#trajtim

788 posts

Loading...
#silkalbania #Trajtim me #Fine Hair Mask me perberes mendafshin ,keratinen,copeza ari ,dhe vaj gruri.Rrezultati nga perdorimi i saj butesi ,shkelqim dhe floke me maja te shendetshme.
AHA#trajtim fytyre per aknet#zvogelon poret#ky trajtim fillon me nje exfolim intensiv#swiss line #Love Your Skin 🌟🌟🌟🌟🌟
Larje profesionale e palltove 🧥@pastrim_kimik_sibora_5maji #trajtim #larje #tharje #hekurosje
#Trajtim i mykut te thonjeve !!
AHA intensiv 20 %#swissline #trajtim fytyre#AHA oxygen#Love Your Skin 🌟🌟🌟🌟🌟
Oro Therapy 24K , seti per floke te lyer 🙆😍✔ . 1- 🌺Shampo , maska krem & serumi i perbere nga keratina , ekstrakte rubini & mikromolekula aktive me ekstrakte Gold ( floriri ) . 2- 🌺Formula profesionale italiane i dhuron flokut tuaj shkelqim , trajtim bimor profesional para dhe pas trajtimit te tyre me bojra etj . 3- 🌺Ruan ph ( pehashin ) e flokut tuaj duke mos nxjerr ngjyren e flokut tuaj shpejt dhe duke mos e ashpersuar ate . 4- 🌺Floku juaj ruan ngjyren e tij me gjate , rigjenerohet me ane te keratines qe permban seti dhe parandalon demtimin e metejshem te tij . 5- 🌺Flokut tuaj i nevojitet hidratim , ushqyerje & zbutje pas cdo trajtimi apo lyerje flokesh . Shampo : 300 / 1000 ml Maska krem : 300 / 1000 ml Serumi : 100 ml Porosite setin ose produktet per te mbrojtur flokun tuaj 😉✔ . #orotherapy #rubbinopuro #shampo #maske #balsam #serum #flok #ilyer #trajtim #mbrojtje #zbutje #ushqen #porosit #tani #produkte #shitje #inbox #cmime #cilesi
Trajtimi Filler me permbajtje caviari. Ky set dihmon në rrritjen e flokëve të shëndetshëm, të dendur dhe jetësor. Kompleksi i Rritjes Red Clover dhe kompleksi i Kontrollit të Moshës veprojnë si antioksidant dhe stimulojnë qarkullimin e limfave të lëkurës duke forcuar flokët. Produkti poashtu ngadalëson procesin e plakjes, mbron nga humbja e flokëve dhe rrallimi, qetëson kokën, si dhe nuk e ngarkon. Me përdorimin e rregullt koka dhe flokët ushqehen dhe hidratohen, she janë të mbrojtuara nga rrezet e dëmshme UV. Ampulat: Plumping locion: trajtim i koncentruar modular, me rezultat të menjëhershëm, progresiv dhe të përshtatshëm sipas llojit të flokëve. Ndihmon në ringjalljen dhe restaurimin e bukurisë natyrore të) flokëve të dëmtuar dhe të brishtë, me një efekt 'mbushjeje'. Përmban Vitaminën E, Provitamin B5, Kolagjenin dhe Ekstraktin e Havjarëve. #caviar #shqiperi #tirana #tiranapost #filler #trajtim #vitamina #ampula #palco professional
#silkalbania #Trajtim me #Keratin Shampoo dhe #Fine Hair Mask .Produkte me mendafsh dhe keratin.
↪Trajtim fytyre hidratues ↪Pedikyr SPA ↪Masazh relaks ↪Kohezgjatja:2ore ✔✔✔✔Cmimi:50€✔✔✔✔ #beauty #relaxmassage #treatment #pedicyre #relax #mask #hydrating #spa #royalimageborena #treatment #beautyful #price #superofert #trajtim #maskeperfytyren #natyrale #masaxhrelaksues #pedikyr @royalimageborena
Ju mirepresim ne qytetin e bukur te Vlores . . #bottegaverdealbania # #bottegaverdevlore #natyre # #trajtim # #perkujdesje # #fytyre # #floke # #trup # #wecareaboutyou # #withlove
◄ Trajtim i fytyrës me Tixel ► 😷 Trajtimi: Kundër rrudhave dhe kundër shenjave 🎯 Qellimi: Regjenerimi i lëkurës ⏰ Kohëzgjatja e trajtimit: 30-40 minuta 🎉 Rezultatet: Pas disa jave 👓 Si funksionon: Me nxehtësi 400* C 😱 Dhimbje: Minimale 👍🏻 Kohëzgjatja: 1-2 vite 💣 Kujdes: Trajtimi duhet të bëhet nga një specialist i trajnuar 📞 Telefoni: 044|049 344 284 📍 Lokacioni: Rr. Nëna Tereze p.n. 10000 Prishtinë Për më shumë lexoni në linkun më poshtë: https://telegrafi.com/hekurosja-e-lekures-2/ #tixel #wrinkles #facetreatment #trajtim #treatment #fytyre #rrudha #estethica #estethicaprishtine
#silkalbania #trajtim per floket me #Silk Protein Therapy.
