radioesteghlalpage

🌟 رادیـو استـقلال پیـج 🌟

لایک شده توسط هواداران تاج کبیر آسیا 💙👑 ‌‌‌‌ معتبرترین سايت پیش بینی آي آربت به همراه تنوع و بالاترين ضرائب در دسترس شماست

Loading...
. دکتر امین نوروزی به اردوی آماده سازی تیم استقلال در ترکیه ملحق شده تا در کنار دکتر ستوده از امکانات کمپ استفاده نموده و مراتب انجام تست پزشکی از گزینه های مدنظر استقلال جهت پیوستن به این تیم رو فراهم کنند.
@mohsenkarimi_official 💙 به امید موفقیت محسن عزیز در نیم فصل دوم ✌🏻💙
@mohamad.navazi7 👌🏻💙👑
. بالاخره کیروش از ایران میره بزودی زود اما مساله فقط رفتن کیروش نیست۰ رفتن غرور و اقتدار فوتبال ایران است رفتن غرور بعد از بازی آرژانتین، اسپانیا و پرتغال که با کمکِ داور از سد ایران گذشتند یا از باخت گریختند رفتن سالها صدرنشینی ایران در آسیا در رنکینگ فیفا رفتن مبارزه با بازیکن سالاری با رفتن کیروش دوباره برانکوها و دایی ها بر تیم ملی حاکم می شوند آمدن روزهایی که عربستانی‌ها در ورزشگاه آزادی و جلوی صدهزار نفر رقص و پایکوبی کردند آمدن روزهایی که تیم برانکو از عهده تیم محلاتی آنگولا برنیامد آمدن روزهای بازیکن سالاری در تیم ملی دعوت بازیکنان با دلالی و رشوه که در تیم ملی زمان برانکو به شدت شاهدش بودیم . بله آقای خیابانی دیگر نمیتوانی بگویی بدون شکست و با اقتدار به جام جهانی رفتیم و سلام به روسیه و سن پترزبورگ بدهی دیگر نمیتوانی بگویی کره جنوبی ۴ باخت پشت سرهم به ایران داشته دیگر نمیتوانی بگویی فاصله ایران با دومین تیم آسیا یعنی ژاپن ۲۵ پله در رنکینگ فیفاست...
@carlosqueiroz_oficial بخشی از صحبت‌های کارلوس کی‌روش که امروز توسط رسانه ها سانسور شده بود: من پاچه خوار سیستم و حکومت نیستم!
. سوال اینجاست چرا وقتی این آقا فوتبال ایران رو به سیرک تشبیه کرد رگ غیرت امثال خیابانی باد نکرد؟؟
. بدون شرح.......
. 📹 مهار پنالتی در بازی تدارکاتی امروز در برابر اسپورتیو مونیسیپال رومانی توسط حسین حسینی
. 🔵شکست استقلال مقابل حریف رومانیایی در اردوی ترکیه . 🔹تیم فوتبال استقلال امروز در دیداری تدارکاتی مقابل اسپرتیو مونیسیپال با نتیجه 2 بر 1 شکست خورد؛ تک گل استقلال در دقیقه 71 توسط سیدمحسن کریمی به ثمر رسید.
. حمله شديد كيروش به #برانكو و وزير ورزش و باشگاه لنگ حقیر ‌
😂😂😂
next page →