#tiranapost

8,962 posts

Loading...
Blendi Fevziu rrëfehet për dashuriçkat e para: Për t’i bërë përshtypje asaj vesha pantallona të ngushta Për më të plotë kliko në #tiranapost .al
Zaimina një super mami që ua kaloi të gjithave për humorin fin: Ja meraku që ka kur të rritet Kloi me videoklipet e mamit Për më të plotë kliko në #tiranapost .al
Blogu i Rërës/ Kujt i hyjnë në punë pensionistët italianë në Shqipëri?! Pensionistët italianë në Shqipëri s’do mend që bëjnë një jetë të mirë, pasi vijnë nga ekonomia e tretë në ekonominë e parafundit të Europës. Por ata nuk vlejnë si konsumatorë, as nga aspekti social, as nga ai ekonomik. Për më tepër duket se po mburremi me faktin që po eksportojmë të rinj e po importojmë pleq! Për më të plotë kliko në #tiranapost .al
Eneda shan e mallkon portalet: Plaçi në vend o ju plastë bomba në dorë. Dhe nuk e kishte fare me të qeshur, as me të ngjeshur se s`kishte asnjë emoji për ta zbutur pak Për më të plotë kliko në #tiranapost .al
Ardhja e djalit në jetë nuk e shtoi numrin e tyre. Nga marrëdhënia treshe e Egla Harxhit dikush u largua Për më të plotë kliko në #tiranapost .al
Ema Andrea foli pa asnjë kompleks duke sqaruar ngacmimet sekduale: Seks dhe dashuri bëj me kë dua Për më të plotë kliko në #tiranapost .al
Rudina Xhunga kunjos hidhur Top Channel pas spotit me Blendi Fevziun Për më të plotë kliko në #tiranapost .al
Eva Murati: Ilda kishte mundësi ta tregonte veten më mirë, kurse Luana është shembulli që s’dua të ndjek Për më të plotë kliko në #tiranapost .al
Nga Stela Sallaku/ Mënyra më e thjeshtë për t’u veshur në fundjavë 🙂 Epo e di që në fundjavë, të dielave sidomos, themi “sot, casual ë?”. Pikërisht kështu e filloj dhe unë mëngjesin e ditës së pushimit. Po s`është kaq e lehtë Për më të plotë kliko në #tiranapost .al #blog #nënlupënestelasallakut
25 rreshtat e Mirës/ Idiotë, që dini gjithçka dhe nuk kuptoni asgjë! Për më të plotë kliko në #tiranapost .al
Mami Bieta ka ankesa për burrat e shtëpisë 😂 Tani janë dy ata dhe rrezik kur bëhen bashkë nuk duan t`ia dinë për asgjë tjetër 😊 Për më të plotë kliko në #tiranapost .al
Manjani për orientimin seksual në shkollë? Përplaset me Lindita Nikollën Për më të plotë kliko në #tiranapost .al
Elvana iu dha një leksion “fansave” në Instagram dhe aq mirë e ka. Çdo gjë ka limite që duhen njohur dhe respektuar 🙂 Për më të plotë kliko në #tiranapost .al
Nuk është hera e parë që skandalet seksuale përfshjnë Shtëpinë e Bardhë, brenda atyre mureve fshihen shumë letra, biseda telefonike mes presidentësh më të dashura, e ndërkohë fshihen lotët e grave Zonja të Para të Shtetit. Kate Undersen Bower publikon një opinionin e saj për CNN ku shkruan situatën, duke thënë se Melania ka shumë gjëra të ngjashme me Hillary Clinton. Për më të plotë kliko në #tiranapost .al
Njihni Arminën, po edhe shoqet i ka të gjitha supercool 👭👭 Hidhini një sy fotove dhe njihuni me shoqet më të ngushta të saj 😊 Për më të plotë kliko në #tiranapost .al