#Repost @raliss.al • • • • • ##Raliss produktet per floke te lyer ##trajtim floku per floke te bukur #Raliss ##super
Before&After#trajtim i thelle fytyres#masazh face lifting me duar#💆🏼‍♀️👌🤗🍀
Shampo repair, per floket e dekoloruar. Dhe floket e ashper nga dekolorimi #producer #produkterbaik #kosmotolog #frames #morphosis #elbasan #ti #tiranacity #tirana #elbasanarena #hair #trajtim
◄ Trajtim i fytyrës me Tixel ► 😷 Trajtimi: Kundër rrudhave & hiperpigmentimit 🎯 Qellimi: Regjenerimi i lëkurës 🎉 Rezultati: vetëm 1 seancë pas 3 jave! 👓 Si funksionon: Me nxehtësi 400* C 😱 Dhimbje: Minimale 👍🏻 Kohëzgjatja: 1-2 vite 💣 Kujdes: Trajtimi duhet të bëhet nga një specialist i trajnuar 📞 Telefoni: 044|049 344 284 📍 Lokacioni: Rr. Nëna Tereze p.n. 10000 Prishtinë #tixel #wrinkles #facetreatment #trajtim #treatment #fytyre #rrudha #estethica #estethicaprishtine #prishtina
#trajtim paramedical#masazh #face #vetem me duar#beautyzone center#e sjell natyrshem bukurine tek ju...
#trajtim paramedical#masazh #face #vetem me duar#beautyzone center#e sjell natyrshem bukurine tek ju...
#trajtim paramedical#masazh #face #vetem me duar#beautyzone center#e sjell natyrshem bukurine tek ju... @ledina_tarifa 💫💫💫❤️
#trajtim paramedical#masazh #face #vetem me duar#beautyzone center#e sjell natyrshem bukurine tek ju... @ledina_tarifa 💫💫💫❤️
#TRAJTIM I KEMBEVE ME PARAFINE# MASKA IDEALE PER KEMBE TE BUKURA E TE TRAJTUARA !!
#color #trajtim olaplex
##Raliss produktet per floke te lyer ##trajtim floku per floke te bukur #Raliss ##super
◄ Trajtim i fytyrës me Tixel ► 😷 Trajtimi: Kundër rrudhave dhe kundër shenjave 🎯 Qellimi: Regjenerimi i lëkurës ⏰ Kohëzgjatja e trajtimit: 30-40 minuta 🎉 Rezultatet: Pas disa jave 👓 Si funksionon: Me nxehtësi 400* C 😱 Dhimbje: Minimale 👍🏻 Kohëzgjatja: 1-2 vite 💣 Kujdes: Trajtimi duhet të bëhet nga një specialist i trajnuar 📞 Telefoni: 044|049 344 284 📍 Lokacioni: Rr. Nëna Tereze p.n. 10000 Prishtinë Për më shumë lexoni në linkun më poshtë: https://telegrafi.com/hekurosja-e-lekures-2/ #tixel #wrinkles #facetreatment #trajtim #treatment #fytyre #rrudha #estethica #estethicaprishtine
#silkalbania #Trajtim me shampo mendafshi dhe Premium Products nga Silk.
#silkalbania #Trajtim per floket me mendash dhe keratin.
#silkalbania #Trajtim me Silk shampo me mendafsh pa kripera dhe #Lotion Amputes Treatement.
#silkalbania #Trajtim me shampo keratine dhe mendafsh pa kripera ,per problemin e ujit te forte dhe elektricitetit statik.
