#vlore

93,067 posts

Loading...
SHQIPONJA me dy krena 🇦🇱 #gjirokaster #kukes #durres #vlore
#Lintex #vlore #fabrics #fabricstore #home #homedecor #interiordesign #upholstery #upholsteryfabric #decoracion #yellow #brown #albania #albaniavlora #comfort #textiles #luxury #design #comfort #architecture Gjendemi ne rr."Rıza Salati", prane kryqezimit te shkolles se naftes, prane Studio Bleta Film & Photography , Lintex vlore Ose kontaktoni me ne, ne numrat e telefonit : 069 891 4264, 069 488 6600 Instagram: lintex_vlora. e-mail: lintexvlora@gmail.com Ju Mirepresim!!!
🖲FUNDJAVE NE BREZOVICE DHE PREVALL🖲🎿 . . 🖱2 DITE 🖱€ 55.00 🖱NISJA:15.12.2018 . . ⭕Akomodimi ne Hotel PRIZRENI ⭐⭐⭐⭐ . . 🍽▶ Darka e dites 1 e shoqeruar me muzike . 🍽▶Mengjesi dites 2 . . Na kontaktoni ne : ☎️mob:+355 0694399113 / 069 7000044 📧e-mail: e.v-travel@hotmail.com 📮:.Gjergj Fishta , 100m nga Hotel Hilton in . . #brezovice # prevale #tirana #albania #photo #trip #hotels #goodcompany #nicepeople #guides #snow #tropoje #kukes #shkoder #lezhe #theth #lumishales #valvone #fierza #velipoje #durres #teuta #vlore #flag #sarande #beach #gjirokaster #history #travel # travelers #guides #photo
Informacione dhe Kuriozitete ⚠️ New ⚠️👇👇 FOLLOW @edmgrouptv Bright your world with our colors 😍 . . . . . . . #edmgrouptv #edmfashionalb #durres #elbasan #fier #tirana #korca #sarande #shkoder #vlore #mjeksi #njoftime_falas #shendet #pune #shqiperia #luanator #kidator #babastars #dafinators #punë
Flamuri ma i bukur ne bote🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱#albania #albanian #shqiperia #shqiperi #mercedes #mercedes_benz #kosova #tiranacity #tirana #durrësi #vlore
@zshop.al ◇ ◇@ushop.al ◇ • •Produkte online •••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••• • Mundesuar nga 📸 @thedaleyplate#gatime #kuzhinashqiptare #tirana #dimer #vieshta #supe #sitegatuajm #artgatimi #zshop #ushop #albania #embelsira #frutateegra #durres #saranda #vlore #filetopule #mengjes #dreka #darka #jubeftemir #fieri #shkodra #dibra #gatimetradicionale
Parfum Ne super Oferte 🎉 Nxitoni ta beni tuajin Porosit tani 📲📲 0674475206 Dergesa ne gjithe shqiperine Tirane transportin falas ,Brenda dites Pagesa cash#tirana #albania #durres #korca #fier #vlore #shkoder #kuks #saranda #gjirokaster #elbasan #burrel #puke #mirdita #permet #gjirokaster #saranda #skrapar #tropoja #berat #dibra
SI TË KUJDESENI PËR MOSHËN E TRETË NË DASMËN TUAJ Artikullin e gjeni në bio ose klikoni në www.mywedding.al . . . . . . . . . . #wedding #albania #follow #instagram #like #tirane #durres #vlore #sarande #paris #france #shqiperi #dasme #nuse #dhender #bride #groom #honeymoon #muajimjalti
#bejzgjedhjentende 🌷Parfume shumë cilësorë 🌷Aromë që zgjat deri në 48 orë 🌷Çmime shumë të arsyeshme 🌷Transport falas, shpejt dhe kudo 🌷Për çdo informacion kontaktoni në inbox #albania #shqiperia #shqiperi #kuqezi #tirana #elbasan #durres #vlore #shkoder #fier #lezhe #korce #saranda #pogradec #kukes #lushnje #diber #porosit #porosittani
