#vlore

61,342 posts

Loading...
| DoubleTap 😈 | A7❤️ Prizreni04—————————— Follow @richkids.prishtina ✅ ————————————————————— ⚠️COPYRIGHT INFRINGEMENT INTENDED ⚠️ ⚠️CONTACTS US TO REMOVE POST⚠️ ————————————————— #richkidskosova #prizren #prishtina #gjakova #peja #mitrovica #gjilan #tirana #durres #vlore #albania #kosova #tiranalifestyle #shqipe #tetova #luxury #luxurylifestyle #luxurylife #luxurycars #lux #luxurious #luxuryliving #luxuryhomes #followforfollow #boy #badboy #follow4follow #richkidsofinstagram #richkidskosova #richkidsoftirana #richkidsoflondon
. Repost from @albaniatravel.today . Дуррес (алб. Durrësi) - самый богатый достопримечательностями, второй по величине город Албании и самый крупный порт страны, расположенный на побережье Адриатического моря. #дуррес является одним из самых древних городов Албании. Изначально известный под названием Эпидамн... Читать дальше: https://albaniatravel.today/ru/tour/durres-albania/ 🇦🇱 https://albaniatravel.today 🇦🇱 #albania #tirana #shqiperia #kruja #durres #berat #shkoder #saranda #vlore #golem #skanderbeg #gjirokaster #kavaj #korche #korçë #kukës #kuçovë #lushnja #patos #peshkopi #pogradec #fier #elbasan #travel #tourism #albanian #shopping
. Дуррес (алб. Durrësi) - самый богатый достопримечательностями, второй по величине город Албании и самый крупный порт страны, расположенный на побережье Адриатического моря. #дуррес является одним из самых древних городов Албании. Изначально известный под названием Эпидамн... Читать дальше: https://albaniatravel.today/ru/tour/durres-albania/ 🇦🇱 https://albaniatravel.today 🇦🇱 #albania #tirana #shqiperia #kruja #durres #berat #shkoder #saranda #vlore #golem #skanderbeg #gjirokaster #kavaj #korche #korçë #kukës #kuçovë #lushnja #patos #peshkopi #pogradec #fier #elbasan #travel #tourism #albanian #shopping
Very beautiful sunset and tasty supper !)) #albania #vlore #sunset #verytasty #hapyy
Parfume per meshkuj ne super Oferte 🕺 Vetem 2000 leke Porosit tani 📲📲 0674475206 Dergesa ne gjithe shqiperine Tirane transportin falas ,Brenda dites Pagesa cash#tirana #albania #durres #korca #fier #vlore #shkoder #kuks #saranda #gjirokaster #elbasan #burrel #puke #mirdita #permet #gjirokaster #saranda #skrapar #tropoja #berat #dibra
Summer breeze. 🍒🍒🍒 #summer #vlore #albania #holidays
Portofola femrash 💃🏻🌸 Ne super Oferte vetem 1300 leke Porosit tani 📲📲 0674475206 Dergesa ne gjithe shqiperine Tirane transportin falas ,Brenda dites Pagesa cash#tirana #albania #durres #korca #fier #vlore #shkoder #kuks #saranda #gjirokaster #elbasan #burrel #puke #mirdita #permet #gjirokaster #saranda #skrapar #tropoja #berat #dibra
Sete furcash ne super Oferte 💃🏻🌸 Porosit tani 📲📲 0674475206 Dergesa ne gjithe shqiperine Tirane transportin falas ,Brenda dites Pagesa cash#tirana #albania #durres #korca #fier #vlore #shkoder #kuks #saranda #gjirokaster #elbasan #burrel #puke #mirdita #permet #gjirokaster #saranda #skrapar #tropoja #berat #dibra
Lipstik Matt 24h Vetem 200 leke🌸🌺 Porosit tani 📲📲 0674475206 Dergesa ne gjithe shqiperine Tirane transportin falas ,Brenda dites Pagesa cash#tirana #albania #durres #korca #fier #vlore #shkoder #kuks #saranda #gjirokaster #elbasan #burrel #puke #mirdita #permet #gjirokaster #saranda #skrapar #tropoja #berat #dibra
Set cante +Kapele plzhi ne super Oferte Porosit tani 📲📲 0674475206 Dergesa ne gjithe shqiperine Tirane transportin falas ,Brenda dites Pagesa cash#tirana #albania #durres #korca #fier #vlore #shkoder #kuks #saranda #gjirokaster #elbasan #burrel #puke #mirdita #permet #gjirokaster #saranda #skrapar #tropoja #berat #dibra