Mirmengjesi miq...un e filloj keshtu diten kujdesi ndaj lekures eshte primar! Ne plane te dyte kafeja! Urojme nje dite te bukur plot begati per ju ! #edissbiocare #edisasstaf #kujdesiperfloket #kujdesiperlekuren #kujdesiperveten #grece 🇬🇷 #greceproduct #skincare #skincarerutine #biocare #bio 🌱 #gjithckaperbukurin #bukriarrjedhnganatyra #transport #trajtim #terapi #blog
#silkalbania #Trajtim me shampo pa kripera dhe perberje mendafshi e Fine Hair Mask nga Silk Premium Products.
◄ Trajtim i duarve me Tixel ► 😷 Trajtimi: Kundër rrudhave & hiperpigmentimit në duar 🎯 Qellimi: Regjenerimi i lëkurës 🎉 Rezultati: vetëm 1 seancë pas 2 jave! 👓 Si funksionon: Me nxehtësi 400* C 😱 Dhimbje: Minimale 👍🏻 Kohëzgjatja: 1-2 vite 💣 Kujdes: Trajtimi duhet të bëhet nga një specialist i trajnuar 📞 Telefoni: 044|049 344 284 📍 Lokacioni: Rr. Nëna Tereze p.n. 10000 Prishtinë Për më shumë lexoni në linkun më poshtë: https://telegrafi.com/hekurosja-e-lekures-2/ #tixel #wrinkles #facetreatment #trajtim #treatment #fytyre #rrudha #estethica #estethicaprishtine #prishtina
Linja me 5 vajra per trajtimin e flokeve te tu shampo+ balsam+ maske + trajtues pa shplarje #serum #kozmetik #avon #shampoo #balsam #conditioner #zbutes #ushqim #trajtim #floke #serum #vajflokesh #porosittani 📥 #0693928658
#silkalbania #Trajtim me Keratune Shampo dhe Ampula me keratine e vaj gruri nga Silk Premium Products.
#silkalbania #Trajtim me keratine #Lotion Oil Ampule nga #Silk Therapy dhe SPA.
Faleminderit nga zemra qe jemi zgjedhja juaj! Mirenjohese pa fund🙏🙏🙏! 1.Vaji farave te rrushit puro bio extra pa perpunime sintetike! Falë pranisë së komponentëve antioksidantë dhe anti-inflamatorë, ky vaj është një përbërë si përsosur për të luftuar shfaqjen e akneve. Aplikimi i tij parandalon akumulimin e baktereve apo organizmave të tjerë në poret e lëkurës. Falë pranisë së astringjentëve të farave të rrushit, ky lloj vaji është shumë i prshtatshëm për njerëzit me lëkurë të yndyrshme. Kështu, ai ka aftësi të pastrojë yndyrën e akumuluar në lëkurë. Rrathët e zinj poshtë syve janë një problem i zakonshëm që prek shumë njerëz. Vaji i farave të rrushit funksionon në mënyrë perfekte në eliminimin e tyre dhe për më tepër nuk e irriton lëkiurën. Rinovon indet e lëkurës falë vetive antioksiduese dhe pranisë së vitaminës C. Duke e përdorur atë, ju stimuloni rigjenerimin e lëkurës dhe prodhimin e kolagjenit. Kështu, ai ndihmon në zbutjen e rrudhave ekzistuese dhe parandalon formimin e rrudhave të reja.! 2.Boja jone bimore qe po e duan kaq shum gocat e mia te bukura! 👉Me perberes👇 •Vaj ulliri •Vitamin E •Proteina mendafshi! #durrës #edissbiocare #bukuriarrjedhnganatyra #greceproduct #skincare #skincarerutine #skincareacne #trajtim #transport #vollgadurres #purobiocosmetics #gocatshqiptare #shqiperi
#Trajtim fytyre !! (Argjile Maske)
Boja jone bimore ! Me: 🌱Vitamin E! 🌱Vaj ulliri! 🌱Proteina mendafshi! Ofron: 👉Mbulim thinjash 100% 👉Parandalim te thinjave para kohe! 👉Nuance e tonin e deshiruar! 👉Hidratim 👉Ushqim 👉Mirmbajtje e kycje te ngjyres der ne 45 dite! #edissbiocare #haircolor #kujdesiperfloket #hairterapi #durres #tirane #trajtim #adex
#silkalbania #Trajtim me Keratin Shampoo dhe #proteine therapy nga Silk.