#bejzgjedhjentende 🌷Parfume shumë cilësorë 🌷Aromë që zgjat deri në 48 orë 🌷Çmime shumë të arsyeshme 🌷Transport falas, shpejt dhe kudo 🌷Për çdo informacion kontaktoni në inbox #albania #shqiperia #shqiperi #kuqezi #tirana #elbasan #durres #vlore #shkoder #fier #lezhe #korce #saranda #pogradec #kukes #lushnje #diber #porosit #porosittani
#bejzgjedhjentende 🌷Parfume shumë cilësorë 🌷Aromë që zgjat deri në 48 orë 🌷Çmime shumë të arsyeshme 🌷Transport falas, shpejt dhe kudo 🌷Për çdo informacion kontaktoni në inbox #albania #shqiperia #shqiperi #kuqezi #tirana #elbasan #durres #vlore #shkoder #fier #lezhe #korce #saranda #pogradec #kukes #lushnje #diber #porosit #porosittani
#bejzgjedhjentende 🌷Parfume shumë cilësorë 🌷Aromë që zgjat deri në 48 orë 🌷Çmime shumë të arsyeshme 🌷Transport falas, shpejt dhe kudo 🌷Për çdo informacion kontaktoni në inbox #albania #shqiperia #shqiperi #kuqezi #tirana #elbasan #durres #vlore #shkoder #fier #lezhe #korce #saranda #pogradec #kukes #lushnje #diber #porosit #porosittani
#bejzgjedhjentende 🌷Parfume shumë cilësorë 🌷Aromë që zgjat deri në 48 orë 🌷Çmime shumë të arsyeshme 🌷Transport falas, shpejt dhe kudo 🌷Për çdo informacion kontaktoni në inbox #albania #shqiperia #shqiperi #kuqezi #tirana #elbasan #durres #vlore #shkoder #fier #lezhe #korce #saranda #pogradec #kukes #lushnje #diber #porosit #porosittani
#bejzgjedhjentende 🌷Parfume shumë cilësorë 🌷Aromë që zgjat deri në 48 orë 🌷Çmime shumë të arsyeshme 🌷Transport falas, shpejt dhe kudo 🌷Për çdo informacion kontaktoni në inbox #albania #shqiperia #shqiperi #kuqezi #tirana #elbasan #durres #vlore #shkoder #fier #lezhe #korce #saranda #pogradec #kukes #lushnje #diber #porosit #porosittani
#bejzgjedhjentende 🌷Parfume shumë cilësorë 🌷Aromë që zgjat deri në 48 orë 🌷Çmime shumë të arsyeshme 🌷Transport falas, shpejt dhe kudo 🌷Për çdo informacion kontaktoni në inbox #albania #shqiperia #shqiperi #kuqezi #tirana #elbasan #durres #vlore #shkoder #fier #lezhe #korce #saranda #pogradec #kukes #lushnje #diber #porosit #porosittani
#bejzgjedhjentende 🌷Parfume shumë cilësorë 🌷Aromë që zgjat deri në 48 orë 🌷Çmime shumë të arsyeshme 🌷Transport falas, shpejt dhe kudo 🌷Për çdo informacion kontaktoni në inbox #albania #shqiperia #shqiperi #kuqezi #tirana #elbasan #durres #vlore #shkoder #fier #lezhe #korce #saranda #pogradec #kukes #lushnje #diber #porosit #porosittani
The Wave ju mirëpret në festën e fundvitit. Prenotimet kanë filluar për të kaluar një mbrëmje nga më të bukurat. Doors Open: 00:00 dt 31.Dhjetor Muzikë nga: DJ Divino Nxitoni të rezervoni në 0692966616 💃🏼🕺🏻🍾🍾🍾 #newyear #party #vlore #thewave #thewavevlore #vlora #albania #lounge #loungebar #lungomarevlore #newyear2019 #vitiiri2019
"Ushtria e Kosoves"🇦🇱 Pjs 1/3.Video:Drejtësia ne Kosovë. ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖ #albania #shqipe #shqiperia #kosovo #tirana #prishtina #soldier #mightyalbania #nato #military #specialforces #shkoder #vlore #durres #war #albanianmilitary #wearenato #swat #police #sof #navyseals #specialforces #taktik #fas