Syze dielli me xham organik dhe filter mbrojtes ne super Oferte Vetem 1500 leke Porosit tani 📲📲 0674475206 Dergesa ne gjithe shqiperine Tirane transportin falas ,Brenda dites Pagesa cash#tirana #albania #durres #korca #fier #vlore #shkoder #kuks #saranda #gjirokaster #elbasan #burrel #puke #mirdita #permet #gjirokaster #saranda #skrapar #tropoja #berat #dibra
Fresh WITH SEEDS watermelon 🍉 😻 ⠀⠀ P.S. Lets pretend this is closer to pink than it is red 😁😌 #watermelon #albania #vlore #seeds #fruit #summer #firstdayofsummer #ot #travels #overseas #vacation #pinkpost #greenpost #transition #colourtheme #greentheme #pinktheme #myfav #fresh #freshfruit #instatravel #europe
Здравствуй, загадочная 🇦🇱 #sea #together #mommy #son #albania #vlore #fun #happy #vacation #love
Syze me xhama transparent Vetem 1500 leke Porosit tani 📲📲 0674475206 Dergesa ne gjithe shqiperine Tirane transportin falas ,Brenda dites Pagesa cash#tirana #albania #durres #korca #fier #vlore #shkoder #kuks #saranda #gjirokaster #elbasan #burrel #puke #mirdita #permet #gjirokaster #saranda #skrapar #tropoja #berat #dibra
Parfum+deodorant ne super oferte🕺 Vetem 1200 leke Porosit tani 📲📲 0674475206 Dergesa ne gjithe shqiperine Tirane transportin falas ,Brenda dites Pagesa cash#tirana #albania #durres #korca #fier #vlore #shkoder #kuks #saranda #gjirokaster #elbasan #burrel #puke #mirdita #permet #gjirokaster #saranda #skrapar #tropoja #berat #dibra
Paleta sysh profesionale per vetem 2000 leke! 😍 Porosit tani 📲📲 0674475206 Dergesa ne gjithe shqiperine Tirane transportin falas ,Brenda dites Pagesa cash#tirana #albania #durres #korca #fier #vlore #shkoder #kuks #saranda #gjirokaster #elbasan #burrel #puke #mirdita #permet #gjirokaster #saranda #skrapar #tropoja #berat #dibra
Parfume femrash ne super Oferte 💃🏻😍 Vetem 2000 leke Porosit tani 📲📲 0674475206 Dergesa ne gjithe shqiperine Tirane transportin falas ,Brenda dites Pagesa cash#tirana #albania #durres #korca #fier #vlore #shkoder #kuks #saranda #gjirokaster #elbasan #burrel #puke #mirdita #permet #gjirokaster #saranda #skrapar #tropoja #berat #dibra
| DoubleTap 😈 | —————————— Follow @richkids.prishtina ✅ Repost : @menard.mulliqi_ ————————————————————— ⚠️COPYRIGHT INFRINGEMENT INTENDED ⚠️ ⚠️CONTACTS US TO REMOVE POST⚠️ ————————————————— #richkidskosova #prizren #prishtina #gjakova #peja #mitrovica #gjilan #tirana #durres #vlore #albania #kosova #tiranalifestyle #shqipe #tetova #luxury #luxurylifestyle #luxurylife #luxurycars #lux #luxurious #luxuryliving #luxuryhomes #followforfollow #boy #badboy #follow4follow #richkidsofinstagram #richkidskosova #richkidsoftirana #richkidsoflondon
Parfume per meshkuj ne super Oferte 🕺 Vetem 2000 leke Porosit tani 📲📲 0674475206 Dergesa ne gjithe shqiperine Tirane transportin falas ,Brenda dites Pagesa cash#tirana #albania #durres #korca #fier #vlore #shkoder #kuks #saranda #gjirokaster #elbasan #burrel #puke #mirdita #permet #gjirokaster #saranda #skrapar #tropoja #berat #dibra
Parfume femrash ne super Oferte 💃🏻😍 Vetem 2000 leke Porosit tani 📲📲 0674475206 Dergesa ne gjithe shqiperine Tirane transportin falas ,Brenda dites Pagesa cash#tirana #albania #durres #korca #fier #vlore #shkoder #kuks #saranda #gjirokaster #elbasan #burrel #puke #mirdita #permet #gjirokaster #saranda #skrapar #tropoja #berat #dibra