Faleminderit nga zemra qe jemi zgjedhja juaj! 1.Vaji farave te rrushit puro bio extra pa perpunime sintetike! Falë pranisë së komponentëve antioksidantë dhe anti-inflamatorë, ky vaj është një përbërë si përsosur për të luftuar shfaqjen e akneve. Aplikimi i tij parandalon akumulimin e baktereve apo organizmave të tjerë në poret e lëkurës. Falë pranisë së astringjentëve të farave të rrushit, ky lloj vaji është shumë i prshtatshëm për njerëzit me lëkurë të yndyrshme. Kështu, ai ka aftësi të pastrojë yndyrën e akumuluar në lëkurë. Rrathët e zinj poshtë syve janë një problem i zakonshëm që prek shumë njerëz. Vaji i farave të rrushit funksionon në mënyrë perfekte në eliminimin e tyre dhe për më tepër nuk e irriton lëkiurën. Rinovon indet e lëkurës falë vetive antioksiduese dhe pranisë së vitaminës C. Duke e përdorur atë, ju stimuloni rigjenerimin e lëkurës dhe prodhimin e kolagjenit. Kështu, ai ndihmon në zbutjen e rrudhave ekzistuese dhe parandalon formimin e rrudhave të reja.! #durrës #edissbiocare #bukuriarrjedhnganatyra #greceproduct #pogradec #skincare #skincarerutine #skincareacne #trajtim #transport #vollgadurres #purobiocosmetics #gocatshqiptare #shqiperi
Natyra eshte e bukur,prekeni ate! Guam Bio cellules de mer, linja anti plakje me qeliza staminale. @guam_albania #guamalbania #bukuri #bukur #krem #fytyre #trajtim #hidratim #antiplakje
Zgjedhje per ne #tiranacity boja jone bio profesionale! 🌿Me vaj ulliri 🌿Vitamin E 🌿Proteina mendafshi #edissbiocare #trajtim #transport #tiranapost #tiranë #bukuriarrjedhnganatyra #bloggirl #purobio #color #cosmetik #kujdesiperfloket
☝️ Pushimet Mbaruan.... Kilogramet u shtuan 🙈😜 🤔 Si Te Dobesohesh Me Terapine E Baltes Dhe Te Algave!! #comingsoon 😊 👌Cdo Here Me Risi Te Reja Tek #royalestheticcenter 💫 #trajtim #dobesimi #detox #mudtherapy #antioxidants #celulite #royalestheticcenter 💫 #the #best #way #to #lostweight
Label.m #trajtim #revlonissimo color
Color revlonissimo #trajtim #label .m#prerje &krefje Lumi parukeri
◄ Trajtim i fytyrës me Tixel ► 😷 Trajtimi: Kundër rrudhave dhe kundër shenjave 🎯 Qellimi: Regjenerimi i lëkurës ⏰ Kohëzgjatja e trajtimit: 30-40 minuta 🎉 Rezultatet: Pas disa jave 👓 Si funksionon: Me nxehtësi 400* C 😱 Dhimbje: Minimale 👍🏻 Kohëzgjatja: 1-2 vite 💣 Kujdes: Trajtimi duhet të bëhet nga një specialist i trajnuar 📞 Telefoni: 044|049 344 284 📍 Lokacioni: Rr. Nëna Tereze p.n. 10000 Prishtinë Për më shumë lexoni në linkun më poshtë: https://telegrafi.com/hekurosja-e-lekures-2/ #tixel #wrinkles #facetreatment #trajtim #treatment #fytyre #rrudha #estethica #estethicaprishtine
Eshte koha te trajtoni gjatesine e flokut tuaj, pasi Vera ka lene gjurmet e veta ne to. - OWAY REBUILDING - është trajtim i thellë rigjenerues, i cili i jep substancë dhe materie flokëve të dëmtuara. Një program i përshtatur i plotë, i cili furnizon fibrat e flokëve përbërësit e tij thelbësorë: proteinat, të cilat riparojnë dëmet strukturore duke rindërtuar strukturën molekulare të keratinës; lipide, të cilat krijojnë një shtresë mbrojtëse rreth kutikules dhe mineraleve që japin forcë, butësi dhe rezistencë. Repost @denianddori #organic #haircare #infrared #treatment #farmtochair #essentialoils #crueltyfree #vegan #oway #organicway #organicwayoflife #organicproducts #organicbeauty #naturalhaircare #natural #naturalhair #hair #haircare #naturalproducts #eco #ecofriendly #nontoxic #nontoxicbeauty #hairproduct #trajtim #floket #salonproal #owayalbania
