forza_aslan

Ali Sami Yen'li Galatasaray

Yedek hesabımızı takip edelim ; @cimbom 18.07.2016

Loading...
🗣Alp Pehlivan: ''Belhanda'nın maaşında herhangi bir şekilde artış yok. Fatih Terim'in isteğiyle de Trabzonspor maçı sonrası aldığı 200 bin Euro'luk ceza silindi.''(Trt spor)
💥Galatasaray'ın transferi için Stuttgart'la anlaştığı Ozan Kabak, sağlık kontrolünden geçip sözleşme imzalamak için Almanya'ya gitti.
SON DAKİKA 💥 | Galatasaray,Semih Kaya'yı bedelsiz olarak sezon sonuna kadar kiraladı.
Galatasaray, Fatih Terim'in onayıyla Semih Kaya'yı sezon sonuna kadar kiralamak için harekete geçti. (Futbol arena)
💥Al Ittihad'da ilk kez kadroda yer alan Garry Rodrigues, Al Washm karşılaşmasının 56. dakikasında kenarda ısınırken hakemle girdiği münakaşa sonucu kırmızı kart gördü.
🗣Mustafa Kapı'dan Ozan Kabak paylaşımı: "Yolun ve bahtın açık olsun abim, kardeşim ve sevgili dostum."
🗣Mustafa Cengiz: "Transferde Galatasaray’ın menfaatleri çerçevesinde son derece dikkatli, dengeli ve akılcı adımlarla ilerliyoruz. Bizim boşa atılacak mermimiz yok" . 🗣Mustafa Cengiz: "Galatasaray'ı çok aydınlık bir geleceğe kavuşturacağız. Camiamız ve taraftarımız bu konuda müsterih olsun. Tüm kulvarlarda, tüm branşlarda zirvede olan, gurur duyacakları bir Galatasaray görecekler"
🗣Volkan Kılıç: "Yönetim bu haftasonu müjdeli haberleri vermeye hazırlanıyor. Albayrak, kendisine yapılan eleştirilere karşı oldukça üzgün. Bizler kadar, sizlerde ne kadar doğal, içten ve Galatasaray için canla başla çalışan biri olduğunu biliyorsunuz. Güzel haberler yakın."(Trtspor)
💥Younes Belhanda, gelen tekliflere rağmen ocak ayında Galatasaray'dan ayrılmayacak. (@manulonjon )
Yeni transferimiz marcao bugünki idmanda yer aldı.
KAP 💥 | Ozan Muhammed Kabak'ın, transferi hakkında VfB Stuttgart 1893 AG Kulübü ile resmi görüşmelere başlanmıştır.
💥Galatasaray, Tarık Çamdal'ın sözleşmesinin tek taraflı fesh etti.
next page →