farmaci.era

Farmaci Era

Adresa: Prane 21 Dhjetorit,tek kryqezimi i rruges “Muhamet Gjollesha”me hyrjen e “Myslym Shyrit” ne unaze,( Pa u futur ne “Myslym Shyr”)📲0683808008

Loading...
Miranda dhe Brenda jane 2 maskat #puroBIOforSKIN ne forme kremi. I gjeni ne 3 shije: -Banane 🍌 -Rrushi jeshil 🍇 -Bajame 🌰 Miranda eshte perfekte per fytyrat e yndyrshme kurse Brenda per fytyra te thata. Oferta vazhdon nqs blini 2 te treten e perfitoni falas. 🤗 @farmaci.era
Brenda, Miranda, Kelly dhe Olivia!💁🏻‍♀ Jane 4 maskat e reja organike te PuroBIO for skin! Ne forme kremoze ose Peel-off, secila me 3 aroma te ndryshme! • Brenda dhe Kelly jane ideale per lekura nga normale ne te thata, me veti hidratuese, ushqyese dhe mbrojtese! • Miranda dhe Olivia jane te pershtatshme per lekurat mikse/te yndyrshme me imperfeksione. Pervec se hidratojne dhe ushqejne, kane veti purifikuese dhe minimizuese per poret. Nqs blini 2 maska te treten e perfitoni falas 😊 #purobiocosmetics #organic @farmaci.era 💗
AC-NORM MEDILIKE EFFECT 2 CREAM Krem i specializuar qe perdoret si nje alternative per trajtimin e akneve te moderuara .Kremi permban nje kombinim inovativ te ekstrakteve bimore qe perserisin rezultatet e trajtimit mjekesor te akneve klasik pa asnje nga efektet anesore te tyre . Rregullon prodhimin e vajit dhe ka veprim anti inflamator ,anti microbial dhe anti oksidant per te lemuar lekuren me probleme .Perbersit aktiv gjithashtu parandalojne formimin e njollave ,papulave ose enjtjeve .Mund te perdoren gjate ose pas trajtimit mjekesor te akneve. *3300lek @farmaci.era 🧡#acnorm #medilike #frezyderm #frezydermgreece #facecare #akne #aknetreatment #trajtimefytyre #trajtimfytyre #farmaciera
Trajtimi ideal per nje fytyre akneike 👌🏼🧡💙 Xheli lares 400ml-2700lek Uji thermal 150ml-1200lek Kremi trajtues per aknet 30ml-2800lek Avene Cleanance SPF50 50ml-2900lek @aveneusa @farmaci.era
Avene – Triacneal Krem për lëkura me akne. Përkujdesje e destinuar për lëkurat me imperfeksione të shprehura të adoleshentëve dhe të të rriturve. Ai bashkon përbërës plotësues të njëri-tjetrit për një efikasitet të përforcuar. Kufizon fluksin e substancave përgjegjëse të anomalive të folikulave pilo-sebace, Acidi gfikoHk me anë të efektit të tij peeling sipërfaqësor, lëmon sipërfaqen e lëkurës. Retinaldehyde kufizon formimin e imperfeksioneve. Ujë Termai Avène qetësues dhe anti-irritues kontribon në reduktimin e skuqjeve të shpeshta në lëkurat e reja me probleme. #avene #avenerd #aveneeauthermale #avenebrasil #skincare #skin #skincareroutine #skinroutine *2800lek @farmaci.era @eauthermaleavenefrance
Cleria Eye Cream Me extrakte nga mastica ofron veprim anti-age dhe zbardhues te rratheve te erret per zonen delikate te syve ! #farmaciera #cleria #cléria #eyecream #eyeserum #skincare #skincareroutine #skinroutine @farmaci.era ❤️
Phyto Phytokératine Extreme Cleansing Care Cream është një krem pastrues për flokë shume të dëmtuar, të brishtë dhe të thatë. Ky krem pastrues përmban keratinë bimore që depërton deri në fibër, vaj Baobabi dhe buriti me veti unike riparuese. Kjo përkujdesje ofron ushqyerje të thellë për rigjenerim ekstrem, nuk lejon këputjen e flokëve dhe ndarjen e majave. Mbron nga nxehtësia flokun. Floku është i regjeneruar, i shkrifët, i lehtë për tu stiluar, i butë në prekje dhe me shkëlqim fantastik. @farmaci.era
PuroBIO Double Dream 🌸 Efekt te dyfishte me nje aplikim te vetem. #purobio #purobiocosmetics #purobioforskin #skincare #mascara @purobio_cosmetics @farmaci.era 🌸