Cante krahu ne super oferta nga 3500 leke e merni per vetem 1500 leke Porosit tani 📲📲 0674475206 Dergesa ne gjithe shqiperine Tirane transportin falas ,Brenda dites Pagesa cash#tirana #albania #durres #korca #fier #vlore #shkoder #kuks #saranda #gjirokaster #elbasan #burrel #puke #mirdita #permet #gjirokaster #saranda #skrapar #tropoja #berat #dibra
Kapele plazhi👒☀️ Vetem 1000leke😍 Porosit tani 📲📲 0674475206 Dergesa ne gjithe shqiperine Tirane transportin falas ,Brenda dites Pagesa cash#tirana #albania #durres #korca #fier #vlore #shkoder #kuks #saranda #gjirokaster #elbasan #burrel #puke #mirdita #permet #gjirokaster #saranda #skrapar #tropoja #berat #dibra
Kapele plazhi👒☀️ Vetem 1500 leke😍 Porosit tani 📲📲 0674475206 Dergesa ne gjithe shqiperine Tirane transportin falas ,Brenda dites Pagesa cash#tirana #albania #durres #korca #fier #vlore #shkoder #kuks #saranda #gjirokaster #elbasan #burrel #puke #mirdita #permet #gjirokaster #saranda #skrapar #tropoja #berat #dibra
Kapele plazhi👒☀️ Vetem 1000 leke😍 Porosit tani 📲📲 0674475206 Dergesa ne gjithe shqiperine Tirane transportin falas ,Brenda dites Pagesa cash#tirana #albania #durres #korca #fier #vlore #shkoder #kuks #saranda #gjirokaster #elbasan #burrel #puke #mirdita #permet #gjirokaster #saranda #skrapar #tropoja #berat #dibra
Aqua siguron një ndjenjë të menjëhershme të freskisë dhe qetësisë për lëkurën e dehidratuar që është ekspozuar ndaj diellit. Falë vetive të dobishme të ekstraktit esencial të vajit të kamomilit dhe ekstraktit të lëngjeve lehtëson skuqjen #pasionkozmetik #pasionkozmetikvlore #pasion #kozmetik #cosmetic #tirane #vlore #parukeri #estetik #hair #face #makeup
Shampo ideale për periudhën e plazhit. Butësisht pastron të gjitha llojet e flokëve pas ekspozimit të diellit. Eliminon grumbullimin dhe të gjitha gjurmët e kripës dhe të klorit duke ofruar një hidratim të thellë Lë flokët e butë dhe të mbrojtur PËRDORIMI Aplikoni në flokë të lagur. Butësisht masazhojeni dhe shpëlajeni mirë. Përsëriteni nëse është e nevojshme. #pasionkozmetik #pasionkozmetikvlore #pasion #kozmetik #cosmetic #tirane #vlore #parukeri #estetik #hair #face #makeup
Ju pershendesim me keto pamje te mrekullueshme nga gadishulli i karaburunit me nje nga mjetet tona 🚤 rezervoni per guiden e radhes : 069444155 per rezervime personale ose (video clipe dasme) 0693350101 JU MIRPRESIM @briena.tourist.travel.vlore #boat #boatlife #boattrip #vlore #lungomarevlore #shqiperi #albania
Это вообще удивительная страна,люди такие разные но в основном на удивление очень хорошие ,что сказать ,еда нереально вкусная а красоты божественны. #albania #travel #vlore
| DoubleTap 😈 | —————————— Follow @richkids.prishtina ✅ Tag (Shaolinat) : @bluntandreal ————————————————————— ⚠️COPYRIGHT INFRINGEMENT INTENDED ⚠️ ⚠️CONTACTS US TO REMOVE POST⚠️ ————————————————— #richkidskosova #prizren #prishtina #gjakova #peja #mitrovica #gjilan #tirana #durres #vlore #albania #kosova #tiranalifestyle #shqipe #tetova #luxury #luxurylifestyle #luxurylife #luxurycars #lux #luxurious #luxuryliving #luxuryhomes #followforfollow #boy #badboy #follow4follow #richkidsofinstagram #richkidskosova #richkidsoftirana #richkidsoflondon
Rikthehemi ne #Vlore #Kalaja 💙🌊☀️
Kondicioner për flokët, ideal për përdorim në periudhën e plazhit. Mbron dhe jep shkëlqim të gjitha llojet e flokëve Ofron hidratim pas ekspozimit të diellit Rivitalizon pjesën e jashtme të strukturës së flokëve Lë flokët të butë. PËRDORIMI: Aplikoni në mënyrë të barabartë në flokë përgjatë gjatësisë. Formulë pa shpëlarje. #pasionkozmetik #pasionkozmetikvlore #pasion #kozmetik #cosmetic #tirane #vlore #parukeri #estetik #hair #face #makeup
next page →