💒🎀💒 Stamboll vjen vetëm 147 euro /P! #LoveTravel 💒🎀💒 🌺-Nisja bëhet në datë 13 Prill per 3 net 🌺-Në cmim përfshihet: 🌺-Bileta avionit vajtje-ardhje Tiran-Stamboll (Sabiha Gogcen) 🌺 -Akomodimi në Art City Hotel 3* 🌺-Të gjitha taksat aeroportuale 🌺-Bagazhet e dorës 🌺-Ofertë momentale ✈ 💋 ✈ 💋 ✈ ✈ 💋 ✈ ✈ 💋 ✈ 💋 ✈ 💋 ✈ 🌸-Adresa: “Love Travel” Tiranë, Rruga Mine Peza, përballë Tavernës Tafaj ☎Tel : +355 69 22 500 00 🌸Mund të na shkruani në faqen tonë në Facebook Love Travel @LoveTravel.al 🌸Email: info@lovetravel.al 🌸Instagram:https://www.instagram.com/love_travel_al/ 🌸web:www.lovetravel.al 🌸Ju mirëpresim! 💟 #tourism #tourist #instapassport #instatraveling #mytravelgram #travelgram #travelingram #igtravel #loveTravel #love #Travel #follome #beach #amazing #albania #antalya #turkey #holiday #tirana #tirana2018 #tiranapost #instaalbania #visittirana #antalya #turkye
Në dhjetë njerëz, 11 ishin spiunë! Reportazhi për burgun famëkeq të Spaçit dhe historia e Ademit Për më të plotë kliko në #tiranapost .al
🌳🌳🌳#SuperPushime#Antalya në QUATTRO BEACH SPA & RESORT 5* vjen për 599 €/P. #LoveTravel 🌳🌳🌳 🌳-Nisja bëhet në datë 20 #Korrik për 7 ditë të plota 🌳-Në cmim përfshihet: 🌳-Bileta e Carterit vajtje-ardhje Tiranë-Antalia 🌳-Akomodimi në dhomë STANDARD SIDE SEA VIEW 🌳-Koncepti ULTRA ALL INCLUSIVE (Mëngjezet+drekat+darkat+pije) 🌳-Bagazhet e plota + bagazhet e dorës 🌳-Të gjitha taksat aeroportuale 🌳-Transferta Aeroport-Resort-Aeroport 🌳Shoqërues shqiptare 🌳Ofertë e vlefshme vetëm nëse bëhet #EarlyBooking 🌳💋🌳💋🌳 🌳💋🌳💋🌳 🌳💋🌳💋🌳 🌸-Adresa: “Love Travel” Tiranë, Rruga Mine Peza, përballë Tavernës Tafaj ☎Tel : +355 69 22 500 00 🌸Mund të na shkruani në faqen tonë në Facebook Love Travel @LoveTravel.al 🌸Email: info@lovetravel.al 🌸Instagram:https://www.instagram.com/love_travel_al/ 🌸web:www.lovetravel.al 🌸Ju mirëpresim! 💟 #tourism #tourist #instapassport #instatraveling #mytravelgram #travelgram #travelingram #igtravel #loveTravel #love #Travel #follome #beach #amazing #albania #antalya #turkey #holiday #tirana #tirana2018 #tiranapost #instaalbania #visittirana #antalya #turkye
17 orë në ajër pa ndalesa! Kush është gati të përjetojë risinë në industrinë e Aviacionit ✈️ Për më të plotë kliko në #tiranapost .al
Çizmet! Politikanët duken të ndarë nga ato me çizme dhe ato pa çizme. Për hir të së vërtetës, ndoshta ata që si veshin kur s’e ndjejnë, janë njerëz më të mirë! Për më të plotë kliko në #tiranapost .al
“Gëzuar ditëlindjen vëlla dhe idhull”. Djali i Presidentit Meta si rrallëherë në publik Për më të plotë kliko në #tiranapost .al
Besnikja e Berluskonit zgjidhet Presidente e Senatit italian. Njihuni me Maria Casellatin Për më të plotë kliko në #tiranapost .al
