parukeri_estetike_merita

MAKE UP ARTIST ❀ DESIGNER πŸ‘‘

πŸ”Ήnr:+355695368390 πŸ”Ήmail: Parukeriestetikmerita@gmail.com πŸ”ΉAdresa: Rruga Dr πŸ”Ή@wedding_dresses_merita πŸ‘‘ Dresses all around the world ♀ EXTENSIONS

Loading...
Bejeni endren tuaj realitet per diten me te vecante te jetes tuaj ju na falni besimin ne ju dhurojme perkushtimin tone ne maksimum qe ju te ndjeheni princesha te verteta jame shume e lumtur nga te gjitha vajzat qe na besuan imazhin e tyre ne duart tona dhe lumturia e tyre eshte kenaqesia ime ju faliminderit te gjithave dhe pse akoma per mua nuk kan perfunduar nuset cdo dite e me shume jame e lumtur qe nuset nuk njohin sezon tek ne por cdo dite nxjerim princesha nga duart tona πŸ‘‘πŸ‘‘πŸ‘‘πŸ‘‘πŸ‘‘πŸ‘‘πŸ‘‘πŸ‘‘πŸ‘‘πŸ‘‘πŸ‘—πŸ‘—πŸ‘—πŸ‘—πŸ’₯πŸ’₯πŸ’₯πŸ’₯ new look by me πŸ’₯ #hudabeautyfoundationchai #hudabeauty3dhighlight #lipstick #hudabeautyfauxfilter #hudabeautylipcontour #hudabeautycosmetics @wedding_dresses_merita #inglotalbania #elgonalbania #inglotalbania #kryelajnalbania
Realizimi i extension me metoden me qepje . Duke perdorur floke 100% natyrale . #extensions #extensionesnaturales #hairextensions #extensionspecialist #extensionscheveux #extensionesdecabellonatural @parukeri_estetike_merita @wedding_dresses_merita β€οΈπŸ’ŽπŸ’‹πŸ‘‘
Every woman is a queen , that’s why we love queens and we do our best for our clients. shpia jone esht e hapur cdo dite nga ora 9 deri ne 9 te darkes... Adressa? ju tashme e dini se kam zene gjysmen e rruges durresit 🀣 po nje reminder Tirana/ Albania rr. dr prane bllokut te ambasadave! hair and make up by me accessories by me ❀️ we welcome our dear clients with the best that albania can ofer in dresses make up and hair extations. Faleminderit per besuesshmerine te gjithe klienteve te mi gjat gjith ktyre viteve ❀️ when you love what you do it always works!! work hard and you will achive a lot , look at me , i started with 2x4 make up room and now i own half of rrugen e durresit β€οΈπŸ€—@mohamed.mati.photography @miss.michela
Every woman is a queen , that’s why we love queens and we do our best for our clients. shpia jone esht e hapur cdo dite nga ora 9 deri ne 9 te darkes... Adressa? ju tashme e dini se kam zene gjysmen e rruges durresit 🀣 po nje reminder Tirana/ Albania rr. dr prane bllokut te ambasadave! hair and make up by me accessories by me ❀️ we welcome our dear clients with the best that albania can ofer in dresses make up and hair extations. Faleminderit per besuesshmerine te gjithe klienteve te mi gjat gjith ktyre viteve ❀️ when you love what you do it always works!! work hard and you will achive a lot , look at me , i started with 2x4 make up room and now i own half of rrugen e durresit β€οΈπŸ€—@mohamed.mati.photography @miss.michela
Every woman is a queen , that’s why we love queens and we do our best for our clients. shpia jone esht e hapur cdo dite nga ora 9 deri ne 9 te darkes... Adressa? ju tashme e dini se kam zene gjysmen e rruges durresit 🀣 po nje reminder Tirana/ Albania rr. dr prane bllokut te ambasadave! hair and make up by me accessories by me ❀️ we welcome our dear clients with the best that albania can ofer in dresses make up and hair extations. Faleminderit per besuesshmerine te gjithe klienteve te mi gjat gjith ktyre viteve ❀️ when you love what you do it always works!! work hard and you will achive a lot , look at me , i started with 2x4 make up room and now i own half of rrugen e durresit β€οΈπŸ€—@mohamed.mati.photography @miss.michela
Hair and make up by me πŸ’Ž Using as always the best products . @hudabeauty #hudabeautypaletterosegold #hudabeautypalettebubbly #hudabeautyhighlighter #hudabeautylipstrobe #hudabeautyfoundationchai #eyelashesmerita ⚜️@miss.michela πŸ’–πŸ’– photo @mohamed.mati.photography @leila.aljour.photography πŸ‘„πŸ’–πŸ’–
next page →