luckastenchlakova

Ica Stenchláková

ICA🙋🏼🍀❤️👧🏼👦🏼🍏🍯🚴‍♀️🤸‍♂️🥊🌷 LULU NÁRAMKY👑 Ručne vyrábané náramky s polodrahokamov💕

Loading...
TIGRIE OKO🔮
NAJKRAJŠIE VIANOCE🎄❄️❤️
Náramok DAD❤️KRIŠTÁĽ,MESAČNÝ KAMEŇ,JADEIT👣
ACHÁT💗
🖤❤️👣
Mesačný kameň 🌙 Mesačný kameň pôsobí priaznivo na tráviaci a reprodukčný systém, pomáha vstrebávať živiny, vylučovať jedovaté látky a zadržiavať tekutiny. Prináša úľavu pri degeneratívnych zmenách kože, vlasov, očí a niektorých orgánov, ako sú napríklad pečeň alebo podžalúdková žľaza. Má výborný vplyv na predmenštruačný syndróm, počatie, tehotenstvo, pôrod a kojenie. Elixír z mesačného kameňa sa tradične používal pri nespavosti. Kameň pôsobí preventívne proti námesačnosti.
LULU💗
Na STUŽKOVÚ🍀💛
ANABELKA🙂👣
FOR YOU @zdenkapupiska 🚺 MESAČNÝ KAMEŇ jeho farba nás spája s citovou, vnímavou a snivou časťou nášho Ja umožňuje nám prístup k našim najhlbším pocitom a pomáha nám prijať ich Mesačný kameň pomáha liečiť neuspokojivý citový život a prináša do života harmóniu pod vplyvom Mesačného kameňa sme schopný uvedomovať si svoje sny🌙
🌙Mesačný kameň OPALIT vytvára emocionálnu rovnováhu. Pomáha vyrovnať sa so zmenami na všetkých úrovniach. Je zároveň kameňom prianí a nádeje. Prináša všetko, čo potrebujeme (pozor - nie všetko, čo si želáme). Používa sa ako ochrana pri dlhých cestách. Dobrý kameň pre ľudí, ktorí pracujú v poľnohospodárstve. Vytvára v nich cit pre mesačné fázy a ich pôsobenie na všetko živé. Mesačný kameň je veľmi vhodný pre ženy: zmierňuje stres, emocionálne napätie a emocionálne výkyvy. Podporuje cítenie, intuíciu a emocionalitu, nie racionalitu. Výrazne zlepšuje našu vnímavosť. Pomáha nám dostať pod kontrolu náhle a prudké citové výkyvy. Aktivuje jasnozrivé schopnosti. Veľmi vhodný kameň na rozhodovanie a riešenie problémov. Stačí ho držať v receptívnej ruke alebo si ho dať na noc pod vankúš - odpovede sa dostavia. Čistí od negatívnej energie. Posilňuje “ženskú” stránku - akceptáciu, prispôsobivosť, dosahovanie cez postupné usmerňovanie.
NEKONEČNO❤️👣
Krištáľ symbolizuje svetlo na Zemi, jeho očistnú a liečivú energiu. Pôsobí ako katalyzátor, ktorý urýchľuje výmenu energií, pričom negatívne odoberá a pozitívne nabíja. Vyrovnáva, čistí a chráni auru, odstraňuje zábrany a blokády brzdiace voľný tok energie. Vnáša do duše jasno a čistotu. Nabíja nás neustále novou energiou a silou. Zbaví nás nespavosti a postará sa o príjemné sny, pokiaľ ho umiestnime na nočný stolík. Do snov vnesie jasno a pozitívnu energiu, ak sa v noci nachádza v našej blízkosti. Zneškodňuje tiež záporné zemské žiarenie a geopatogénne zóny.
Kameň MAČACIE OKO👁
💛
♉️
PRINCESS👼🏼🎀💗
POLODRAHOKAMY🔮
next page →