🌳🌳🌳#SuperPushime#Antalya në ALAN XAFIRA DELUXE RESORT & SPA 5* vjen për 659 €/P. #LoveTravel 🌳🌳🌳 🌳-Nisja bëhet në datë 20 #Korrik për 7 ditë të plota 🌳-Në cmim përfshihet: 🌳-Bileta e Carterit vajtje-ardhje Tiranë-Antalia 🌳-Akomodimi në dhomë STANDART LAND VIEW 🌳-Koncepti Ultra ALL INCLUSIVE (Mëngjezet+drekat+darkat+pije) 🌳-Bagazhet e plota + bagazhet e dorës 🌳-Të gjitha taksat aeroportuale 🌳-Transferta Aeroport-Resort-Aeroport 🌳Shoqërues shqiptare 🌳Ofertë e vlefshme vetëm nëse bëhet #EarlyBooking 🌳💋🌳💋🌳 🌳💋🌳💋🌳 🌳💋🌳💋🌳 🌸-Adresa: “Love Travel” Tiranë, Rruga Mine Peza, përballë Tavernës Tafaj ☎Tel : +355 69 22 500 00 🌸Mund të na shkruani në faqen tonë në Facebook Love Travel @LoveTravel.al 🌸Email: info@lovetravel.al 🌸Instagram:https://www.instagram.com/love_travel_al/ 🌸web:www.lovetravel.al 🌸Ju mirëpresim! 💟 #travelling #tourism #tourist #instapassport #instatraveling #mytravelgram #travelgram #travelingram #igtravel #loveTravel #love #Travel #follome #beach #amazing #albania #antalya #turkey #holiday #tirana #tirana2018 #tiranapost #instaalbania #visittirana #antalya #turkye
Unaza e Madhe që aksidentohesh kollaj fare Për më të plotë kliko në #tiranapost .al
Vangjel Dule e quan marrëveshjen e detit Shqipëri-Greqi të vonuar dhe për këtë fajëson Ramën Për më të plotë kliko në #tiranapost .al
Më mirë burrat apo gratë në politikë? Majlinda Bregu e tregon me një video në Facebook Për më të plotë kliko në #tiranapost .al
🌳🌳🌳#SuperPushime#Antalya në KEMER DREAM 5* vjen për 479 €/P. #LoveTravel 🌳🌳🌳 🌳-Nisja bëhet në datë 20 #Korrik për 7 ditë të plota 🌳-Në cmim përfshihet: 🌳-Bileta e Carterit vajtje-ardhje Tiranë-Antalia 🌳-Akomodimi në dhomë STANDART ROOM 🌳-Koncepti ALL INCLUSIVE (Mëngjezet+drekat+darkat) 🌳-Bagazhet e plota + bagazhet e dorës 🌳-Të gjitha taksat aeroportuale 🌳-Transferta Aeroport-Resort-Aeroport 🌳Shoqërues shqiptare 🌳Ofertë e vlefshme vetëm nëse bëhet #EarlyBooking 🌳💋🌳💋🌳 🌳💋🌳💋🌳 🌳💋🌳💋🌳 🌸-Adresa: “Love Travel” Tiranë, Rruga Mine Peza, përballë Tavernës Tafaj ☎Tel : +355 69 22 500 00 🌸Mund të na shkruani në faqen tonë në Facebook Love Travel @LoveTravel.al 🌸Email: info@lovetravel.al 🌸Instagram:https://www.instagram.com/love_travel_al/ 🌸web:www.lovetravel.al 🌸Ju mirëpresim! 💟 #travelling #tourism #tourist #instapassport #instatraveling #mytravelgram #travelgram #travelingram #igtravel #loveTravel #love #Travel #follome #beach #amazing #albania #antalya #turkey #holiday #tirana #tirana2018 #tiranapost #instaalbania #visittirana #antalya #turkye
🌳🌳🌳#SuperPushime#Antalya në RAYMAR HOTEL 5* vjen për 585 €/P. #LoveTravel 🌳🌳🌳 🌳-Nisja bëhet në datë 20 #Korrik për 7 ditë të plota 🌳-Në cmim përfshihet: 🌳-Bileta e Carterit vajtje-ardhje Tiranë-Antalia 🌳-Akomodimi në dhomë STANDART LAND VIEW 🌳-Koncepti Ultra ALL INCLUSIVE (Mëngjezet+drekat+darkat+pije) 🌳-Bagazhet e plota + bagazhet e dorës 🌳-Të gjitha taksat aeroportuale 🌳-Transferta Aeroport-Resort-Aeroport 🌳Shoqërues shqiptare 🌳Ofertë e vlefshme vetëm nëse bëhet #EarlyBooking 🌳💋🌳💋🌳 🌳💋🌳💋🌳 🌳💋🌳💋🌳 🌸-Adresa: “Love Travel” Tiranë, Rruga Mine Peza, përballë Tavernës Tafaj ☎Tel : +355 69 22 500 00 🌸Mund të na shkruani në faqen tonë në Facebook Love Travel @LoveTravel.al 🌸Email: info@lovetravel.al 🌸Instagram:https://www.instagram.com/love_travel_al/ 🌸web:www.lovetravel.al 🌸Ju mirëpresim! 