#bejzgjedhjentende 🌷Parfume shumë cilësorë 🌷Aromë që zgjat deri në 48 orë 🌷Çmime shumë të arsyeshme 🌷Transport falas, shpejt dhe kudo 🌷Për çdo informacion kontaktoni në inbox #albania #shqiperia #shqiperi #kuqezi #tirana #elbasan #durres #vlore #shkoder #fier #lezhe #korce #saranda #pogradec #kukes #lushnje #diber #porosit #porosittani
#bejzgjedhjentende 🌷Parfume shumë cilësorë 🌷Aromë që zgjat deri në 48 orë 🌷Çmime shumë të arsyeshme 🌷Transport falas, shpejt dhe kudo 🌷Për çdo informacion kontaktoni në inbox #albania #shqiperia #shqiperi #kuqezi #tirana #elbasan #durres #vlore #shkoder #fier #lezhe #korce #saranda #pogradec #kukes #lushnje #diber #porosit #porosittani
#Repost @navoltaeuconto • • • • • Um cidade que parece que parou no tempo, um dos poucos lugares que pude realmente voltar no tempo, Gjirokastër. Mesmo que seja uma passagem rápida por aqui, reserve um tempo para caminhar por suas tranquilas e pequenas ruas, observe a população, nāo ligue para alguns poucos olhares tortos, aproveite para fazer alguma refeição por aqui na pracinha central e viva uma experiência bem diferente do nosso tāo corrido cotidiano. Mais informações sobre essa cidade no link na bio. #navoltaeuconto #traveldestination #destinosincrives #destinosexoticos #viajantesunidos #travelwriter #viajemais #instaviagens #oldtown #balcas #balcāstrip #visiteurope #vistalbania #travelalbania #tirana #dhermi #rivieraalbanesa #vlorë #vlore #gjirokastër #visitbalkans #balkanstravel 📸 @vinicius_burigo #checkingjirokastra
Krishtlindje në @the_wave_official_vlore Prenotimet kanë filluar! Muzikë Live: Lusi & Bledar Sejko & band 📲 0692966616 #christmas #thewave #vlore #restaurant #muzike #music #live
😱🤩😍Big hugs for everyone 💋 #tirana #korce #lushnje #vlore #gjirokaster #fier #nightclub #albania
Pjestare të Ushtrise se Kosoves te Brigades për Reagim të Shpejtë 👐🇦🇱Foto:@kosovo.army ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖ #albania #shqipe #shqiperia #kosovo #tirana #prishtina #soldier #mightyalbania #nato #military #specialforces #shkoder #vlore #durres #war #albanianmilitary #wearenato #swat #police #sof #navyseals #specialforces #taktik #fas
Pershendetje te gjitheve! Duke ju uruar nje fundjave te bukur ju prezantojme aromen e ambjentit Spring qe do te sjelli flladin e pranveres ne ambjentet tuaja .Arome qe zgjat dhe qe nuk le shenje kudo qe sprucohet ne mur , perde etj... LaBottegaDurres🎄 • • • • • • • • • • • • • • #pickoftheday #beautiful #aromatherapy #arome #lule #fiori #korce #durres #tirane #pogradec #dardhe #vlore #sarande #restorant #hotel #profumo #shtepi #bagno #dhurate #regali #krishtlindje #ngjyre #vitiri #
ehh dashia kush e ka provuar vetëm ai mund tflas 😂😍😍👇👇👇 Follow👉@edmgrouptv 📺 Tag nje shok ose shoqe🔖 Ti na jep talentin ne te japim famen👫 One For All Social Media Online 🏋️🏋️ Bright your world with our colors🌈 . . . . . . . #edmgrouptv #edmfashionalb #durres #elbasan #fier #tirana #korca #sarande #shkoder #vlore #mjeksi #njoftime_falas #shendet #pune #shqiperia #luanator #kidator #babastars #dafinators #punë #noizy #otr
next page →