journey here 😋😋 #foodporn #foodie #photography #love #healthyfood #yammyyammy #potatoes #wine #fresh #goodvibes #albania #visitalbania #tirana #fish #plates #traveler #albanianfoodal
✔ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖ ⠀⠀ 👉 @ligjet_e_krimit 👈 ⠀⠀⠀ 💡💡 Fakte 💡💡 ⠀⠀⠀ 🕯️🕯️ Thenie 🕯️🕯️ ⠀⠀⠀ 💪💪 Motivim 💪💪 ⠀⠀⠀ ✍️✍️ Keshilla ✍️✍️ ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ #kuriozitete #fakte #fakteinteresante_ #fakt #interesante #encatics #encaustic #tirane #tirana #gjakova #durres #prishtina #pristina #kosova #albania #shqipe #kosovo #luanator #butrintimeri #butriors #dorators #dafinators #dhuratadora #kidator #kida #xhensilator #rin #ledrizlla #ledrivula
Miremengjes nga TIRANA, ndiqni fotot nga mrekullua e 8 ne bote.♥️♥️♥️✨✨✨✨✨☀️☀️☀️☀️☀️😍😍😍😍😍🌺🌺🌺🌺🌸🌸🌸🌸#tirana #shqiperia #albania #kosovo #prishtina #tetova #shkupi #turist
💥🔥 Zogu Zi, afer Ring Center, jepet me qera Apartament 2+1 ne pallat te Ri, i mobiluar me te gjitha menyre moderne, mobilim i ri, i pa perdorur, siperfaqe 120 m², kati 4 me ashensor, sistem chiller, tualete, ballkon, punime gipsi, dritare dopio xham, garazh i perfshire ne cmim, orientim me diell, cdo gje qe mungon po vendoset Jepet me qera 500 Euro ne muaj me garazh 📞☎️+355696062112 🌍www.dreamalbania.al #shitje #blerje #qera #shtepi #shtepimeqera #shtepiaendrrave #albania #tirana #agencyimmobiliare #realestate #realestateagent
Goodmorning ☀️ @medispa__ 🍃 ————————————————————————⠀⠀⠀⠀ #esthetic #spa #enjoy #facecare #phyts #100 %bio #faceroutine #tirana #albania #takecare #facetime #estetike #trajtimelekure #trajtimestetike #trajtimetrupi #bodycare
Xhup i holle pranveror Vicolo 😉 Masa M 😊 Cmimi 1500 lek🛍 Per me shume info na kontaktoni ne dm🤗 - - - - - - - - #fashion #fashionnova #fashionblog #clothes #shopping #outfits #albania #tirana #mode #vogue #fashionable #outfitoftheday #outfit #instagram #shoppingonline #
Wisdom Tooth Extraction! —— Ekstraksion i dhëmballës së pjekurisë! Image taken with phone **************************************************************** Your smile designer DentITALB ! Rezervoni vizitën/konsultën tuaj : Mob 📲: +355 69 703 33 30 | 📧 dentitalbtirana@gmail.com | 📍Rr.Nikolla Tupe, Blloku, Tiranë
Awesome toy @repeat.wellness treadmill swimming pool. - 3 times a week you should add cardio sessions after your weight training or even better program them as seperate workouts... You cannot be fit or have good cuts uf you dont have a good heart ... but hey, believe no-one theories, just try it for yourself and come up with your own conclusions... - - - - - - - - - - #crossfitcommunity #crossfit #tirana #tiranacity #instadaily #follow #picoftheday #instagram #instagood #happy #instastory #instacool #fitness #tiranacrossfit #gym #bbg #body #bodybuilding #gymlife #muscle #fitfam #fitnessmotivation #workout #change #goals #health #eatclean #strength
Enjoy our fresh juices and build that beach body cuz summer ain’t too far #noortirane #bar #tirana #juice #togo #morningroutine #sunnyday
STARFLEX COMFORT - Antialergjik,Antibakterial dhe Antistres.Me sistem 3D ajrosje. Ju ofron rehati, komoditet dhe gjume te qete. Përmasa nga më të ndryshmet. Perberja : me susta poket spring por edhe me 4 shtresa memory form. Trashesia 35 cm🔥Çmim promocional me 🔥40% ulje për permasat 160×190 nga ⚡50'000 per vetem 30'000 lekë ⚡+ dhuratë dy jastekë memory foam. Garancia 10 vjet. Transporti falas 🚗🚛
Days at the beach 🏝
next page →