teammellifootball

teammellifootball

The Official account of Iran National Football Team #teammellifootball #irannationalteam #fifaworldcup

Loading...
دیدار کی روش و لیپی. سرمربیان تیمهای ملی ایران و چین در هتل دیدار و گفتگو کردند.
تیم های ملی ایران و عمان در مرحله یک هشتم پایانی مسابقات جام ملتهای آسیا روز یکشنبه و از ساعت ۲۰:۳۰ با یکدیگر دیدار خواهند کرد.
گزارش تصویری از آخرین تمرین تیم ملی پس از دیدار با عراق و پیش از ترک دبی به مقصد ابوظبی. #ASIANCUP2019 #allforteammelli
ایران ۰ .. عراق ۰ ایران به عنوان سرگروه صعود کرد.
ترکیب تیم ملی برابر عراق اعلام شد. علیرضا بیرانوند، وریا غفوری، مجید حسینی، محمدحسین کنعانی زادگان، میلاد محمدی، روزبه چشمی، امید ابراهیمی، وحید امیری، علیرضا جهانبخش، سامان قدوس، سردار آزمون.
گزارش تصویری از آخرین تمرین تیم ملی پیش از دیدار با عراق. #allforteammelli #80million #onenation #oneheartbeat
کارلوس کی روش در نشست خبری پیش از دیدار ایران مقابل عراق: اگر یک بازی در جهان باشد که هر دو تیم با آرامش کامل بخواهند از آن لذت ببرند دیدار فردا است چون هر دو تیم صعود کردند. قبل از شروع بازی ها با ۳ تیم بازی داشتیم که ۲ تای آن برگزار شده و فردا فقط با عراق بازی می کنیم. دلیلی نمی بینم که بازی فردا حساس باشد و مطمئنا هر دو تیم با آرامش کامل به مصاف یکدیگر خواهند رفت. من از بعد تاریخچه فوتبالی گفتم که ۳ مدعی ژاپن، کره و استرالیا هستند چون قهرمان جام ملت های قبلی هم یکی از این سه تیم بود.
گزارش تصویری از تمرین عصر امروز تیم ملی دو روز مانده به دیدار با عراق در دبی. تیمهای ملی ایران و عراق چهارشنبه و ساعت ۱۹:۳۰ در آخرین دیدار مرحله گروهی جام ملتها با یکدیگر دیدار خواهند کرد. #allforteammelli #80million #onenation #oneheartbeat
پیام تسلیت کی روش و اعضای تیم ملی به حادثه سقوط هواپیما. کارلوس کی روش - سرمربی و اعضای تیم ملی حادثه سقوط هواپیما و درگذشت تعدادی از هموطنان عزیزمان را تسلیت گفتند. اعضای تیم ملی ضمن عرض تسلیت به مناسبت درگذشت عزیزان هموطن در این حادثه دلخراش به همه مردم ایران و بویژه خانواده های ایشان، برای درگذشتگان این حادثه تلخ طلب آمرزش و مغفرت الهی از درگاه ایزد منان مسئلت دارد.
کاروان تیم ملی پس از دیدار شب گذشته برابر ویتنام، بعد از ظهر امروز و برای دیدار با عراق به دوبی خواهند رفت. #allforteammelli #80million #onenation #oneheartbeat
سرمربی تیم ملی در کنفرانس مطبوعاتی پس از دیدار با ویتنام: از ابتدای بازی در این دیدار سوار بر بازی بودیم، ما همین روال را تا دقایق پایانی ادامه دادیم و باید در این بازی حداقل ۲ گل و یا بیشتر می زدیم اما نشد. مهمترین چیز در این بازی کسب ۳ امتیاز و در نهایت ۶ امتیاز کامل راه یابی ما به مرحله بعد بود که به این امتیازها رسیدیم. ما تا اینجای رقابت ها در هر بازی تمام تلاش خود را کردیم تا بهترین عملکرد را در هر بازی داشته باشیم. هر بازی ویژگی خاص خود را دارد و ما برای هر کدام از آنها به یک شیوه خاص بازی می کردیم. در ادامه رقابت ها نیز به همین منوال پیش می رویم و اکنون ما در شرایط خوبی به سر می بریم و با اعتماد به نفس بالا به کارمان ادامه خواهیم داد. اگر می توانستیم از فرصت‌هایمان بهتر استفاده کنیم در نیمه اول گل‌های بیشتری را به ثمر می‌رساندیم تا با دو یا سه گل به رختکن برویم. اگر بخواهید قهرمان شویم باید نیمکت قوی داشته تا بتوانند عملکرد خوبی داشته باشند.
ایران ۲.. ویتنام ۰
next page →