#tiranapost

19,273 posts

Loading...
Studentët marrin vendim, kërkojnë të mblidhet Parlamenti nesër Ata janë bërë të gjithë në një mendje dhe kërkojnë që nesër të ketë një seancë të jashtëzakonshme plenare. Studentët kanë paralajmëruar që nëse nuk do të zhvillohet nesër seanca, do të ketë protestë kombëtare. Sot është dita e dhjetë që ata po protestojnë #tiranapost .al
Eliza Dushku fiton gjyqin për skandalin seksual dhe dëmshpërblehet me 9.5 milionë dollarë Ajo tregoi historinë e saj të ngacmimit seksual në mars të vitit 2017 në dramën “Buffy the Vampire Slayer” ku do të luante rolin kryesor në tre episode.  Zbuloi se Michael Weatherly e kishte ngacmuar. Ngacmimi i tij vazhdoi me komentet e pakëndshme dhe bisedat e papërshtatshme në punë. Lexoni të plotë artikullin në #tiranapost .al
Përfundimisht, ishte viti i Duas. Mësoni suksesin e radhës Kënga ‘One Kiss’ në bashkëpunim me Calvin  Harris  është vlerësuar si videoja më e klikuar në MTV. Lexoni të plotë artikullin në #tiranapost .al
Rektori i Universitetit të Tiranës ka bërë një reagim sot ku mbron veten dhe sojin e tij. Në shumë media ka patur informacione se ai ka 18 shtëpi, por ka të tjerë që thonë se numri mund të jetë ndryshe. Gjithsesi fakti që është e vështirë t’i numërosh shtëpitë një pedagogu që dihet se sa është rroga në Shqipëri, është mjaft domethënës dhe vlen çelja e një diskutimi për Vettingun në Universitete. Drejtimi i Zotit Koni në Universitetin e Tiranës është shoqëruar me disa skandale, që nga momenti i zgjedhjes deri sot që flasim. Lexo në #tiranapost .al reagimin e tij për debatin lidhur me problemet që ka ligji i arsimit të lartë.
Miremengjes nga @chakra.jone ❤️😍 Apo duhet te themi dreken e mire ? 😉 ———————————————————————— #food #foodphotography #foods #foodgasm #foodography #love #foodlover #explorefood #indian #indianfood #indiangirl #indianfoodbloggers #tirana #tiranafood #indiancultureandhistory #tirane #albania #albaniafood #tiranapost #menu #festat
DAKRA E KRISHTLINDJES NË SKY RESTORANT ! • Ejani të festojmë së bashku dhe të bëjmë të pa harrueshme këto festa ! • Për info dhe rezervime kontaktoni në numrin e tel: 0682055098 • JU MIRËPRESIM ! • #skyrestorant #tirana #krishtlindje #vitiiri #festojmesebashku #festatefundvitit #menu #tiranapost #tiranalifestyle #tiranacity #albania #skytower #restorantetirane
Me 21 Dhjetor Gramoz Ruçi mbledh Parlamentin, votohet Vettingu në Politikë Ky është një rast i mirë për të shpëtuar mandatet si deputetët e PS-së edhe ata të LSI-së. Lexoni të plotë artikullin në #tiranapost .al
Per shumekend, shija e mengjeseve ☕️🍪 #pazariiri #Repost @kafemehmeti with @get_repost ・・・ Aroma dhe Shija e kafesë janë kujtime me të cilat udhëtojmë nëpër kohë! . - kafe MEHMETI, lezeti i ditës tënde! . . . 📸 @nurrshahin . . . . #kafemehmeti #kafemehmeti2018 #kafeturke #kafemellokum #kafenerere #turkishcoffee #turkishcoffeelover #coffeetime #coffeebar #espresso #coffeelover #coffeearoundtheworld #pazariri #pazariiritirana #pazarii #tirana #tiranapost #tiranalifestyle #tiranabyday #bakllava #visittirana #albania #albania2018 #winterinalbania