💟 #travelling #tourism #tourist #instapassport #instatraveling #mytravelgram #travelgram #travelingram #igtravel #loveTravel #love #Travel #follome #beach #amazing #albania #antalya #turkey #holiday #tirana #tirana2018 #tiranapost #instaalbania #visittirana #antalya #turkye
Moshataret e saj e kalojnë ndryshe fundjavën. Njihuni me gruan që nuk vë asgjë para ekipit të zemrës Për më të plotë kliko në #tiranapost .al
🌳🌳🌳#SuperPushime#Antalya në SULTAN OF DREAMS 5* vjen për 595 €/P. #LoveTravel 🌳🌳🌳 🌳-Nisja bëhet në datë 20 #Korrik për 7 ditë të plota 🌳-Në cmim përfshihet: 🌳-Bileta e Carterit vajtje-ardhje Tiranë-Antalia 🌳-Akomodimi në dhomë STANDART SEA VIEW ROOM 🌳-Koncepti ALL INCLUSIVE (Mëngjezet+drekat+darkat) 🌳-Bagazhet e plota + bagazhet e dorës 🌳-Të gjitha taksat aeroportuale 🌳-Transferta Aeroport-Resort-Aeroport 🌳Shoqërues shqiptare 🌳Ofertë e vlefshme vetëm nëse bëhet #EarlyBooking 🌳💋🌳💋🌳 🌳💋🌳💋🌳 🌳💋🌳💋🌳 🌸-Adresa: “Love Travel” Tiranë, Rruga Mine Peza, përballë Tavernës Tafaj ☎Tel : +355 69 22 500 00 🌸Mund të na shkruani në faqen tonë në Facebook Love Travel @LoveTravel.al 🌸Email: info@lovetravel.al 🌸Instagram:https://www.instagram.com/love_travel_al/ 🌸web:www.lovetravel.al 🌸Ju mirëpresim! 💟 #travelling #tourism #tourist #instapassport #instatraveling #mytravelgram #travelgram #travelingram #igtravel #loveTravel #love #Travel #follome #beach #amazing #albania #antalya #turkey #holiday #tirana #tirana2018 #tiranapost #instaalbania #visittirana #antalya #turkye
Në shtëpinë me bebe të porsalindur plas xhelozia. Dikush tjetër do të pijë qumësht gjiri 🤱🏼😂 Për më të plotë kliko në #tiranapost .al
Bashkia e Tiranës ka vendosur kangjellat përgjatë rrugës së Elbasanit deri në Sauk me qëllim shmangien e aksidenteve. Kangjellat janë shumë të domosdoshme sidomos në zonat ku ka nxënës dhe studentë. #tiranapost .al
Të jetosh si pensionist në Durrës. Ish-artizani italian rrëfen historinë e tij 🙂 Për më të plotë kliko në #tiranapost .al
Disa foto me një efekt të çuditshëm janë shpërndarë në rrjet. Thuhet se pasi t`i kesh parë të 26-ta stresi zhduket dhe ti as nuk e kupton se si ka mundësi. Ndoshta ngaqë janë nga ato të çuditshmet që të duhet pak kohë të mendohesh për të kuptuar ç`ka dashur të bëjë autori. Ke lënë pas një javë të vështirë dhe fundjava sapo ka nisur? Hidhi një sy fotove të galerisë dhe pastaj do jesh gati të shijosh fundjavën për shtatë palë qejfe 😊 #tiranapost .al
“Më merr mua peng dhe liro një person!” Vdes polici hero në Francë 😔 Për më të plotë kliko në #tiranapost .al
Eneda Tarifa merr veten më sysh. Rrëzohet në skenën e The Voice 😂 Për më të plotë kliko në #tiranapost .al
Dua Lipa mbase s’e di që ekziston, por sapo veshi kostumin e Arminës 😊 Për më të plotë kliko në #tiranapost .al
