ozlemmmelmas

Özlem Elmas

Mustafa Kemal Atatürk Chp Selanik İKÜ

Loading...
Köprüden önce son çıkış! 24 Haziran 2018 Seçim Tarihi #HodriMeydan #ErkenSeçim
Doğumgünü partisinden..🎉🎊🎁🎈
Cumartesi gecesi.. 💋💣💥🍸🍹🥂🥃🎊🎉
Selam olsun #68Kuşağı 'na, selam olsun o büyük ateşe kıvılcım olanlara. 30 Mart 1972 tarihinde Kızıldere'de katledilen, #MahirÇayan ve yoldaşlarını saygı ve rahmetle anıyorum.
..😍😍😍
Bizler için ebediyete intikal edenleri, ebediyen unutmayacağız.. Başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere, vatan uğruna canlarını feda eden tüm şehitlerimizi rahmetle ve saygıyla anıyoruz. #18Mart #ÇanakkaleZaferi
#Cumartesi gecesinden geriye kalanlar.. Nice mutlu yıllara patron😄😄😄
Cumartesi gecesi güzeldi..
Toplumun temelini oluşturan ve hayatın her alanını emeğiyle, dünya görüşüyle, var oluşuyla güzelleştiren ve hayatı yaşanılabilir hale getiren kadınlarımız her zaman el üstünde tutulmayı hakediyor. Bu bilinçle #8MartDünyaKadınlarGünü ’nü kutluyorum.
Mehmet Aslantuğ: "Kadın evinde, üretimden çekilip bütün ikbal ve istikbalini bir adamın vicdanına, aşkına, samimiyetine, günün sonunda bir gün aklının karışmasına, yanılgılarına bırakmamalı." #MehmetAslantuğ sen eşsiz bir hazinesin.
"Ölen bedenimdir düşüncelerim yaşayacak.." DENİZ GEZMİŞ #28şubat1947 Doğum günün kutlu olsun denizim. Sen hiç bir zaman unutulmayacaksın adamım.
Yerim.
Bu memlekette namuslu olmak ne zor şeymiş meğer. Bir gün Almanların pabucunu yalayan, ertesi gün İngilizlere takla atan, daha ertesi gün de Amerika'ya kavuk sallayan soysuzlar gibi olmak istemedik. Büyük insan #SabahattinAli 'yi 111. yaşında saygı ve rahmetle anıyorum.
Gece başlıyor.. 😈😈
next page →