Super Oferte ne Four Points By Sheraton ne kolashin! Eksluzivisht nga Gold Travel 🎇Krishtlindje në Four Points By Sheraton në Kolashin ! Periudha 22 - 24 Dhjetor : 🥞Mengjes + 🍜Darke 99 Eur per person per 2 nete Periudha: 24 - 26 Dhjetor : 🍳Mengjes + 🍱Darke 149 Eur per person per 2 nete 🎇Krishtlindje në Bianca Resort në Kolashin ! Periudha 22 - 24 Dhjetor : 🍩Mengjes +🍛 Darke 139 Eur per person per 2 nete Periudha: 24 - 26 Dhjetor : 🥐 Mengjes + 🍲Darke 185 Eur per person per 2 nete Perfshire: 🍱 Darka festive e Krishtlindjeve, 🎼muzike live në 24 dhe 25 Dhjetor. 🍷Shishe verë gjatë darkave. Akomodim në dhomë standarde ose superiore. Përdorim i pishinës (Bianca Resort ), hamam, fitness dhe sauna. WI-FI Parkim falas ______________ Kontakt: 📱+355698383445 Email:📩 goldtravel118@gmail.com Adresa:Rruga “Llazi Miho” Pallati 7 ,Tirane Pagesat mund ti kryeni: 🏦 Raiffeisen Bank 📮Western Union & MoneyGram 📍Prane zyres tone #travel #beautiful #tiranacity #tiranalifestyle #tiranapost #tirana #visittirana #tirana #travelingcouple #tiranabeautiful #travelinglife #travelingwithus #kolashin #tiran #tiranagirls #tiranatravelgroup #paris #amsterdam #touralbania #albania #Albaniavisit #mavrovo #voskopoj #newyearl #korcacity #vitiri2019 Udheto me @gold_travel_and_tours
Historike/ Kosova me ushtri! Asnjë votë kundër në Kuvend Kuvendi i Kosovës votoi në seancën plenare tre projektligjet për transformimin e Forcës së Sigurisë së Kosovës në Ushtri: Projektligji për Ministrinë e Mbrojtjes, Projektligji për Forcën e Sigurisë së Kosovës si dhe Projektligji për shërbim në Forcën e Sigurisë së Kosovës. Lexoni të plotë artikullin në #tiranapost .al
Melania Trump ndryshoi ngjyrën e flokëve dhe gjithë interneti po bën gallatë Kaq u desh që përdoruesit e Twitter të merreshin vetëm me flokët e saj. Disa mendonin se ky ishte një gjest mbështetës ndaj bashkëshortit me flokët e tij biondë aq të përfolur. Disa madje i gjetën edhe sozinë e disa të tjerë e kthyen në meme. Lexoni të plotë artikullin në #tiranapost .al
Good Morning ☔️ Friday 😃😃 𝓘𝓯 𝓨𝓸𝓾 𝓾𝓼𝓮 𝔂𝓸𝓾𝓻 𝓜𝓸𝓻𝓷𝓲𝓷𝓰𝓼 𝔀𝓮𝓵𝓵 , 𝔂𝓸𝓾 𝓾𝓷𝓭𝓮𝓻𝓼𝓽𝓪𝓷𝓭 𝓽𝓱𝓮 𝓿𝓪𝓵𝓾𝓮 𝓸𝓯 𝓵𝓲𝓯𝓮 #morning #tirana #fashion #sunglasses #blogger #tiranapost #style #tiranalifestyle
Rama: Iu kam lënë Zotin dhe popullin shqiptar se për vete kam Netfilx Lexoni të plotë artikullin në #tiranapost .al
Miremengjesi. Perfitoni nga ofertat e fundvitit 😊😊😊 Dekoplex. Cdo te thot plex? Pse trajtimet me PLEX jane nga me te mirat??! Perse floket tuaj nuk demtohen pas dekolorimit? Aminoplex eshte formula unike e shpikur nga doktoresha Joanna Budwing nga Gjermania. Eshte nje miksim I sulfateve te aminoacideve( proteinave) te ndryshme dhe lisines. Aminoaditet Jan struktura proteinike me 16 derivate te cilat jan pergjegjese per metabolizmin, strukturimin e fibrave te flokeve, qendrueshmerin dhe shkelqimin. Pra floket tuaj "bombardohen " me proteina dhe ushqehen. FLOKET TUAJ JANE PLOT SHKELQIM 😍😍😍😍 #zgjidhe #oferta #dekoplex #aminoplex #plex #aminoacide #floke #dekolorim #trajtime . #tirana #bio #organike #spa #serum #tirana #shqiperia #palcoporfessional #tirana #bio #organike #spa #serum #tirana #shqiperia #hairwhash #spa #water #tirana #tiranapost #betheone #kurojeveten #kosova #tirana #albania #shqiperia #palcoporfessional #tirana #bio #organike #spa #serum #tirana #shqiperia #hairwhash #shampo #spa #water #tirana #tiranapost #betheone #kurojeveten #kosova #tirana #albania #shqiperia