Itali/ Përçahet e djathta, dështon zgjedhja e kryetarit të parlamentit Për më të plotë kliko në #tiranapost .al
Pas ikonave të Meghan dhe Kate, Apple propozon emojit për njerëzit me nevoja specifike Për më të plotë kliko në #tiranapost .al
Mira Kazhani/ Europa e Sarkozy-së dhe europiani Lulzim Basha Për më të plotë kliko në #tiranapost .al
Ema Andrea: Jam ngacmuar seksualisht! Plasi? Apo çne… Për më të plotë kliko në #tiranapost .al
Kontaktoni ne inbox :) #tirana #tiranacity #tiranapost #albania
Kontaktoni ne inbox :) #tirana #tiranacity #tiranapost #albania
Kontaktoni ne inbox :) #tirana #tiranacity #tiranapost #albania
Kontaktoni ne inbox :) #tirana #tiranacity #tiranapost #albania
Kontaktoni ne inbox :) #tirana #tiranacity #tiranapost #albania
Kontaktoni ne inbox :) #tirana #tiranacity #tiranapost #albania
Kontaktoni ne inbox :) #tirana #tiranacity #tiranapost #albania
Kontaktoni ne inbox :) #tirana #tiranacity #tiranapost #albania
Kontaktoni ne inbox :) #tirana #tiranacity #tiranapost #albania
Kontaktoni ne inbox :) #tirana #tiranacity #tiranapost #albania
Kontaktoni ne inbox :) #tirana #tiranacity #tiranapost #albania
Kontaktoni ne inbox :) #tirana #tiranacity #tiranapost #albania
Kontaktoni ne inbox :) #tirana #tiranacity #tiranapost #albania
Kontaktoni ne inbox :) #tirana #tiranacity #tiranapost #albania
Kontaktoni ne inbox :) #tirana #tiranacity #tiranapost #albania
Reagon Bushati për Francën: Sulm frikacakësh! Për më të plotë kliko në #tiranapost .al
Sarkozy për TV francez: Gaddafi një i çmendur që me gjasa pinte drogë. S’kam tradhtuar kurrë popullin Për më të plotë kliko në #tiranapost .al
💜❤💘#SuperPushime#Antalya në SIDE VALENTIN HOTEL 5* vjen për 528 €/P. Resort vetem per te rriturit mbi 16 vjec #LoveTravel 💜❤💘 💜-Nisja bëhet në datë 1 #Qershor për 7 ditë të plota 💜-Në cmim përfshihet: 💜-Bileta e Carterit vajtje-ardhje Tiranë-Antalia 💜-Akomodimi në dhomë PROMO ROOM 💜-Koncepti Ultra ALL INCLUSIVE (Mëngjezet+drekat+darkat+pije) 💜-Bagazhet e plota + bagazhet e dorës 💜-Të gjitha taksat aeroportuale 💜-Transferta Aeroport-Resort-Aeroport 💜Shoqërues shqiptare 💜Ofertë e vlefshme vetëm nëse bëhet #EarlyBooking 🌳💋🌳💋🌳 🌳💋🌳💋🌳 🌳💋🌳💋🌳 🌸-Adresa: “Love Travel” Tiranë, Rruga Mine Peza, përballë Tavernës Tafaj ☎Tel : +355 69 22 500 00 🌸Mund të na shkruani në faqen tonë në Facebook Love Travel @LoveTravel.al 🌸Email: info@lovetravel.al 🌸Instagram:https://www.instagram.com/love_travel_al/ 🌸web:www.lovetravel.al 🌸Ju mirëpresim! 💟 #travelling #tourism #tourist #instapassport #instatraveling #mytravelgram #travelgram #travelingram #igtravel #loveTravel #love #Travel #follome #beach #amazing #albania #antalya #turkey #holiday #tirana #tirana2018 #tiranapost #instaalbania #visittirana #antalya #turkye
Tjetër skandal në Peshëngritje, edhe Evangjeli Veli del pozitive në doping Për më të plotë kliko në #tiranapost .al
next page →