Aparatura Tixel përdoret për: • Rrudhat dhe vijat e plakjes • Tërheqje të lëkurës • Trajtim i kapakëve të lëshuar të syve • Trajtim i akneve aktive • Trajtim i shenjave të akneve • Trajtim i lëkurës së dëmtuar nga dielli • Trajtim i qafës së varur - rrudhosur • Trajtim i strijave • Trajtim i duarve të plakura • Ngushtim i poreve të zgjeruara • Përmirësim i tonit të lëkurës Për më shumë lexoni në linkun më poshtë: https://telegrafi.com/hekurosja-e-lekures-2/ #tixel #facetreatment #trajtim #face #fytyre #acne #wrinkle #lifting #estethica #estethicaprishtine
Aparatura Tixel përdoret për: • Rrudhat dhe vijat e plakjes • Tërheqje të lëkurës • Trajtim i kapakëve të lëshuar të syve • Trajtim i akneve aktive • Trajtim i shenjave të akneve • Trajtim i lëkurës së dëmtuar nga dielli • Trajtim i qafës së varur - rrudhosur • Trajtim i strijave • Trajtim i duarve të plakura • Ngushtim i poreve të zgjeruara • Përmirësim i tonit të lëkurës Për më shumë lexoni në linkun më poshtë: https://telegrafi.com/hekurosja-e-lekures-2/ #tixel #facetreatment #trajtim #face #fytyre #acne #wrinkle #lifting #estethica #estethicaprishtine
#OFERTË 13 SHTATOR - 15 SHTATOR / #DHIMBJET E SHPATULLËS! EKSPERTIZA PËR DHIMBJET E SHPATULLËS DHE TRAJTIMI I TYRE PRANË POLIKLINIKËS GJERMANE! #PoliklinikaGjermane sjell një SUPER-TARIFË në datat 13 SHTATOR - 15 SHTATOR për të gjithë të interesuarit që duan të gjejnë #trajtim & t'i japin zgjidhje shqetësimeve të ndryshme ortopedike nga profesionistë të nivelit ndërkombëtar! Super-oferta prej 5.000 Lek përfshin: • Konsultë Ortopedike; • 1 Grafi Falas; REZERVO TANI: +355 44 500 340 / +355 69 876 3411 / +355 68 260 6691 / +355 67 457 0861 #rifitonilëvizjen #përkujdesje #profesionalizëm #teknologji #gjymtyrë #kocka #problemeortopedike #lidernëortopedi #qendraeartikulacionit #nyje #shpatulla #këmba #gjuri #dora #kyciidorës #kavilje #kirurgjiminiinvazive #kirurgjiortopedike #dëmtimeortopedike #problememekockat #traumasportive #artroskopi
Zemer faleminderit per mua eshte kenaqsi te trajtoj ty 🏵#trajtim i rradhes kujdesje ndaj lekures @anisahusaj eshte bukur te duash veten 🤗#perfekt 👌
#silkalbania #Trajtim me Silk Keratin Shampoo dhe Ampule me keratine e vaj gruri.Shume shkelqim ,butesi dhe floke te shendetshem do te jete rezultati.Provoje edhe Ti
1.Ampulat bimore me Collagen aktiv dhe qeliza staminale te bimeve! ✅Kunder renies ✅Ushqejn bulbin ✅Hidratojn skalpin ✅Stimulojne daljen e flokut te ri fal proteines Collagen! 2.Seti Collagen permban shampon masken dhe serumin! ✅Pastrim intensiv te poreve te skalpit ✅Rigjenerim dhe ristrukturim te fibres Ushqim per skalpin dhe bulbin Parandalojne renien Stimulojn dendesin e flokut Stimulojn rritjen Butesi Elasticitet Reduktim i majave dyshe Shkelqim Kycin ngjyren per te mvajtur me teper Parandalojn thinjat e parakohshme! 3.Vaji dafines extra bio neto pa perpunime! ✅Ndihmon ne ridaljen e flokut te ri ✅Parandalon dhe kuron renie te perhershme dhe te perkohshme ✅Dendeson der ne 3D flokun ✅Rrit der ne 3D flokun ✅Kuron keputjen e flokut pasi trash fijen e i rikthen elasticitetin! #edissbiocare #kujdesiperveten #kujdesiperfloket #kujdesiperlekuren #greceproduct #biocare #purobiocosmetics #purobio #skincare #hairterapi #trajtim #transport #hair #gocatshqiptare