I am proud to officially launch my Architecture Firm “HYPERBOLA ARCHITECTURE” on the event that will be held Thursday December 20-th at 18.00, in Tirana, Albania with my colleagues and friends! Address: Rruga “Brigada VIII” Pallati Teknoprojekt, Sh 2, A2|2 Bllok - Tirana - Albania @oriana_stefa_architect #oriana_stefa_architect . . . . . . . . . . #architect #architects #architecture #event #tirana #albania #engineer #engineering #interior #interiordesign #design #designer #project #urban #urbanplanning #urbanplanner #tirana #tiranapost #tiranalifestyle #tiranaalbania
Nga Stela Sallaku/ Që printi më i vështirë të kombinohet lehtë T`ju them të drejtën, nuk dua të vishem nga koka tek këmbët me të njëjtin print. Do dukesha shumë e shëndetshme dhe e shkurtër. Dhe jo shumë me stil. Në vend të palltos ose pellushit, mund të vesh ose mbaj aksesorë me printe kafshësh. Në këtë mënyrë nuk dukem as e rënduar dhe as e mbingarkuar me detaje.  Lexoni të plotë artikullin në #tiranapost .al
Its that time of the year! 🎄🎁 Ne kemi sjelle MENUTE PER FESTAT E FUNDVITIT. Ne jua sjellim menute dhe neper shtepia! Mos harroni! ❤️ ———————————————————————— #food #foodphotography #foods #foodgasm #foodography #love #foodlover #explorefood #indian #indianfood #indiangirl #indianfoodbloggers #tirana #tiranafood #indiancultureandhistory #tirane #albania #albaniafood #tiranapost #menu #festat
David Beckham i kthen shpinën Victorias për Rita Orën David dhe Victoria Beckham nuk i kanë mirë punët bashkë. Në British Fashion Awards, mezi i shkëmbyen dy fjalë. Të gjithë ata që ishin aty e panë. E panë edhe kur David i ktheu kurrizin gruas për të folur me Rita Orën.  Lexoni të plotë artikullin në #tiranapost .al
Kanë ndezur zjarr nëpër kazane të vjetër, mbi supe mbajnë batanije, disa të tjerë janë shtruar në shesh. Bidona më ujë, qese me ushqime, dhe studentët që rrinë grupe grupe. Ja kjo është pamja sonte në Bulevardin Dëshmorët e Kombit. Studentët janë vendosur poshtë zyrave të kryeministrit dhe vazhdojnë të këmbëngulin duke i thënë jo dialogut dhe duke qëndruar jashtë në të ftohtë ku temperaturat shënojnë minus. Për më tepër shikoni fotot #tiranapost .al
Kjo është fotoja e vitit që REUTERS zgjedh për Shqipërinë Lexoni të plotë artikullin në #tiranapost .al
• Luminesce Serum i bazuar ne teknologjine e riperteritjes qelizore eshte nje produkt i cili jep nje kontribut te madh anti-plakje, ndihmon trupin ne aftesine e tij natyrale per tu riperterire (rinovuar veten) dhe pamjen e lekures. 💦 . . #serum #luminesceserum #femratnews #skincare #jeunesse_global_albania #sallon #jeunesseglobal #tirane #bllok #sarande #komunaparisit #lezhë #kodraediellit #kujdesiperlekuren #myslymshyri #miloti #kruja #vlora #fieri #produktekozmetike #estetika #vajzat #kozmetika #shqiperia #kosova #lifestyle #healthyliving #tiranapost
Super Modele Te Ndryshme Te Varseve Argjendi Mberriten Na Shkruani Ne DM Per Info 😍 #tirana #argjendari #bllok #tiranapost @tirana_argjendari Ju Mirepresim 🤗
Dhurata që të të shkojnë në shpirt? Ne e dimë adresën në Tiranë 🧖‍♀️🧖‍♂️ Eshtë madje një dhuratë ku mund të përfitojmë dhe vetë, në çift apo me shoqen e ngushtë: ku ka më mirë sesa relaksi në një periudhë të ngjeshur festive? Lexoni të plotë artikullin në #tiranapost .al
