cocomed.al

Cocoshop

Perfaqesues ekskluziv i PuroBIO Cosmetics dhe Biofficina Toscana në Shqipëri🍃Produkte kozmetike organike të certifikuara🍃Natural beauty blogger🍃

Loading...
Keni menduar ti beni vetes tuaj nje dhurate per floket me onde ose kacurrela? 🎁 Maska balsamike ristrukturuese nga Biofficina Toscana eshte produkt trajtues, qe i rikthen formen kacurrelit duke e definuar, heq elektrizimin dhe ushqen e hidraton flokun! Kompletojeni setin me dy locionet stiluese: Shkumen definuese dhe Spray per onde dhe volum! Mos harroni edhe oferten e fundvitit, ku per set me 2 produkte perfitoni 10% ulje, dhe 15% per 3 ose me shume produkte! #organic #biofficinatoscana
Ngjyrat duo-chrome, buzekuqi i kuq dhe peneli i zi jane kryefjala e make up festiv per kete fundvit! 🎄🎄 Perfitoni te beni tuajat ngjyrat e prefuara me uljen e festave! 🎅🏻🎅🏻Per cdo set me 2 produkte perfitoni 10% ulje dhe 15% per 3 ose me shume (brenda te njejtes kategori) 🤗 #organic #purobiocosmetics
Face masks are always a good idea! As a Christmas gift too! 🎁 • Maska Peeling eshte produkti me i njohur i Domus Olea Toscana! Hidraton, ushqen, rigjeneron dhe jep shkelqim! Ne momentin qe hiqet, nese masazhohet, shnderrohet ne nje scrub, fale mikeogranulave te kajsise! • Maska Sebolift eshte ajo qe ka efekt purifikues dhe eshte ideale per fytyrat akneike, me pore te zmadhuara, pika te zeza e te bardha, ose thjesht te yndyrshme! Balancon yndyren duke liruar poret dhe e le fytyren te hidratuar dhe te lemuar! Permban edhe antibakterial, lufton aknet dhe minimizon poret. Jane ideale per t’u alternuar se bashku! ☺️ #ChristmasSales #domusoleatoscana #organic
Nese jeni me nxitim ne mengjes ju duhet vetem BB Cream dhe nje rimel! BB Cream i PuroBIO cosmetics eshte super i lehte, hidratues me nje mbulim mesatar, duke uniformuar skuqjet e lekures! Perse te mos shfrytezoni edhe uljen 15% per te blere dhe furcen per ta aplikuar? 🤗 #purobiocosmetics #organic
Kete fundvitit, krijoje ti paketen tende festive! 🎄🎁 Ne do ju propozojme perdite sete dhuratash per veten dhe te dashurit tuaj! Njesoj si ky seti i fytyres nga Biofficina Toscana, ideal per lekurat e reja, mikse ose te yndyrshme! 💁🏻‍♀️ Mos harroni edhe oferten e fundvitit ku per cdo set brenda te njejtes kategori produktesh, perfitoni 10% per dy produkte dhe 15% per 3 ose me shume! #biofficinatoscana #organic
Mos mendoni se harruam qe festat jane shume afer! 🎄🎄 Kete fundvit, kemi menduar qe paketat e dhuratave tek Cocoshop, t’i krijoni ju! 10% ulje per cdo pakete me 2 produkte dhe 15% nese paketa ka 3 ose me shume produkte! Ndersa per paketimin, mendojme ne! 😉 Oferta perfshin cdo set ne kategorine e kujdesit te fytyres, flokeve, trupit dhe makeup dhe vlen per Cocoshop dhe te gjitha pikat tona te shitjes! 🤗
A e dini se PuroBIO ka krijuar linjen me te re PuroBIO HOME! Nje linje e ideuar vetem per shtepine, apo zyrat tuaja per te ndjere momente relaksi dhe freskie! PuroBIO HOME perbehet nga 3 produkte: Aromatizues ambienti, sapune aromatizues dhe qirinj! 9 aroma te ndryshme, te gjitha te certifikuara organike, per te nxitur ndjesi te ndryshme! Kanella, mentja, portokallet, vanilja, kokosi jane perberesit kryesore! Ju ngelet vetem te zgjidhni te preferuaren tuaj! 🤗🤗
Pick your favorites! #purobiocosmetics
Pink and sparkle! That’s our number 25 eyeshadow! ✨
Are you ready for Christmas? 🙈#purobiocosmetics
Furca 11 dhe Blush 02 jane ideale per t’i dhene ngjyre dhe ngrohur portretin ne ditet e ftohta te dimrit! ☺️ Furca 11 eshte nga me universalet, sepse pervec se per blush, mund te perdoret shume mire per produktet e konturit, por edhe per fondatinat apo bb cream! #organic #purobiocosmetics
Some bronzer and highlighter to glow in the winter mornings! 💁🏻‍♀️ #purobiocosmetics