CLÉRIA lift effect cream 🌺 30 ditë janë të mjaftueshme për të parë efektet në lëkurën tuaj. 97% e grave e panë lëkurën e tyre më elastike dhe të hidratuar në sajë të CLERIA Lift Effect Cream me 24 orë krem anti-rrudhe me vaj mastikë! #cleria #lift_effect_cream #wrinkles #care #antiaging # pharmasept @farmaci.era ❤️
Rilastil Sun System spf 50+ Mbrojtje e larte per lekurat mixe/te yndyrshme ✅ • Emulsion oil-free i sugjeruar edhe per lekurat me sensitive . • Mbron nga djegia , irritimi apo njollat e shkaktuara nga rrezet e demshme . • Pa paraben , pa ngjyrues • Jo comedogenic • I testuar per metalet e demshme ✅ E gjeni @farmaci.era ne kryqezimin e rruges “Muhamet Gjollesha” me hyrjen e “Myslym Shyrit” buze rruge ne unaze . #rilastil #rilastilitalia #farmaciera #sunprotection #mbrojtjengadielli
Elancyl Stretch Mark Prevention Cream- zgjedhur si nje nga 3 kremrat me te mire per parandalimin e shenjave te strijave. Prodhuar nga lab i Pierre Fabre,France. Vaji i Safflower & Vit E i rrit elasticitetin lekures dhe e hidraton ne thellesi. #elancyl #elancyl_russia #elancylturkiye #elancyllifestyle #myelancyl #strechmarks •3400lek 💚 @farmaci.era
Një mbrojtës ndaj diellit i veçantë. Në formë spray për fytyrën, super praktik për përdorim të përditshëm. ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ Përmban ujë termal që freskon dhe hidraton lëkurën në çdo aplikim. I përshtatshëm për lëkura intolerante dhe të ndjeshme nga dielli. ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ Efekti matifikues e bën të përshtatshëm edhe për lëkura të yndyrshme. #larocheposay #laroche #larocheposayrussia #larocheposaytr @farmaci.era 🧡
PuroBio Cosmetics Liptint MAT • Teresisht Biologjik ✅ dhe me 7 nuanca kaq te bukura . • I gjeni @farmaci.era #purobio #farmaciera #purobiocosmetics #purobiocosmeticsalbania
Vichy , Ideal Soleil spf 50+ Nje krem i sugjeruar vecanerisht per lekurat e njolla ose jo ne saje te permbajtjes qe ky krem ofron . • 3 ne 1 • Unifikon ngjyren e lekures ( krem me ngjyre ) ,- korrigjon njollat - mbron nga rrezet e demshme te diellit . E gjeni @farmaci.era#facecareroutine #vichy #vichylover #farmaciera #frenchpharmacy #facecream
Ju ofrojmë produktin e veçantë të fytyrës Botulin (botox) effect cream nga FREZYDERM!💧✅ • Sugjerohet për çdo moshë . • Ka një efekt të menjëhershëm rigjenerues kundër plakjes. •Produkti ofron jo vetëm hidratim dhe ushqyerje të lëkurës por edhe minimizim rrudhash. Permban ekstrak hibiskusi dhe argirelinë, të cilat mbushin qelizat e lëkurës me oksigjen, duke rritur kështu elasticitetin e lëkurës dhe duke pakësuar dukjen e rrudhave që formohen nga mimika e fytyrës si edhe të rrudhave statike! Për një lëkurë të shëndetshme dhe pa moshë! @farmaci.era 💚 #sensitive #skincare #skinroutine #frezyderm #farmaciera #greekpharmacy
Frezyderm Sunscreen spf 50 ( me ngjyre ) gjendje @farmaci.era • Mbrojte e larte nga rrezet e demshme te diellit , pamje uniforme e ngjyres se lekures dhe MAT ✅ #frezyderm #farmaciera #sunscreen #facecareroutine
A e dini se ekspozimi ne diell dhe rrezet UV ulin nivelin e vitamines E ne lekure? Gjithashtu vitamina E ulet edhe me kalimin e moshes. Ju prezantojme VITAMIN E CREAM 28000 IU nga NOW. 🍃Ka veti antiinflamatore. 🍃Antioksidante. 🍃Ul simptomat e dermatitit atopik. 🍃Redukton demet e shkaktuara nga rrezatimi UV. 🍃Hidratues shume i mire ,vecanerisht per lekurat e thata. #nowsolutions #skincare #vitaminE #vitaminEcream #healthyskin #antioksidant @farmaci.era 💚
next page →