Rama rektorëve: Nuk jam më ai që isha. Do më keni protestues deri në fund Lexoni të plotë artikullin në #tiranapost .al
New triple room added! Comfort, design, quiet and cleanliness! Book your room ☎️+35544532000
Its that time of the year! 🎄🎁 Ne kemi sjelle MENUTE PER FESTAT E FUNDVITIT. Ne jua sjellim menute dhe neper shtepia! Mos harroni! ❤️ ———————————————————————— #food #foodphotography #foods #foodgasm #foodography #love #foodlover #explorefood #indian #indianfood #indiangirl #indianfoodbloggers #tirana #tiranafood #indiancultureandhistory #tirane #albania #albaniafood #tiranapost #menu #festat
Ray Ban Sunglasses 🕶 ѕσмєтιмєѕ уσυ נυѕт нανє тσ вιтє уσυя υρρєя ℓιρ αи∂ ρυт ѕυиgℓαѕѕєѕ σи👌 Cilësi maksimale Kuti,këllëf,fshirëse Lente prej xhami organik Porosit në 👇 Direct Message 📥 #tiranacity #tiranalifestyle #tiranapost #sunglasses #fashion #blogger #style
Vetëm te ne do të shijoni jo vetëm çfarë ju do të dëshironi por edhe një pamje 360 gradë . Përjetoni eskluzivitetin e atmosferës festive të Tiranës në Sky Panoramic Bar ! • #skypanoramicbar #tirana #tiranafest #tiranapost #tiranalifestyle #tiranacity #krishtlindje #festa #skyhotel #skyrestorant
Louis Vuitton Bag 😃😃 Ⱨ₳₦Đ ฿₳₲₴ ₴₱Ɇ₳₭₴ ⱠØɄĐɆⱤ ₮Ⱨ₳₦ ₩ØⱤĐ₴👌 Cilësi maksimale Porosit në 👇 Direct Message 📥 #bags #luxury #ladies #life #fashion #tirana #tiranalifestyle #tiranapost #tiranacity
Fagotini alla Kacatora🔥🔥🔥 exclusivly only at #fishhouse 🔛🔝 Book your events NOW!!! We have still free dates✔⏳⏱ #events #eventplanning #booked #menuplanning #food #yummy #foodie #restaurant #taiwan #decembermood #bestmonth #festivities 🎉 #tirana #tiranapost #albania
Studentët/ Presidenti bën lojën e opozitës. Nuk dekreton Buxhetin 2019 Lexoni të plotë artikullin në #tiranapost .al
Oferta momentale për rezervime deri më 15 Dhjetor! ⏰ Rezervoni tani dhe përfitoni 10% ulje për fluturime në të gjithë #Italinë ! 🗓 Periudha e udhëtimit: 17 Dhjetor - 30 Mars ______________ Kontakt: 📱+355698383445 Email:📩 goldtravel118@gmail.com Adresa:Rruga “Llazi Miho” Pallati 7 ,Tirane Pagesat mund ti kryeni: 🏦 Raiffeisen Bank 📮Western Union & MoneyGram 📍Prane zyres tone #travel #beautiful #tiranacity #tiranalifestyle #tiranapost #tirana #visittirana #tirana #travelingcouple #tiranabeautiful #travelinglife #travelingwithus #kolashin #tiran #tiranagirls #tiranatravelgroup #paris #amsterdam #touralbania #albania #Albaniavisit #mavrovo #voskopoj #newyearl #korcacity #vitiri2019 Udheto me @gold_travel_and_tours
“Dua që arsimi në Shqipëri të shkëlqejë si koka e Blendi Fevziut”, shkruhej në një nga pankartat e studentëve sot para Parlamentit. Dhe duket se Fevziu e ka marrë me shumë sportivitet, ai madje e ka postuar në profilin e tij në Instagram dhe ka marrë plot komente #tiranapost .al
Në familjen Hadërgjonaj qenkan bërë gjerat lëmsh. Beatrixa dhe Albani nuk flasin me tezen U tha se marrëdhënia e dy kushërirave  Anxhelina dhe Beatrix u ftoh pasi kjo e fundit i kishte kërkuar kushërirës dhe mikut të saj grimier që ta ndihmojë për mundësi të reja në Los Angeles.  Si duket Anxhelinës nuk i ka pëlqyer aspak kjo gjë. Më pas u pa që vajzat nuk e ndiqnin më njëra-tjetrën në Instagram, por sherri ka marrë përmasa edhe më të mëdha.  Lexoni të plotë artikullin në #tiranapost .al