Swipe left to open that box! 🤗 Kutia Rituali nga Biofficina Toscana permban gjithcka qe ju duhet per kujdesin e perditshem te fytyres! 7 produkte qe personalizohen sipas llojit dhe nevojave te lekures tuaj! Po per dhuratat e Krishtlindjes keni filluar te mendoni? 🙃 #biofficinatoscana
Dy produkte qe nuk duhet te mungojne ne canten tuaj te makeup! Fondatina kompakte eshte gjithmone nje zgjidhje e mire per fytyrat mikse-te yndyrshme! Me mbulim mesatar ne te larte, ka efekt shume natyral, dhe kohezgjatje shume te mire, duke qene pluhur! Ndersa buzekuqi 14, eshte ideal per periudhen e festave! #organic #purobiocosmetics
Gjalpi pastrues 2 ne 1 me fruta pylli eshte nga produktet me te pelqyera ne Cocoshop! Po cfare ka te vecante? Eshte i menduar te heqe makeup dhe te pastroje lekuren me nje veprim te vetem! Doni ta shikoni si funksion? Shikoni stories! 🙈
Our favorite foundation at the moment! 💁🏻‍♀️ Fondatina ne forme serumi e PuroBIOs ka teksture fluide, efekt hidratues dhe eshte shume e rehatshme ne lekure! Pervec kesaj ka edhe nje mbulim shume te mire! Po ju e keni provuar? #organic #purobiocosmetics
Periudha me e bukur e vitit erdhi! ☺️ Sa shume surpriza na presin kete muaj!🎄🎄🎄 Dhjetor te mbare te gjitheve! 🤗
Si kujdeseni per duart tani ne dimer? 🙌🏻 Dy produktet e reja te Biofficina Toscana kane te bejne pikerisht me kete, dhe jane nje krem dhe nje scrub duarsh! 👐🏻 • Kremi eshte shume i lehte dhe delikat, ideal per perdorim te perditshem, duke i lene duar te buta dhe te hidratuara! • Ndersa scrubi i ri i duarve, me mikrogranula shume delikate te sheqerit, bikarbonatit dhe silices, ka veti shume te mira eksfoliuse, por edhe hidratuese! Te dyja, kane funksion mbrojtes dhe zbardhues per thonjte, dhe... kane nje arome shume te kendshme! Jane edhe nje ide shume e bukur dhurate, por per paketimin duhet te prisni edhe pak... 🙈🙈 #biofficinatoscana #organic
And message us if you need suggestions! 🤗
Duart dhe buzet jane ato qe tani ne dimer kerkojne nje kujdes te vecante!🙈 Kremi i duarve dhe Serumi i buzeve Domus Olea Toscana do e bejne me se miri kete! Dhe deri neser ne mbremje mund t’i perfitoni me ulje, sepse ka 10% ulje per cdo produkt dhe 15% nese vlera e blerjes arrin 5900 lek! Oferta vlen per Cocoshop, pikat e shitjes dhe per blerjet online! 🎉 #organic
Starting your day the right way! 🌞 Pasi te keni pastruar lekuren me Shkumen larese me lule mellage super delikate me lekuren, vendosni serumin dhe kremin tuaj hidratues qe lekura te jete e hidratuar dhe e ushqyer mjaftueshem! Mos harroni buzet, mbrojini nga tharja dhe plasaritjet me kremin riparues te Biofficina Toscana! Dhe mos harroni qe deri te hene, tek Cocoshop ka 10% ulje per cdo produkt dhe 15% per blerje mbi 5900! #organic
Nese ende nuk i keni provuar furcat PuroBIO cosmetics, ky eshte momenti i duhur! 🤗 Sepse deri diten e hene, ka 10% ulje per cdo produkt ne Cocoshop dhe 15% per blerje mbi 5900 lek! #blackfriday #purobiocosmetics
Black Friday SALE! 🎉 Perfitoni nga oferta ne Cocoshop dhe pikat tona te shitjes deri te henen, 26 Nentor! #organic
Dy ngjyra metalike, e kuqe dhe viola dhe nje e kuqe klasike qe na ka munguar kaq shume! A nuk mendoni se 3 ngjyrat e reja jane perfekte per kete periudhe? 🤗 Swipe per te pare efektin ne buze! Dhe mos harroni qe per cdo buzekuq ose liptint te blere, te dytin e perfitoni me 40% ulje! 💁🏻‍♀️ #purobiocosmetics