Aloe Vera Drinking Xhel Tradicional me Mjaltë- Set 3 cp.. Kodi i produktit: 80743-460 3000 ml 69,30 € 👉Përshkrim Aloe Vera Drinking Gel Tradicional me Mjaltë Aloe Vera Drinking Gel Tradicionale me Mjaltë – origjinali me mjaltë. Vështirë se ndonjë produkt tjetër natyror në të gjithë botën sheh prapa në një traditë të tillë të suksesshme prej mijëra vjetësh si Aloe Vera. Populli meksikan i aztekëve, faraonët në Egjiptin e lashtë apo edhe Karli i Madh në udhëtimet dhe fushatat e tij të shumta dinin t'i vlerësonin cilësitë pozitive të Aloe Vera-s. Për krijimin e të parit Aloe Vera Drinking Xhel, LR mori si model një recetë tradicionale origjinale, e cila u rizbulua dhe u shkrua nga murgu braziliano-franceskan, Atë Romano Zago. Në të ai përshkruan kombinimin e xhelit të gjetheve të Aloe Vera-s dhe mjaltit. LR e optimizoi këtë formulë sipas gjetjeve më të fundit shkencore. Xhelin e gjethes Aloe Vera LR e pasuron me vitaminë C shumë të vlefshme. Kjo do të ndihmojë shkëmbimin e energjisë 1. Përveç kësaj, vitamina C ndihmon në funksionin normal të sistemit imunitar dhe sistemit nervor.1 👉Aplikimi Përdorimi Doza e rekomanduar: 3 x 30 ml në ditë Aloe Vera Tradicionale me Mjaltë, më e mira do të ishte përpara vakteve (hollojeni me ujë ose me lëng frutash). #produkte #aloevera #antiage #antistress #skincare #care #shendeti #bukuria #bukuroshe #love #aglaea #keratosis #pilaris #gjendje #lekure #kujdesiperveten #shendet #health #mireqenie #wellness #lekure #skin #kujdesiperlekuren #keratosispilaris #trajtim
Porosi per ne pogradec! Vajza kerkoj sugjerim per produkte per fytyre me yndyre me tendence akneike! 1.Lares per fytyre me yndyre! Cdo trajtim fillon me nje lares te mire ne varsi te tipit lekures! Lares ne forme shkume për pastrimin e fytyrës për të gjitha llojet e lëkurës. Heq papastërtitë, heq përbërjen dhe zvogëlon yndyren e tepërt nga lëkura. Shtrëngon dhe forcon pa acarim dhe thatësi. 2.Vajin e farave te rrushit puro bio extra pa perpunime sintetike! Falë pranisë së komponentëve antioksidantë dhe anti-inflamatorë, ky vaj është një përbërë si përsosur për të luftuar shfaqjen e akneve. Aplikimi i tij parandalon akumulimin e baktereve apo organizmave të tjerë në poret e lëkurës. Falë pranisë së astringjentëve të farave të rrushit, ky lloj vaji është shumë i prshtatshëm për njerëzit me lëkurë të yndyrshme. Kështu, ai ka aftësi të pastrojë yndyrën e akumuluar në lëkurë. Rrathët e zinj poshtë syve janë një problem i zakonshëm që prek shumë njerëz. Vaji i farave të rrushit funksionon në mënyrë perfekte në eliminimin e tyre dhe për më tepër nuk e irriton lëkiurën. Rinovon indet e lëkurës falë vetive antioksiduese dhe pranisë së vitaminës C. Duke e përdorur atë, ju stimuloni rigjenerimin e lëkurës dhe prodhimin e kolagjenit. Kështu, ai ndihmon në zbutjen e rrudhave ekzistuese dhe parandalon formimin e rrudhave të reja.! 3.Kremin Yellow rose nga linja prestigjoze greke e dites per normalizimin e yndyres pa provokuar thatesire! Krem hidratues me ekstrakte bimore, të projektuara posaçërisht për lëkurat me yndyre. Përmban mikrosfera të veçanta dhe përbërës aktivë që ndihmojnë në rregullimin e yndyrshmërisë së lëkurës, duke e lënë atë të pastër, të revitalizuar dhe me një pamje të bukur! #edissbiocare #bukuriarrjedhnganatyra #greceproduct #pogradec #skincare #skincarerutine #skincareacne #trajtim #transport #vollgadurres #purobiocosmetics #gocatshqiptare #shqiperi
next page →