Vesha trikon time te preferuar. Dola per shetitje. Kete here vetem. Pa ate. I ndjeja ndryshimet. Tashme ai nuk mund te me perkedhelte me. E doja me shpirt. Me cmend fakti qe ai ka perkrah dike tjeter. Qe asaj i thote "te kam jet" , qe i thot fjalet qe me thonte mua, qe e dergon tek vendi im. Ndjeja brenda vetes se ai djale me perkiste mua vetem mua. Sa keq qe vetem un mendoja keshtu, nje te pavertet. Ndez nje cigare. Ajo ere qe frynte largonte tymin qe nxirrte cigarja dhe mendoja se ne te njejten menyre edhe ai u largua nga une. Preferova te shkoja ne plazh dhe atje shkova. Ne autobuz si per inatin tim ishte nje cift qe po putheshin. Mu kujtuan puthjet me te plot pasion, heret qe benim te pamunduren per tu takuar, mu kujtua numri i pafundem i fotografive qe kishim bashk, dhuratat e njeri-tjetrit. Por tani asgje nga keto nuk do mund te perseritet. Nuk mundesha te hiqja dore nga dashuria dhe keshtu shkaterroja veten. Ne plazh nuk kishte asnje njeri. Sigurisht qe jo. Ate dite dhjetori te gjithe ishim prane njerezve te dashur dhe qendronin ngrohte ne shtepite e tyre. Vetem une isha ndryshe. Preferova te kaloja diten, e humbur, ne plazh, tek shikoja dallget qe dukeshin te cmendura dhe vuanin bashke me mua. Preferova te ndjeja ate ere te ftohte e dritheruese me shprehsen qe do me merte kujtimet. #eurocampers #moodygrams #exploreourearth #theweekoninstagram #fantasticearth #folkgreen #earthofficial #thegreatoutdoors #earthoutdoors #theoutbound #lovedailydose #mountainstones #exploretocreate #newzealandguide #roadtrip #lifeofadventure #wanderfolk #sheisnotlost #stayandwander #neverstopexploring #wildernessculture #visualsofearth #diewocheaufinstagram #lensbible #tiranapost #tiranalifestyle
・・・ Tirana's pyramid has become one of the most recognisable structures in the city, but today this memorial to Enver Hoxha lies empty and derelict. Built to honour the man who dragged the country through the most extreme communism in Europe (Hoxha parted company with the Soviet Union because he thought the regime not strict enough), the citizens of Albania no longer have any interest in immortalising his memory. Stripped of any decoration save graffiti, the pyramid has become a warning of the past, and a place for the more energetic city residents and visitors to attempt the climb up its sloping sides.⠀ 🇦🇱⠀ #Repost @readingthebooktravel #tirana #tiranapost #tiranacity #latirana #visittirana #tirana2018 #tiranaalbania #albania 🇦🇱 #visitalbania__ #albaniatourism #albanianblogger #beautifulalbania #coloursofalbania #thisismytravelbook #beautifuldestinations #lonelyplanet #sheisnotlost #wearetravelgirls #dametraveler #femaletravelbloggers #girlsborntotravel #worldnomads #passionpassport #travelshotsdaily #shewhowanders #ladiesgoneglobal
Të gjithë besuan se po ndodhte diçka mes Duas dhe Ariana Grande-s, por… Mjaftoi një foto e postuar nga Dua në Instagram, ku shfaqej bashkë me këngëtarën amerikane Ariana Grande në një studio regjistrimi në Los Angeles, që të gjithë të mendonin se një bashkëpunim mes dy vajzave po vjen. Por duket se diçka e tillë nuk do të ndodhë. Lexoni të plotë artikullin në #tiranapost .al
next page →