Nese jeni mbi 25 vjec dhe keni lekure nga normale ne te thate, atehere ky eshte seti i duhur per ju nga Domus Olea Toscana! • Kremi i dites Antiage eshte nje krem i lehte super-hidratues dhe me veti te theksuara antioksiduese. Pervec kesaj, ka efekt mbrojtes nga faktoret e jashtem dhe riekuilibrues per lekurat me tendence skuqjeje. I pasur me acid hialuronik dhe Pantenol, e ben lekuren te duket e shendetshme, e tonifikuar dhe me shkelqim gjate gjithe dites! • Kremi i nates eshte nje krem me i plote, super i koncentruar, me veti ushqyese dhe rigjeneruese. Eshte super i pasur me perberes aktive, mes te cileve ektraktet e gjethes te ullirit, Vitaminat A, E, C, vaj trendafili te eger dhe ulliri, gjalp shea, mjalte, flavonoide etj, e bejne kremin ideal per te neutralizuar veprimin e radikaleve te lira dhe plakjen e lekures. • Laresi i fytyres eshte ideal per larjen e perditshme. Pastron ne thellesi duke e lene lekure te hidratuar dhe te bute! Eshte riekuilibrues per fytyrat me tendence skuqjeje dhe delikate. #organic #domusoleatoscana
Liptint n.6 is made for rainy days! ☔️ Mat, ngjyre intense dhe kohezgjatje e larte! Swipe per te pare efektin ne buze! Dhe mos harroni qe per cdo buzekuq ose liptint te blere, mund te perfitoni te dytin me 40% ulje! 🤗 #purobiocosmetics
I love dark lipsticks in winter days! ☂️ Nje make up super i lehte dimeror, i realizuar me produktet e reja te PuroBIO cosmetics! 🤗 #organic
Buzekuqi Burgundy nr.5 eshte i preferuari im per stinen e dimrit nga PuroBIO cosmetics! Mos harroni qe nese merrni 1 buzekuq ose liptint, te dytin mund ta perfitoni me 40% ulje!🤗 #purobiocosmetics
💥 BOOM! 💥 Blini nje Buzekuq ose Liptint PuroBIO cosmetics, dhe te dytin e perfitoni me 40% ulje! 🤗 #organic #purobiocosmetics
Mirmengjesi me Liptint n.3 Rosa Fredo! 🤗 Nude, mat dhe ideal per kete stine! Mos harroni qe nese merrni nje Buzekuq ose Liptint PuroBIO, te dytin e perfitoni me 40% ulje! #purobiocosmetics
Perfect combo! 💁🏻‍♀️ Fondatina e re ne forme serumi PuroBIO cosmetics eshte shume fluide dhe e lehte ne lekure! Ndersa sfungjeri blender, pervec se eshte super i bute, vjen ne paketim se bashku me nje mini blender per zonen e syve! #organic #purobiocosmetics
I keni provuar dy serumet roll-on Rassoda Lift te Domus Olea Toscana? 💁🏻‍♀️ Ai i konturit te syve, pervec se hidraton dhe ka efekt antiage, lehteson rrathet e zinj dhe qeskat e syve! Ndersa serumi i buzeve eshte thjesht... WOW! 🙈 Zbut dhe riparon buzet e demtuara! Eshte hidratues dhe antiage per zonen rreth buzeve dhe permban edhe spec djeges, duke dhene nje efekt te lehte volumizues! #organic #domusoleatoscana
Nese laresi SeboLift i Domus Olea Toscana eshte pjese e rutines tende te perditshme, kjo stine eshte momenti ideal per te provuar Kremin Rigjenerues te nates te se njejtes linje! Eshte ideal per fytyrat problematike, akneike, me pore te dukshme, pika te zeza dhe te bardha! • Eksfolion lekuren, zbras poret nga yndyra dhe qelizat e vdekura, duke pakesuar komedonet dhe pikat e zeza. • Balancon yndyren, minimizon poret dhe permban anti-bakterial per fytyrat akneike. • Stimulon rigjenerimin qelizor, duke e lene lekuren me te lemuar. • Ka efekt mbrojtes dhe mban ne kontroll skuqjet e lekures Perdoret deri ne 3 here ne vit me cikle 1-2 mujore. #organic #domusoleatoscana
Urime tre fitueseve te Giveaway per ditelindjen e trete te Cocoshop! 🎉 1. Joana Hyska @joanaa_h - fituese e Gift Card 10000 leke! 2. Ersida Salillari @ersidasalillari - fituese e Gift Card 5000 leke! 3. Gabriela Dine @gabriela._.dine - fituese e Gift Card 3000 leke! Videon e plote te shortit qe u hodh Live mund ta shikoni ne Instagram Live te @cocomed.al ! Shume faleminderiiit te gjitheve!!! Perqafime, Anta🤗🤗🤗
Sot ne bejme 3 vjec! 🎉🎉 Dhe une nuk mund te jem me e lumtur se kaq! E lumtur sepse kemi gjetur miq qe kane mbeshtetur gjithe pasionin tim per kozmetiken biologjike dhe me kane ndihmuar te ndertoj nje enderr! Pafund mirenjohese per cdokend qe ka qene pjese e rrugetimit te Cocoshop pergjate 3 viteve! Ju mirepresim sot ne Cocoshop, tek Libri Universitar ne oren 18:00 per nje feste ku do te kete shume surpriza! 🤗🤗 Ps: Kjo bluza kaq e bukur e qendisur me dore eshte nga @sincerelyana_shop !
next page →